საქართველოს შვიდკაცა პირველობა 2014

საქართველოს შვიდკაცა პირველობა 2014

თბილისი, შევარდენი
25-26 ოქტომბერი

26/10 @ 17.40

კაცთა პულები

სხვ

ად

^

ჯიქი  

6

+54

ა1

2

ხარები  

4

+72

ა2

4

ლელო  

2

+3

ა3

8

ბარბაროსები

0

-129

ა4

12

სხვ

ად

^

ბათუმი  

6

+76

ბ1

1

აია

4

+71

ბ2

5

ბაგრატი

2

-64

ბ3

9

არმია  

0

-83

ბ4

10

სხვ ად ^

ყოჩები   +16

4

+30

გ1

3

ლოკომოტ   -2

4

+48

გ2

6

აკადემია   -14

4

+12

გ3

7

თიბიეს

0

-90

გ4

11

პულში ქულათა ტოლობისას დარდება პირისპირ მატჩებში: 1) ქულა, 2) სხვაობა, 3) ლელო ...
ახალი განთესვის (^) დადგენისას დარდება პულში: 1) ადგილი, 2) ქულა, 3) სხვაობა, 4) ლელო ...

ჭაბუკთა პულები

სხვ

ად

ჩოხოსნები

6

+38

დ1

მერანი  

4

-2

2

არმია  

2

-21

3

აკადემია  

0

-15

4

სხვ

ად

ლელო  

6

+32

1

ხულიგანა  

4

-8

ე2

არმაზი  

2

+16

ე3

ხვამლი  

0

-40

ე4

 

პირველი დღე * შაბათი 25/10

ჭაბუკები

კაცები

1

10.30

მერანი

5:0

არმია

2

10.40

აკადემია

0:5

ჩოხოსნები

3

10.50

არმაზი  

0:10

ლელო

4

11.00

ხვამლი  

5:7

ხულიგანა

9

12.30

აკადემია

7:12

არმია

10

12.40

ჩოხოსნები

17:5

მერანი

11

12.50

ხვამლი  

7:12

ლელო

12

13.00

ხულიგანა

14:7

არმაზი  

17

14.30

არმია

0:21

ჩოხოსნები

18

14.40

მერანი

5:0

აკადემია

19

14.50

ლელო

17:0

ხულიგანა

20

15.00

არმაზი  

33:0

ხვამლი  

5

11.10

ლელო  

38:0

ბარბაროსები

6

11.30

ჯიქი  

19:14

ხარები

7

11.50

არმია  

17:20

ბაგრატი

8

12.10

აია  

7:12

ბათუმი

13

13.10

ლოკომოტივი  

26:7

აკადემია

14

13.30

ყოჩები  

14:0

თიბიეს

15

13.50

ხარები

33:5

ლელო

16

14.10

ბარბაროსები

0:42

ჯიქი

21

15.10

ბათუმი

47:0

არმია

22

15.30

ბაგრატი

0:43

აია

23

15.50

თიბიეს

0:50

ლოკომოტივი

24

16.10

აკადემია

12:7

ყოჩები

25

16.30

ხარები

49:0

ბარბაროსები

26

16.50

ლელო

19:26

ჯიქი

27

17.10

ბათუმი

24:0

ბაგრატი

28

17.30

არმია

12:45

აია

29

17.50

თიბიეს

7:33

აკადემია

30

18.10

ლოკომოტივი

0:21

ყოჩები

 

მეორე დღე * კვირა 26/10

ჭაბუკები

კაცები

31

10.30

ნ3

არმია

14:7

ხვამლი

32

10.40

ნ4

არმაზი

19:5

აკადემია

33

10.50

ნ1

ჩოხოსნები

17:0

ხულიგანა

34

11.00

ნ2

ლელო

22:0

მერანი

39

12.30

VII

ხვამლი

5:14

აკადემია

40

12.40

V

არმია

7:17

არმაზი

41

12.50

III

ხულიგანა

7:12

მერანი

42

13.00

I

ჩოხოსნები

7:15

ლელო

 

35

11.10

მ1  

ბათუმი^1

19:14

ლელო^8

36

11.30

მ2  

ხარები^4

7:5

აია^5

37

11.50

მ3  

ჯიქი^2

15:12

აკადემია^7

38

12.10

მ4  

ყოჩები^3 

22:5

ლოკომოტ^6

43

13.30

ნ5

ბაგრატი^9

19:17

ბარბაროს^12

44

13.50

ნ6

არმია^10

12:17

თიბიეს^11

45

14.10

ნ3  

ლელო

5:28

აია

46

14.30

ნ4  

აკადემია

14:10

ლოკომოტ

47

14.50

ნ1  

ბათუმი

0:7

ხარები

48

15.10

ნ2  

ჯიქი

10:17

ყოჩები

49

15.30

XI

ბარბაროს

0:X

არმია

50

15.50

IX

ბაგრატი

14:21

თიბიეს

51

16.10

VII

ლელო

0:X

ლოკომოტ

52

16.30

V

აია

10:17

აკადემია

53

16.50

III

ბათუმი

5:26

ჯიქი

54

17.10

I

ხარები

17:12
დამ.დრ

ყოჩები

პლეი’ოფში ფრეზე: 5-წუთა დამატებითი ტაიმები "ოქროს ქულამდე"

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო