2014 საქართველო - იაპონია

შემოდგომის საერთაშორისო სერია

კვი 23/11   2014   თბილისი,  მესხი [ვაკე]    17.00

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

სანდრო თოდუა

13

დავით კაჭარავა^კაპ

12

მერაბ შარიქაძე

11

თამაზ მჭედლიძე

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვაჟა ხუციშვილი

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

4

გიორგი ნემსაძე

5

ლევან დათუნაშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ლაშა ლომიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი აფციაური

22

ბექა წიკლაური

21

გიორგი ბეგაძე

16

სიმონ მაისურაძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

ლევან ჩილაჩავა

19

კოტე მიქაუტაძე

20

გიორგი ჩხაიძე

იაპონია

15

აიუმუ გორომარუ

14

ქარნ ჰესქეთ

13

ჰარუმიჩი ტატეკავა

12

მალე საჰუ

11

კოტარო მაცუშიმა

10

იუ ტამურა

9

აცუში ჰივასა

1

მასატაკა მიკამი

2

ტაკეში კიზუ

3

კენსუკე ჰატაკეიამა^კაპ

4

ლუქ თომპსონ

5

შოძი იტო

6

ჰენდრიკ ტუი

7

ჰეიდენ ჰოპგუდ

8

ამანაკი ლელეი-მაფი

მწ

ედი ჯოუნზ [ავს]

23

ტოშიაკი ჰიროსე

22

კოსეი ონო

21

იუკი იატომი

16

კეიტა ინაგაკი

17

ჰიროკი იუჰარა

18

შინოსუკე კაკინაგა

19

ჰიტოში ონო

20

შინია მაკაბე

რეფერი  რომენ პუატ  (საფრანგეთი)
კიდეებზე:  იენ დევის (უელსი)  /  ტომა შარაბა (საფრანგეთი)
ვიდეო  სტეფანო პენე (იტალია)

23/11 @ 11.30  #  22/11 @ 14.05

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო