2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1997-98]

საქართველოს პირველობა 2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [1997-98]

აღმოსავლეთი                  დასავლეთი             

პირველი ეტაპი  *  დებულება   ქულათა ნიხრი  

 

მეორე ეტაპი

 

აღმოსავლეთის "ი" პული  (I-VIII ადგილები)

31/05

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმია  თბილისი  (დ1)

6

6

0

0

5

0

0

215:041

+174

29

2

ლოკომოტივი'1_თბილისი  (გ2)

6

4

0

2

1

0

0

097:084

+13

17

3

ლელო  თბილისი  (ა1)

6

2

0

4

1

2

0

113:124

-11

11

4

ყოჩები  თბილისი  (ბ2)

6

0

0

6

0

1

0

041:217

-176

1

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 31/05 @ 19.50

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   26/04 @ 19.20

ყოჩები

$14:20

ლელო

25/04

16.00

III მასივი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ 1

3:29$

არმია

26/04

17.30

დიღომი

აბაშიძე

ცხვედიანი

II რაუნდი   2/05 @ 18.00

ყოჩები

0:34$

არმია

2/05

15.30

შევარდენი

ამაშუკელი

დ.მიქაბერიძე

ლელო

$9:10

ლოკომოტ 1

2/05

16.00

III მასივი

გვირჯიშვილი

გაბაძე

III რაუნდი   9/05 @ 17.40

ლოკომოტ 1

19:10

ყოჩები

9/05

15.30

ავჭალა

ტრაპაიძე

გაბაძე

არმია

36:15

ლელო

9/05

16.00

ვარკეთილი

ჩერგოლეიშვილი

დ.მიქაბერიძე

IV რაუნდი   17/05 @ 18.25    ცხრილი                     

არმია

$23:0

ლოკომოტ 1

16/05

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

ლელო

$43:7

ყოჩები

17/05

17.00

III მასივი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

V რაუნდი   24/05 @ 18.30    ცხრილი                     

ლოკომოტ 1

14:13$

ლელო

23/05

17.00

დიღომი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

არმია

$50:10

ყოჩები

24/05

17.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ჭიჭინაძე

VI რაუნდი   31/05 @ 19.50    ცხრილი                     

ლელო

13:43$

არმია

30/05

18.00

III მასივი

ჩერგოლეიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ყოჩები

0:51$

ლოკომოტ 1

31/05

18.00

დიღომი

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

 

აღმოსავლეთის "კ" პული  (I-VIII ადგილები)

30/05

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი  (გ1)

6

6

0

0

5

0

0

219:061

+158

29

2

აკადემია  თბილისი  (ბ1)

6

3

0

3

1

0

0

070:114

-44

13

3

ივერია  თბილისი  (დ2)

6

1

0

5

1

4

0

113:125

-12

9

4

ხულიგანა  თბილისი  (ა2)

6

2

0

4

0

0

0

061:163

-102

8

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 30/05 @ 20.35

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   25/04 @ 19.30

ხულიგანა

7:26$

აკადემია

25/04

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

გოგეშვილი

ივერია

$20:25

რუსთავი

25/04

17.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

II რაუნდი   3/05 @ 18.00

აკადემია

$18:12

ივერია

2/05

17.30

ვარკეთილი

თევზაძე

ფურცელაძე

ხულიგანა

0:48$

რუსთავი

3/05

16.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

გოგეშვილი

III რაუნდი   9/05 @ 19.20

რუსთავი

$21:3

აკადემია

9/05

16.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ივერია

$12:17

ხულიგანა

9/05

17.30

ვარკეთილი

რობიტაშვილი

დ.მიქაბერიძე

IV რაუნდი   17/05 @ 21.30    ცხრილი                     

აკადემია

16:3

ხულიგანა

16/05

17.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

რუსთავი

$41:21

ივერია

17/05

18.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

V რაუნდი   24/05 @ 21.40    ცხრილი                     

რუსთავი

$42:10

ხულიგანა

23/05

18.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ივერია

$29:0

აკადემია

24/05

18.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

გაბაძე

VI რაუნდი   30/05 @ 20.35    ცხრილი                     

ხულიგანა

24:19$

ივერია

30/05

17.00

ვარკეთილი

თევზაძე

აბაშიძე

აკადემია

7:42$

რუსთავი

30/05

18.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

დოლიძე

 

აღმოსავლეთის "შ" პული  (IX-XX ადგილები)

4/10

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

9

ჯიქები  თბილისი  (3)

11

11

0

0

9

0

0

485:051

+434

53

10

არმაზი  თბილისი  (დ4)

11

9

0

2

8

2

0

379:067

+312

46

11

ჯვაროსნები  თბილისი  (3)

11

9

0

2

6

1

1

284:105

+179

42

12

წიქარა  თბილისი  (4)

11

9

0

2

5

0

1

229:077

+152

40

13

ტორნადო  თბილისი  (3)

11

6

0

5

2

0

1

193:203

-10

25

14

იუნკერები  კიკეთი  (გ4)

11

5

0

6

1

1

0

165:239

-74

22

15

ვეფხვები  პატარძეული  (გ5)

11

4

0

7

2

2

0

208:257

-49

20

16

ჩოხოსნები  თბილისი  (დ5)

11

4

0

7

1

2

0

137:224

-87

19

17

მიმინო_დედოფლის-წყარო  (3)

11

3

0

8

1

3

0

124:298

-174

16

18

მუტრუკები თელავი  (5)

11

3

0

8

1

2

0

119:252

-133

15

19

ლოკომოტივი 2  თბილისი  (4)

11

2

0

9

0

3

0

127:400

-273

11

20

დავითიანნი  თბილისი  (5)

11

1

0

10

0

2

0

098:375

-277

6

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

4/10 @ 17.55

გუნდებს ეთვლებათ პირველ ეტაპზე პულებში ნათამაშები ორ-ორი ურთიერთ-შეხვედრის შედეგი.
ამის გათვალისწინებით გასამართ რაუნდთა ნუმერაცია იწყება სამით (
III)

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

III რაუნდი   4/05 @ 21.50

დოფლ.წყ

$17:20

კეთი

25/04

17.00

დედოფლ.წყ

ქავთარაძე

გაბაძე

კომოტ 2

27:19

ტარძეული

2/05

16.00

დიღომი

პოღოსიანი

აბაშიძე

წიქარა

3:28$

ჯიქები

2/05

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

თელავი

7:33$

არმაზი

3/05

16.00

წინანდალი

ბრეგვაძე

ჯალაღონია

ვითიანნი

7:53$

რნადო

3/05

17.30

ვარკეთილი

გ.ჩაჩუა

სუთიაშვილი

ჯვაროსნები

$39:0

ჩოხოსნები

4/05

20.00

ავჭალა

ელოშვილი

გ.მიქაბერიძე

IV რაუნდი   11/05 @ 21.25

რნადო

$48:3

დოფლ.წყ

9/05

16.00

შევარდენი

ქავთარაძე

ცხვედიანი

კეთი

$34:18

კომოტ 2

9/05

15.30

კეთი

ბეჟანიშვილი

აბაშიძე

ტარძეული

38:34$

ვითიანნი

10/05

16.00

ტარძეული

სუხაშვილი

ღიბრაძე

ჯიქები

$61:0

თელავი

10/05

16.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

სალთხუციშვილი

არმაზი

15:7

ჯვაროსნები

10/05

17.30

ვარკეთილი

ჩერგოლეიშვილი

დოლიძე

ჩოხოსნები

7:30$

წიქარა

11/05

20.00

ავჭალა

სუხაშვილი

გ.მიქაბერიძე

V რაუნდი   17/05 @ 17.40    ცხრილი                     

წიქარა

10:7$

არმაზი

16/05

15.30

შევარდენი

თევზაძე

ჯავახიშვილი

თელავი

19:12$

ჩოხოსნები

16/05

16.00

წინანდალი

ბეჟანიშვილი

დ.მიქაბერიძე

დოფლ.წყ

7:25$

ტარძეული

16/05

16.00

დედოფლ.წყ

ბრეგვაძე

გაბაძე

ვითიანნი

10:29

კეთი

16/05

16.00

კეთი

ქავთარაძე

აბაშიძე

კომოტ 2

$17:20

რნადო

17/05

16.00

დიღომი

თევზაძე

სუთიაშვილი

ჯვაროსნები

$10:17

ჯიქები

17/05

16.00

ვარკეთილი

ჩერგოლეიშვილი

დოლიძე

VI რაუნდი   25/05 @ 21.50    ცხრილი                     

რნადო

0:18

წიქარა

23/05

17.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

ქები

$107:6

ვითიანნი

23/05

18.30

ვარკეთილი

შუბითიძე

სუთიაშვილი

მაზი

$71:6

დოფლ.წყ

23/05

18.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

კეთი

19:15$

თელავი

24/05

17.00

კეთი

შუბითიძე

აბაშიძე

ტარძეული

15:31

ჯვაროსნები

24/05

17.00

ტარძეული

ქავთარაძე

ღიბრაძე

ხოსნები

$31:7

კომოტ 2

25/05

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

გოგეშვილი

VII რაუნდი   7/09 @ 21.25    ცხრილი                     

ჯვაროსნები

$36:8

კეთი

5/09

16.00

კეთი

ქავთარაძე

აბაშიძე

კომოტ 2

7:84$

მაზი

6/09

16.00

დიღომი

აბულაშვილი

გოგეშვილი

წიქარა

15:12$

ტარძეული

6/09

16.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე

გოგიჩაიშვილი

თელავი

$19:22

რნადო

6/09

16.00

წინანდალი

ბრეგვაძე

დ.მიქაბერიძე

დოფლ.წყ

7:50$

ქები

6/09

16.00

დედოფლ.წყ

უსტიაშვილი

შიოლაშვილი

ვითიანნი

$7:10

ხოსნები

7/09

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

გაბაძე

VIII რაუნდი   14/09 @ 21.55    ცხრილი

კეთი

0:23

წიქარა

12/09

16.00

კეთი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

რნადო #

10:19

ჯვაროსნები #

12/09

17.30

ვარკეთილი

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

მაზი

$22:3

ვითიანნი

13/09

16.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე

აბაშიძე

ტარძეული

$26:5

თელავი

13/09

17.00

ტარძეული

უსტიაშვილი

ღიბრაძე

ქები

$69:5

კომოტ 2

13/09

17.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გაბაძე

ხოსნები

$5:7

დოფლ.წყ

14/09

20.00

ავჭალა

ქავთარაძე

გოგეშვილი

IX რაუნდი   21/09 @ 21.20    ცხრილი

დოფლ.წყ

$10:12

ჯვაროსნები

19/09

16.00

დედოფლ.წყ

უსტიაშვილი

შიოლაშვილი

ტარძეული

10:24$

მაზი

19/09

17.00

ტარძეული

ქავთარაძე

ღიბრაძე

წიქარა

$53:0

კომოტ 2

20/09

16.00

ვარკეთილი

სუხაშვილი

გოგიჩაიშვილი

თელავი

$25:3

ვითიანნი

20/09

16.00

წინანდალი

ბრეგვაძე

გაბაძე

კეთი

0:47$

ქები

20/09

16.00

კეთი

აბულაშვილი

აბაშიძე

რნადო

7:17$

ხოსნები

21/09

20.00

ავჭალა

შუბითიძე

ჯალაღონია

X რაუნდი   28/09 @ 21.40    ცხრილი

დოფლ.წყ

0:29$

წიქარა

26/09

16.00

დედოფლ.წყ

უსტიაშვილი

შიოლაშვილი

თელავი

13:7$

კომოტ 2

26/09

16.00

წინანდალი

ბრეგვაძე

ჯალაღონია

ვითიანნი

15:29$

ჯვაროსნები

26/09

17.30

ვარკეთილი

ელოშვილი

სუთიაშვილი

ქები

$31:0

ტარძეული

27/09

16.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე

ჯავახიშვილი

მაზი

$53:0

რნადო

27/09

17.30

ვარკეთილი

ცქიფურიშვილი

გოგიჩაიშვილი

ხოსნები

20:10

კეთი

28/09

20.00

ავჭალა

თევზაძე

სუთიაშვილი

XI რაუნდი   4/10 @ 17.45    ცხრილი

დოფლ.წყ

21:10

თელავი

3/10

16.00

დედოფლ.წყ

თევზაძე

შიოლაშვილი

ჯვაროსნები

$50:12

კომოტ 2

3/10

16.30

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

წიქარა

$31:0

ვითიანნი

4/10

15.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე

აბაშიძე

რნადო

0:29$

ქები

4/10

16.30

ვარკეთილი

აბულაშვილი

ჯალაღონია

კეთი

0:26$

მაზი

4/10

16.00

კეთი

ბრეგვაძე

გოგიჩაიშვილი

ტარძეული

38:28

ხოსნები

4/10

16.00

ტარძეული

სუხაშვილი

ღიბრაძე

 

დასავლეთის "ლ" პული  (I-VIII ადგილები)

30/05

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 3  ქუთაისი  (თ1)

6

6

0

0

3

0

1

225:018

+207

26

2

კოლხი რაინდები  ფოთი  (ვ2)

6

2

0

4

2

0

0

103:168

-65

10

3

არწივები  ოზურგეთი  (ზ2)

6

0

0

6

0

0

0

045:279

-234

0

4

ქუთაისი 1  ქუთაისი  (ე1)

6

4

0

2

4

0

1

153:061

+92

19

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   ქუთაისი 1 მოიხსნა! 7/08 @ 11.35

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   18/04 @ 17.55

ფოთი

5:40$

ქუთაისი 1

18/04

16.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ოზურგეთი

6:44$

ქუთაისი 3

18/04

16.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

II რაუნდი   2/05 @ 18.30

ფოთი

0:60$

ქუთაისი 3

2/05

16.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ქუთაისი 1

$22:7

ოზურგეთი

2/05

16.00

დინამო

ჭიქაბერიძე

ა.ჩუბინიძე

III რაუნდი   9/05 @ 19.20

ოზურგეთი

12:50$

ფოთი

9/05

16.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 3

14:0

ქუთაისი 1

9/05

17.30

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV რაუნდი   16/05 @ 19.55    ცხრილი                       

ქუთაისი 1

$27:7

ფოთი

16/05

16.00

მესხეთი

ჭიქაბერიძე

ა.ჩუბინიძე

ქუთაისი 3

$70:0

ოზურგეთი

16/05

17.15

მესხეთი

მჟავანაძე

ფხაკაძე

V რაუნდი   23/05 @ 21.55    ცხრილი                     

ქუთაისი 3

26:12

ფოთი

23/05

16.30

დინამო

ი.ჩუბინიძე

ზიბზიბაძე

ოზურგეთი

17:64$

ქუთაისი 1

23/05

16.00

ზვანი

ფულარია

მარგველაშვილი

VI რაუნდი   19/06 @ 21.40    ცხრილი                     

ფოთი

$29:3

ოზურგეთი

30/05

17.00

მალთაყვა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 1 #

0:11

ქუთაისი 3 #

30/05

17.00

დინამო

ჭიქაბერიძე

ა.ჩუბინიძე

 

დასავლეთის "მ" პული  (I-VIII ადგილები)

30/05

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ქუთაისი 2  ქუთაისი  (ზ1)

6

4

0

2

4

2

0

180:062

+118

22

2

ბათუმი  ბათუმი  (ვ1)

6

4

0

2

2

0

0

122:102

+20

18

3

თორი  ბორჯომი  (ე2)

6

2

0

4

1

1

0

078:117

-39

10

4

ქუთაისი 4  ქუთაისი  (თ2)

6

2

0

4

0

0

0

047:146

-99

8

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 30/05 @ 21.00

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   18/04 @ 18.00

ბორჯომი

$24:16

ბათუმი

18/04

16.00

ახალდაბა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ქუთაისი 4

5:42$

ქუთაისი 2

18/04

16.00

დინამო

ჭიქაბერიძე

ა.ჩუბინიძე

II რაუნდი   2/05 @ 18.30

ბორჯომი

25:22$

ქუთაისი 2

2/05

13.00

ახალდაბა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ბათუმი

24:12

ქუთაისი 4

2/05

16.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III რაუნდი   9/05 @ 19.20

ქუთაისი 4

11:7$

ბორჯომი

9/05

15.00

დინამო

ი.ჩუბინიძე

ა.ჩუბინიძე

ქუთაისი 2

$17:22

ბათუმი

9/05

16.15

დინამო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

IV რაუნდი   16/05 @ 19.55    ცხრილი                     

ბათუმი

$27:11

ბორჯომი

16/05

16.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ქუთაისი 2

$39:0

ქუთაისი 4

16/05

18.30

მესხეთი

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

V რაუნდი   24/05 @ 11.05    ცხრილი                     

ქუთაისი 2

$22:3

ბორჯომი

23/05

17.45

დინამო

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 4

0:26$

ბათუმი

23/05

19.00

დინამო

ლაღაძე

ა.ჩუბინიძე

VI რაუნდი   30/05 @ 20.50    ცხრილი                     

ბორჯომი

8:19

ქუთაისი 4

30/05

17.00

ახალდაბა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბათუმი

7:38$

ქუთაისი 2

30/05

17.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

დასავლეთის "ჩ" პული  (IX-XVI ადგილები)

31/05

 კლუბი   ქალაქი

+პ +ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

9

ლეგიონი  ხაშური  (ე3) ^

7

6

0

1

4

1

0

279:043

+236

29

10

იმერეთი  ჭიათურა  (ვ3)

7

6

0

1

4

1

0

227:055

+172

29

11

ქუთაისი 5  ქუთაისი  (ე4)

7

5

0

2

1

0

0

107:172

-65

21

12

გურია  ლანჩხუთი  (თ3)

7

4

1

2

1

0

0

117:090

+27

19

13

ლომები  ასპინძა  (ზ4) ^

7

2

0

5

1

2

0

079:119

-40

11

14

ჯრუჭი  საჩხერე  (ვ4)

7

2

0

5

2

1

0

094:105

-11

11

15

ტაო  ახალციხე  (ზ3)

7

2

0

5

0

0

0

056:230

-174

8

16

ჯიხა  სენაკი  (თ4)

7

0

1

6

0

2

0

042:187

-145

4

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 31/05 @ 20.10

გუნდებს ეთვლებათ პირველ ეტაპზე პულებში ნათამაშები თითო ურთიერთ-შეხვედრის შედეგი.
ამის გათვალისწინებით გასამართ რაუნდთა ნუმერაცია იწყება ორით (
II)

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

II რაუნდი   19/04 @ 19.40

სენაკი

$12:17

ქუთაისი 5

19/04

16.00

ნოქალაქევი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ლანჩხუთი

$30:3

ახალციხე

19/04

16.00

ჩიბათი

ი.ჩუბინიძე

ა.ჩუბინიძე

ასპინძა

$5:8

ჭიათურა

19/04

16.00

ასპინძა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

საჩხერე

10:23

ხაშური

19/04

16.00

საჩხერე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III რაუნდი   3/05 @ 18.05

ახალციხე

20:15$

სენაკი

2/05

16.00

ახალციხე

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ქუთაისი 5

22:8

საჩხერე

3/05

16.00

დინამო

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

ჭიათურა

39:24

ლანჩხუთი

3/05

16.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

$43:0

ასპინძა

3/05

16.00

ხაშური

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV რაუნდი   10/05 @ 18.05

ახალციხე

6:31$

ქუთაისი 5

10/05

14.00

ახალციხე

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ასპინძა

17:10$

საჩხერე

10/05

16.00

ასპინძა

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

სენაკი

0:34$

ჭიათურა

10/05

16.00

ნოქალაქევი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლანჩხუთი

22:17$

ხაშური

10/05

16.00

ჩიბათი

მჟავანაძე

ა.ჩუბინიძე

V რაუნდი   17/05 @ 17.40    ცხრილი                     

ქუთაისი 5

7:6$

ასპინძა

17/05

16.00

მესხეთი

ი.ჩუბინიძე

ა.ჩუბინიძე

ხაშური

$58:3

სენაკი

17/05

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

ჭიათურა

$48:0

ახალციხე

17/05

16.00

შუქრუთი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

საჩხერე

5:13

ლანჩხუთი

17/05

16.00

საჩხერე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VI რაუნდი   24/05 @ 21.45    ცხრილი                     

ჭიათურა

$66:11

ქუთაისი 5

24/05

18.00

შუქრუთი

ფულარია

ზიბზიბაძე

ახალციხე

0:64$

ხაშური

24/05

17.00

ახალციხე

ლაღაძე

მარგველაშვილი

სენაკი

0:22$

საჩხერე

24/05

17.00

ნოქალაქევი

ი.ჩუბინიძე

ფხაკაძე

ლანჩხუთი

18:7

ასპინძა

24/05

17.00

ჩიბათი

ტყაბლაძე

ა.ჩუბინიძე

VII რაუნდი   31/05 @ 19.55    ცხრილი                     

ქუთაისი 5

19:10

ლანჩხუთი

31/05

17.00

დინამო

ი.ჩუბინიძე

ა.ჩუბინიძე

ხაშური

10:8$

ჭიათურა

31/05

17.00

ხაშური

ტყაბლაძე

ფხაკაძე

საჩხერე

$34:6

ახალციხე

31/05

17.00

საჩხერე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ასპინძა

$36:12

სენაკი

31/05

17.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

 

2012   2011   2010

საქართველოს დრო
 

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

19/05

12.28

საფრანგეთი

12:21

 

15.35

რუსეთი

00:19

 

17.58

შვედეთი

12:24

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:
* ფრე;  წინაა ^ პირადით, + გატანილით, $ ლელოებით

#

მ-წ

სხვ

ა1

რუს

3-0

+47

ა2

სფრ

2-1

+14

9

შვდ

1-2

-21

11

საქ

0-3

-40

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ირლ

3-0

+97

ბ2

პორ

2-1

-5

8

გერ

1-2

-6

12

პოლ

0-3

-86

#

მ-წ

სხვ

1

ინგ^

2-1

+6

2

იტა

2-1

+16

7

ესპ^

1-2

+7

10

უელ

1-2

-29

20/05

12.50

უელსი  IX - XII

7:26

XI - XII

15.43

პოლონეთი

34:7

ეტაპზე დავიკავე XI ადგილ

თასის პლეიოფი
რუს 1 5:12 გერ 8 – პორ ბ2 7:14
იტა გ2
ირლ ბ1 26:0 ესპ 7  –  ინგ გ1 5:14 სფრ ა2
გერ 22:7 იტა
| ირლ 31:0 სფრ
თასის ფინალი @ 18.11

ქულათა ნიხრი:  20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

შემდეგი ეტაპი:  30/06 - 1/07  მარკუსი (სფრ)

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  19/05 გადათამაშება

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

ესები

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო = რბევა!

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო