უმაღლესი 2014-15

საქართველოს პირველობა 2014-15 * უმაღლესი ლიგა

 

5/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ყოჩები  ბოლნისი

18

13

1

4

3

1

0

379:246

+133

41/23

58

2

ლელო სარასენს  თბილისი

18

12

3

3

1

1

0

355:228

+127

40/17

56

3

ბათუმი  ბათუმი

18

10

1

7

3

5

0

337:261

+76

35/25

50

4

ლოკომოტივი  თბილისი

18

9

1

8

4

6

0

327:267

+60

34/22

48

5

ხარები  რუსთავი ^ 4ქ (0+4)

18

9

2

7

1

5

0

326:249

+77

38/27

46

6

აია  ქუთაისი 3ქ (4-1)

18

10

0

8

2

5

1

332:246

+86

41/19

46

7

არმაზი  თბილისი

18

8

1

9

2

2

0

308:342

-34

34/38

38

8

ჯიქი  გორი

18

7

2

9

2

2

0

294:284

+10

26/28

36

9

არმია  თბილისი

18

4

1

13

0

4

5 #

222:404

-182

20/46

17

10

თიბიეს უნივერს  თბილისი

18

2

0

16

0

3

0

244:597

-353

19/83

11

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

14/04 @ 17.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

პირველი წრე

 

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 

 

 

 

 

 

 

 

I ტური   17/08 @ 24.20   ^ ცხრილი

ყოჩები

27:16

არმაზი

15/08

17.30

ბოლნისი

თევზაძე

დოლიძე

ლოკომოტ

$22:26

ხარები

15/08

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

გ.მიქაბერიძე

აია

$15:18

ჯიქი

15/08

20.00

აია (ახალი)

გვირჯიშვილი

მარგველაშვილი

ლელო

24:19$

თიბიეს

16/08

20.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

არმია

25:15

ბათუმი

17/08

20.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯალაღონია

II ტური   24/08 @ 22.40   ^ ცხრილი

აია

26:23$

თიბიეს

23/08

20.00

აია

თევზაძე

ჭიჭინაძე

არმაზი

გადაიდო

ლოკომოტ

23/08

20.00

შევარდენი

 

 

ხარები

$44:3

არმია

23/08

20.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

ბათუმი

0:20

ლელო

24/08

17.30

მალთაყვა (ფოთი)

გვირჯიშვილი

გ.მიქაბერიძე

ჯიქი

$0:6

ყოჩები

24/08

20.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

დოლიძე

III ტური   1/09 @ 11.35   ^ ცხრილი

ლელო

22:22

ხარები

30/08

20.00

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

არმია

12:9$

არმაზი

30/08

20.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

გ.მიქაბერიძე

ყოჩები

30:14

აია

31/08

17.15

ბოლნისი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

თიბიეს

9:23

ბათუმი

31/08

20.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

ლოკომოტ

16:3

ჯიქი

31/08

22.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

IV ტური   8/09 @ 01.30   ^ ცხრილი

არმაზი

20:8

ლელო

6/09

19.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

ხარები

$15:18

ბათუმი

6/09

19.00

რუსთავი

ტრაპაიძე

ქერაშვილი

ყოჩები

$36:13

თიბიეს

7/09

17.00

ბოლნისი

თევზაძე

ჯავახიშვილი

ჯიქი

13:12$

არმია

7/09

19.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

გ.მიქაბერიძე

აია

$6:9

ლოკომოტ

7/09

19.00

აია

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

V ტური   6/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

თიბიეს

9:17

ხარები

4/10

16.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ლოკომოტ

$18:19

ყოჩები

4/10

16.00

ავჭალა

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ლელო

9:9

ჯიქი

5/10

16.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

დოლიძე

არმია

$9:10

აია

5/10

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

არმაზი

23:22$

ბათუმი

6/10

15.30

შევარდენი

ამაშუკელი

გ.მიქაბერიძე

VI ტური   13/10 @ 19.20   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

14:9$

თიბიეს

11/10

16.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ქერაშვილი

ყოჩები

24:11

არმია

11/10

16.00

ბოლნისი

ჩიხლაძე

ჭიჭინაძე

აია

$19:20

ლელო

11/10

16.00

აია

თევზაძე

გ.მიქაბერიძე

არმაზი

$14:17

ხარები

12/10 16.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ჯიქი

26:21$

ბათუმი

13/10

17.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

დოლიძე

VII ტური   2/11 @ 17.45   ^ ცხრილი

ხარები

14:6

ჯიქი

1/11

15.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ლელო

12:21

ყოჩები

1/11

15.30

ავჭალა

თევზაძე

ჯავახიშვილი

თიბიეს

14:26

არმაზი

1/11

18.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გ.მიქაბერიძე

არმია

16:12$

ლოკომოტ

2/11

15.15

ავჭალა

ნჩაკაზა (აფრ)

ჭიჭინაძე

ბათუმი

გადაიდო

აია

.

.

.

.

.

VIII ტური   11/11 @ 11.00   ^ ცხრილი

აია

15:6

ხარები

9/11

15.00

აია

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

ყოჩები

25:25

ბათუმი

9/11

14.30

ავჭალა

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

ლოკომოტ

$9:13

ლელო

9/11

17.00

ავჭალა

ნჩაკაზა (აფრ)

გ.მიქაბერიძე

არმია

22:12

თიბიეს

10/11

15.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

დოლიძე

ჯიქი

გადაიდო

არმაზი

.

.

.

.

.

IX ტური   17/11 @ 10.05   ^ ცხრილი

ბათუმი

$39:17

ლოკომოტ

15/11

14.00

ანგისა

თევზაძე

დოლიძე

თიბიეს

17:43$

ჯიქი

15/11

16.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

ხარები

7:29$

ყოჩები

16/11

14.00

რუსთავი

ნჩაკაზა (აფრ)

ჭიჭინაძე

არმაზი

12:26

აია

16/11

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

ლელო

22:19$

არმია

16/11

15.00

ვისოლი

ამაშუკელი

გ.მიქაბერიძე

+ ტური   22/11 @ 15.10   ^ ცხრილი

ბათუმი

16:8

აია

22/11

13.00

ანგისა

ნჩაკაზა (აფრ)

მარგველაშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

მეორე წრე

 

 

 

 

 

 

 

 

X ტური   30/11 @ 17.05   ^ ცხრილი

ხარები

3:3

ლოკომოტ

29/11

14.00 რუსთავი ამაშუკელი მიქაბერიძე

ჯიქი

17:25

აია

29/11

15.00

შევარდენი

ნჩაკაზა (აფრ) დოლიძე

თიბიეს

10:59$

ლელო

29/11

15.00 ავჭალა ჩიხლაძე ჯავახიშვილი

ბათუმი

$23:7

არმია

30/11

14.00 ანგისა თევზაძე ჭიჭინაძე

არმაზი

17:30

ყოჩები

30/11

15.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

XI ტური   7/12 @ 16.25   ^ ცხრილი

ლელო

$0:3

ბათუმი

6/12

15.00 ავჭალა ნჩაკაზა (აფრ) მიქაბერიძე

თიბიეს

15:8$

აია

7/12

14.00 ავჭალა აბულაშვილი ჭიჭინაძე

ყოჩები

12:3

ჯიქი

7/12

14.00 ბოლნისი თევზაძე დოლიძე

ლოკომოტ

გადაიდო

არმაზი

6-7/12

. . . .

არმია

გადაიდო

ხარები

6-7/12

. . . .

+ ტური   27/12 @ 16.00   ^ ცხრილი

არმაზი

9:27$

ლოკომოტ

14/12

14.00 ავჭალა

ნჩაკაზა (აფრ)

მიქაბერიძე

არმია

15:33

ხარები

20/12

14.00 ავჭალა ამაშუკელი დოლიძე

ჯიქი

11:19

არმაზი

21/12

14.00

ავჭალა

ნჩაკაზა (აფრ)

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

$18:19

არმაზი

27/12

14.00 ავჭალა თევზაძე ჭიჭინაძე

 

2015

 

XII ტური   31/01 @ 17.50   ^ ცხრილი

ჯიქი

9:22

ლოკომოტ

30/01

15.00 ავჭალა ჩიხლაძე ქერაშვილი

ბათუმი

$43:3

თიბიეს

30/01

15.00 ანგისა გვირჯიშვილი ჯავახიშვილი

ხარები

13:27

ლელო

31/01

13.00 რუსთავი ამაშუკელი დოლიძე

არმაზი

18:18

არმია

31/01

15.00 ავჭალა თევზაძე მიქაბერიძე

აია

21:11

ყოჩები

31/01

15.00 აია ბარი (ირლ) ჭიჭინაძე

XIII ტური   8/02 @ 17.50   ^ ცხრილი

ბათუმი

14:10$

ხარები

6/02

15.00 ანგისა ჩიხლაძე ჯალაღონია

ლოკომოტ

20:41$

აია

7/02

14.30 ავჭალა ამაშუკელი ჯავახიშვილი

არმია

0:20

ჯიქი

7/02

15.00 შევარდენი იმბუშ (ირლ) ჭიჭინაძე

თიბიეს

6:43$

ყოჩები

8/02

15.00 ავჭალა გვირჯიშვილი დოლიძე

ლელო

22:10

არმაზი

8/02

16.00 შევარდენი თევზაძე ქერაშვილი

XIV ტური   22/02 @ 18.15   ^ ცხრილი

ხარები

$57:3

თიბიეს

21/02

14.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ჯიქი

15:15

ლელო

21/02

14.00

ავჭალა

ჰოგან (ირლ)

მიქაბერიძე

ბათუმი

25:10

არმაზი

21/02

15.00

მალთაყვა (ფოთი)

ამაშუკელი

მარგველაშვილი

ყოჩები

3:24$

ლოკომოტ

22/02

14.00

ავჭალა

თევზაძე

ქერაშვილი

აია

$52:6

არმია

22/02

16.00

აია

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

XV ტური   1/03 @ 18.40   ^ ცხრილი

ბათუმი

$16:20

ჯიქი

28/02

14.00

მალთაყვა (ფოთი)

გვირჯიშვილი

მიქაბერიძე

თიბიეს

19:45$

ლოკომოტ

28/02

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ქერაშვილი

ლელო

20:13$

აია

28/02

15.00

მარტყოფი

დაგლას (ირლ)

დოლიძე

არმია

15:27

ყოჩები

1/03

14.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ჭიჭინაძე

ხარები

$15:16

არმაზი

1/03

14.00

რუსთავი

თევზაძე

ჯავახიშვილი

XVI ტური   8/03 @ 16.40   ^ ცხრილი

ჯიქი

$23:24

ხარები

7/03

14.00

შევარდენი

მაკ’ნის (ირლ)

ჯალაღონია

ლოკომოტ

$26:13

არმია

7/03

14.00

ავჭალა

თევზაძე

ქერაშვილი

ყოჩები

9:22

ლელო

7/03

15.00

ბოლნისი

ჰეიქოქ (ირლ)

ჯავახიშვილი

არმაზი

$45:24

თიბიეს

8/03

14.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

აია

13:9$

ბათუმი

8/03

15.00

აია

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

XVII ტური   2/04 @ 15.10   ^ ცხრილი

არმაზი

$20:6

ჯიქი

28/03

15.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

თიბიეს

18:14$

არმია

28/03

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ბაქრაძე

ლელო

14:12$

ლოკომოტ

29/03

15.00

შევარდენი

ქოლინზ (ირლ)

დოლიძე

ხარები

$13:17

აია #

29/03

15.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

ბათუმი

19:17$

ყოჩები

29/03

15.00

ფოთი’ხელ

თევზაძე

მიქაბერიძე

XVIII ტური   5/04 @ 17.40   ^ ცხრილი

არმია

5:26

ლელო

4/04

16.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ლოკომოტ

13:6$

ბათუმი

4/04

16.00

ავჭალა

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

ყოჩები

10:3$

ხარები

4/04

16.00

მარტყოფი

თევზაძე

ჯავახიშვილი

აია

20:5

არმაზი

4/04

16.00

აია

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

ჯიქი

$52:21

თიბიეს

5/04

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ქერაშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

პლეი’ოფი

 

 

 

 

 

 

 

 

I წრე * მესამედ-ფინალები   9/04 @ 20.30

ლოკომოტ

19:12

ხარები

9/04

17.00 ავჭალა პიქ (ირლ) ჯავახიშვილი
ბათუმი

15:8

აია

9/04

18.30

ფოთი’ხელ

ერსქინ (ირლ)

მიქაბერიძე

II წრე * შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები   18/04 @ 16.55

ყოჩები

21:22

ლელო

16/04

17.00

ავჭალა

იმბუშ (ირლ)

ჯავახიშვილი

ბათუმი

13:18

ლოკომოტ

18/04

15.00 ფოთი’ხელ იმბუშ (ირლ) ჭიჭინაძე

III წრე * წინასწარი ფინალი   2/05 @ 20.20

ყოჩები

16:23

ლოკომოტ

2/05

16.00

რუსთავი

გეფიქინ (ირლ)

დოლიძე

IV წრე * დიდი ფინალი   9/05 @ 18.20

ლელო

30:21

ლოკომოტ

9/05

16.00

ვაკე

ვილქინსონ (ირლ)

ჯავახიშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

2015 * საბოლოო კიბე

 

 

 

 

 

 

 

 

1 ლელო, 2 ლოკომოტივი, 3 ყოჩები
4
ბათუმი, 5 ხარები, 6 აია
7 არმაზი, 8 ჯიქი, 9 არმია
10
თიბიეს

 

 

 

 

   

 

 

დარჩენა - ასვლაზე

 

 

 

 

   

 

 

I  მატჩი   19/04 @ 15.55

დინამო

17:36

არმია

19/04

14.00

ავჭალა

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

II  მატჩი   26/04 @ 15.50

არმია

19:22

დინამო

26/04

13.00

ავჭალა

თევზაძე

ქერაშვილი

ორი მატჩის ჯამში არმიამ 55:39 იმარჯვა და უმაღლესში დარჩა

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო