2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1997-98]

საქართველოს პირველობა 2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [1997-98]

 

აღმოსავლეთი                    დასავლეთი             

1/04 @ 17.30    ყველას!  ექიმის სარგო გაიზარდა 30 ლარამდე

მეორე ეტაპი  *  დებულება   ქულათა ნიხრი  

 

პირველი ეტაპი

 

აღმოსავლეთის "ა" პული

19/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

4

3

1 0

2

0 0 110:28 +82 16
2

ხულიგანა  თბილისი

4

3

0 1

2

0 0 101:38 +63 14

3

ჯვაროსნები  თბილისი

4

2

1 1 2 0 0 60:25 +35 12
4

წიქარა  თბილისი

4 1 0

3

1 0 1 20:81 -61

4

5

მუტრუკები თელავი

4 0 0

4

0 0 0 26:145 -119 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 22/04 @ 15.25

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.40

ლელო

$26:0

წიქარა

21/03

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

ჯვაროსნები

$31:3

თელავი

21/03

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

აბაშიძე

II რაუნდი   28/03 @ 17.55

წიქარა

3:32$

ხულიგანა

28/03

15.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გოგეშვილი

თელავი

6:54$

ლელო

28/03

16.00

წინანდალი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

III რაუნდი   4/04 @ 18.55

ლელო

9:9

ჯვაროსნები

4/04

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

ხულიგანა

$43:14

თელავი

4/04

17.30

შევარდენი

შუბითიძე

ჯალაღონია

IV რაუნდი   22/04 @ 15.25

ჯვაროსნები

0:13

ხულიგანა

11/04

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

აბაშიძე

თელავი

3:17$-

წიქარა

11/04

16.00

წინანდალი

თევზაძე

ჯალაღონია

V რაუნდი   19/04 @ 19.35

წიქარა

0:20$

ჯვაროსნები

18/04

18.50

შევარდენი

ამაშუკელი

აბაშიძე

ხულიგანა

13:21

ლელო

19/04

18.00

ავჭალა

ამაშუკელი

სუთიაშვილი

 

აღმოსავლეთის "ბ" პული

26/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი

4

4

0 0 3 0 0 265:17 +248 19
2

ყოჩები  თბილისი

4

3

0 1

3

0 0 235:27 +208

15

3

მიმინო_დედოფლის-წყარო

4

1

0

3

1 1 0 53:125 -72 6
4

ლოკომოტივი 2  თბილისი

4 1 0 3 0 1 0 34:179 -145 5
5

დავითიანნი  თბილისი

4 1

0

3 0 0 0 18:257 -239 4
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 26/04 @ 17.50

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.40

დედოფლ.წყ

$20:22

ლოკომოტ 2

21/03

15.00

დედოფლ.წყ

ტრაპაიძე

გაბაძე

ყოჩები

$111:0

დავითიანნი

21/03

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

II რაუნდი   28/03 @ 17.55

ლოკომოტ 2

0:81$

ყოჩები

28/03

15.00

დიღომი

გვირჯიშვილი

გოგიჩაიშვილი

დავითიანნი

5:115$

აკადემია

28/03

16.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

აბაშიძე

III რაუნდი   4/04 @ 17.50

აკადემია

$71:7

ლოკომოტ 2

4/04

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

ყოჩები

$38:7

დედოფლ.წყ

4/04

16.30

ვარკეთილი

მელიქიძე

აბაშიძე

IV რაუნდი   11/04 @ 17.30

დედოფლ.წყ

0:59$

აკადემია

11/04

16.00

დედოფლ.წყ

მელიქიძე

გაბაძე

ლოკომოტ 2

(0:0) ტალახი

დავითიანნი

11/04

16.00

დიღომი

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

V რაუნდი   18/04 @ 20.25

აკადემია

20:5

ყოჩები

18/04

15.50

ავჭალა

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

დავითიანნი

6:26$

დედოფლ.წყ

18/04

17.30

შევარდენი

შუბითიძე

ფურცელაძე

+ რაუნდი   26/04 @ 17.50

ლოკომოტ 2

$5:7

დავითიანნი

26/04

16.00

დიღომი

შუბითიძე

აბაშიძე

 

აღმოსავლეთის "გ" პული

19/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

4

4

0 0

4

0 0 219:17 +202 20
2

ლოკომოტივი'1_თბილისი

4

3

0 1

3

0 0 100:48 +52 15

3

ტორნადო  თბილისი

4

2

0 2 0 0 0 50:120 -70 8
4

იუნკერები  კიკეთი

4 1 0

3

0 1 0 50:117

-67

5
5

ვეფხვები  პატარძეული

4 0 0 4 0

1

0 40:157 -117

1

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

19/04 @ 19.25

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   22/03 @ 22.55

ტორნადო

18:13$

პატარძეული

22/03

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტ 1

$38:5

კიკეთი

22/03

18.30

შევარდენი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

II რაუნდი   29/03 @ 19.20

პატარძეული

5:33$

ლოკომოტ 1

29/03

17.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ფურცელაძე

კიკეთი

0:52$

რუსთავი

29/03

18.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

III რაუნდი   5/04 @ 19.35

ლოკომოტ 1

$29:10

ტორნადო

5/04

15.00

დიღომი

ტრაპაიძე

დოლიძე

რუსთავი

$69:10

პატარძეული

5/04

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

IV რაუნდი   12/04 @ 18.45

ტორნადო

7:70$

რუსთავი

12/04

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

პატარძეული

12:37

კიკეთი

12/04

16.00

პატარძეული

სუხაშვილი

ღიბრაძე

V რაუნდი   19/04 @ 19.25

კიკეთი

$8:15

ტორნადო

19/04

16.00

კიკეთი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

რუსთავი

$28:0

ლოკომოტ 1

19/04

17.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

 

აღმოსავლეთის "დ" პული

19/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმია  თბილისი

4 4 0 0 1 0 0 131:15 +116 17

2

ივერია  თბილისი

4

3

0

1

1

0 0

85:31

+54

13
3

ჯიქები  თბილისი

4 2 0

2

1 0 0 51:55 -4 9
4

არმაზი  თბილისი

4

1

0

3

1

2

0

52:38

+14 7
5

ჩოხოსნები  თბილისი

4 0 0 4 0 0 0 7:187 -180 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 19/04 @ 20.55

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   23/03 @ 21.20

არმაზი

5:13

არმია

22/03

16.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

ივერია

$60:0

ჩოხოსნები

23/03

20.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯალაღონია

II რაუნდი   30/03 @ 21.25

არმია

23:5

ჯიქები

29/03

15.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გაბაძე

ჩოხოსნები

0:31$

არმაზი

30/03

20.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

III რაუნდი   8/04 @ 17.40

არმაზი

$3:8

ივერია

5/04

15.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

სუთიაშვილი

ჯიქები

$29:7

ჩოხოსნები

6/04

20.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

დ.მიქაბერიძე

IV რაუნდი   13/04 @ 21.55

ივერია

12:0

ჯიქები

12/04

17.30

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

ჩოხოსნები

0:67$

არმია

13/04

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

დოლიძე

V რაუნდი   19/04 @ 20.55

არმია

28:5

ივერია

19/04

17.30

შევარდენი

პოღოსიანი

დოლიძე

ჯიქები

17:13$

არმაზი

19/04

19.30

ავჭალა

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

 

დასავლეთის "ე" პული

4/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 1  ქუთაისი

3

3

0 0 3 0 0 110:10 +100 15
2

თორი  ბორჯომი

3

2

0 1 1 0 0 60:22 +38 9
3

ლეგიონი  ხაშური

3 1 0 2 1 1 0 71:34 +37 6

4

ქუთაისი 5  ქუთაისი

3 0 0 3 0 0 0 0:175 -175 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 4/04 @ 17.55

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.45

ქუთაისი 1

$28:7

ხაშური

21/03

16.30

დინამო

ი.ჩუბინიძე

მარგველაშვილი

ბორჯომი

$51:0

ქუთაისი 5

21/03

15.00

ახალდაბა

ჩიხლაძე

ზიბზიბაძე

II რაუნდი   28/03 @ 17.15

ბორჯომი

6:0$

ხაშური

28/03

15.00

ახალდაბა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 5

0:60$

ქუთაისი 1

28/03

15.00

დინამო

ჭიქაბერიძე

ა.ჩუბინიძე

III რაუნდი   4/04 @ 17.50

ხაშური

$64:0

ქუთაისი 5

4/04

15.00

ხაშური

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ქუთაისი 1

$22:3

ბორჯომი

4/04

15.00

დინამო

ი.ჩუბინიძე

ა.ჩუბინიძე

 

დასავლეთის "ვ" პული

5/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი

3 2

1

0 0 0 0 64:44 +20 10
2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3 1 1 1 0 1 0 59:53 +6

7

3

იმერეთი  ჭიათურა

3 1 0

2

1 1 0 53:47 +6 6

4

ჯრუჭი  საჩხერე

3

1

0

2

0 0 0 25:57 -32 4
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

5/04 @ 19.50

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   22/03 @ 17.55

ფოთი

24:24

ბათუმი

22/03

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჭიათურა

$24:5

საჩხერე

22/03

15.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

II რაუნდი   29/03 @ 16.25

ჭიათურა

$15:20

ბათუმი

29/03

15.00

შუქრუთი

ჩიხლაძე

ზიბზიბაძე

საჩხერე

15:13$

ფოთი

29/03

15.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

III რაუნდი   5/04 @ 19.50

ბათუმი

20:5

საჩხერე

5/04

15.00

ანგისა

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ფოთი

22:14

ჭიათურა

5/04

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

დასავლეთის "ზ" პული

4/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 2  ქუთაისი

3 3 0 0 3 0 0 170:13 +157 15
2

არწივები  ოზურგეთი

3 2 0 1 2 0 0 107:56 +51 10
3

ტაო  ახალციხე

3 1 0

2

0 0 0 24:145 -121 4

4

ლომები  ასპინძა

3 0 0 3 0 0 0

26:113

-87 0
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 4/04 @ 18.00

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   21/03 @ 18.45

ქუთაისი 2

$76:3

ახალციხე

21/03

15.00

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ოზურგეთი

$43:11

ასპინძა

21/03

15.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

II რაუნდი   28/03 @ 17.15

ოზურგეთი

$61:0

ახალციხე

28/03

15.00

ზვანი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ასპინძა

7:49$

ქუთაისი 2

28/03

15.00

ასპინძა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III რაუნდი   4/04 @ 17.55

ახალციხე

21:8

ასპინძა

4/04

15.00

ახალციხე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 2

$45:3

ოზურგეთი

4/04

15.00

დინამო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

 

დასავლეთის "თ" პული

5/04

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 3  ქუთაისი

3 3 0 0 3 0 0 181:3 +178 15
2

ქუთაისი 4  ქუთაისი

3

2

0 1 2 0 0

91:27

+64 10

3

გურია  ლანჩხუთი

3 0 1 2 0 0 0 0:94 -94 2
4

ჯიხა  სენაკი

3 0 1 2 0 0 0 3:151 -148 2
 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 5/04 @ 19.55

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   22/03 @ 17.55

ქუთაისი 3

$100:0

სენაკი

22/03

15.00

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ქუთაისი 4

$37:0

ლანჩხუთი

22/03

16.30

დინამო

ლაღაძე

ზიბზიბაძე

II რაუნდი   31/03 @ 20.40

ქუთაისი 4

$51:3

სენაკი

31/03

 

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ლანჩხუთი

0:57$

ქუთაისი 3

29/03

15.00

ჩიბათი

ლაღაძე

ფხაკაძე

III რაუნდი   5/04 @ 19.55

სენაკი

0:0

ლანჩხუთი

5/04

15.00

ნოქალაქევი

მჟავანაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 3

$24:3

ქუთაისი 4

5/04

15.00

დინამო

ლაღაძე

ა.ჩუბინიძე

 

2012   2011   2010

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

28-30/09  V ტური

23/09 @ 19.25

სხვ

მ-წ *

$

ლოკომოტივი  თბ

18

+75

4-0

2

ბათუმი  ბათუმი

15

+70

3-1

3

ხარები  რუსთავი ^

14

+35

3-1

2

აია  ქუთაისი

14

+45

3-1

2

ლელო სარასენს  თბ

12

-5

3-1

0

არმაზი  მარნეული

11

+38

2-2

3

ჯიქი  გორი

6

-34

1-3

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-49

1-3

1

არმია  თბილისი

1

-81

0-4

1

აკადემია  თბილისი

1

-94

0-4

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

26-27/09  აღმ  IV ტური  |  დას  III ტური

"" [2000-01 დაბ]

II ეტაპი  იწყება  5/10

განრიგი    მოწინავე | სანუგეშო რვეული

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

29-30/09  III ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

24-25/09  II ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფმრ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3166] მოთამაშე  [25/09]

კაცი [1260]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1284]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო