2014 საქართველო - ტონგა

საქართველოს "ბორჯღალოსნები"

ტონგა   შაბ 8/11  2014   თბილისი,  მესხი [ვაკე]    17.00

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

მონლიუსონ [სფრ ფედ 1]

1983

77

11ლ 100გ 96ჯ 3ა [552ქ] 3სბ

14

ირაკლი მაჩხანელი^კაპ

არმაზი [საქ]

1981

72

24ლ [12 კაპ] 5სბ

13

დავით კაჭარავა

კრასნოიარსკის ენისეი [რუს]

1985

73

14ლ [2 კაპ] სბ

12

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

25

7ლ [1 კაპ]

11

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

18

4ლ

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ]

1988

31

3ლ

9

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ]

1986

25

სბ

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

18

2

შალვა მამუკაშვილი

სეილ შარქს [ინგ პრემ]

1990

24

2

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1986

35

2ლ წბ სბ

4

კოტე მიქაუტაძე

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

23

ლ 2სბ

5

ლევან დათუნაშვილი

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1983

61

3ლ 5სბ

6

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ]

1991

13

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

28

3ლ  2წბ 4სბ

8

გიორგი ჩხაიძე

ლილ [სფრ ფედ 1]

1981

75

10ლ [1 კაპ] 5სბ

მარქაფა [სათადარიგოები]

23

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ]

1987

42

3ლ 2სბ

22

ლაშა მალაღურაძე

ბანიერ [სფრ ფედ 1]

1986

49

324გ 20 3ა [132ქ] 2სბ

21

ვაჟა ხუციშვილი

რუსთავის ხარები [საქ]

1993

11

:

16

სიმონ მაისურაძე

ვალანს [სფრ ფედ 1]

1986

25

სბ

17

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

10

2ლ სბ

18

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

15

3ლ

19

გიორგი ნემსაძე

ტარბ [სფრ პრო დ2]

1984

41

7ლ

20

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

4

:

7/11 @ 12.20

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/03 @ 17.00

25-26/03   XVI ტური

ბაგრატი

8:32

აკადემია $

არმია $

23:26

აია

ლოკომოტ $

20:26

ჯიქი

არმაზი

კვი 14.00 შევ

ბათუმი

ლელო

კვი 14.00 ლელ

ყოჩები

25/03 @ 17.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

53

+98

12-4

5

ჯიქი გორი

52

+160

10-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი

46

+56

  9-5*2

6

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

42

+46

  9-7

6

არმია

37

-12

  8-8

5

ბაგრატ ქუთ

18

-247

  3-13

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/03 @ 18.30

"" ლიგ

04-05/04   მეორე ეტაპი

მოწინავე  რვეული  

სანუგეშო ჯგუფები     

სრული განრიგი (ა4)

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ (დას)

აღმ               დას           

30-31/03   V ტურ (აღმ)

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო