2014 საქართველო - ტონგა

შემოდგომის საერთაშორისო სერია

შაბ 8/11  2014   თბილისი,  მესხი [ვაკე]    17.00

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილ

14

ირაკლი მაჩხანელი^კაპ

13

დავით კაჭარავა

12

მერაბ შარიქაძე

11

თამაზ მჭედლიძე

10

ლაშა ხმალაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

4

კოტე მიქაუტაძე

5

ლევან დათუნაშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

გიორგი ჩხაიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

სანდრო თოდუა

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

სიმონ მაისურაძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

ლევან ჩილაჩავა

19

გიორგი ნემსაძე

20

ლაშა ლომიძე

ტონგა

15

ვუნგაკოტო ლილო

14

ტევიტა  ჰალაიფონუა

13

სიალე პიატაუ

12

ჰემანი პაეა

11

ფეტუჰუ ვაინიკოლო

10

კურტ მორათ

9

სონატანე ტაკულუა

1

ტევიტა მაილაუ

2

ალეკი ლუტუი

3

სილა პუაფისი

4

ტუკულუა ლოკოტუი

5

ჯო ტუჰინეაუ

6

სიონე კალამაფონი

7

ნილი ლატუ^კაპ

8

ვილიამი მაჰაფუ

მწ

მანა ოტაი

23

ოტულეა კატოა

22

ლატიუმე ფოსიტა

21

ტანიელა მოა

16

ელვის ტაიონე

17

სიუა ჰალანუკონუკა

18

პაეა ფაჰანუნუ

19

ლისიატე ფაჰაოსო

20

ჰეილ თი’პოულ

რეფერი  პასკალ გოზერ  (საფრანგეთი)
კიდეებზე:  ენდრიუ მაკ’მენემი (შოტლანდია)  /  ვლად იორდაკესკუ (რუმინეთი)
ვიდეო  კარლო დამასკო (იტალია)

7/11 @ 11.45

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო