პირველი 2014-15

საქართველოს პირველობა 2014-15 * პირველი ლიგა

 

29/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი

14

14

0

0

13

0

0

689:054

+635

69

2

დინამო  თბილისი

14

9

0

5

7

3

1

347:166

+181

45

3

ბაგრატი  ქუთაისი

14

8

0

6

5

1

0

273:227

+46

38

4

ხულიგანა  თბილისი

14

7

0

7

3

2

0

228:345

-117

33

5

ვეფხვები  პატარძეული

14

7

0

7

1

2

0

288:325

-37

31

6

კოლხი რაინდები  ფოთი

14

5

0

9

0

1

0

163:391

-228

21

7

სტუ  თბილისი

14

4

0

10

1

2

0

152:448

-296

19

8

დინოზავრი  წყალტუბო

14

2

0

12

0

3

0

178:362

-184

11

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

29/03 @ 19.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

       

I ტური   15/01 2015 @ 12.25   ^ ცხრილი

ბაგრატი

$34:0

ხულიგანა

6/09

17.00

დინამო

მოგელაშვილი

მარგველაშვილი

აკადემია

$75:3

სტუ

6/09

19.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

სუთიაშვილი

ფოთი

$11:18

პატარძეული

7/09

17.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

დინამო

$19:0

წყალტუბო

7/09

18.00

შევარდენი

აბულაშვილი

სალთხუციშვილი

II ტური   14/09 @ 20.40   ^ ცხრილი

ხულიგანა

3:57$

აკადემია

13/09

18.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ბაქრაძე

პატარძეული

15:24

დინამო

14/09

17.00

პატარძეული

თევზაძე

ღიბრაძე

წყალტუბო

6:19$

ბაგრატი

14/09

17.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

ფულარია

ფოთი

27:15

სტუ

14/09

17.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

III ტური   21/09 @ 18.50   ^ ცხრილი

ბაგრატი

18:7

პატარძეული

20/09

16.00

დინამო

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

სტუ

0:41$

ხულიგანა

20/09

17.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ჯავახიშვილი

დინამო

$36:7

ფოთი

21/09

17.00

შევარდენი

მასხარაშვილი

ქერაშვილი

აკადემია

$69:5

წყალტუბო

21/09

17.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ბაქრაძე

IV ტური   5/10 @ 18.30   ^ ცხრილი

დინამო

$35:7

სტუ

28/09

16.00

ავჭალა

რობიტაშვილი

გოგეშვილი

წყალტუბო

$21:22

ხულიგანა

28/09

16.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

ფულარია

პატარძეული

7:55$

აკადემია

4/10

15.00

პატარძეული

გვირჯიშვილი

ღიბრაძე

ფოთი

25:13

ბაგრატი

5/10

15.00

მალთაყვა

ჭიქაბერიძე

ფულარია

V ტური   19/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

აკადემია

$57:3

ფოთი

12/10

18.00

შევარდენი

საჯაია

გოგეშვილი

სტუ

17:15$

წყალტუბო

18/10

16.00

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

ბაგრატი

11:7$

დინამო

19/10

15.00

დინამო

ჩიხლაძე

ფულარია

ხულიგანა

$12:17

პატარძეული

19/10

16.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

VI ტური   2/11 @ 20.20   ^ ცხრილი

ფოთი

8:24$

ხულიგანა

25/10

15.00

მალთაყვა

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

პატარძეული

33:23

წყალტუბო

25/10

16.00

პატარძეული

მოგელაშვილი

ღიბრაძე

ბაგრატი

$36:0

სტუ

2/11

15.00

დინამო

ტყაბლაძე

ფულარია

დინამო

გადაიდო

აკადემია

 

 

 

 

 

VII ტური   24/11 @ 12.45   ^ ცხრილი

აკადემია

$24:7

ბაგრატი

22/11

15.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ბაქრაძე

ხულიგანა

18:26

დინამო

22/11

15.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ჯალაღონია

წყალტუბო

33:19

ფოთი

23/11

14.00

წყალტუბო

საჯაია

ზიბზიბაძე

სტუ

გადაიდო

პატარძეული

 

 

 

 

 

+ ტური   30/11 @ 16.40   ^ ცხრილი

სტუ

19:15$

პატარძეული

29/11

13.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

დინამო

3:24$

აკადემია

30/11

14.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

VIII ტური   10/12 @ 14.15   ^ ცხრილი

ხულიგანა

0:23$

ბაგრატი

6/12

15.00

შევარდენი

მასხარაშვილი

ჯავახიშვილი

პატარძეული

11:3

ფოთი

7/12

15.00

რუსთავი

პოღოსიანი

ღიბრაძე

წყალტუბო

9:22$

დინამო

7/12

15.00

წყალტუბო

საჯაია

მარგველაშვილი

სტუ

0:45$

აკადემია

7/12

19.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

გოგეშვილი

IX ტური   15/01 2015 @ 12.25   ^ ცხრილი

ბაგრატი

$36:5

წყალტუბო

13/12

14.00

დინამო

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

დინამო

$33:17

პატარძეული

13/12

15.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

სტუ

$8:13

ფოთი

13/12

17.00

ავჭალა

თევზაძე

გოგეშვილი

აკადემია

$80:0

ხულიგანა

14/12

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

X ტური   29/12 @ 21.30   ^ ცხრილი

წყალტუბო

10:31$

აკადემია

20/12

15.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

ფულარია

ხულიგანა

$10:17

სტუ

20/12

17.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

პატარძეული

37:36$

ბაგრატი

21/12

15.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

ფოთი

0:42$

დინამო #

21/12

15.00

მალთაყვა

საჯაია

მარგველაშვილი

 

2015

 

XI ტური   1/03 @ 18.20   ^ ცხრილი

სტუ

15:39$

დინამო

28/02

16.00

შევარდენი

აბულაშვილი

გოგეშვილი

ბაგრატი

16:0

ფოთი

1/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

აკადემია

$50:0

პატარძეული

1/03

14.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

სუთიაშვილი

ხულიგანა

13:8$

წყალტუბო

1/03

16.30

შევარდენი

აბულაშვილი

ჯალაღონია

XII ტური   15/03 @ 20.25   ^ ცხრილი

პატარძეული

$23:24

ხულიგანა

14/03

12.00

პატარძეული

ტრაპაიძე ღიბრაძე

დინამო

$34:9

ბაგრატი

15/03

15.00

შევარდენი

პოღოსიანი ჯალაღონია

წყალტუბო

14:12$

სტუ

15/03

16.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე

ფულარია

ფოთი

3:59$

აკადემია

15/03

16.00

მალთაყვა

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

XIII ტური   22/03 @ 19.50   ^ ცხრილი

აკადემია

15:10$

დინამო

22/03

15.00 შევარდენი

აბულაშვილი

ქერაშვილი

სტუ

$34:15

ბაგრატი

22/03

15.00 ავჭალა

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ხულიგანა

$42:14

ფოთი

22/03

17.00 ავჭალა

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

წყალტუბო

12:20

პატარძეული

22/03

15.00 წყალტუბო

ჩიხლაძე

ფულარია

XIV ტური   29/03 @ 19.05   ^ ცხრილი

დინამო

$17:19

ხულიგანა

28/03

12.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

პატარძეული

$68:5

სტუ

28/03

13.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

ფოთი

30:17

წყალტუბო

29/03

12.00

ფოთი'ხელ

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი

0:48$

აკადემია

29/03

15.00

დინამო

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

 

 

 

 

 

 

 

 

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო