კავკასიელები - როვიგო

ჩელენჯ თასი 2014-15

მეორე შესარჩევი  *  შაბ 27/09  *  თბილისი, ვაკე, მესხი  17.00

თბილისის "კავკასიელები"

15

ირაკლი ყიასაშვილი

14

ბექა წიკლაური

13

სანდრო თოდუა

12

გიორგი აფციაური

11

გიორგი შკინინი

10

ლაშა ხმალაძე ^კაპ

9

გიორგი ბეგაძე

1

ბაჩანა გოგიშვილი

2

ბადრი ალხაზაშვილი

3

დავით გურგენაძე  (ესპ)

4

ბექა ბიწაძე

5

მიხეილ არჩუაშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

გუჯა სურგულაძე

8

ზვიად მაისურაძე

მწ

ლევან მაისაშვილი

23

გიორგი ფრუიძე

22

თემურ სოხაძე

21

გიორგი კაჭარავა

16

ირაკლი ჩომახაშვილი

17

სანდრო ქოიავა

18

გიორგი სანიკიძე

19

გიორგი მჭედლიშვილი

20

ბაჩო კოლელიშვილი

როვიგოს "რაგბი დელტა"

15

სტეფან ბასონ  (აფრ)

14

სთივენ ბორტოლუსი  (ავს)

13

დენის მაისტროვიჩ

12

ფრანჩესკო მენონ

11

ბილი ნგავინი  (ზელ)

10

ლუჩანო როდრიგეს  (არგ?)

9

ჯორჯო ბრონძინი

1

ნიკოლა კვალიო

2

ენრიკო ჩეკატო

3

მასიმილიანო რავალე

4

ჯუზეპე ბოჯანი

5

ჟან-ფრანსუა მონტორიოლ  (სფრ?)

6

ემილიანო კაფინი

7

ანდრეა დე’მარკი

8

მატეო ფერო ^კაპ 

მწ

ფილიპო ფრატი, ანდრეა დე’როსი

23

ლორენცო ლუბიან

22

დავიდე ფაროლინი

21

მარკო ფრატი

16

ლუქ მაჰონი  (ზელ)

17

გიჟერმო როან  (არგ)

18

გეორგე გაჟიონ  (მოლ)

19

მატეო მარან

20

ედოარდო ლუბიან

რეფერი  მეთიუ ქარლი (ინგლისი)
კიდეებზე:  _  /  _

17.55 @ 26/09 2014

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო