საქართველოს შვიდკაცა პირველობა 2014

საქართველოს შვიდკაცა პირველობა 2014

თბილისი, შევარდენი
25-26 ოქტომბერი

26/10 @ 17.40

კაცთა პულები

სხვ

ად

^

ჯიქი  

6

+54

ა1

2

ხარები  

4

+72

ა2

4

ლელო  

2

+3

ა3

8

ბარბაროსები

0

-129

ა4

12

სხვ

ად

^

ბათუმი  

6

+76

ბ1

1

აია

4

+71

ბ2

5

ბაგრატი

2

-64

ბ3

9

არმია  

0

-83

ბ4

10

სხვ ად ^

ყოჩები   +16

4

+30

გ1

3

ლოკომოტ   -2

4

+48

გ2

6

აკადემია   -14

4

+12

გ3

7

თიბიეს

0

-90

გ4

11

პულში ქულათა ტოლობისას დარდება პირისპირ მატჩებში: 1) ქულა, 2) სხვაობა, 3) ლელო ...
ახალი განთესვის (^) დადგენისას დარდება პულში: 1) ადგილი, 2) ქულა, 3) სხვაობა, 4) ლელო ...

ჭაბუკთა პულები

სხვ

ად

ჩოხოსნები

6

+38

დ1

მერანი  

4

-2

2

არმია  

2

-21

3

აკადემია  

0

-15

4

სხვ

ად

ლელო  

6

+32

1

ხულიგანა  

4

-8

ე2

არმაზი  

2

+16

ე3

ხვამლი  

0

-40

ე4

 

პირველი დღე * შაბათი 25/10

ჭაბუკები

კაცები

1

10.30

მერანი

5:0

არმია

2

10.40

აკადემია

0:5

ჩოხოსნები

3

10.50

არმაზი  

0:10

ლელო

4

11.00

ხვამლი  

5:7

ხულიგანა

9

12.30

აკადემია

7:12

არმია

10

12.40

ჩოხოსნები

17:5

მერანი

11

12.50

ხვამლი  

7:12

ლელო

12

13.00

ხულიგანა

14:7

არმაზი  

17

14.30

არმია

0:21

ჩოხოსნები

18

14.40

მერანი

5:0

აკადემია

19

14.50

ლელო

17:0

ხულიგანა

20

15.00

არმაზი  

33:0

ხვამლი  

5

11.10

ლელო  

38:0

ბარბაროსები

6

11.30

ჯიქი  

19:14

ხარები

7

11.50

არმია  

17:20

ბაგრატი

8

12.10

აია  

7:12

ბათუმი

13

13.10

ლოკომოტივი  

26:7

აკადემია

14

13.30

ყოჩები  

14:0

თიბიეს

15

13.50

ხარები

33:5

ლელო

16

14.10

ბარბაროსები

0:42

ჯიქი

21

15.10

ბათუმი

47:0

არმია

22

15.30

ბაგრატი

0:43

აია

23

15.50

თიბიეს

0:50

ლოკომოტივი

24

16.10

აკადემია

12:7

ყოჩები

25

16.30

ხარები

49:0

ბარბაროსები

26

16.50

ლელო

19:26

ჯიქი

27

17.10

ბათუმი

24:0

ბაგრატი

28

17.30

არმია

12:45

აია

29

17.50

თიბიეს

7:33

აკადემია

30

18.10

ლოკომოტივი

0:21

ყოჩები

 

მეორე დღე * კვირა 26/10

ჭაბუკები

კაცები

31

10.30

ნ3

არმია

14:7

ხვამლი

32

10.40

ნ4

არმაზი

19:5

აკადემია

33

10.50

ნ1

ჩოხოსნები

17:0

ხულიგანა

34

11.00

ნ2

ლელო

22:0

მერანი

39

12.30

VII

ხვამლი

5:14

აკადემია

40

12.40

V

არმია

7:17

არმაზი

41

12.50

III

ხულიგანა

7:12

მერანი

42

13.00

I

ჩოხოსნები

7:15

ლელო

 

35

11.10

მ1  

ბათუმი^1

19:14

ლელო^8

36

11.30

მ2  

ხარები^4

7:5

აია^5

37

11.50

მ3  

ჯიქი^2

15:12

აკადემია^7

38

12.10

მ4  

ყოჩები^3 

22:5

ლოკომოტ^6

43

13.30

ნ5

ბაგრატი^9

19:17

ბარბაროს^12

44

13.50

ნ6

არმია^10

12:17

თიბიეს^11

45

14.10

ნ3  

ლელო

5:28

აია

46

14.30

ნ4  

აკადემია

14:10

ლოკომოტ

47

14.50

ნ1  

ბათუმი

0:7

ხარები

48

15.10

ნ2  

ჯიქი

10:17

ყოჩები

49

15.30

XI

ბარბაროს

0:X

არმია

50

15.50

IX

ბაგრატი

14:21

თიბიეს

51

16.10

VII

ლელო

0:X

ლოკომოტ

52

16.30

V

აია

10:17

აკადემია

53

16.50

III

ბათუმი

5:26

ჯიქი

54

17.10

I

ხარები

17:12
დამ.დრ

ყოჩები

პლეი’ოფში ფრეზე: 5-წუთა დამატებითი ტაიმები "ოქროს ქულამდე"

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო