2014 საქართველო 7:49 ირლანდია

შემოდგომის საერთაშორისო სერია

საქართველო 7:49 ირლანდია

საქართველო

15 მერაბ კვირიკაშვილი, 14 სანდრო თოდუა, 13 დავით კაჭარავა^კაპ, 12 მერაბ შარიქაძე, 11 თამაზ მჭედლიძე (23 მურაზ გიორგაძე 55); 10 ლაშა ხმალაძე (22 ლაშა მალაღურაძე 55 ’ დაშავდა 63), 9 გიორგი ბეგაძე სბ 40+2 (21 ვაჟა ხუციშვილი 58) / 1 მიხეილ ნარიაშვილი (17 ზურაბ ჟვანია 52). 2 შალვა მამუკაშვილი (16 სიმონ მაისურაძე 52), 3 დუდუ ქუბრიაშვილი (18 ლევან ჩილაჩავა 52); 4 კოტე მიქაუტაძე (19 ლევან დათუნაშვილი 50), 5 გიორგი ნემსაძე; 6 გიორგი თხილაიშვილი, 7 ვიტო კოლელიშვილი (20 გიორგი ჩხაიძე 58), 8 დიმიტრი ბასილაია სბ 61 - ლ: ნემსაძე; გ: კვირიკაშვილი

ირლანდია

15 ფელიქს ჯოუნზ, 14 ქრეიგ გილროი, 13 დარენ ქეივ, 12 გორდონ დ’არსი (22 იენ ქითლი 63), 11 საიმონ ზიბო (23 სთიუართ ოლდინგ 63); 10 იენ მედიგან, 9 ეოინ რედენ^კაპ ( 21 ქიარან მარმიონ 63) / 1 დეივ ქილქოინ, 2 რიხარდტ სტრაუს (16 შონ ქრონინ 63), 3 მაიქ როს (18 როდნი ა’იუ 47); 4 დეივ ფოლი (19 დევინ თოუნერ 63), 5 მაიქ მაკ’ქართი (20 რობინ ქოუპლენდ 63); 6 დომინიქ რაიან, 7 თომი ო’დონელ, 8 რობი დიაქ * არ შესულა: 17 ჯექ მაკ’გრას - 6ლ: ქილქოინ სტრაუს ზიბო ჯოუნზ (4 5) ოლდინგ; 5გ 3ჯ: მედიგან  

მსაჯები

რეფერი  ჯეი’პი დოილ (ინგ); კიდეებზე: ლუქ პირს (ინგ)  /  ფედერიკო ანსელმი (არგ); ვიდეო  ჯიმ იუილ (შტლ)

კვი 16/11 2014 @ დუბლინი, ლენზდაუნ როუდ, ავივა (45 ათასი) 18.30 საქ

0:3(12) 0:6(17) 0:9(40+3სბ) /
0:16(43) 0:23(52) 7:23(57) სბ(61ს) 7:30(63) 7:35(68) 7:42(73) 7:49(75)

16/11 @ 20.55

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო