კავკასიელები - როვიგო

ჩელენჯ თასი 2014-15

მეორე შესარჩევი  *  შაბ 27/09  *  თბილისი, ვაკე, მესხი  17.00

თბილისის "კავკასიელები"

15

ირაკლი ყიასაშვილი

14

ბექა წიკლაური

13

სანდრო თოდუა

12

გიორგი აფციაური

11

გიორგი შკინინი

10

ლაშა ხმალაძე ^კაპ

9

გიორგი ბეგაძე

1

ბაჩანა გოგიშვილი

2

ბადრი ალხაზაშვილი

3

დავით გურგენაძე  (ესპ)

4

ბექა ბიწაძე

5

მიხეილ არჩუაშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

გუჯა სურგულაძე

8

ზვიად მაისურაძე

მწ

ლევან მაისაშვილი

23

გიორგი ფრუიძე

22

თემურ სოხაძე

21

გიორგი კაჭარავა

16

ირაკლი ჩომახაშვილი

17

სანდრო ქოიავა

18

გიორგი სანიკიძე

19

გიორგი მჭედლიშვილი

20

ბაჩო კოლელიშვილი

როვიგოს "რაგბი დელტა"

15

სტეფან ბასონ  (აფრ)

14

სთივენ ბორტოლუსი  (ავს)

13

დენის მაისტროვიჩ

12

ფრანჩესკო მენონ

11

ბილი ნგავინი  (ზელ)

10

ლუჩანო როდრიგეს  (არგ?)

9

ჯორჯო ბრონძინი

1

ნიკოლა კვალიო

2

ენრიკო ჩეკატო

3

მასიმილიანო რავალე

4

ჯუზეპე ბოჯანი

5

ჟან-ფრანსუა მონტორიოლ  (სფრ?)

6

ემილიანო კაფინი

7

ანდრეა დე’მარკი

8

მატეო ფერო ^კაპ 

მწ

ფილიპო ფრატი, ანდრეა დე’როსი

23

ლორენცო ლუბიან

22

დავიდე ფაროლინი

21

მარკო ფრატი

16

ლუქ მაჰონი  (ზელ)

17

გიჟერმო როან  (არგ)

18

გეორგე გაჟიონ  (მოლ)

19

მატეო მარან

20

ედოარდო ლუბიან

რეფერი  მეთიუ ქარლი (ინგლისი)
კიდეებზე:  _  /  _

17.55 @ 26/09 2014

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო