2014 საქართველო - იაპონია

საქართველოს "ბორჯღალოსნები"

იაპონია   კვი 23/11   2014   თბილისი,  მესხი [ვაკე]    17.00

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

მონლიუსონ [სფრ ფედ 1]

1983

79

11ლ 101გ 99ჯ 3ა [563ქ] 3სბ

14

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ]

1987

44

3ლ 2სბ

13

დავით კაჭარავა^კაპ

კრასნოიარსკის ენისეი [რუს]

1985

75

14ლ [3 კაპ] სბ

12

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

27

7ლ [1 კაპ]

11

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

20

4ლ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ]

1988

33

3ლ

9

ვაჟა ხუციშვილი

რუსთავის ხარები [საქ]

1993

13

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

20

2

შალვა მამუკაშვილი

სეილ შარქს [ინგ პრემ]

1990

26

2

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1986

37

2ლ წბ სბ

4

გიორგი ნემსაძე

ტარბ [სფრ პრო დ2]

1984

43

8ლ

5

ლევან დათუნაშვილი

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1983

63

3ლ 5სბ

6

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ]

1991

15

სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

30

3ლ  2წბ 4სბ

8

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

5

:

მარქაფა [სათადარიგოები]

23

გიორგი აფციაური

ქუთაისის აია [საქ]

1994 0

:

22

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ]

1989

16

ლ 8გ 12ჯ 2ა [63ქ]

21

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ]

1986

27

2სბ

16

სიმონ მაისურაძე

ვალანს [სფრ ფედ 1]

1986

27

სბ

17

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

12

2ლ სბ

18

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

17

3ლ

19

კოტე მიქაუტაძე

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

25

ლ 2სბ

20

გიორგი ჩხაიძე

ლილ [სფრ ფედ 1]

1981

77

10ლ [1 კაპ] 5სბ

22/11 @ 13.55

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/10_2017 @ 20.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო