2013 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1995-96]

საქართველოს პირველობა 2013 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1995-96]

>>      ა პული      ბ პული      პლეი'ოფი      დებულება      ქულათა ნიხრი  

"ა" პული

30/10

 კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი

12

11

1

0

8

0

0

553:066

+487

54

2

ხარები  რუსთავი

12

9

1

2

8

1

0

464:110

+354

47

3

ხულიგანა  თბილისი

12

8

0

4

4

0

1

310:181

+129

35

4

არმია  თბილისი

12

6

0

6

6

2

0

352:163

+189

32

5

ყოჩები  თბილისი

12

5

0

7

2

1

0

172:302

-130

23

6

იმერეთი  ჭიათურა

12

1

0

11

1

2

0

089:471

-382

7

7

ვეფხვები  პატარძეული

12

1

0

11

0

0

0

051:698

-647

4

ქუთაისი 2 ქუთაისი და არწივები ოზურგეთი  მეორე წრეს ვეღარ ითამაშებენ = მათი შედეგები გაუქმდა

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

30/10 @ 20.05

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

პირველი წრე

I რაუნდი   10/04 @ 24.00

ხულიგანა

28:20

არმია

9/04

16.00

ვარკეთილი

ჩიხლაძე

გაბაძე

პატარძეული

0:80$

რუსთავი

9/04

16.00

პატარძეული

თევზაძე

დოლიძე

ქუთაისი 2

7:38$

აკადემია

9/04

16.00

დინამო

ტრაპაიძე

მარგველაშვილი

ჭიათურა

$6:13

ოზურგეთი

10/04

16.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

II რაუნდი   17/04 @ 19.00

აკადემია

$119:0

პატარძეული

16/04

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

არმია

22:10

ქუთაისი 2

16/04

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გაბაძე

ოზურგეთი

0:34$

ხულიგანა

16/04

16.00

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ყოჩები

$32:6

ჭიათურა

17/04

17.30

შევარდენი

შუბითიძე

გოგეშვილი

III რაუნდი   24/04 @ 21.10

აკადემია

22:13

ხულიგანა

23/04

15.30

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

რუსთავი

23:10

ქუთაისი 2

23/04

16.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ოზურგეთი

27:15

ყოჩები

23/04

16.30

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

არმია

$74:0

ჭიათურა

24/04

17.30

შევარდენი

თევზაძე

ჯალაღონია

IV რაუნდი   1/05 @ 18.45    ცხრილი   

ყოჩები

13:11$

არმია

30/04

16.00

ვარკეთილი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ქუთაისი 2

$36:12

პატარძეული

30/04

16.00

ქუთაისი

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

ხულიგანა

23:19$

რუსთავი

1/05

16.00

ვარკეთილი

ამირხანაშვილი

სალთხუციშვილი

ჭიათურა

0:34$

აკადემია

1/05

16.00

შუქრუთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

V რაუნდი   8/05 @ 18.20    ცხრილი   

არმია

14:10$

ოზურგეთი

7/05

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

პატარძეული

7:46$

ხულიგანა

7/05

16.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

აკადემია

$21:3

ყოჩები

7/05

18.00

შევარდენი

პოღოსიანი

დოლიძე

რუსთავი

$71:7

ჭიათურა

8/05

16.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

VI რაუნდი   14/05 @ 21.10    ცხრილი   

ხულიგანა

გადაიდო

ქუთაისი 2

14/05

16.00

ვარკეთილი

 

 

ჭიათურა

$10:16

პატარძეული

14/05

18.00

შუქრუთი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ყოჩები

15:32$

რუსთავი

14/05

18.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

ოზურგეთი

გადაიდო

აკადემია

15/05

16.00

ზვანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

VII რაუნდი   22/05 @ 23.00    ცხრილი   

აკადემია

$31:7

არმია

21/05

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

რუსთავი

$43:0

ოზურგეთი

22/05

18.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ქუთაისი 2

$48:3

ჭიათურა

22/05

18.30

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

პატარძეული

გადაიდო

ყოჩები

 

გამოცდები

 

 

 

VIII რაუნდი   29/05 @ 20.45    ცხრილი   

არმია

6:29$

რუსთავი

28/05

18.30

ახალი (რუსთ)

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ყოჩები

10:50$

ქუთაისი 2

29/05

17.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

ჭიათურა

9:83$

ხულიგანა

29/05

17.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ოზურგეთი

$50:0

პატარძეული

29/05

18.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IX რაუნდი   5/06 @ 18.45    ცხრილი   

ქუთაისი 2

$24:11

ოზურგეთი

3/06

17.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ხულიგანა

27:24$

ყოჩები

4/06

17.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ჯავახიშვილი

რუსთავი

13:13

აკადემია

4/06

20.00

ახალი

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

პატარძეული

7:36$

არმია

5/06

17.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

IX+ რაუნდი   25/07 @ 15.20    ცხრილი   

პატარძეული

0:43$

ყოჩები

12/06 17.00 პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

ოზურგეთი

გადაიდო

აკადემია

28/08    

 

 

ხულიგანა

გადაიდო

ქუთაისი 2

28/08    

 

 

 

მეორე წრე

X რაუნდი   3/09 @ 20.30    ცხრილი   

არმია

$21:3

ხულიგანა

3/09

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

რუსთავი

$90:0

პატარძეული

3/09

17.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

XI რაუნდი   10/09 @ 19.15    ცხრილი   

ჭიათურა

$5:6

ყოჩები

10/09

16.00

შუქრუთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

პატარძეული

3:100$

აკადემია

10/09

17.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

XII რაუნდი   17/09 @ 17.35    ცხრილი   

ჭიათურა

3:19$

არმია

17/09

16.00

შუქრუთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ხულიგანა

0:38$

აკადემია

17/09

16.00

ვარკეთილი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

XIII რაუნდი   25/09 @ 20.35    ცხრილი   

არმია

$45:0

ყოჩები

24/09

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

გოგეშვილი

რუსთავი

$X:0

ხულიგანა

24/09

16.00

ახალი

 

ქერაშვილი

აკადემია

$45:0

ჭიათურა

25/09

17.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გაბაძე

XIV რაუნდი   1/10 @ 18.00    ცხრილი   

ყოჩები

0:78$

აკადემია

1/10

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ხულიგანა

$32:0

პატარძეული

1/10

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

გ.მიქაბერიძე

ჭიათურა

0:48$

რუსთავი

1/10

16.00

შუქრუთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

XV რაუნდი   9/10 @ 22.00    ცხრილი   

პატარძეული

10:42$

ჭიათურა

8/10

16.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

რუსთავი

$50:7

ყოჩები

9/10

16.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

XVI რაუნდი   17/10 @ 17.45    ცხრილი   

არმია

14:27

აკადემია

16/10

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

ყოჩები

15:5

პატარძეული

17/10

16.00

ვარკეთილი

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

XVII რაუნდი   22/10 @ 17.55    ცხრილი   

ხულიგანა

$33:7

ჭიათურა

22/10

15.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

ცხვედიანი

რუსთავი

$19:14

არმია

22/10

16.00

ახალი

პოღოსიანი

ქერაშვილი

XVIII რაუნდი   30/10 @ 20.05    ცხრილი   

არმია

$85:3

პატარძეული

29/10

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

აბაშიძე

ყოჩები

14:22

ხულიგანა

29/10

16.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გაბაძე

აკადემია

25:13

რუსთავი

30/10

18.30

ავჭალა

თევზაძე

ფურცელაძე

 

"ბ" პული

 

30/10

 კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 1  ქუთაისი

14

14

0

0

11

0

1

601:132

+469

66

2

ჯიქები  თბილისი

14

12

0

2

7

1

1

512:165

+347

55

3

ლოკომოტივი  თბილისი

14

8

0

6

8

4

0

488:190

+298

44

4

არმაზი  თბილისი

14

9

0

5

6

1

0

388:244

+144

43

5

ლელო  თბილისი

14

7

0

7

6

2

1

368:242

+126

35

6

ჯვაროსნები  თბილისი ^

14

3

0

13

0

1

3

121:591

-470

10

7

წიქარა  თბილისი

14

2

0

12

1

1

0

099:701

-602

10

8

ტაო  ადიგენი

14

1

0

13

0

2

3

108:420

-312

3

ივერია მგლები  თბილისი  მეორე წრეს ვეღარ ითამაშებს = მისი შედეგები გაუქმდა

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

30/10 @ 17.15

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი წრე

I რაუნდი   10/04 @ 24.05

ლოკომოტივი

$54:0

არმაზი

9/04

16.00

დიღომი

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ლელო

16:0

ივერ'მგლ

10/04

16.00

III მასივი

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ჯიქები

$69:3

ადიგენი

10/04

16.00

დინამო

ლაშხია

ცხვედიანი

ჯვაროსნები

$14:16

წიქარა

10/04

17.30

ვარკეთილი

შუბითიძე

ფურცელაძე

II რაუნდი   17/04 @ 21.20

ივერ'მგლ

0:45$

ქუთაისი 1

16/04

17.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

გაბაძე

წიქარა

გადაიდო

ლოკომოტივი

17/04

16.00

ვარკეთილი

 

სალთხუციშვილი

არმაზი

გადაიდო

ჯიქები

17/04

17.30

ვარკეთილი

 

დოლიძე

ლელო

$34:5

ადიგენი

17/04

20.00

ავჭალა

ქავთარაძე

ჭიჭინაძე

III რაუნდი   24/04 @ 21.15

ჯიქები

$81:10

წიქარა

23/04

15.30

ავჭალა

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

ლოკომოტივი

$51:0

ჯვაროსნები

23/04

18.30

შევარდენი

პოღოსიანი

დოლიძე

ქუთაისი 1

$50:0

ადიგენი

24/04

16.00

მესხეთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო

$16:19

არმაზი

24/04

18.50

შევარდენი

ამაშუკელი

გაბაძე

IV რაუნდი   1/05 @ 20.45    ცხრილი   

ადიგენი

10:31$

ივერ'მგლ

30/04

16.00

ადიგენი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმაზი

6:41$

ქუთაისი 1

30/04

17.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გ.მიქაბერიძე

წიქარა

5:62$

ლელო

1/05

16.00

III მასივი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

ჯვაროსნები

3:80$

ჯიქები

1/05

17.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

დ.მიქაბერიძე

V რაუნდი   8/05 @ 19.10    ცხრილი   

ქუთაისი 1

$65:14

წიქარა

7/05

16.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო

გადაიდო

ჯვაროსნები

8/05

16.00

III მასივი

 

გაბაძე

ჯიქები

20:17$

ლოკომოტივი

8/05

16.00

ვარკეთილი

რობიტაშვილი

ჭიჭინაძე

ივერ'მგლ

$14:21

არმაზი

8/05

17.30

ვარკეთილი

ჩერგოლეიშვილი

ფურცელაძე

VI რაუნდი   13/06 @ 16.45    ცხრილი   

ჯვაროსნები

გადაიდო

ქუთაისი 1

14/05

17.30

ვარკეთილი

 

 

არმაზი

$60:0

ადიგენი

15/05

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გოგეშვილი

ლოკომოტივი

$37:29

ლელო

15/05

17.00

დიღომი

გვირჯიშვილი

გაბაძე

წიქარა

35:22

ივერ'მგლ #

15/05

17.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

VII რაუნდი   22/05 @ 16.05    ცხრილი   

ივერ'მგლ

$34:7

ჯვაროსნები

21/05

17.00

ვარკეთილი

თევზაძე

ფურცელაძე

ლელო

გადაიდო

ჯიქები

22/05

გამოცდები

III მასივი

 

გაბაძე

ადიგენი

გადაიდო

წიქარა

22/05

გამოცდები

ადიგენი

 

 

ქუთაისი 1

გადაიდო

ლოკომოტივი

22/05

გამოცდები

დინამო

 

 

VIII რაუნდი   13/06 @ 16.45    ცხრილი   

ლოკომოტივი

$46:6

ივერ'მგლ

28/05

17.00

დიღომი

ტრაპაიძე

ფურცელაძე

წიქარა

5:43$

არმაზი

28/05

18.30

ვარკეთილი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

ჯვაროსნები

23:20$

ადიგენი

28/05

19.00

შევარდენი

პოღოსიანი

დ.მიქაბერიძე

ჯიქები #

$17:20

ქუთაისი 1 #

29/05

18.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გაბაძე

VII+ რაუნდი   2/06 @ 20.20    ცხრილი   

ადიგენი

27:15

წიქარა

2/06

17.00

ადიგენი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

IX რაუნდი   5/06 @ 18.45    ცხრილი   

ქუთაისი 1

30:17

ლელო

4/06

17.00

დინამო

გვირჯიშვილი

მარგველაშვილი

არმაზი

$37:10

ჯვაროსნები

4/06

18.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

დ.მიქაბერიძე

ივერ'მგლ

3:83$

ჯიქები

5/06

17.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

ადიგენი

12:52$

ლოკომოტივი

5/06

17.00

ადიგენი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

IX+ რაუნდი   21/08 @ 16.45    ცხრილი   

წიქარა

3:47$

ლოკომოტივი

10/06 19.00 ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

ლელო

$8:10

ჯიქები

12/06 17.00 ვარკეთილი

რობიტაშვილი

გაბაძე

ჯვაროსნები

3:98$

ქუთაისი 1

12/06 18.30 ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

დ.მიქაბერიძე

არმაზი

$15:17

ჯიქები

19/06 17.00 ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გოგეშვილი

ლელო #

$29:11

ჯვაროსნები #

19/06 18.30 ვარკეთილი

რობიტაშვილი

გაბაძე

ქუთაისი 1

$24:8

ლოკომოტივი

21/06

17.00 დინამო

ჩიხლაძე

ჩუბინიძე

 

მეორე წრე

X რაუნდი   4/09 @ 21.10    ცხრილი   

ადიგენი

13:37$

ჯიქები

4/09

16.00

ადიგენი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმაზი

26:24$

ლოკომოტივი

4/09

16.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გაბაძე

წიქარა

$5:9

ჯვაროსნები

4/09

17.30

ვარკეთილი

ელოშვილი

ფურცელაძე

XI რაუნდი   11/09 @ 19.40    ცხრილი   

ჯიქები

29:18

არმაზი

10/09

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გ.მიქაბერიძე

ადიგენი

3:30$

ლელო

11/09

16.00

ადიგენი

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ლოკომოტივი

$79:0

წიქარა

11/09

16.00

დიღომი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

XII რაუნდი   18/09 @ 20.20    ცხრილი   

ჯვაროსნები

3:69$

ლოკომოტივი

17/09

17.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

წიქარა

0:56$

ჯიქები

18/09

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ფურცელაძე

არმაზი

31:10

ლელო

18/09

17.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

სუთიაშვილი

ადიგენი

7:31$

ქუთაისი 1

18/09

16.00

ადიგენი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

XIII რაუნდი   25/09 @ 18.00    ცხრილი   

ლელო

$31:10

წიქარა

24/09

17.30

ვარკეთილი

თევზაძე

ფურცელაძე

ჯიქები

$39:5

ჯვაროსნები

25/09

16.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ქუთაისი 1

$26:10

არმაზი

25/09

16.00

მესხეთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

XIV რაუნდი   2/10 @ 20.30    ცხრილი   

წიქარა

13:93$

ქუთაისი 1

2/10

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

ჯვაროსნები

0:53$

ლელო

2/10

16.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გაბაძე

ლოკომოტივი

$18:24

ჯიქები

2/10

16.00

დიღომი

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

XV რაუნდი   28/10 @ 16.30    ცხრილი   

ლელო

31:24$

ლოკომოტივი

9/10

16.00

ვარკეთილი

თევზაძე

ფურცელაძე

ქუთაისი 1

$47:12

ჯვაროსნები

9/10

16.00

დინამო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ადიგენი

0:X$

არმაზი

9/10

16.00

ადიგენი

 

 

XVI რაუნდი   16/10 @ 18.15    ცხრილი   

წიქარა

$X:0

ადიგენი

15/10

15.00

ვარკეთილი

 

ფურცელაძე

ლოკომოტივი

8:18

ქუთაისი 1

16/10

16.00

დიღომი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

ჯიქები

$28:6

ლელო

16/10

16.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გაბაძე

XVII რაუნდი   23/10 @ 17.40    ცხრილი   

არმაზი

$94:3

წიქარა

22/10

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

აბაშიძე

ქუთაისი 1

$29:5

ჯიქები

23/10

16.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ადიგენი

$18:19

ჯვაროსნები

23/10

16.00

ადიგენი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

XVIII რაუნდი   30/10 @ 17.10    ცხრილი   

ლოკომოტივი

$X:0

ადიგენი

29/10

16.00

დიღომი

 

 

ჯვაროსნები

9:29$

არმაზი

30/10

15.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

ცხვედიანი

ლელო

12:29$

ქუთაისი 1

30/10

15.00

შევარდენი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

 

პლეი-ოფი

პირველი ნახევარ-ფინალები   7/11 @ 18.00

ა2  ხარები

12:29

ბ1  ქუთაისი 1

7/11

16.00

ახალი

ტრაპაიძე

ქერაშვილი

ბ2  ჯიქები

15:24

ა1  აკადემია

7/11

16.00

ვარკეთილი

ჩიხლაძე

გაბაძე

მეორე ნახევარ-ფინალები   13/11 @ 17.40

ა1  აკადემია

13:7

ბ2  ჯიქები

13/11

15.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

სუთიაშვილი

ბ1  ქუთაისი 1

30:0

ა2  ხარები

13/11

16.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ფინალები   24/11 @ 19.00

ხარები

16:10

ჯიქები

24/11

15.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

გაბაძე

აკადემია

21:20

ქუთაისი 1

24/11

17.00

ავჭალა

ამაშუკელი

დ.მიქაბერიძე

კიბე:  1 აკადემია,  2 ქუთაისი,  3 რუსთავი,  4 ჯიქები

2012   2011   2010

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო