სტატ’მოწინავენი

96 თამაშის შემდეგ (15/05 2016)

ქულა

190    სოხაძე (ყოჩ
175    ხარაზიშვილი (ჯიქ
164    ურჯუკაშვილი (არმ
161   
კობახიძე (ბთმ
124   
ყიასაშვილი (ლელ
117    მათიაშვილი (აკდ 
103    მჭედლიშვილი (ხარ
  88    კალანდაძე (ლოკ
  81    კიკნაძე (ამზ
  73    სინაურიძე (აია
  69    წიკლაური (ლოკ
  51    ჯინჭველაშვილი (აია
  44    ი.კიკვაძე (აია
  43    ბარკალაია (ლელ
 
42    ნიკოლავა (ლოკ 
  41    ბროძელი (ამზ

ლელო

8    ხარაზიშვილი (ჯიქ

7    მესხი (არმ, კალანდაძე (ლოკ

6    თოდუა (ლელ, სოსელია (ამზ, ქოიავა (ლელ

5    ი.კიკვაძე (აია, კოპაძე (ლელ, მღებრიშვილი (ხარ

4    აბრამიძე (აია, აზალაძე (ბთმ, ევგენიძე (ბთმ, სიჭინავა (აკდ, სურგულაძე (ლელ, ფოფხაძე (ლოკ, შკინინი (ლოკ, ხარშილაძე (ყოჩ, ა.ხუციშვილი (ყოჩ

3    აფციაური (არმ, ბერაძე (ამზ, ბუბუტეიშვილი (ლელ, გეგია (ლოკ, გიორგაძე (ამზ, კავთიძე (ლოკ, კიკნაძე (ჯიქ, ლომთაძე (ლელ, ლოსაბერიძე (აია, მათიაშვილი (აკდ, მამრიკიშვილი (ჯიქ, მატკავა (აია, მიმინოშვილი (ბთმ, მოდებაძე (აია, ა.ტუჩაშვილი (ბთმ, ყიასაშვილი (ლელ, ჩხიკვაძე (ყოჩ, ძნელაძე (ლოკ, ჭუაძე (აკდ, ჯიმშელაძე (ბთმ

2    აღაშვილი (ხარ, გოგლიძე (არმ, გოგოლაშვილი (ყოჩ, გოგოლაძე (აკდ, დაუშვილი (არმ, დევსურაშვილი (ჯიქ, თხელიძე (ჯიქ, თხილაიშვილი (ბთმ, თ.თუთბერიძე (აია, ლიპარტელიანი (ამზ, მაისურაძე (ლელ, მანაგაძე (აია, მინდიაშვილი (ლელ, ნათელაშვილი (ხარ, სალდაძე (აია, სირაძე (ამზ, ტრაპაიძე (ჯიქ, ვ.ტუჩაშვილი (ჯიქ, ტყეშელიაძე (ყოჩ, .ტორაძე (აია, ღამბაშიძე (ხარ, შენგელია (ჯიქ, შანიძე (ლელ, ჩომახაშვილი (ლოკ, ცერცვაძე (ყოჩ, წიკლაური (ხარ, ჭინჭარაული (ბთმ, ხიდეშელი (ყოჩ, ვ.ხუციშვილი (ლოკ

17.00 @ 19/05_2016

კლუბის დაწვრილებით სტატისტიკაზე გადასასვლელად დაწკაპეთ ლოგოზე

ლეგენდა

00    დაიწყო | შევიდა 00 ნომრად
*    კაპიტანი
)    შეცვალეს
(    შევიდა
=    არ შესულა
.    23 კაცში არ ყოფილა

00    სინბინი

00    წითელი ბარათი

00    სინბინი + წითელი ბარათი

@

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

(ლომიძე) + 3ლ: კაჭარავა მათიაშვილი მამუკაშვილი;
2გ:
მათიაშვილი; ჯ: კვირიკაშვილი სბ ნემსაძე -

5ლ: კრევი ტუკულეტ მოჟანო (3 4 5) 4გ 4ჯ: სანჩეს სბ მოჟანო

0:3(3) 0:6(16) 3:6(20) სბ(21ა) 3:9(24) 3:12(27) სბ(33ს) 3:19(34) 3:26(38) 8:26(39) / 8:33(44) 15:33(51) 15:40(53) 15:45(56) 22:45(69) 29:45(80)

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო