საქართველოს პირველობა 2013-14 * უმაღლესი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2013-14 * უმაღლესი ლიგა

სტატისტიკა

 

მექულე

კლუბი

ირაკლი ყიასაშვილი

ლელო

233

2

35

49

2

თემურ სოხაძე

ყოჩები

232

3

26

49

6

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი

217

4

34

39

4

ბახვა კობახიძე

არმია

161

3

34

25

1

დავით კიკნაძე

არმაზი

114

3

15

23

0

ნუგზარ გიორგაძე

ჯიქები

110

1

12

27

0

სოსო მათიაშვილი

აკადემია

102

3

9

22

1

რამაზ ხარაზიშვილი

ჯიქები

96

3

3

25

0

გაგა სინაურიძე

აია

88

0

14

16

4

ზვიად ოდიშარია

ბათუმი

80

1

12

17

0

ვაჟა ხუციშვილი

ხარები

70

2

3

18

0

 

მელელოვე

კლუბი

ალეკო ტუჩაშვილი

არმია

9

გიგა გაგოშვილი

არმია

7

ლექსო გუგავა

ლელო

7

გიორგი შკინინი

არმია

7

გიორგი ბიწაძე

ლოკომოტივი

6

გიორგი ფრუიძე

აია

6

დავით ხიდეშელი

ყოჩები

6

გიორგი აბრამიძე

აია

5

გივი ბერიშვილი

ლოკომოტივი

5

ვანო გაბროშვილი

არმია

5

ლევან გოგოლაშვილი

ყოჩები

5

ბაჩო კოლელიშვილი

ლელო

5

გიორგი ლომთაძე

ლელო

5

ბექა ყურაშვილი

აია

5

ზურაბ ძნელაძე

აია

5

გიორგი ჭყოიძე

ლელო

5

24/05 @ 21.35
 

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო