2014 საქართველო 35:24 იაპონია

შემოდგომის საერთაშორისო სერია

საქართველო 35:24 იაპონია

საქართველო

15 მერაბ კვირიკაშვილი, 11 სანდრო თოდუა, 13 დავით კაჭარავა^კაპ (23 გიორგი აფციაური 3, 22 ბექა წიკლაური 59) 12 მერაბ შარიქაძე (21 გიორგი ბეგაძე 80), 14 თამაზ მჭედლიძე; 10 ლაშა ხმალაძე, 9 ვაჟა ხუციშვილი / 1 მიხეილ ნარიაშვილი (17 ზურაბ ჟვანია 66), 2 შალვა მამუკაშვილი (16 სიმონ მაისურაძე 65), 3 დუდუ ქუბრიაშვილი (18 ლევან ჩილაჩავა 56); 4 გიორგი ნემსაძე (19 კოტე მიქაუტაძე 56), 5 ლევან დათუნაშვილი; 6 გიორგი თხილაიშვილი (20 გიორგი ჩხაიძე 43-52, 69), 7 ვიტო კოლელიშვილი^კაპ’, 8 ლაშა ლომიძე - 5ლ: მამუკაშვილი საჯ [ლომიძე] კვირიკაშვილი ხმალაძე წიკლაური; 2გ 2ჯ: კვირიკაშვილი

იაპონია

15 აიუმუ გორომარუ, 14 ქარნ ჰესქეთ (23 ტოშიაკი ჰიროსე 75), 13 მალე საჰუ, 12 ჰარუმიჩი ტატეკავა, 11 კოტარო მაცუშიმა; 10 იუ ტამურა (22 კოსეი ონო 54), 9 აცუში ჰივასა (21 იუკი იატომი 75) / 1 მასატაკა მიკამი (16 კეიტა ინაგაკი 63 სბ 77), 2 ტაკეში კიზუ (17 ჰიროკი იუჰარა 72), 3 კენსუკე ჰატაკეიამა^კაპ (18 შინოსუკე კაკინაგა 63); 4 ლუქ თომპსონ სბ 23, 5 შოძი იტო (20 შინია მაკაბე 51); 6 ჰენდრიკ ტუი, 7 ჰეიდენ ჰოპგუდ (19 ჰიტოში ონო 65), 8 ამანაკი ლელეი-მაფი - 3ლ: ჰესქეთ (1 2) ტატეკავა; 3გ ჯ: გორომარუ

მსაჯები

რეფერი რომენ პუატ (სფრ);  კიდეებზე: იენ დევის (უელ) / ტომა შარაბა (სფრ); ვიდეო სტეფანო პენე (იტა)

კვი 23/11 2014 @ თბილისი, ვაკე, მესხი (10 ათასი) 17.00

5:0(15) სბ(23) 12:0(26) 12:3(31) 12:10(34) 17:10 (40+3) /
20:10(53) 25:10(55) 25:17(71) 28:17(77სბ) 35:17(80+4) 35:24(80+6)

24/11 @ 10.45 >> 23/11 @ 19.35

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო