ჩელენჯ თასის შესარჩევი

როვიგო 22:18 კავკასიელები

როვიგოს რაგბი დელტა

15 სტეფან ბასონ (22 დავიდე ფაროლინი 67) 14 ბილი ნგავინი, 13 დენის მაისტროვიჩ, 12 ფრანჩესკო მენონ, 11 სთივენ ბორტოლუსი; 10 ლუჩანო როდრიგეს, 9 მარკო ფრატი (21 ჯორჯო ბრონძინი 51) /

1 გიჟერმო როან (17 ნიკოლა კვალიო 51) 2 ლუქ მაჰონი^კაპ (16 ენრიკო ჩეკატო 51) 3 გეორგე გაჟიონ (18 მასიმილიანო რავალე 51, როან 71) 4 მატეო მარან (19 ჯუზეპე ბოჯანი 52) 5 ჟან-ფრანსუა მონტორიოლ; 6 ემილიანო კაფინი, 7 ანდრეა დე’მარკი (20 გულიელმო ძანინი 66) 8 მატეო ფერო

არ შესულა: 23 პითერ პავანელო -

3ლ: ფერო ბორტოლუსი მენონ; 2გ: ბასონ ფაროლინი; ჯ: ბასონ

თბილისის კავკასიელები

15 ირაკლი ყიასაშვილი14 ბექა წიკლაური, 13 სანდრო თოდუა, 12 გიორგი ტალახაძე (23 თორნიკე ცერცვაძე 3) 11 გიორგი შკინინი; 10 ლაშა ხმალაძე,  9 გიორგი კაჭარავა^კაპ (21 გიორგი ბეგაძე 65) /

1 ბაჩანა გოგიშვილი (17 სანდრო ქოიავა 47-75) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 ირაკლი ჩომახაშვილი 61) 3 დავით გურგენაძე (18 გიორგი სანიკიძე 41) 4 ბექა ბიწაძე, 5 მიხეილ არჩუაშვილი; 6 გიორგი თხილაიშვილი (20 ბაჩო კოლელიშვილი 61) 7 გუჯა სურგულაძე, 8 ზვიად მაისურაძე სბ 24 (19 გიორგი მჭედლიშვილი 51)

არ შესულა: 22 თემურ სოხაძე -

2ლ: შკინინი; გ: წიკლაური; 2ჯ: ყიასაშვილი წიკლაური

მსაჯები

რეფ: ჰლოიდ ლინთონ (შოტლანდია)
კიდ: ენდრიუ მაკ’მენემი (შოტლანდია) / ჯეიმზ მაკ’ფეილ (ჰოლანდია)

შაბ  20/09  როვიგო (იტა) ბატალინი  18.00 საქ  (1 800 მაყურებელი)

0:3(3) 0:8(14) 3:8(22) სბ(24კ) 10:8(25) 15:8(39) /
15:11(65) 15:18(71) 22:18(80)

ქიქერები:  ბასონ 2/3, ფაროლინი 1/1 - ყიასაშვილი 1/4, წიკლაური 2/3

მატჩის გმირი შკინინი

11.55 @ 21/09 2014

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო