2015-16 * დუბლები

საქართველოს პირველობა 2015-16 * დუბლები

10/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

12

10

0

2

8

1

0

442:139

+303

49

2

ლელო სარასენს  თბილისი

12

10

0

2

5

0

0

383:135

+248

45

3

აკადემია  თბილისი

12

8

0

4

3

1

0

258:227

+31

36

4

ბათუმი  ბათუმი

12

7

0

5

4

1

0

241:180

+61

33

5

ლოკომოტივი  თბილისი

12

3

0

9

2

3

0

183:281

-98

17

6

ჯიქი  გორი

12

3

0

11

0

2

0

132:402

-270

14

7

ყოჩები  ბოლნისი

12

1

0

11

0

3

0

113:388

-275

7

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

10/04 @ 19.40

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   10/09 @ 20.15   ^ ცხრილი

ჯიქი

9:8$

ყოჩები

5/09

20.00

შევარდენი

ჭიქაბერიძე

ჯალაღონია

აკადემია

15:36$

ლელო

6/09

20.00

ავჭალა

მასხარაშვილი

მიქაბერიძე

II ტური   14/09 @ 18.15   ^ ცხრილი

აკადემია

10:34$

ხარები

12/09

20.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ჯავახიშვილი

ლოკომოტ

26:20$

ჯიქი

14/09

16.00

დიღმის ბაზა

ქავთარაძე

ჭიჭინაძე

III ტური   28/09 @ 19.30   ^ ცხრილი

ხარები

$24:7

ბათუმი

26/09

15.00 რუსთავი რობიტაშვილი დოლიძე

ჯიქი

7:93$

ლელო

27/09

20.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი მიქაბერიძე

IV ტური   4/10 @ 24.10   ^ ცხრილი

ხარები

$71:0

ყოჩები

2/10

18.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

აკადემია

15:12$

ბათუმი

4/10

15.00

ავჭალა

მჟავანაძე

ჭიჭინაძე

V ტური   10/10 @ 22.40   ^ ცხრილი

ბათუმი

10:7$

ყოჩები

22/09

17.00

გონიო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ხარები

$44:12

ლოკომოტ

8/10

12.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ჯიქი

0:24$

აკადემია

10/10

13.00

შევარდენი

 

 

VI ტური   21/10 @ 17.05   ^ ცხრილი

აკადემია

$13:19

ყოჩები

17/10

13.00

ავჭალა

ტრაპაიძე

დოლიძე

ლოკომოტ

14:22

ბათუმი

17/10

13.00

შევარდენი

ქავთარაძე

მიქაბერიძე

ლელო

12:20

ხარები

20/10

15.00

III მასივი

მასხარაშვილი

ჯავახიშვილი

VII ტური   30/10 @ 18.15   ^ ცხრილი

ყოჩები

8:26$

ლოკომოტ

24/10

13.00

ავჭალა

ქავთარაძე დოლიძე

ბათუმი

3:27$

ლელო

30/10

16.00 ფოთი საჯაია მარგველაშვილი

VIII ტური   9/11 @ 18.30   ^ ცხრილი

აკადემია

26:25$

ლოკომოტ

4/11

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი ჭიჭინაძე

ლელო

15:0

ყოჩები

6/11

15.00

III მასივი

მოგელაშვილი დოლიძე

ჯიქი

0:76$

ხარები

8/11

17.00

შევარდენი

ელოშვილი მიქაბერიძე

IX ტური   15/11 @ 18.05   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$12:13

ლელო

14/11

14.00 ავჭალა ელოშვილი მიქაბერიძე

ბათუმი

$26:10

ჯიქი

15/11

15.00

გონიო

მჟავანაძე მარგველაშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   22/11 @ 18.10   ^ ცხრილი

ლელო

22:34

აკადემია

21/11

15.00 III მასივი ტრაპაიძე დოლიძე

ყოჩები

$17:20

ჯიქი

22/11

16.15 შევარდენი მასხარაშვილი ქერაშვილი

XI ტური   29/11 @ 18.25   ^ ცხრილი

ჯიქი

6:5$

ლოკომოტ

29/11

15.00 ავჭალა ლომსაძე ჭიჭინაძე

XII ტური   5/12 @ 17.55   ^ ცხრილი

ლელო

22:10

ჯიქი

5/12

15.00 III მასივი მასხარაშვილი მიქაბერიძე

ბათუმი

15:14$

ხარები

5/12

16.00 ფოთი მოგელაშვილი ჭიჭინაძე

2016

+ ტური   23/01 @ 16.55   ^ ცხრილი

ხარები

$41:3

აკადემია

23/01

14.30

რუსთავი

ჩიხლაძე ქერაშვილი

XIII ტური   30/01 @ 18.25   ^ ცხრილი

ბათუმი

10:19

აკადემია

30/01

16.30 ფოთი მასხარაშვილი ჭიჭინაძე

ყოჩები

20:38$

ხარები

30/01

16.30 შევარდენი ჩიხლაძე დოლიძე

XIV ტური   13/02 @ 18.00   ^ ცხრილი

აკადემია

23:18$

ჯიქი

7/02

12.00

შევარდენი

ლომსაძე

მიქაბერიძე

ლოკომოტ

5:32$

ხარები

13/02

11.30

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ყოჩები

12:46$

ბათუმი

13/02

15.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

XV ტური   20/03 @ 15.50   ^ ცხრილი

ხარები

12:28

ლელო

24/02

14.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ბათუმი

$27:7

ლოკომოტ

5/03

16.00

ფოთი

ნარიმანიძე

ჯავახიშვილი

ყოჩები

10:46$

აკადემია

20/03

14.00

ავჭალა

აქუბარდია

ქერაშვილი

XVI ტური   14/03 @ 18.35   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$46:12

ყოჩები

11/03

12.00 დიღმის ბაზა აბულაშვილი ჯავახიშვილი

ლელო

26:17

ბათუმი

13/03

12.00 III მასივი ქავთარაძე მიქაბერიძე

XVII ტური   10/04 @ 19.40   ^ ცხრილი

ხარები

36:27

ჯიქი

26/03

17.00

რუსთავი

აქუბარდია მიქაბერიძე

ყოჩები

0:48$

ლელო

27/03

16.30 შევარდენი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ლოკომოტ

0:30$

აკადემია

10/04

12.00 შევარდენი მასხარაშვილი ჯალაღონია

XVIII ტური   3/04 @ 18.15   ^ ცხრილი

ლელო

$41:5

ლოკომოტ

1/04

14.00

III მასივი

თევზაძე

ქერაშვილი

ჯიქი

5:46$

ბათუმი

3/04

16.00

მარტყოფი

თევზაძე

ჯალაღონია

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო