@

საქართველოს ბორჯღალოსნები

რუსეთი  *  შაბ 14/03  თბილისი, ვაკე, მესხი @ 17.00

 

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

მონლიუსონ [სფრ ფედ 1]

1983

82

12ლ 105გ 110ჯ 3ა [609ქ] 3სბ

14

გიორგი აფციაური

ქუთაისის აია [საქ]

1994

4

:

13

დავით კაჭარავა

ენისეი კრასნოიარსკ [რუს]

1985

79

16ლ [4 კაპ] სბ

12

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

31

7ლ [1 კაპ]

11

ალექსანდრე ხუციშვილი

ბოლნისის ყოჩები [საქ]

1992

2

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ]

1988

37

5ლ 4გ [33ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

არმაზი [საქ]

1996

3

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

24

2

სიმონ მაისურაძე

ვალანს [სფრ ფედ 1]

1986

29

სბ

3

დავით ზირაქაშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1983

46

 9ლ [1 კაპ] 3სბ

4

გიორგი ნემსაძე

ტარბ [სფრ პრო დ2]

1984

47

9ლ სბ

5

ვახტანგ მაისურაძე

ალბი [სფრ პრო დ2]

1987

23

2ლ

6

შალვა სუთიაშვილი^კაპ

მასი [სფრ პრო დ2]

1984

46

 ლ [5 კაპ] 3სბ

7

მამუკა გორგოძე

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1984

57

 24ლ [2 კაპ] 4სბ

8

ბექა ბიწაძე

ლოკომოტივი [საქ]

1991

10

3ლ

მარქაფ [სათადარიგოები]

23

მურაზ გიორგაძე

არმაზი [საქ]

1994 4

22

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

24

4ლ

21

ვაჟა ხუციშვილი

რუსთავის ხარები [საქ]

1993

15

:

16

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

16

6 2სბ

17

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987 8

:

18

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

21

3ლ

19

კოტე მიქაუტაძე

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

29

ლ 2სბ

20

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

8

უფროსობა

 

მილთონ ჰეიგ

მთავარი მწვრთნელი

[ზელ]

 

 

 

ილია მაისურაძე

მწვრთნელი

 

 

 

 

ილია ზედგინიძე

მწვრთნელი

 

 

 

 

ირაკლი მაჩხანელი

მწვრთნელი

 

 

 

 

მაიქლ ბრედლი

მწვრთნელი

[ირლ]

 

 

 

დიდიე ბეს

მწვრთნელი

[სფრ]

 

 

 

ვასილ აბაშიძე

მენეჯერი

 

 

 

12.25 @ 12/03 2015

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

ქინგზ [აფრ]

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [2952] მორაგბე [ 07/08 @ 19.20 ]

კაცი [1228] | ა’ლიგელი [674] | ბ’ლიგელი [1050]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

9

10

6

6

31

19

14

19

52

83

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო