2014 საქართველო - ტონგა

შემოდგომის საერთაშორისო სერია

შაბ 8/11  2014   თბილისი,  მესხი [ვაკე]    17.00

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილ

14

ირაკლი მაჩხანელი^კაპ

13

დავით კაჭარავა

12

მერაბ შარიქაძე

11

თამაზ მჭედლიძე

10

ლაშა ხმალაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

4

კოტე მიქაუტაძე

5

ლევან დათუნაშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

გიორგი ჩხაიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

სანდრო თოდუა

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

სიმონ მაისურაძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

ლევან ჩილაჩავა

19

გიორგი ნემსაძე

20

ლაშა ლომიძე

ტონგა

15

ვუნგაკოტო ლილო

14

ტევიტა  ჰალაიფონუა

13

სიალე პიატაუ

12

ჰემანი პაეა

11

ფეტუჰუ ვაინიკოლო

10

კურტ მორათ

9

სონატანე ტაკულუა

1

ტევიტა მაილაუ

2

ალეკი ლუტუი

3

სილა პუაფისი

4

ტუკულუა ლოკოტუი

5

ჯო ტუჰინეაუ

6

სიონე კალამაფონი

7

ნილი ლატუ^კაპ

8

ვილიამი მაჰაფუ

მწ

მანა ოტაი

23

ოტულეა კატოა

22

ლატიუმე ფოსიტა

21

ტანიელა მოა

16

ელვის ტაიონე

17

სიუა ჰალანუკონუკა

18

პაეა ფაჰანუნუ

19

ლისიატე ფაჰაოსო

20

ჰეილ თი’პოულ

რეფერი  პასკალ გოზერ  (საფრანგეთი)
კიდეებზე:  ენდრიუ მაკ’მენემი (შოტლანდია)  /  ვლად იორდაკესკუ (რუმინეთი)
ვიდეო  კარლო დამასკო (იტალია)

7/11 @ 11.45

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

23/06 @ 13.25

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

0:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო