2014 ირლანდია - საქართველო

შემოდგომის საერთაშორისო სერია

კვი 16/11   2014   დუბლინი, ავივა (ლენზდაუნ როუდ)    18.30 საქ

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

თამაზ მჭედლიძე

13

დავით კაჭარავა^კაპ

12

მერაბ შარიქაძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა ხმალაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

4

კოტე მიქაუტაძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

დიმიტრი ბასილაია

მწ

მილთონ ჰეიგ (ზელ)

23

მურაზ გიორგაძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

სიმონ მაისურაძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

ლევან ჩილაჩავა

19

ლევან დათუნაშვილი

20

გიორგი ჩხაიძე

ირლანდია

15

ფელიქს ჯოუნზ

14

ქრეიგ გილროი

13

დარენ ქეივ

12

გორდონ დ’არსი

11

საიმონ ზიბო

10

იენ მედიგან

9

ეოინ რედენ^კაპ

1

დეივ ქილქოინ

2

რიხარდტ სტრაუს

3

მაიქ როს

4

დეივ ფოლი

5

მაიქ მაკ’ქართი

6

დომინიქ რაიან

7

თომი ო’დონელ

8

რობი დიაქ

მწ

ჯო შმიდტ (ზელ)

23

სთიუართ ოლდინგ

22

იენ ქითლი

21

ქიარან მარმიონ

16

შონ ქრონინ

17

ჯექ მაკ’გრას

18

როდნი აჰ’იუ

19

დევინ თოუნერ

20

რობინ ქოუპლენდ

რეფერი  ჯეი’პი დოილ (ინგლისი)
კიდეებზე:  ლუქ პირს (ინგლისი)  /  ფედერიკო ანსელმი (არგენტინა)
ვიდეო  ჯიმ იუილ (შოტლანდია)

16/11 @ 11.45

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო