2015-16 * დუბლები

საქართველოს პირველობა 2015-16 * დუბლები

10/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

12

10

0

2

8

1

0

442:139

+303

49

2

ლელო სარასენს  თბილისი

12

10

0

2

5

0

0

383:135

+248

45

3

აკადემია  თბილისი

12

8

0

4

3

1

0

258:227

+31

36

4

ბათუმი  ბათუმი

12

7

0

5

4

1

0

241:180

+61

33

5

ლოკომოტივი  თბილისი

12

3

0

9

2

3

0

183:281

-98

17

6

ჯიქი  გორი

12

3

0

11

0

2

0

132:402

-270

14

7

ყოჩები  ბოლნისი

12

1

0

11

0

3

0

113:388

-275

7

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

10/04 @ 19.40

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   10/09 @ 20.15   ^ ცხრილი

ჯიქი

9:8$

ყოჩები

5/09

20.00

შევარდენი

ჭიქაბერიძე

ჯალაღონია

აკადემია

15:36$

ლელო

6/09

20.00

ავჭალა

მასხარაშვილი

მიქაბერიძე

II ტური   14/09 @ 18.15   ^ ცხრილი

აკადემია

10:34$

ხარები

12/09

20.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ლოკომოტ

26:20$

ჯიქი

14/09

16.00

დიღმის ბაზა

ქავთარაძე

ჭიჭინაძე

III ტური   28/09 @ 19.30   ^ ცხრილი

ხარები

$24:7

ბათუმი

26/09

15.00 რუსთავი რობიტაშვილი დოლიძე

ჯიქი

7:93$

ლელო

27/09

20.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი მიქაბერიძე

IV ტური   4/10 @ 24.10   ^ ცხრილი

ხარები

$71:0

ყოჩები

2/10

18.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

აკადემია

15:12$

ბათუმი

4/10

15.00

ავჭალა

მჟავანაძე

ჭიჭინაძე

V ტური   10/10 @ 22.40   ^ ცხრილი

ბათუმი

10:7$

ყოჩები

22/09

17.00

გონიო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ხარები

$44:12

ლოკომოტ

8/10

12.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ჯიქი

0:24$

აკადემია

10/10

13.00

შევარდენი

 

 

VI ტური   21/10 @ 17.05   ^ ცხრილი

აკადემია

$13:19

ყოჩები

17/10

13.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

დოლიძე

ლოკომოტ

14:22

ბათუმი

17/10

13.00

შევარდენი

ქავთარაძე

მიქაბერიძე

ლელო

12:20

ხარები

20/10

15.00

III მასივი

მასხარაშვილი

ჯავახიშვილი

VII ტური   30/10 @ 18.15   ^ ცხრილი

ყოჩები

8:26$

ლოკომოტ

24/10

13.00

ავჭალა

ქავთარაძე დოლიძე

ბათუმი

3:27$

ლელო

30/10

16.00 ფოთი საჯაია მარგველაშვილი

VIII ტური   9/11 @ 18.30   ^ ცხრილი

აკადემია

26:25$

ლოკომოტ

4/11

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი ჭიჭინაძე

ლელო

15:0

ყოჩები

6/11

15.00

III მასივი

მოგელაშვილი დოლიძე

ჯიქი

0:76$

ხარები

8/11

17.00

შევარდენი

ელოშვილი მიქაბერიძე

IX ტური   15/11 @ 18.05   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$12:13

ლელო

14/11

14.00 ავჭალა ელოშვილი მიქაბერიძე

ბათუმი

$26:10

ჯიქი

15/11

15.00

გონიო

მჟავანაძე მარგველაშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   22/11 @ 18.10   ^ ცხრილი

ლელო

22:34

აკადემია

21/11

15.00 III მასივი ტრაპაიძე დოლიძე

ყოჩები

$17:20

ჯიქი

22/11

16.15 შევარდენი მასხარაშვილი ქერაშვილი

XI ტური   29/11 @ 18.25   ^ ცხრილი

ჯიქი

6:5$

ლოკომოტ

29/11

15.00 ავჭალა ლომსაძე ჭიჭინაძე

XII ტური   5/12 @ 17.55   ^ ცხრილი

ლელო

22:10

ჯიქი

5/12

15.00 III მასივი მასხარაშვილი მიქაბერიძე

ბათუმი

15:14$

ხარები

5/12

16.00 ფოთი მოგელაშვილი ჭიჭინაძე

2016

+ ტური   23/01 @ 16.55   ^ ცხრილი

ხარები

$41:3

აკადემია

23/01

14.30

რუსთავი

ჩიხლაძე ქერაშვილი

XIII ტური   30/01 @ 18.25   ^ ცხრილი

ბათუმი

10:19

აკადემია

30/01

16.30 ფოთი მასხარაშვილი ჭიჭინაძე

ყოჩები

20:38$

ხარები

30/01

16.30 შევარდენი ჩიხლაძე დოლიძე

XIV ტური   13/02 @ 18.00   ^ ცხრილი

აკადემია

23:18$

ჯიქი

7/02

12.00

შევარდენი

ლომსაძე

მიქაბერიძე

ლოკომოტ

5:32$

ხარები

13/02

11.30

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ყოჩები

12:46$

ბათუმი

13/02

15.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

XV ტური   20/03 @ 15.50   ^ ცხრილი

ხარები

12:28

ლელო

24/02

14.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ბათუმი

$27:7

ლოკომოტ

5/03

16.00

ფოთი

ნარიმანიძე

ჯავახიშვილი

ყოჩები

10:46$

აკადემია

20/03

14.00

ავჭალა

აქუბარდია

ქერაშვილი

XVI ტური   14/03 @ 18.35   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$46:12

ყოჩები

11/03

12.00 დიღმის ბაზა აბულაშვილი ჯავახიშვილი

ლელო

26:17

ბათუმი

13/03

12.00 III მასივი ქავთარაძე მიქაბერიძე

XVII ტური   10/04 @ 19.40   ^ ცხრილი

ხარები

36:27

ჯიქი

26/03

17.00

რუსთავი

აქუბარდია მიქაბერიძე

ყოჩები

0:48$

ლელო

27/03

16.30 შევარდენი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ლოკომოტ

0:30$

აკადემია

10/04

12.00 შევარდენი მასხარაშვილი ჯალაღონია

XVIII ტური   3/04 @ 18.15   ^ ცხრილი

ლელო

$41:5

ლოკომოტ

1/04

14.00

III მასივი

თევზაძე

ქერაშვილი

ჯიქი

5:46$

ბათუმი

3/04

16.00

მარტყოფი

თევზაძე

ჯალაღონია

 

საქართველოს დრო
 

2018 * ზაფხულის თასი

თბილისი, ვაკე, მესხი    სრულად

შაბ 28/07

19.00

საქართველო

0:0

არგენტინა

. .

21.30

რასინგი

0:0

ბრაზილია


პარ  03/08

19.00

რასინგი

0:0

არგენტინა

. .

21.30

საქართველო

0:0

ბრაზილია

0 ტური

სხვ

გატ:გაშ

მ-წ*

$

არგენტინა XV

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

ბრაზილია

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

რასინგ 92 [სფრ]

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

საქართველო XV

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

2018-19 * დიდი 10

განრიგი  |  წინა სეზონი [2017-18]

განაცხადის ახალი ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

1

ლოკომოტივი  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ჯიქი  გორი

4

ბათუმი  ბათუმი

5

ლელო სარასენს  თბილისი

6

ხარები  რუსთავი

7

აკადემია  თბილისი

8

არმაზი  მარნეული

9

არმია  თბილისი

10

ვეფხვები  პატარძეული

2018-19 * პირველი ლიგა

განრიგი  |  წინა სეზონი [2017-18]

განაცხადის ახალი ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

1

ბაგრატ  ქუთაისი

2

ყოჩები  ბოლნისი

3

არესი  ქუთაისი

4

იუნკერები  კიკეთი

5

დინამო  თბილისი

6

არწივები  ოზურგეთი

7

ივერია  ფოთი

8

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

2018-19 * რეგიონული ლიგა

წინა სეზონი [2017-18]

დასავლეთი

განრიგი

განაცხადის ახალი ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

1

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

6

გორ  გორი

აღმოსავლეთი

განრიგი

განაცხადის ახალი ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

1

რაგბის კლუბი  თელავი

2

დევები  თბილისი

3

სტუ  თბილისი

4

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

5

ტორნადო  დუშეთი

+

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

+

წიქარა  თბილისი

+

რუსთავი  რუსთავი

2018-19 * ჭაბუკთა ლიგები

განაცხადის ახალი ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

წინა, გარდამავალი სეზონი [2018]     "ა"   "ბ"

ოვალის ამქარი

კაცთა ლიგების     ყველა [1395] მოთამაშე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

14/07  სამოამ აჯობა გერმანიას

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

ახალი წესები 2017-18 სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

XLS

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო