საქართველოს შვიდკაცა პირველობა 2014

საქართველოს შვიდკაცა პირველობა 2014

თბილისი, შევარდენი
25-26 ოქტომბერი

26/10 @ 17.40

კაცთა პულები

სხვ

ად

^

ჯიქი  

6

+54

ა1

2

ხარები  

4

+72

ა2

4

ლელო  

2

+3

ა3

8

ბარბაროსები

0

-129

ა4

12

სხვ

ად

^

ბათუმი  

6

+76

ბ1

1

აია

4

+71

ბ2

5

ბაგრატი

2

-64

ბ3

9

არმია  

0

-83

ბ4

10

სხვ ად ^

ყოჩები   +16

4

+30

გ1

3

ლოკომოტ   -2

4

+48

გ2

6

აკადემია   -14

4

+12

გ3

7

თიბიეს

0

-90

გ4

11

პულში ქულათა ტოლობისას დარდება პირისპირ მატჩებში: 1) ქულა, 2) სხვაობა, 3) ლელო ...
ახალი განთესვის (^) დადგენისას დარდება პულში: 1) ადგილი, 2) ქულა, 3) სხვაობა, 4) ლელო ...

ჭაბუკთა პულები

სხვ

ად

ჩოხოსნები

6

+38

დ1

მერანი  

4

-2

2

არმია  

2

-21

3

აკადემია  

0

-15

4

სხვ

ად

ლელო  

6

+32

1

ხულიგანა  

4

-8

ე2

არმაზი  

2

+16

ე3

ხვამლი  

0

-40

ე4

 

პირველი დღე * შაბათი 25/10

ჭაბუკები

კაცები

1

10.30

მერანი

5:0

არმია

2

10.40

აკადემია

0:5

ჩოხოსნები

3

10.50

არმაზი  

0:10

ლელო

4

11.00

ხვამლი  

5:7

ხულიგანა

9

12.30

აკადემია

7:12

არმია

10

12.40

ჩოხოსნები

17:5

მერანი

11

12.50

ხვამლი  

7:12

ლელო

12

13.00

ხულიგანა

14:7

არმაზი  

17

14.30

არმია

0:21

ჩოხოსნები

18

14.40

მერანი

5:0

აკადემია

19

14.50

ლელო

17:0

ხულიგანა

20

15.00

არმაზი  

33:0

ხვამლი  

5

11.10

ლელო  

38:0

ბარბაროსები

6

11.30

ჯიქი  

19:14

ხარები

7

11.50

არმია  

17:20

ბაგრატი

8

12.10

აია  

7:12

ბათუმი

13

13.10

ლოკომოტივი  

26:7

აკადემია

14

13.30

ყოჩები  

14:0

თიბიეს

15

13.50

ხარები

33:5

ლელო

16

14.10

ბარბაროსები

0:42

ჯიქი

21

15.10

ბათუმი

47:0

არმია

22

15.30

ბაგრატი

0:43

აია

23

15.50

თიბიეს

0:50

ლოკომოტივი

24

16.10

აკადემია

12:7

ყოჩები

25

16.30

ხარები

49:0

ბარბაროსები

26

16.50

ლელო

19:26

ჯიქი

27

17.10

ბათუმი

24:0

ბაგრატი

28

17.30

არმია

12:45

აია

29

17.50

თიბიეს

7:33

აკადემია

30

18.10

ლოკომოტივი

0:21

ყოჩები

 

მეორე დღე * კვირა 26/10

ჭაბუკები

კაცები

31

10.30

ნ3

არმია

14:7

ხვამლი

32

10.40

ნ4

არმაზი

19:5

აკადემია

33

10.50

ნ1

ჩოხოსნები

17:0

ხულიგანა

34

11.00

ნ2

ლელო

22:0

მერანი

39

12.30

VII

ხვამლი

5:14

აკადემია

40

12.40

V

არმია

7:17

არმაზი

41

12.50

III

ხულიგანა

7:12

მერანი

42

13.00

I

ჩოხოსნები

7:15

ლელო

 

35

11.10

მ1  

ბათუმი^1

19:14

ლელო^8

36

11.30

მ2  

ხარები^4

7:5

აია^5

37

11.50

მ3  

ჯიქი^2

15:12

აკადემია^7

38

12.10

მ4  

ყოჩები^3 

22:5

ლოკომოტ^6

43

13.30

ნ5

ბაგრატი^9

19:17

ბარბაროს^12

44

13.50

ნ6

არმია^10

12:17

თიბიეს^11

45

14.10

ნ3  

ლელო

5:28

აია

46

14.30

ნ4  

აკადემია

14:10

ლოკომოტ

47

14.50

ნ1  

ბათუმი

0:7

ხარები

48

15.10

ნ2  

ჯიქი

10:17

ყოჩები

49

15.30

XI

ბარბაროს

0:X

არმია

50

15.50

IX

ბაგრატი

14:21

თიბიეს

51

16.10

VII

ლელო

0:X

ლოკომოტ

52

16.30

V

აია

10:17

აკადემია

53

16.50

III

ბათუმი

5:26

ჯიქი

54

17.10

I

ხარები

17:12
დამ.დრ

ყოჩები

პლეი’ოფში ფრეზე: 5-წუთა დამატებითი ტაიმები "ოქროს ქულამდე"

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო