სტატ-მოწინავენი 2014-15

ქულა

203  თემურ სოხაძე (ყოჩ;
192  ირაკლი ყიასაშვილი (ლელ;
180  ბახვა კობახიძე (ბთმ;
170  ბექა წიკლაური (ლოკ;
120  რამაზ ხარაზიშვილი (ჯიქ, ვაჟა ხუციშვილი (ხარ;
103  რეზი ჯინჭველაშვილი (აია; 
  95  უჩა მჭედლიშვილი (თბს;
  87 
დიტო კალანდაძე (ლოკ;
  67  საბა ნიკოლავა (ამზ;
  51  დავით კიკნაძე (ამზ, ბაჩო ჯოგლიძე (თბს; 
  44  რატი ნუცუბიძე (არმ;
  43  მამუკა ნინიძე (ჯიქ)

ლელო

10  ირაკლი გეგენავა (ყოჩ)

8  ლევან თხელიძე (ბთმ, გიორგი ლომთაძე (ლელ)

7  ბექა წიკლაური (ლოკ)

6  გიორგი აბრამიძე (აია, დიტო კალანდაძე (ლოკ, გიორგი ფრუიძე (აია, გელა შალამბერიძე (აია)

გიორგი ბებიაშვილი (ხარ, გიორგი ბიწაძე (ლოკ, ბექა გიგაშვილი (ბთმ, ლევან გოგოლაშვილი (ყოჩ, თორნიკე თეგეთაშვილი (ხარ, ოთარ მინაშვილი (ამზ)

4  თორნიკე გოგლიძე (თბს, იოსებ კიკვაძე (აია, ჟორა მღებრიშვილი (ხარ, გიორგი სოსელია (ამზ, არსენ ტრაპაიძე (ჯიქ, ირაკლი ყიასაშვილი (ლელ, გიორგი შკინინი (ლოკ)

3  ლაშა აზალაძე (ბთმ, არჩილ ალიქაძე (ბთმ, ვახტანგ ამირანაშვილი (ამზ, მიხეილ არჩუაშვილი (ყოჩ, გიორგი აფციაური (აია, ნიკო აფციაური (ყოჩ, რატი გარუჩავა (ყოჩ, ფარნავაზ გასვიანი (ლოკ, ლექსო გუგავა (ლელ, ლევან დარასელია (არმ, სანდრო თოდუა (ლელ, ბექა მამრიკიშვილი (ჯიქ, შავლეგ მახარაშვილი (ყოჩ, გიორგი მელიქიძე (ხარ, გიორგი მისრიაშვილი (ამზ, სანდრო ნიჟარაძე (ლელ, ნიკა პინაიშვილი (ამზ, მიხეილ რატიაშვილი (აია, გიორგი ტორაძე’უმც (აია, სანდრო ქოიავა (ლელ, ზვიად ღამბარაშვილი (ხარ, მამუკა ცხადაძე (ხარ, გიორგი ხარშილაძე (ყოჩ, დავით ხიდეშელი (ყოჩ)

2  ბადრი ალხაზაშვილი (ლელ, ბექა არველაძე (თბს, უჩა აღაშვილი (ხარ, ბესო ბარბაქაძე (ამზ, სოსო ბეკოშვილი (ლოკ, ვანო გაბროშვილი (ჯიქ, მურაზ გიორგაძე (ამზ, გიორგი გოგოლაძე (არმ, არჩილ დავითაძე (ბთმ, გიორგი თხილაიშვილი (ბთმ, შოთა კანდელაკი (ამზ, გიორგი კაჭარავა (ლელ, ჯაბა კიკვიძე (ყოჩ, დიტო კიკნაძე (ჯიქ, ბაჩო კოლელიშვილი (ლელ, დავით ლაზარიშვილი (თბს, ბადრი ლიპარტელიანი (ამზ, დავით ლოსაბერიძე (აია, ზვიად მაისურაძე (ლელ, ლექსო მელიქიშვილი (ხარ, გიორგი ნათელაშვილი (ხარ, დავით პაპავაძე (ჯიქ, გიორგი სანიკიძე (ლელ, თემურ სოხაძე (ყოჩ, გიორგი ტალახაძე (ლელ, ალეკო ტუჩაშვილი (არმ, ლაშა ფოფხაძე (ლოკ, გიორგი ქუთათელაძე (თბს, ჯიმი ღამბაშიძე (თბს, გურამ შენგელია (ჯიქ, ნიკა ჩხიკვაძე (ყოჩ, ზურაბ ძნელაძე (ლოკ, მიხეილ წიკლაური (ხარ, ზურაბ ხორბალაძე (ლელ, ვაჟა ხუციშვილი (ხარ, კოტე ჯიმუხაძე (არმ, გიორგი ჯიმშელაძე (ბთმ, რეზი ჯინჭველაშვილი (აია)

9/05 @ 18.50

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო