2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1997-98]

საქართველოს პირველობა 2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [1997-98]

 

აღმოსავლეთი                    დასავლეთი             

1/04 @ 17.30    ყველას!  ექიმის სარგო გაიზარდა 30 ლარამდე

მეორე ეტაპი  *  დებულება   ქულათა ნიხრი  

 

პირველი ეტაპი

 

აღმოსავლეთის "ა" პული

19/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

4

3

1 0

2

0 0 110:28 +82 16
2

ხულიგანა  თბილისი

4

3

0 1

2

0 0 101:38 +63 14

3

ჯვაროსნები  თბილისი

4

2

1 1 2 0 0 60:25 +35 12
4

წიქარა  თბილისი

4 1 0

3

1 0 1 20:81 -61

4

5

მუტრუკები თელავი

4 0 0

4

0 0 0 26:145 -119 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 22/04 @ 15.25

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.40

ლელო

$26:0

წიქარა

21/03

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

ჯვაროსნები

$31:3

თელავი

21/03

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

აბაშიძე

II რაუნდი   28/03 @ 17.55

წიქარა

3:32$

ხულიგანა

28/03

15.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გოგეშვილი

თელავი

6:54$

ლელო

28/03

16.00

წინანდალი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

III რაუნდი   4/04 @ 18.55

ლელო

9:9

ჯვაროსნები

4/04

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

ხულიგანა

$43:14

თელავი

4/04

17.30

შევარდენი

შუბითიძე

ჯალაღონია

IV რაუნდი   22/04 @ 15.25

ჯვაროსნები

0:13

ხულიგანა

11/04

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

აბაშიძე

თელავი

3:17$-

წიქარა

11/04

16.00

წინანდალი

თევზაძე

ჯალაღონია

V რაუნდი   19/04 @ 19.35

წიქარა

0:20$

ჯვაროსნები

18/04

18.50

შევარდენი

ამაშუკელი

აბაშიძე

ხულიგანა

13:21

ლელო

19/04

18.00

ავჭალა

ამაშუკელი

სუთიაშვილი

 

აღმოსავლეთის "ბ" პული

26/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი

4

4

0 0 3 0 0 265:17 +248 19
2

ყოჩები  თბილისი

4

3

0 1

3

0 0 235:27 +208

15

3

მიმინო_დედოფლის-წყარო

4

1

0

3

1 1 0 53:125 -72 6
4

ლოკომოტივი 2  თბილისი

4 1 0 3 0 1 0 34:179 -145 5
5

დავითიანნი  თბილისი

4 1

0

3 0 0 0 18:257 -239 4
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 26/04 @ 17.50

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.40

დედოფლ.წყ

$20:22

ლოკომოტ 2

21/03

15.00

დედოფლ.წყ

ტრაპაიძე

გაბაძე

ყოჩები

$111:0

დავითიანნი

21/03

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

II რაუნდი   28/03 @ 17.55

ლოკომოტ 2

0:81$

ყოჩები

28/03

15.00

დიღომი

გვირჯიშვილი

გოგიჩაიშვილი

დავითიანნი

5:115$

აკადემია

28/03

16.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

აბაშიძე

III რაუნდი   4/04 @ 17.50

აკადემია

$71:7

ლოკომოტ 2

4/04

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

ყოჩები

$38:7

დედოფლ.წყ

4/04

16.30

ვარკეთილი

მელიქიძე

აბაშიძე

IV რაუნდი   11/04 @ 17.30

დედოფლ.წყ

0:59$

აკადემია

11/04

16.00

დედოფლ.წყ

მელიქიძე

გაბაძე

ლოკომოტ 2

(0:0) ტალახი

დავითიანნი

11/04

16.00

დიღომი

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

V რაუნდი   18/04 @ 20.25

აკადემია

20:5

ყოჩები

18/04

15.50

ავჭალა

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

დავითიანნი

6:26$

დედოფლ.წყ

18/04

17.30

შევარდენი

შუბითიძე

ფურცელაძე

+ რაუნდი   26/04 @ 17.50

ლოკომოტ 2

$5:7

დავითიანნი

26/04

16.00

დიღომი

შუბითიძე

აბაშიძე

 

აღმოსავლეთის "გ" პული

19/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

4

4

0 0

4

0 0 219:17 +202 20
2

ლოკომოტივი'1_თბილისი

4

3

0 1

3

0 0 100:48 +52 15

3

ტორნადო  თბილისი

4

2

0 2 0 0 0 50:120 -70 8
4

იუნკერები  კიკეთი

4 1 0

3

0 1 0 50:117

-67

5
5

ვეფხვები  პატარძეული

4 0 0 4 0

1

0 40:157 -117

1

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

19/04 @ 19.25

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   22/03 @ 22.55

ტორნადო

18:13$

პატარძეული

22/03

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტ 1

$38:5

კიკეთი

22/03

18.30

შევარდენი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

II რაუნდი   29/03 @ 19.20

პატარძეული

5:33$

ლოკომოტ 1

29/03

17.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ფურცელაძე

კიკეთი

0:52$

რუსთავი

29/03

18.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

III რაუნდი   5/04 @ 19.35

ლოკომოტ 1

$29:10

ტორნადო

5/04

15.00

დიღომი

ტრაპაიძე

დოლიძე

რუსთავი

$69:10

პატარძეული

5/04

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

IV რაუნდი   12/04 @ 18.45

ტორნადო

7:70$

რუსთავი

12/04

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

პატარძეული

12:37

კიკეთი

12/04

16.00

პატარძეული

სუხაშვილი

ღიბრაძე

V რაუნდი   19/04 @ 19.25

კიკეთი

$8:15

ტორნადო

19/04

16.00

კიკეთი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

რუსთავი

$28:0

ლოკომოტ 1

19/04

17.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

 

აღმოსავლეთის "დ" პული

19/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმია  თბილისი

4 4 0 0 1 0 0 131:15 +116 17

2

ივერია  თბილისი

4

3

0

1

1

0 0

85:31

+54

13
3

ჯიქები  თბილისი

4 2 0

2

1 0 0 51:55 -4 9
4

არმაზი  თბილისი

4

1

0

3

1

2

0

52:38

+14 7
5

ჩოხოსნები  თბილისი

4 0 0 4 0 0 0 7:187 -180 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 19/04 @ 20.55

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   23/03 @ 21.20

არმაზი

5:13

არმია

22/03

16.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

ივერია

$60:0

ჩოხოსნები

23/03

20.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯალაღონია

II რაუნდი   30/03 @ 21.25

არმია

23:5

ჯიქები

29/03

15.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გაბაძე

ჩოხოსნები

0:31$

არმაზი

30/03

20.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

III რაუნდი   8/04 @ 17.40

არმაზი

$3:8

ივერია

5/04

15.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

სუთიაშვილი

ჯიქები

$29:7

ჩოხოსნები

6/04

20.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

დ.მიქაბერიძე

IV რაუნდი   13/04 @ 21.55

ივერია

12:0

ჯიქები

12/04

17.30

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

ჩოხოსნები

0:67$

არმია

13/04

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

დოლიძე

V რაუნდი   19/04 @ 20.55

არმია

28:5

ივერია

19/04

17.30

შევარდენი

პოღოსიანი

დოლიძე

ჯიქები

17:13$

არმაზი

19/04

19.30

ავჭალა

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

 

დასავლეთის "ე" პული

4/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 1  ქუთაისი

3

3

0 0 3 0 0 110:10 +100 15
2

თორი  ბორჯომი

3

2

0 1 1 0 0 60:22 +38 9
3

ლეგიონი  ხაშური

3 1 0 2 1 1 0 71:34 +37 6

4

ქუთაისი 5  ქუთაისი

3 0 0 3 0 0 0 0:175 -175 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 4/04 @ 17.55

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.45

ქუთაისი 1

$28:7

ხაშური

21/03

16.30

დინამო

ი.ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

ბორჯომი

$51:0

ქუთაისი 5

21/03

15.00

ახალდაბა

ჩიხლაძე

ზიბზიბაძე

II რაუნდი   28/03 @ 17.15

ბორჯომი

6:0$

ხაშური

28/03

15.00

ახალდაბა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 5

0:60$

ქუთაისი 1

28/03

15.00

დინამო

ჭიქაბერიძე

ა.ჩუბინიძე

III რაუნდი   4/04 @ 17.50

ხაშური

$64:0

ქუთაისი 5

4/04

15.00

ხაშური

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ქუთაისი 1

$22:3

ბორჯომი

4/04

15.00

დინამო

ი.ჩუბინიძე

ა.ჩუბინიძე

 

დასავლეთის "ვ" პული

5/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი

3 2

1

0 0 0 0 64:44 +20 10
2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3 1 1 1 0 1 0 59:53 +6

7

3

იმერეთი  ჭიათურა

3 1 0

2

1 1 0 53:47 +6 6

4

ჯრუჭი  საჩხერე

3

1

0

2

0 0 0 25:57 -32 4
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

5/04 @ 19.50

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   22/03 @ 17.55

ფოთი

24:24

ბათუმი

22/03

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჭიათურა

$24:5

საჩხერე

22/03

15.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

II რაუნდი   29/03 @ 16.25

ჭიათურა

$15:20

ბათუმი

29/03

15.00

შუქრუთი

ჩიხლაძე

ზიბზიბაძე

საჩხერე

15:13$

ფოთი

29/03

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

III რაუნდი   5/04 @ 19.50

ბათუმი

20:5

საჩხერე

5/04

15.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ფოთი

22:14

ჭიათურა

5/04

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

დასავლეთის "ზ" პული

4/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 2  ქუთაისი

3 3 0 0 3 0 0 170:13 +157 15
2

არწივები  ოზურგეთი

3 2 0 1 2 0 0 107:56 +51 10
3

ტაო  ახალციხე

3 1 0

2

0 0 0 24:145 -121 4

4

ლომები  ასპინძა

3 0 0 3 0 0 0

26:113

-87 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 4/04 @ 18.00

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.45

ქუთაისი 2

$76:3

ახალციხე

21/03

15.00

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ოზურგეთი

$43:11

ასპინძა

21/03

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

II რაუნდი   28/03 @ 17.15

ოზურგეთი

$61:0

ახალციხე

28/03

15.00

ზვანი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ასპინძა

7:49$

ქუთაისი 2

28/03

15.00

ასპინძა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III რაუნდი   4/04 @ 17.55

ახალციხე

21:8

ასპინძა

4/04

15.00

ახალციხე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 2

$45:3

ოზურგეთი

4/04

15.00

დინამო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

 

დასავლეთის "თ" პული

5/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 3  ქუთაისი

3 3 0 0 3 0 0 181:3 +178 15
2

ქუთაისი 4  ქუთაისი

3

2

0 1 2 0 0

91:27

+64 10

3

გურია  ლანჩხუთი

3 0 1 2 0 0 0 0:94 -94 2
4

ჯიხა  სენაკი

3 0 1 2 0 0 0 3:151 -148 2
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 5/04 @ 19.55

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   22/03 @ 17.55

ქუთაისი 3

$100:0

სენაკი

22/03

15.00

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ქუთაისი 4

$37:0

ლანჩხუთი

22/03

16.30

დინამო

ლაღაძე

ზიბზიბაძე

II რაუნდი   31/03 @ 20.40

ქუთაისი 4

$51:3

სენაკი

31/03

 

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ლანჩხუთი

0:57$

ქუთაისი 3

29/03

15.00

ჩიბათი

ლაღაძე

ფხაკაძე

III რაუნდი   5/04 @ 19.55

სენაკი

0:0

ლანჩხუთი

5/04

15.00

ნოქალაქევი

მჟავანაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 3

$24:3

ქუთაისი 4

5/04

15.00

დინამო

ლაღაძე

ა.ჩუბინიძე

 

2012   2011   2010

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო