2014 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1998-99]

საქართველოს პირველობა 2014 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა  [1998-99]

ვადები

 

 

 

განაცხადები

10/02

 

 

პირველი ეტაპი

13/03-11/04

მეორე ეტაპი

24/04-30/05

 

 

მესამე ეტაპი

11/09-17/10

ფინალი

31/10

2014 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1998-99]

აღმოსავლეთი * I ეტაპი

"ა" პული

11/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმია  თბილისი

4

4

0

0

2

0

0

118:022

+96

18

2

არმაზი  თბილისი

4

3

0

1

2

0

0

112:020

+92

14

3

ჯიქი  თბილისი

4

2

0

2

2

1

0

197:037

+160

11

4

ლოკომოტ 2  თბილისი

4

1

0

3

1

0

0

076:183

-107

5

5

ზვავი  ყაზბეგი

4

0

0

4

0

0

1

003:244

-241

-1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 12/04 @ 12.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    14/03 @ 18.05

არმაზი

$51:0

ლოკომოტ 2

13/03

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი

სალთხუციშვილი

ჯიქი

$126:0

ყაზბეგი

14/03

15.00

ავჭალა

ლაშხია

ბაქრაძე

II ტური    12/04 @ 12.40

ლოკომოტ 2

3:56$

ჯიქი

20/03

15.00

დიღომი

ბრეგვაძე

ცხვედიანი

ყაზბეგი

0:X$

არმია

20/03

15.00

სტეფან წმ~

 

გაბაძე

III ტური    27/03 @ 17.50

ჯიქი

$3:6

არმაზი

27/03

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

არმია

$73:3

ლოკომოტ 2

27/03

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

IV ტური    4/04 @ 16.25

არმაზი

7:17

არმია

4/04

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

გაბაძე

ლოკომოტ 2

$70:3

ყაზბეგი

4/04

15.00

დიღომი

აბულაშვილი

აბაშიძე

V ტური    11/04 @ 20.35

არმია

28:12

ჯიქი

10/04

15.00

ვარკეთილი

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

ყაზბეგი

0:48$

არმაზი

11/04

16.00

სტეფან წმ~

მოგელაშვილი

გაბაძე

 

"ბ" პული

12/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ჯვაროსნები  თბილისი

4

4

0

0

2

0

0

144:024

+120

18

2

ხარები  რუსთავი

4

3

0

1

3

0

0

075:020

+55

15

3

მერანი  თბილისი

4

2

0

2

2

1

0

071:056

+15

11

4

მუტრუკები  თელავი

4

1

0

3

1

0

0

025:104

-79

5

5

ყოჩები  თბილისი

4

0

0

4

0

0

1

010:121

-111

-1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

12/04 @ 12.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    14/03 @ 18.10

ჯვაროსნები

$33:0

თელავი

13/03

16.30

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

ყოჩები

0:29$

მერანი

14/03

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

გაბაძე

II ტური    21/03 @ 19.50

თელავი

$15:3

ყოჩები

21/03

15.00

წინანდალი

უსტიაშვილი

გაბაძე

მერანი

5:27$

რუსთავი

21/03

16.30

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ბაქრაძე

III ტური    28/03 @ 22.05

რუსთავი

$48:0

თელავი

27/03

16.00

ახალი

ცქიფურიშვილი

ქერაშვილი

ყოჩები

7:77$

ჯვაროსნები

28/03

15.00

ვარკეთილი

უსტიაშვილი

ცხვედიანი

IV ტური    4/04 @ 17.50

თელავი

10:20$

მერანი

4/04

15.00

წინანდალი

გვირჯიშვილი

გოგიჩაიშვილი

ჯვაროსნები

15:0

რუსთავი

4/04

16.30

ვარკეთილი

თევზაძე

ბაქრაძე

V ტური    12/04 @ 12.40

მერანი

$17:19

ჯვაროსნები

11/04

16.30

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

აბაშიძე

რუსთავი

$X:0

ყოჩები

12/04

11.00

ახალი

 

ქერაშვილი

 

"გ" პული

11/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხულიგანა  თბილისი

4

4

0

0

2

0

0

097:030

+67

18

2

წიქარა  თბილისი

4

3

0

1

2

1

0

103:057

+46

15

3

იუნკერები  კიკეთი

4

2

0

2

0

0

0

059:085

-26

8

4

აკადემია  თბილისი

4

1

0

3

0

1

1

037:070

-33

4

5

ვეფხვები  პატარძეული

4

0

0

4

0

2

1

056:110

-54

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 11/04 @ 20.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    13/03 @ 19.20

წიქარა

27:24$

პატარძეული

13/03

15.00

ვარკეთილი

ტრაპაიძე

გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

21:3

კიკეთი

13/03

17.00

კიკეთი

პოღოსიანი

აბაშიძე

II ტური    20/03 @ 18.45

პატარძეული

7:36$

ხულიგანა

20/03

15.00

პატარძეული

ბეჟანიშვილი

ღიბრაძე

კიკეთი

16:10$

აკადემია

20/03

17.00

კიკეთი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

III ტური    4/04 @ 23.05

ხულიგანა

18:15$

წიქარა

27/03

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გაბაძე

აკადემია

#22:5#

პატარძეული

28/03

15.00

ავჭალა

პოღოსიანი

სუთიაშვილი

IV ტური    4/04 @ 18.20

წიქარა

$27:0

აკადემია

3/04

15.00

ვარკეთილი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

პატარძეული

$20:25

კიკეთი

4/04

17.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

V ტური    11/04 @ 20.20

აკადემია

5:22$

ხულიგანა

10/04

16.30

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

კიკეთი

15:34$

წიქარა

11/04

17.00

კიკეთი

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

 

"დ" პული

11/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

4

4

0

0

4

0

0

148:037

+111

20

2

თსუ  თბილისი

4

3

0

1

2

0

0

174:049

+125

14

3

ლოკომოტივი  თბილისი

4

2

0

2

1

0

0

066:080

-14

9

4

ჩოხოსნები  თბილისი

4

1

0

3

1

0

-3

055:101

-46

2

5

ტორნადო  თბილისი

4

0

0

4

0

0

0

025:201

-176

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 17/04 @ 17.40

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    16/03 @ 13.40

ლელო

$22:6

თსუ

14/03

15.00

ვარკეთილი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

ტორნადო

8:26$

ჩოხოსნები

15/03

20.00

ავჭალა

ქავთარაძე

გოგეშვილი

II ტური    22/03 @ 21.30

თსუ

$39:5

ლოკომოტივი

21/03

15.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

ჩოხოსნები

12:42$

ლელო

22/03

20.00

ავჭალა

ამაშუკელი

გოგეშვილი

III ტური    29/03 @ 21.45

ლელო

$48:7

ტორნადო

28/03

16.30

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

აბაშიძე

ლოკომოტივი

16:0

ჩოხოსნები

29/03

20.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ბაქრაძე

IV ტური    17/04 @ 17.35

ტორნადო

5:33$

ლოკომოტივი

3/04

16.30

ვარკეთილი

მასხარაშვილი

ფურცელაძე

ჩოხოსნები

#17:35

თსუ

5/04

20.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

გოგეშვილი

V ტური    11/04 @ 20.25

ლოკომოტივი

12:36$

ლელო

10/04

15.00

დიღომი

თევზაძე

სუთიაშვილი

თსუ

$94:5

ტორნადო

11/04

15.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

 

2014 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1998-99]

დასავლეთი * I ეტაპი

 

"ე" პული

4/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 2  ქუთაისი

3

3

0

0

3

0

0

157:015

+142

15

2

პონტო  ქობულეთი

3

2

0

1

0

0

0

050:059

-9

8

3

აია 5  ქუთაისი

3

1

0

2

0

0

0

034:109

-75

4

4

იმერეთი  ჭიათურა

3

0

0

3

0

1

0

036:094

-58

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 4/04 @ 17.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    21/03 @ 17.15

აია 2

$32:6

ქობულეთი

20/03

15.00

მესხეთი

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

ჭიათურა

12:22

აია 5

21/03

15.00

შუქრუთი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

II ტური    28/03 @ 22.15

აია 5

0:70$

აია 2

27/03

15.00

მესხეთი

საჯაია

ჩუბინიძე

ჭიათურა

$15:17

ქობულეთი

28/03

15.00

შუქრუთი

ტყაბლაძე

ფულარია

III ტური    4/04 @ 17.50

ქობულეთი

27:12

აია 5

3/04

15.00

ქობულეთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

აია 2

$55:9

ჭიათურა

4/04

15.00

მესხეთი

საჯაია

გულვერდაშვილი

 

"ვ" პული

3/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლეგიონი  ხაშური

3

3

0

0

1

0

0

63:23

+40

13

2

აია 3  ქუთაისი

3

2

0

1

1

1

0

70:40

+30

10

3

გურია  ლანჩხუთი

3

1

0

2

0

1

0

26:34

-8

5

4

დინოზავრი  წყალტუბო

3

0

0

3

0

1

0

05:67

-62

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 3/04 @ 17.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    20/03 @ 22.45

ხაშური

12:6$

ლანჩხუთი

20/03

15.00

ხაშური

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

აია 3

$31:5

წყალტუბო

20/03

16.30

მესხეთი

ჭიქაბერიძე

გულვერდაშვილი

II ტური    27/03 @ 18.10

ხაშური

$29:0

წყალტუბო

27/03

15.00

ხაშური

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლანჩხუთი

13:22

აია 3

27/03

15.00

ლანჩხუთი

ტყაბლაძე

გულვერდაშვილი

III ტური    3/04 @ 17.45

წყალტუბო

$0:7

ლანჩხუთი

3/04

15.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

აია 3

$17:22

ხაშური

3/04

15.00

მესხეთი

ტყაბლაძე

ჩუბინიძე

 

"ზ" პული

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი

3

3

0

0

2

0

0

91:32

+59

14

2

ადიგენი

3

2

0

1

1

0

0

37:41

-4

9

3

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

1

0

2

1

2

0

58:51

+7

7

4

ლომები  ასპინძა

3

0

0

3

0

0

0

06:68

-62

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 6/04 @ 19.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    23/03 @ 19.45

აია 1

$29:3

ასპინძა

21/03

15.00

მესხეთი

საჯაია

ჩუბინიძე

ფოთი

$12:15

ადიგენი

23/03

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

II ტური    28/03 @ 22.25

ასპინძა

3:20$

ფოთი

27/03

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

აია 1

$29:3

ადიგენი

28/03

16.30

მესხეთი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

III ტური    6/04 @ 19.30

ფოთი

$26:33

აია 1

4/04

15.00

მალთაყვა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ადიგენი

$19:0

ასპინძა

6/04

12.00

ახალციხე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

 

"თ" პული

11/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 4  ქუთაისი

4

3

1

0

3

0

0

103:36

+67

17

2

ტაო  ახალციხე

4

2

1

1

1

0

0

50:42

+8

11

3

ჯიხა  სენაკი

4

1

2

1

1

1

1

29:09

+20

9

4

არწივები  ოზურგეთი 

4

0

2

2

0

0

0

30:78

-48

4

5

ჯრუჭი  საჩხერე

4

0

2

2

0

0

1

18:65

-47

3

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 17/04 @ 17.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ფრანგულია [მოქმედებს ტოპ14-ში] და განსხვავდება ევროპის "ერთა თასის" ნიხრისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური    14/03 @ 17.45

ოზურგეთი

3:3

სენაკი

13/03

15.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

საჩხერე

5:5

ახალციხე

14/03

14.00

საჩხერე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

II ტური    21/03 @ 17.15

ახალციხე

$31:12

ოზურგეთი

21/03

15.00

ახალციხე

ტყაბლაძე

ფულარია

სენაკი

0:0

აია 4

21/03

15.00

ნოქალაქევი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III ტური    28/03 @ 22.25

ოზურგეთი

0:0

საჩხერე

28/03

15.00

ზვანი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

აია 4

$25:8

ახალციხე

28/03

16.00

მესხეთი

ჩიხლაძე

ჩუბინიძე

IV ტური    6/04 @ 19.35

საჩხერე

13:34$

აია 4

4/04

15.00

საჩხერე

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ახალციხე

6:0$

სენაკი

6/04

15.00

ახალციხე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

V ტური    17/04 @ 17.45

აია 4

$44:15

ოზურგეთი

10/04

15.00

მესხეთი

მჟავანაძე

ჩუბინიძე

სენაკი

$26:0#

საჩხერე

11/04

15.00

ნოქალაქევი

საჯაია

ფულარია

2013   2012   2011   2010

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო