საქართველოს პირველობა 2012-13 * პირველი ლიგა

აღმოსავლეთი

 

პირვანდელი განაცხადები >>     დევები   დინამო   ვეფხვები   თი ბი სი
ივერია   მგლები   სტუ   ტორნადო   ხულიგანა

 

17/03

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-

გატ:გაშ

სხვ

 
1

თი ბი სი  თბილისი

16 15 1 0 12 0 0 744:135 +609 74
2

ვეფხვები  პატარძეული

16 11 0

5

10

1

1

621:263

+358 54

3

ივერია  თბილისი

16

10

2

4

7

0 1 484:276 +208 50
4

ხულიგანა  თბილისი

16

10

0

6

6

2 1 390:200 +190 47
5

დინამო  თბილისი

16

9

1 6 5 2 0 360:290 +70 45
6

დევები  თბილისი

16 5 0 11

2

2 0 297:414 -117 24
7

მგლები  გარდაბანი

16 5 0 11 0 1 0 167:633 -466 21
8

ტორნადო  თბილისი

16

3

0

13 0

3

1 099:461 -362 14
9

სტუ  თბილისი

16

2

0 14 1 2 0 150:640 -490 11
 

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

 ახალი ქულათა ნიხრი  

30/05 @ 17.30

 
მეტოქეები თარიღი დრო სტადიონი შედეგი მსაჯი კომისარი

 

პირველი წრე

 

1. რაუნდი    30/05 @ 17.30   ^ ცხრილი

 

დინამო - ვეფხვები   17:41$

2/09

15.00

ვარკეთილი

X:0

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

ხულიგანა - მგლები   $57:3

2/09

17.00

ვარკეთილი

0:X

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

დევები - სტუ

2/09

15.00

ვისოლი

$40:20

წულაია

ფურცელაძე

ივერია - ტორნადო    $38:0

3/09

17.00

ვარკეთილი

0:X

გვირჯიშვილი

გაბაძე

 

2. რაუნდი    30/05 @ 17.30   ^ ცხრილი

 

მგლები - ტორნადო   6:14

9/09

15.00

ვარკეთილი

X:0

ამირხანაშვილი

ფურცელაძე

ხულიგანა - თი ბი სი

9/09

17.00

ვარკეთილი

$8:13

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

სტუ - დინამო

9/09

15.00

ვისოლი

5:39$

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

ვეფხვები - ივერია

10/09

16.00

პატარძეული

$25:27

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

 

3. რაუნდი    16/09 @ 18.40   ^ ცხრილი

 

თი ბი სი - მგლები

16/09

15.00

ვისოლი

25:13

გვირჯიშვილი

გაბაძე

დევები - ხულიგანა

16/09

17.00

ვისოლი

3:38$

ამირხანაშვილი

გოგეშვილი

ტორნადო - ვეფხვები

16/09

15.00

ვარკეთილი

13:50$

ანა_პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ივერია - სტუ

16/09

17.00

ვარკეთილი

$39:14

აბაშიძე

გ.მიქაბერიძე

 

4. რაუნდი    23/09 @ 20.15   ^ ცხრილი

 

ხულიგანა - დინამო

23/09

15.00

ვარკეთილი

26:14

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

სტუ - ტორნადო

23/09

17.00

ვარკეთილი

$5:8

აბაშიძე

სალთხუციშვილი

თი ბი სი - დევები

23/09

16.00

ვისოლი

$26:5

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ვეფხვები - მგლები

23/09

16.00

პატარძეული

$50:10

ამირხანაშვილი

დოლიძე

 

5. რაუნდი    30/09 @ 18.00   ^ ცხრილი

 

ვეფხვები - სტუ

29/09

16.00

პატარძეული

$101:7

ამირხანაშვილი

გაბაძე

ივერია - ხულიგანა

30/09

14.00

ვარკეთილი

20:28

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

დინამო - თი ბი სი

30/09

16.00

ვარკეთილი

12:34$

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

დევები - მგლები

30/09

15.00

ვისოლი

$21:22

აბაშიძე

სუთიაშვილი

 

6. რაუნდი    7/10 @ 17.45   ^ ცხრილი

 

მგლები - სტუ

7/10

14.00

ვისოლი

17:7

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

თი ბი სი - ივერია

7/10

16.00

ვისოლი

$53:14

რობიტაშვილი

გაბაძე

დევები - დინამო

7/10

15.00

შევარდენი

15:26

წულაია

ჯალაღონია

ხულიგანა - ტორნადო

7/10

16.00

ვარკეთილი

$22:3

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

 

7. რაუნდი    14/10 @ 20.05   ^ ცხრილი

 

მგლები - დინამო

14/10

14.00

ვარკეთილი

7:36$

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ივერია - დევები

14/10

16.00

ვარკეთილი

20:41

წულაია

გოგიჩაიშვილი

ტორნადო - თი ბი სი

14/10

16.00

ვისოლი

3:41$

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

ვეფხვები - ხულიგანა

14/10

16.00

პატარძეული

$37:7

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

 

8. რაუნდი    21/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

 

დინამო - ივერია

გადაიდო

 

 

 

 

 

თი ბი სი - ვეფხვები

21/10

16.00

ვისოლი

$57:25

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

დევები - ტორნადო

21/10

14.00

ვარკეთილი

$11:16

ანა_პოღოსიანი

გაბაძე

ხულიგანა - სტუ

21/10

16.00

ვარკეთილი

$30:5

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

 

9. რაუნდი    28/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

 

მგლები - ივერია

28/10

14.00

ვარკეთილი

$17:24

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ტორნადო - დინამო

28/10

16.00

ვარკეთილი

$13:16

წულაია

ქურდობაძე

ვეფხვები - დევები

28/10

15.00

პატარძეული

$31:18

ჩერგოლეიშვილი

ჯალაღონია

სტუ - თი ბი სი

28/10

15.00

ვისოლი

5:71$

ნარიმანიძე

გოგეშვილი

 

მეორე წრე

 

10. რაუნდი    4/11 @ 17.15   ^ ცხრილი

 

მგლები - ხულიგანა

4/11

15.00

ვარკეთილი

15:70$

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

ვეფხვები - დინამო

4/11

15.00

პატარძეული

29:24$

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ტორნადო - ივერია

4/11

15.30

ისოლი

0:48$

ანა_პოღოსიანი

ფურცელაძე

სტუ - დევები

გადაიდო

 

 

 

დევები >> ბაქო

 

 

11. რაუნდი    12/11 @ 17.30   ^ ცხრილი

 

ტორნადო - მგლები

11/11

13.00

ვარკეთილი

$11:17

ტრაპაიძე

გაბაძე

დინამო - სტუ

11/11

15.00

ვარკეთილი

$31:5

ჩერგოლეიშვილი

ჯალაღონია

თი ბი სი - ხულიგანა

11/11

15.00

ვისოლი

18:16$

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ივერია - ვეფხვები

12/11

15.00

ვარკეთილი

$31:13

ანა_პოღოსიანი

სუთიაშვილი

 

8+. რაუნდი    2/11 @ 15.55   ^ ცხრილი

 

დინამო - ივერია

2/12

14.00

ვისოლი

13:27$

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

 

2013

 

ახალი განაცხადები >>     დევები   დინამო   ვეფხვები   თი ბი სი
ივერია   მგლები   სტუ   ტორნადო   ხულიგანა

 

10+. რაუნდი    19/01 @ 16.25   ^ ცხრილი

 

სტუ - დევები

19/01

14.00

შევარდენი

$17:24

ანა_პოღოსიანი

ჭიჭინაძე

12. რაუნდი    27/01 @ 16.20   ^ ცხრილი

 

სტუ - ივერია

26/01

14.00

ავჭალა

10:64$

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

მგლები - თი ბი სი

26/01

16.00

ავჭალა

5:70$

ამაშუკელი

დოლიძე

ხულიგანა - დევები

27/01

14.00

ვარკეთილი

$22:10

ჩერგოლეიშვილი

ჯალაღონია

ვეფხვები - ტორნადო

27/01

14.00

პატარძეული

$54:17

ნარიმანიძე

ღიბრაძე

 

13. რაუნდი    3/02 @ 21.35   ^ ცხრილი

 

დევები - თი ბი სი

2/02

14.00

ავჭალა

0:70$

ამაშუკელი

სუთიაშვილი

მგლები - ვეფხვები

3/02

13.00

ვარკეთილი

7:94$

ანა_პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

დინამო - ხულიგანა

3/02

15.00

ვარკეთილი

$7:13

გვირჯიშვილი

გაბაძე

ტორნადო - სტუ

3/02

15.00

ავჭალა

$7:10

ამაშუკელი

ფურცელაძე

 

14. რაუნდი    10/02 @ 21.55   ^ ცხრილი

 

მგლები - დევები

10/02

13.00

ვარკეთილი

13:55$

ანა_პოღოსიანი

ჯავახიშვილი

ხულიგანა - ივერია

10/02

15.00

ვარკეთილი

14:26

რობიტაშვილი

დ.მიქაბერიძე

სტუ - ვეფხვები

10/02

14.00

ავჭალა

0:48$

გვირჯიშვილი

ქურდობაძე

თი ბი სი - დინამო

10/02

16.00

ავჭალა

$70:0

ამაშუკელი

გოგეშვილი

 

15. რაუნდი    18/02 @ 16.55   ^ ცხრილი

 

ტორნადო - ხულიგანა

16/02

17.00

ავჭალა

0:16

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

დინამო - დევები

17/02

13.00

ვარკეთილი

28:19

ნარიმანიძე

ჯალაღონია

სტუ - მგლები

17/02

15.00

ვარკეთილი

$40:3

ანა_პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ივერია - თი ბი სი      ორ

18/02

15.00

ვარკეთილი

20:20

ამირხანაშვილი

გაბაძე

 

16. რაუნდი    25/02 @ 22.00   ^ ცხრილი

 

თი ბი სი - ტორნადო     პა

22/02

14.00

ავჭალა'ხელ

$100:3

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

დინამო - მგლები

23/02

13.00

ვარკეთილი

$54:10

ტრაპაიძე

დ.მიქაბერიძე

ხულიგანა - ვეფხვები    ორ

25/02

15.00

ვარკეთილი

11:29$

ჩერგოლეიშვილი

სუთიაშვილი

დევები - ივერია

25/02

20.00

შევარდენი'ხელ

0:31$

ანა_პოღოსიანი

ჯალაღონია

 

17. რაუნდი    4/03 @ 14.50   ^ ცხრილი

 

ივერია - დინამო

3/03

13.00

ვარკეთილი

17:17

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ტორნადო - დევები

3/03

15.00

ვარკეთილი

5:28

ანა_პოღოსიანი

ფურცელაძე

სტუ - ხულიგანა

3/03

15.00

ავჭალა

0:69$

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ვეფხვები - თი ბი სი      ორ

4/03

15.00

პატარძეული

გადაიდო

თოვლი

დოლიძე

 

18. რაუნდი    11/03 @ 10.05   ^ ცხრილი

 

დევები - ვეფხვები

9/03

11.00

შევარდენი

7:29$

ჩერგოლეიშვილი

გაბაძე

ივერია - მგლები

10/03

14.00

ვარკეთილი

$76:11

თევზაძე

სალთხუციშვილი

თი ბი სი - სტუ

10/03

15.00

ავჭალა

$49:0

ტრაპაიძე

ქურდობაძე

დინამო - ტორნადო

10/03

16.00

ვარკეთილი

$43:0

გვირჯიშვილი

დ.მიქაბერიძე

 

17+. რაუნდი    17/03 @ 21.45   ^ ცხრილი

 

ვეფხვები - თი ბი სი

17/03

15.00

პატარძეული

6:27$

ჩერგოლეიშვილი

დოლიძე

 

დასავლეთი

 

პირვანდელი განაცხადები >>   არწივები   ბაგრატი   დელფინები  
კოლხი რაინდები   მარტვილი   ჯრუჭი

 

3/03

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-

გატ:გაშ

სხვ

 
1

ბაგრატი  ქუთაისი

10 10 0 0 9 0 0 528:094 +434 49
2

კოლხი რაინდები  ფოთი

10 8 0 2 3 0 0 235:157 +78 35
3

დელფინები  ბათუმი

10 5 0 5 4

2

0 280:178 +102 26
4

არწივები  ოზურგეთი

10 4 0 6

2

0 0 208:240 -32 18
5

ჯრუჭი  საჩხერე

10 3 0 7 1 0 0 149:319 -170 13
6

მარტვილი  მარტვილი

10 0 0 10 0 1 0 062:474 -412 1
 
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  ახალი ქულათა ნიხრი  

24/05 @ 11.15

 

მეტოქეები

თარიღი

დრო

სტადიონი

შედეგი

მსაჯი

კომისარი

 

პირველი წრე

 

1. რაუნდი    30/09 @ 18.00   ^ ცხრილი

 

ბაგრატი - მარტვილი

30/09

16.00

დინამო

$83:0

ფულარია

ჩუბინიძე

რაინდები - დელფინები

30/09

16.00

მალთაყვა

15:8$

ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

არწივები - ჯრუჭი

30/09

16.00

ზვანი

$46:0

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

 

2. რაუნდი    7/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

 

მარტვილი - რაინდები

7/10

16.00

მარტვილი

7:41$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დელფინები - ჯრუჭი

7/10

16.00

ანგისა

$34:0

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი - არწივები

7/10

16.00

დინამო

$55:28

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

 

3. რაუნდი    14/10 @ 17.45   ^ ცხრილი

 

ჯრუჭი - რაინდები

14/10

15.00

საჩხერე

9:37$

ფულარია

მარგველაშვილი

არწივები - მარტვილი

14/10

15.00

ზვანი

$35:13

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

დელფინები - ბაგრატი

გადაიდო

>>

4/11

 

 

 

 

4. რაუნდი    21/10 @ 18.30   ^ ცხრილი

 

არწივები - რაინდები

21/10

16.00

ზვანი

3:11

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ჯრუჭი - ბაგრატი

21/10

16.00

საჩხერე

6:64$

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

მარტვილი - დელფინები

21/10

16.00

მარტვილი

10:62$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

5. რაუნდი    28/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

 

რაინდები - ბაგრატი

28/10

15.00

მალთაყვა

3:38$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი - მარტვილი

28/10

15.00

საჩხერე

17:13$

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

დელფინები - არწივები

28/10

15.00

ანგისა

$44:15

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

 

3^. რაუნდი    5/11 @ 17.15   ^ ცხრილი

 

დელფინები - ბაგრატი   ორ

5/11

15.00

ანგისა

11:21

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

 

2013

 

ახალი განაცხადები >>   არწივები   ბაგრატი   დელფინები   კოლხი რაინდები   მარტვილი   ჯრუჭი

 

მეორე წრე

 

6. რაუნდი    3/02 @ 21.45   ^ ცხრილი

 

მარტვილი - ბაგრატი

3/02

14.00

მარტვილი

7:52$

მჟავანაძე

ფხაკაძე

დელფინები - რაინდები

3/02

14.00

ანგისა

$12:14

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი - არწივები

3/02

14.00

საჩხერე

10:20

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

 

7. რაუნდი    10/02 @ 22.05   ^ ცხრილი

 

რაინდები - მარტვილი

10/02

14.00

მალთაყვა

$43:5

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯრუჭი - დელფინები

10/02

14.00

საჩხერე

25:15

მჟავანაძე

ფხაკაძე

არწივები - ბაგრატი

10/02

14.00

ზვანი

13:49$

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

 

8. რაუნდი    17/02 @ 21.50   ^ ცხრილი

 

რაინდები - ჯრუჭი

17/02

15.00

მალთაყვა

33:16

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

მარტვილი - არწივები

17/02

15.00

მარტვილი

7:20

მჟავანაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი - დელფინები

17/02

15.00

დინამო

$64:0

ჩიხლაძე

ჩუბინიძე

 

9. რაუნდი    23/02 @ 18.00   ^ ცხრილი

 

ბაგრატი - ჯრუჭი

23/02

14.00

დინამო

$57:17

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

რაინდები - არწივები

23/02

14.00

მალთაყვა

29:14

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

დელფინები - მარტვილი

23/02

14.00

ანგის

$72:0

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

 

10. რაუნდი    24/05 @ 11.15   ^ ცხრილი

 

მარტვილი - ჯრუჭი

2/03

14.00

მარტვილი

0:49$

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

არწივები - დელფინები

2/03

14.00

ზვანი

14:22

ჩიხლაძე

ფხაკაძე

ბაგრატი - რაინდები

3/03

14.00

დინამო

$45:9

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

 

ფინალური ოთხეული

 

28/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

 
1

თი ბი სი  თბილისი

6

5

0 1

4

0 0 163:111 +52 24

2

ბაგრატი  ქუთაისი

6 4 0 2 4 1 0 219:092 +127 21
3

ვეფხვები  პატარძეული

6 3 0 3 1 0 0 178:157 +21 13
4

კოლხი რაინდები  ფოთი

6 0 0

6

0 0 0 064:264 -200 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 28/04 @ 18.55

 

1. რაუნდი    24/03 @ 18.00

 

ბაგრატი - ვეფხვები

24/03

15.00

დინამო

გადაიდო

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

თი ბი სი - რაინდები

24/03

16.00

ავჭალა

$29:0

ამაშუკელი

სუთიაშვილი

 

2. რაუნდი    31/03 @ 20.30

 

რაინდები - ბაგრატი

31/03

15.00

მალთაყვა

29:41$

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

თი ბი სი - ვეფხვები

31/03

17.00

ავჭალა

$38:9

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

 

3. რაუნდი    6/04 @ 20.25

 

თი ბი სი - ბაგრატი

6/04

17.30

ავჭალა

22:3

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

რაინდები - ვეფხვები

6/04

17.00

მალთაყვა

14:26

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

1+. რაუნდი    11/04 @ 18.50

 

ბაგრატი - ვეფხვები      ხუთ

11/04

17.00

დინამო

$39:11

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

 

4. რაუნდი    15/04 @ 20.05

 

რაინდები - თი ბი სი

14/04

16.00

მალთაყვა

3:41$

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ვეფხვები - ბაგრატი      ორ

15/04

17.00

პატარძეული

25:20$

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

 

5. რაუნდი    21/04 @ 18.50

 

ბაგრატი - რაინდები

20/04

16.00

მესხეთი

$43:5

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ვეფხვები - თი ბი სი

21/04

17.00

პატარძეული

23:33$

რობიტაშვილი

ღიბრაძე

 

6. რაუნდი    28/04 @ 18.50

 

ბაგრატი - თი ბი სი

28/04

16.00

დინამო

$73:0

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ვეფხვები - რაინდები

28/04

16.00

პატარძეული

$84:13

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

 

გადასასვლელი

 

1. რაუნდი    11/05 @ 18.55

 

თი ბი სი პ1 - ყოჩები უ10

11/05

17.00

ავჭალა

6:19

ამირხანაშვილი

ჭიჭინაძე

ბაგრატი პ2 - აკადემია უ9

11/05

17.00

დინამო

8:18

ქელი_[ზელ]

დ.მიქაბერიძე

 

2. რაუნდი    22/05 @ 22.55

 

აკადემია უ9 - ბაგრატი პ2

22/05

17.00

შევარდენი

28:17

ნარიმანიძე

გ.მიქაბერიძე

ყოჩები უ10 - თი ბი სი პ1

22/05

19.00

შევარდენი

23:18

ამირხანაშვილი

დოლიძე

 

აკადემია და ყოჩები უმაღლეს ლიგაში დარჩნენ

 

 

 

2010   2011

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო