2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1997-98]

საქართველოს პირველობა 2013 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [1997-98]

აღმოსავლეთი                  დასავლეთი             

პირველი ეტაპი  *  მეორე ეტაპი  *  დებულება   ქულათა ნიხრი  

 

მესამე ეტაპი

 

"ნ" პული

10/10

 კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმია  თბილისი  (ი1)

6

6

0

0

2

0

1

138:047

+91

25

2

ქუთაისი 2  ქუთაისი  (მ1)

6

4

0

2

3

1

0

155:047

+108

20

3

აკადემია  თბილისი  (კ2)

6

2

0

4

2

1

0

078:069

+9

11

4

კოლხი რაინდები  ფოთი  (ლ2)

6

0

0

6

0

0

0

022:230

-208

0

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 10/10 @ 17.40

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   6/09 @ 20.30

აკადემია

5:15

ქუთაისი 2

5/09

16.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

ფოთი

0:41$

არმია

6/09

17.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

II რაუნდი   12/09 @ 19.00

ფოთი

7:50$

ქუთაისი 2

12/09

16.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმია #

16:8

აკადემია

12/09

16.00

ვარკეთილი

თევზაძე

გ.მიქაბერიძე

III რაუნდი   19/09 @ 19.10

აკადემია

$15:0

ფოთი

19/09

16.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

აბაშიძე

ქუთაისი 2

$17:18

არმია

19/09

16.00

დინამო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV რაუნდი   26/09 @ 18.05

არმია

$42:15

ფოთი

26/09

16.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე

აბაშიძე

ქუთაისი 2

$27:7

აკადემია

26/09

16.00

მესხეთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

V რაუნდი   3/10 @ 17.55

აკადემია

$7:11

არმია

3/10

15.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ქუთაისი 2

$46:0

ფოთი

3/10

16.00

მესხეთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VI რაუნდი   10/10 @ 17.40

ფოთი

0:36$

აკადემია

10/10

16.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმია

10:0

ქუთაისი 2

10/10

16.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გაბაძე

 

"ო" პული

11/10

 კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი  (კ1)

6

6

0

0

4

0

0

179:034

+145

28

2

ქუთაისი 3  ქუთაისი  (ლ1)

6

2

0

4

1

3

0

089:080

+9

12

3

ლოკომოტივი'1_თბილისი  (ი2)

6

2

0

4

0

1

0

046:116

-70

9

4

ბათუმი  ბათუმი  (მ2)

6

2

0

4

0

0

0

055:139

-84

8

 ^ პირისპირ მოგებით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 11/10 @ 17.40

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I რაუნდი   6/09 @ 20.35

ლოკომოტ 1

5:34$

ქუთაისი 3

5/09

16.00

დიღომი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ბათუმი

5:54$

რუსთავი

6/09

17.00

ანგისა

მჟავანაძე

ფხაკაძე

II რაუნდი   13/09 @ 19.55

ბათუმი

14:24

ქუთაისი 3

13/09

16.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

რუსთავი

$41:0

ლოკომოტ 1

13/09

17.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

III რაუნდი   25/09 @ 17.50

ლოკომოტ 1

20:7

ბათუმი

19/09

16.00

დიღომი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

ქუთაისი 3

7:24$

რუსთავი

20/09

16.00

დინამო

ჩიხლაძე

ჩუბინიძე

IV რაუნდი   27/09 @ 21.35

რუსთავი

$33:5

ბათუმი

27/09

16.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ქუთაისი 3

$7:13

ლოკომოტ 1

27/09

16.00

მესხეთი

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

V რაუნდი   4/10 @ 17.40

ლოკომოტ 1

$5:12

რუსთავი

3/10

16.00

დიღომი

ელოშვილი

სუთიაშვილი

ქუთაისი 3

$5:9

ბათუმი

4/10

16.00

მესხეთი

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

VI რაუნდი   11/10 @ 17.40

ბათუმი

15:3

ლოკომოტ 1

11/10

16.00

ანგისა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

რუსთავი

15:12$

ქუთაისი 3

11/10

16.00

ახალი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

 

პლეი'ოფი

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

18/10 @ 22.25

ოქროს ფინალი

ნ1  არმია

20:3

ო1  რუსთავი

18/10

16.00

ავჭალა

ამაშუკელი ჯალაღონია

ბრინჯაოს ფინალი

ნ2  ქუთაისი 2

22:12

ო2  ქუთაისი 3

17/10

16.00

დინამო

ჩიხლაძე ჩუბინიძე

24/10 @ 19.15   V ადგილისთვის

ო3  ლოკომოტ 1

24:23

3  აკადემია

17/10

16.00

დიღომი

თევზაძე ფურცელაძე

3  აკადემია

10:8

ო3  ლოკომოტ 1

24/10

16.00

ვარკეთილი

  გოგიჩაიშვილი

VII ადგილისთვის

ნ4  ფოთი

3:56

ო4  ბათუმი

17/10

16.00

მალთაყვა

მჟავანაძე მარგველაშვილი

ო4  ბათუმი

48:5

ნ4  ფოთი

24/10

16.00

ანგისა

ჩიხლაძე მარგველაშვილი

კიბე:  1 არმია,  2 რუსთავი,  3 ქუთაისი’2
4
ქუთაისი’3,  5 აკადემია,  6 ლოკომოტივი’1,  7 ბათუმი,  8 ფოთი

2012   2011   2010

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

28-30/09  V ტური

23/09 @ 19.25

სხვ

მ-წ *

$

ლოკომოტივი  თბ

18

+75

4-0

2

ბათუმი  ბათუმი

15

+70

3-1

3

ხარები  რუსთავი ^

14

+35

3-1

2

აია  ქუთაისი

14

+45

3-1

2

ლელო სარასენს  თბ

12

-5

3-1

0

არმაზი  მარნეული

11

+38

2-2

3

ჯიქი  გორი

6

-34

1-3

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-49

1-3

1

არმია  თბილისი

1

-81

0-4

1

აკადემია  თბილისი

1

-94

0-4

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

26-27/09  აღმ  IV ტური  |  დას  III ტური

"" [2000-01 დაბ]

II ეტაპი  იწყება  5/10

განრიგი    მოწინავე | სანუგეშო რვეული

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

29-30/09  III ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

24-25/09  II ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფმრ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3166] მოთამაშე  [25/09]

კაცი [1260]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1284]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო