საქართველოს პირველობა 2012-13 * პირველი ლიგა

აღმოსავლეთი

 

პირვანდელი განაცხადები >>     დევები   დინამო   ვეფხვები   თი ბი სი
ივერია   მგლები   სტუ   ტორნადო   ხულიგანა

 

17/03

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-

გატ:გაშ

სხვ

 
1

თი ბი სი  თბილისი

16 15 1 0 12 0 0 744:135 +609 74
2

ვეფხვები  პატარძეული

16 11 0

5

10

1

1

621:263

+358 54

3

ივერია  თბილისი

16

10

2

4

7

0 1 484:276 +208 50
4

ხულიგანა  თბილისი

16

10

0

6

6

2 1 390:200 +190 47
5

დინამო  თბილისი

16

9

1 6 5 2 0 360:290 +70 45
6

დევები  თბილისი

16 5 0 11

2

2 0 297:414 -117 24
7

მგლები  გარდაბანი

16 5 0 11 0 1 0 167:633 -466 21
8

ტორნადო  თბილისი

16

3

0

13 0

3

1 099:461 -362 14
9

სტუ  თბილისი

16

2

0 14 1 2 0 150:640 -490 11
 

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

 ახალი ქულათა ნიხრი  

30/05 @ 17.30

 
მეტოქეები თარიღი დრო სტადიონი შედეგი მსაჯი კომისარი

 

პირველი წრე

 

1. რაუნდი    30/05 @ 17.30   ^ ცხრილი

 

დინამო - ვეფხვები   17:41$

2/09

15.00

ვარკეთილი

X:0

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

ხულიგანა - მგლები   $57:3

2/09

17.00

ვარკეთილი

0:X

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

დევები - სტუ

2/09

15.00

ვისოლი

$40:20

წულაია

ფურცელაძე

ივერია - ტორნადო    $38:0

3/09

17.00

ვარკეთილი

0:X

გვირჯიშვილი

გაბაძე

 

2. რაუნდი    30/05 @ 17.30   ^ ცხრილი

 

მგლები - ტორნადო   6:14

9/09

15.00

ვარკეთილი

X:0

ამირხანაშვილი

ფურცელაძე

ხულიგანა - თი ბი სი

9/09

17.00

ვარკეთილი

$8:13

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

სტუ - დინამო

9/09

15.00

ვისოლი

5:39$

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

ვეფხვები - ივერია

10/09

16.00

პატარძეული

$25:27

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

 

3. რაუნდი    16/09 @ 18.40   ^ ცხრილი

 

თი ბი სი - მგლები

16/09

15.00

ვისოლი

25:13

გვირჯიშვილი

გაბაძე

დევები - ხულიგანა

16/09

17.00

ვისოლი

3:38$

ამირხანაშვილი

გოგეშვილი

ტორნადო - ვეფხვები

16/09

15.00

ვარკეთილი

13:50$

ანა_პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ივერია - სტუ

16/09

17.00

ვარკეთილი

$39:14

აბაშიძე

გ.მიქაბერიძე

 

4. რაუნდი    23/09 @ 20.15   ^ ცხრილი

 

ხულიგანა - დინამო

23/09

15.00

ვარკეთილი

26:14

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

სტუ - ტორნადო

23/09

17.00

ვარკეთილი

$5:8

აბაშიძე

სალთხუციშვილი

თი ბი სი - დევები

23/09

16.00

ვისოლი

$26:5

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ვეფხვები - მგლები

23/09

16.00

პატარძეული

$50:10

ამირხანაშვილი

დოლიძე

 

5. რაუნდი    30/09 @ 18.00   ^ ცხრილი

 

ვეფხვები - სტუ

29/09

16.00

პატარძეული

$101:7

ამირხანაშვილი

გაბაძე

ივერია - ხულიგანა

30/09

14.00

ვარკეთილი

20:28

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

დინამო - თი ბი სი

30/09

16.00

ვარკეთილი

12:34$

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

დევები - მგლები

30/09

15.00

ვისოლი

$21:22

აბაშიძე

სუთიაშვილი

 

6. რაუნდი    7/10 @ 17.45   ^ ცხრილი

 

მგლები - სტუ

7/10

14.00

ვისოლი

17:7

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

თი ბი სი - ივერია

7/10

16.00

ვისოლი

$53:14

რობიტაშვილი

გაბაძე

დევები - დინამო

7/10

15.00

შევარდენი

15:26

წულაია

ჯალაღონია

ხულიგანა - ტორნადო

7/10

16.00

ვარკეთილი

$22:3

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

 

7. რაუნდი    14/10 @ 20.05   ^ ცხრილი

 

მგლები - დინამო

14/10

14.00

ვარკეთილი

7:36$

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ივერია - დევები

14/10

16.00

ვარკეთილი

20:41

წულაია

გოგიჩაიშვილი

ტორნადო - თი ბი სი

14/10

16.00

ვისოლი

3:41$

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

ვეფხვები - ხულიგანა

14/10

16.00

პატარძეული

$37:7

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

 

8. რაუნდი    21/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

 

დინამო - ივერია

გადაიდო

 

 

 

 

 

თი ბი სი - ვეფხვები

21/10

16.00

ვისოლი

$57:25

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

დევები - ტორნადო

21/10

14.00

ვარკეთილი

$11:16

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

ხულიგანა - სტუ

21/10

16.00

ვარკეთილი

$30:5

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

 

9. რაუნდი    28/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

 

მგლები - ივერია

28/10

14.00

ვარკეთილი

$17:24

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ტორნადო - დინამო

28/10

16.00

ვარკეთილი

$13:16

წულაია

ქურდობაძე

ვეფხვები - დევები

28/10

15.00

პატარძეული

$31:18

ჩერგოლეიშვილი

ჯალაღონია

სტუ - თი ბი სი

28/10

15.00

ვისოლი

5:71$

ნარიმანიძე

გოგეშვილი

 

მეორე წრე

 

10. რაუნდი    4/11 @ 17.15   ^ ცხრილი

 

მგლები - ხულიგანა

4/11

15.00

ვარკეთილი

15:70$

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

ვეფხვები - დინამო

4/11

15.00

პატარძეული

29:24$

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ტორნადო - ივერია

4/11

15.30

ისოლი

0:48$

ანა_პოღოსიანი

ფურცელაძე

სტუ - დევები

გადაიდო

 

 

 

დევები >> ბაქო

 

 

11. რაუნდი    12/11 @ 17.30   ^ ცხრილი

 

ტორნადო - მგლები

11/11

13.00

ვარკეთილი

$11:17

ტრაპაიძე

გაბაძე

დინამო - სტუ

11/11

15.00

ვარკეთილი

$31:5

ჩერგოლეიშვილი

ჯალაღონია

თი ბი სი - ხულიგანა

11/11

15.00

ვისოლი

18:16$

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ივერია - ვეფხვები

12/11

15.00

ვარკეთილი

$31:13

ანა_პოღოსიანი

სუთიაშვილი

 

8+. რაუნდი    2/11 @ 15.55   ^ ცხრილი

 

დინამო - ივერია

2/12

14.00

ვისოლი

13:27$

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

 

2013

 

ახალი განაცხადები >>     დევები   დინამო   ვეფხვები   თი ბი სი
ივერია   მგლები   სტუ   ტორნადო   ხულიგანა

 

10+. რაუნდი    19/01 @ 16.25   ^ ცხრილი

 

სტუ - დევები

19/01

14.00

შევარდენი

$17:24

ანა_პოღოსიანი

ჭიჭინაძე

12. რაუნდი    27/01 @ 16.20   ^ ცხრილი

 

სტუ - ივერია

26/01

14.00

ავჭალა

10:64$

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

მგლები - თი ბი სი

26/01

16.00

ავჭალა

5:70$

ამაშუკელი

დოლიძე

ხულიგანა - დევები

27/01

14.00

ვარკეთილი

$22:10

ჩერგოლეიშვილი

ჯალაღონია

ვეფხვები - ტორნადო

27/01

14.00

პატარძეული

$54:17

ნარიმანიძე

ღიბრაძე

 

13. რაუნდი    3/02 @ 21.35   ^ ცხრილი

 

დევები - თი ბი სი

2/02

14.00

ავჭალა

0:70$

ამაშუკელი

სუთიაშვილი

მგლები - ვეფხვები

3/02

13.00

ვარკეთილი

7:94$

ანა_პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

დინამო - ხულიგანა

3/02

15.00

ვარკეთილი

$7:13

გვირჯიშვილი

გაბაძე

ტორნადო - სტუ

3/02

15.00

ავჭალა

$7:10

ამაშუკელი

ფურცელაძე

 

14. რაუნდი    10/02 @ 21.55   ^ ცხრილი

 

მგლები - დევები

10/02

13.00

ვარკეთილი

13:55$

ანა_პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

ხულიგანა - ივერია

10/02

15.00

ვარკეთილი

14:26

რობიტაშვილი

დ.მიქაბერიძე

სტუ - ვეფხვები

10/02

14.00

ავჭალა

0:48$

გვირჯიშვილი

ქურდობაძე

თი ბი სი - დინამო

10/02

16.00

ავჭალა

$70:0

ამაშუკელი

გოგეშვილი

 

15. რაუნდი    18/02 @ 16.55   ^ ცხრილი

 

ტორნადო - ხულიგანა

16/02

17.00

ავჭალა

0:16

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

დინამო - დევები

17/02

13.00

ვარკეთილი

28:19

ნარიმანიძე

ჯალაღონია

სტუ - მგლები

17/02

15.00

ვარკეთილი

$40:3

ანა_პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ივერია - თი ბი სი      ორ

18/02

15.00

ვარკეთილი

20:20

ამირხანაშვილი

გაბაძე

 

16. რაუნდი    25/02 @ 22.00   ^ ცხრილი

 

თი ბი სი - ტორნადო     პა

22/02

14.00

ავჭალა'ხელ

$100:3

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

დინამო - მგლები

23/02

13.00

ვარკეთილი

$54:10

ტრაპაიძე

დ.მიქაბერიძე

ხულიგანა - ვეფხვები    ორ

25/02

15.00

ვარკეთილი

11:29$

ჩერგოლეიშვილი

სუთიაშვილი

დევები - ივერია

25/02

20.00

შევარდენი'ხელ

0:31$

ანა_პოღოსიანი

ჯალაღონია

 

17. რაუნდი    4/03 @ 14.50   ^ ცხრილი

 

ივერია - დინამო

3/03

13.00

ვარკეთილი

17:17

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ტორნადო - დევები

3/03

15.00

ვარკეთილი

5:28

ანა_პოღოსიანი

ფურცელაძე

სტუ - ხულიგანა

3/03

15.00

ავჭალა

0:69$

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ვეფხვები - თი ბი სი      ორ

4/03

15.00

პატარძეული

გადაიდო

თოვლი

დოლიძე

 

18. რაუნდი    11/03 @ 10.05   ^ ცხრილი

 

დევები - ვეფხვები

9/03

11.00

შევარდენი

7:29$

ჩერგოლეიშვილი

გაბაძე

ივერია - მგლები

10/03

14.00

ვარკეთილი

$76:11

თევზაძე

სალთხუციშვილი

თი ბი სი - სტუ

10/03

15.00

ავჭალა

$49:0

ტრაპაიძე

ქურდობაძე

დინამო - ტორნადო

10/03

16.00

ვარკეთილი

$43:0

გვირჯიშვილი

დ.მიქაბერიძე

 

17+. რაუნდი    17/03 @ 21.45   ^ ცხრილი

 

ვეფხვები - თი ბი სი

17/03

15.00

პატარძეული

6:27$

ჩერგოლეიშვილი

დოლიძე

 

დასავლეთი

 

პირვანდელი განაცხადები >>   არწივები   ბაგრატი   დელფინები  
კოლხი რაინდები   მარტვილი   ჯრუჭი

 

3/03

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-

გატ:გაშ

სხვ

 
1

ბაგრატი  ქუთაისი

10 10 0 0 9 0 0 528:094 +434 49
2

კოლხი რაინდები  ფოთი

10 8 0 2 3 0 0 235:157 +78 35
3

დელფინები  ბათუმი

10 5 0 5 4

2

0 280:178 +102 26
4

არწივები  ოზურგეთი

10 4 0 6

2

0 0 208:240 -32 18
5

ჯრუჭი  საჩხერე

10 3 0 7 1 0 0 149:319 -170 13
6

მარტვილი  მარტვილი

10 0 0 10 0 1 0 062:474 -412 1
 
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  ახალი ქულათა ნიხრი  

24/05 @ 11.15

 

მეტოქეები

თარიღი

დრო

სტადიონი

შედეგი

მსაჯი

კომისარი

 

პირველი წრე

 

1. რაუნდი    30/09 @ 18.00   ^ ცხრილი

 

ბაგრატი - მარტვილი

30/09

16.00

დინამო

$83:0

ფულარია

ჩუბინიძე

რაინდები - დელფინები

30/09

16.00

მალთაყვა

15:8$

ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

არწივები - ჯრუჭი

30/09

16.00

ზვანი

$46:0

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

 

2. რაუნდი    7/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

 

მარტვილი - რაინდები

7/10

16.00

მარტვილი

7:41$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დელფინები - ჯრუჭი

7/10

16.00

ანგისა

$34:0

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი - არწივები

7/10

16.00

დინამო

$55:28

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

 

3. რაუნდი    14/10 @ 17.45   ^ ცხრილი

 

ჯრუჭი - რაინდები

14/10

15.00

საჩხერე

9:37$

ფულარია

მარგველაშვილი

არწივები - მარტვილი

14/10

15.00

ზვანი

$35:13

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

დელფინები - ბაგრატი

გადაიდო

>>

4/11

 

 

 

 

4. რაუნდი    21/10 @ 18.30   ^ ცხრილი

 

არწივები - რაინდები

21/10

16.00

ზვანი

3:11

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ჯრუჭი - ბაგრატი

21/10

16.00

საჩხერე

6:64$

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

მარტვილი - დელფინები

21/10

16.00

მარტვილი

10:62$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

5. რაუნდი    28/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

 

რაინდები - ბაგრატი

28/10

15.00

მალთაყვა

3:38$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი - მარტვილი

28/10

15.00

საჩხერე

17:13$

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

დელფინები - არწივები

28/10

15.00

ანგისა

$44:15

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

 

3^. რაუნდი    5/11 @ 17.15   ^ ცხრილი

 

დელფინები - ბაგრატი   ორ

5/11

15.00

ანგისა

11:21

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

 

2013

 

ახალი განაცხადები >>   არწივები   ბაგრატი   დელფინები   კოლხი რაინდები   მარტვილი   ჯრუჭი

 

მეორე წრე

 

6. რაუნდი    3/02 @ 21.45   ^ ცხრილი

 

მარტვილი - ბაგრატი

3/02

14.00

მარტვილი

7:52$

მჟავანაძე

ფხაკაძე

დელფინები - რაინდები

3/02

14.00

ანგისა

$12:14

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი - არწივები

3/02

14.00

საჩხერე

10:20

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

 

7. რაუნდი    10/02 @ 22.05   ^ ცხრილი

 

რაინდები - მარტვილი

10/02

14.00

მალთაყვა

$43:5

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი - დელფინები

10/02

14.00

საჩხერე

25:15

მჟავანაძე

ფხაკაძე

არწივები - ბაგრატი

10/02

14.00

ზვანი

13:49$

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

 

8. რაუნდი    17/02 @ 21.50   ^ ცხრილი

 

რაინდები - ჯრუჭი

17/02

15.00

მალთაყვა

33:16

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

მარტვილი - არწივები

17/02

15.00

მარტვილი

7:20

მჟავანაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი - დელფინები

17/02

15.00

დინამო

$64:0

ჩიხლაძე

ჩუბინიძე

 

9. რაუნდი    23/02 @ 18.00   ^ ცხრილი

 

ბაგრატი - ჯრუჭი

23/02

14.00

დინამო

$57:17

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

რაინდები - არწივები

23/02

14.00

მალთაყვა

29:14

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დელფინები - მარტვილი

23/02

14.00

ანგის

$72:0

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

 

10. რაუნდი    24/05 @ 11.15   ^ ცხრილი

 

მარტვილი - ჯრუჭი

2/03

14.00

მარტვილი

0:49$

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

არწივები - დელფინები

2/03

14.00

ზვანი

14:22

ჩიხლაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი - რაინდები

3/03

14.00

დინამო

$45:9

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

 

ფინალური ოთხეული

 

28/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

 
1

თი ბი სი  თბილისი

6

5

0 1

4

0 0 163:111 +52 24

2

ბაგრატი  ქუთაისი

6 4 0 2 4 1 0 219:092 +127 21
3

ვეფხვები  პატარძეული

6 3 0 3 1 0 0 178:157 +21 13
4

კოლხი რაინდები  ფოთი

6 0 0

6

0 0 0 064:264 -200 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 28/04 @ 18.55

 

1. რაუნდი    24/03 @ 18.00

 

ბაგრატი - ვეფხვები

24/03

15.00

დინამო

გადაიდო

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

თი ბი სი - რაინდები

24/03

16.00

ავჭალა

$29:0

ამაშუკელი

სუთიაშვილი

 

2. რაუნდი    31/03 @ 20.30

 

რაინდები - ბაგრატი

31/03

15.00

მალთაყვა

29:41$

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

თი ბი სი - ვეფხვები

31/03

17.00

ავჭალა

$38:9

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

 

3. რაუნდი    6/04 @ 20.25

 

თი ბი სი - ბაგრატი

6/04

17.30

ავჭალა

22:3

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

რაინდები - ვეფხვები

6/04

17.00

მალთაყვა

14:26

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

1+. რაუნდი    11/04 @ 18.50

 

ბაგრატი - ვეფხვები      ხუთ

11/04

17.00

დინამო

$39:11

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

 

4. რაუნდი    15/04 @ 20.05

 

რაინდები - თი ბი სი

14/04

16.00

მალთაყვა

3:41$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ვეფხვები - ბაგრატი      ორ

15/04

17.00

პატარძეული

25:20$

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

 

5. რაუნდი    21/04 @ 18.50

 

ბაგრატი - რაინდები

20/04

16.00

მესხეთი

$43:5

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ვეფხვები - თი ბი სი

21/04

17.00

პატარძეული

23:33$

რობიტაშვილი

ღიბრაძე

 

6. რაუნდი    28/04 @ 18.50

 

ბაგრატი - თი ბი სი

28/04

16.00

დინამო

$73:0

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ვეფხვები - რაინდები

28/04

16.00

პატარძეული

$84:13

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

 

გადასასვლელი

 

1. რაუნდი    11/05 @ 18.55

 

თი ბი სი პ1 - ყოჩები უ10

11/05

17.00

ავჭალა

6:19

ამირხანაშვილი

ჭიჭინაძე

ბაგრატი პ2 - აკადემია უ9

11/05

17.00

დინამო

8:18

ქელი_[ზელ]

დ.მიქაბერიძე

 

2. რაუნდი    22/05 @ 22.55

 

აკადემია უ9 - ბაგრატი პ2

22/05

17.00

შევარდენი

28:17

ნარიმანიძე

გ.მიქაბერიძე

ყოჩები უ10 - თი ბი სი პ1

22/05

19.00

შევარდენი

23:18

ამირხანაშვილი

დოლიძე

 

აკადემია და ყოჩები უმაღლეს ლიგაში დარჩნენ

 

 

 

2010   2011

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 16/1ბათუმი  15.00

14/12_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

13

+41

11/04

რვგ (იტა)

11

+37

11/07

ჰდლ (გერ)

8

-9

04/09

ვდნ (იტა)

6

-28

09/12

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

8

+9

11/10

კლვ (იტა)

7

+21

10/06

პდვ (იტა)

6

-3

05/04

ლშბ (პორ)

4

-68

06/15

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

6/12_2017 @ 10.50

23/12  გადადებული  ლოკ – ბთმ

3/12 @ 16.45

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

38

+147

9-1

2

ლელო სარასენს

36

+96

8-2

4

ლოკომოტივი

33

+87

7-2

5

ჯიქი  გორი ^

28

+26

5-4*1

6

ბათუმი

28

+96

5-3*1

6

ხარები  რუსთავი

23

-34

5-4*1

1

აკადემია

20

+9

3-7

8

არმაზი  მარნეული

15

-59

2-7*1

5

არმია

9

-140

2-8

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-228

1-9

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

10/12_2017 @ 17.55

9-10/12   IX ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

სტუ-ს დაექვითა 10 ქულა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო       მინდა ჯგუფის ლოგო