ჩელენჯ თასის მეორე შესარჩევი

კავკასიელები 21:24 როვიგო

თბილისის კავკასიელები

15 ირაკლი ყიასაშვილი (22 თემურ სოხაძე 72) 14 ბექა წიკლაური (23 გიორგი ფრუიძე 74) 13 სანდრო თოდუა, 12 გიორგი აფციაური, 11 გიორგი შკინინი; 10 ლაშა ხმალაძე^კაპ, 9 გიორგი ბეგაძე (21 გიორგი კაჭარავა 55) /

1 ბაჩანა გოგიშვილი (18 გიორგი სანიკიძე 50) 2 ბადრი ალხაზაშვილი (16 ირაკლი ჩომახაშვილი 52) 3 დავით გურგენაძე სბ 31; 4 ბექა ბიწაძე, 5 მიხეილ არჩუაშვილი; 6 გიორგი თხილაიშვილი (19 გიორგი მჭედლიშვილი 41) 7 გუჯა სურგულაძე (20 ბაჩო კოლელიშვილი 62) 8 ზვიად მაისურაძე (სანიკიძე 33-/, 17 სანდრო ქოიავა 52) -

3ლ: გოგიშვილი ხმალაძე (2 3) 3გ: წიკლაური 2, ხმალაძე

როვიგოს რაგბი დელტა

15 სტეფან ბასონ, 14 ბილი ნგავინი, 13 დენის მაისტროვიჩ, 12 ფრანჩესკო მენონ, 11 სთივენ ბორტოლუსი; 10 ლუჩანო როდრიგეს, 9 ჯორჯო ბრონძინი (21 მარკო ფრატი 64) /

1 ნიკოლა კვალიო (18 გეორგე გაჟიონ 67) 2 ენრიკო ჩეკატო (16 ლუქ მაჰონი 55) 3 მასიმილიანო რავალე სბ 31 (17 გიჟერმო როან 48) 4 ჯუზეპე ბოჯანი (19 მატეო მარან 41) 5 ჟან-ფრანსუა მონტორიოლ; 6 ემილიანო კაფინი (როან 33-/) 7 ანდრეა დე’მარკი სბ 36, 8 მატეო ფერო^კაპ (20 ედოარდო ლუბიან 64)

არ შესულან: 23 ლორენცო ლუბიან, 22 დავიდე ფაროლინი -

2ლ: ნგავინი დემარკი; 3ჯ ა: ბასონ

მსაჯები

რეფ: მეთიუ ქარლი
კიდ: რობინ გუდლიფ / თომ ფოლი (ინგლისი)

შაბ 27/09  თბილისი, ვაკე, მესხი  17.00  (8 ათასი მაყურებელი)

0:5(4) 7:5(9) 7:12(25) სბ-სბ(31) 7:15(35) სბ(36რ) /
7:18(
58) 14:18(69)
14:21(72) 21:21(79) 21:24(80ა)

ჩელენჯზე გავიდა როვიგო

02.45 @ 28/09 2014

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო