2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

საქართველოს პირველობა 2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

ვადები  
   
პირველი ეტაპი 12/03 - 10/04
   
მეორე ეტაპი

23/04 - 29/05

სანუგეშო 30/04 - 9/10
   
მესამე ეტაპი 10/09 - 16/10
   
ფინალი 29-30/10
2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]
 

"ა" პული

9/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო - სარასენს 1  თბილისი

4

4

0

0

3

0

0

154:027

+127

19

2

მერანი  თბილისი

4

3

0

1

2

0

0

116:052

+64

14

3

ყოჩები  ბოლნისი

4

2

0

2

1

0

0

074:060

+14

9

4

ჯიქი  გორი

4

1

0

3

1

1

0

059:089

-30

6

5

ზვავი  სტეფანწმინდა

4

0

0

4

0

0

0

019:194

-175

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

9/04 @ 19.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   12/03 @ 19.30

ჯიქი

$39:7

სტეფან’წმ

12/03 15.00 ავჭალა მასხარაშვილი სუთიაშვილი

ლელო 1

$29:7

ყოჩები

15/03 13.00 შევარდენი მასხარაშვილი შიოლაშვილი

II ტური   20/03 @ 18.55

ყოჩები

11:19

მერანი

19/03 14.00 შევარდენი ტრაპაიძე ფურცელაძე

ლელო 1

$55:7

სტეფან’წმ

20/03

17.30

შევარდენი

ცქიფურიშვილი ცხვედიანი

III ტური   29/03 @ 19.35

მერანი

$57:0

სტეფან’წმ

27/03 15.00 ავჭალა მოგელაშვილი აბაშიძე

ლელო 1

$39:3

ჯიქი

29/03 11.00 ავჭალა პოღოსიანი ფურცელაძე

IV ტური   3/04 @ 21.40

ჯიქი

10:30$

მერანი

2/04 15.00 ავჭალა ლაშხია სალთხუციშვილი

ყოჩები

$43:5

სტეფან’წმ

3/04 15.00 ავჭალა აბულაშვილი გოგიჩაიშვილი

V ტური   9/04 @ 19.00

მერანი

10:31

ლელო 1

9/04 15.00 შევარდენი გვირჯიშვილი სალთხუციშვილი

ყოჩები

13:7$

ჯიქი

9/04 17.00 შევარდენი აბულაშვილი ფურცელაძე
 

"ბ" პული

10/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმაზი  თბილისი

4

4

0

0

3

0

0

221:005

+216

19

2

ხულიგანა  თბილისი

4

3

0

1

2

1

0

173:016

+157

15

3

ლოკომოტივი  თბილისი

4

2

0

2

2

0

0

155:057

+98

10

4

მუტრუკები  თელავი

4

1

0

3

1

0

0

068:130

-62

5

5

ლაშარის მგლები  თიანეთი

4

0

0

4

0

0

0

003:412

-409

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 10/04 @ 21.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   13/03 @ 17.30

ლოკომოტივი

$32:3

თელავი

12/03 15.00 დიღ’ბაზა ქავთარაძე აბაშიძე

ხულიგანა

$104:0

თიანეთი

13/03 15.00 ავჭალა აბულაშვილი აბაშიძე

II ტური   20/03 @ 18.55

თელავი

0:46$

ხულიგანა

19/03 16.00 წინანდალი ელოშვილი შიოლაშვილი

არმაზი

$130:0

თიანეთი

20/03 15.00 ავჭალა ბრეგვაძე აბაშიძე

III ტური   29/03 @ 19.35

ხულიგანა

18:10

ლოკომოტივი

27/03 15.00 დიღ’ბაზა თევზაძე სალთხუციშვილი

არმაზი

$52:0

თელავი

29/03 17.00 ავჭალა გოლიაძე სუთიაშვილი

IV ტური   3/04 @ 21.40

თელავი

$65:0

თიანეთი

2/04 16.00 წინანდალი პოღოსიანი შიოლაშვილი

ლოკომოტივი

0:33$

არმაზი

3/04 17.00 შევარდენი მასხარაშვილი გოგეშვილი

V ტური   10/04 @ 21.25

არმაზი

6:5$

ხულიგანა

10/04 15.00 შევარდენი ტრაპაიძე გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტივი

$113:3

თიანეთი

10/04 15.00 ავჭალა მოგელაშვილი გოგეშვილი
2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]
 

"გ" პული

11/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ჩოხოსნები  თბილისი

4

4

0

0

4

0

0

153:029

+124

20

2

არმია  თბილისი 

4

3

0

1

2

0

0

088:050

+38

14

3

წიქარა  თბილისი

4

2

0

2

1

0

0

057:051

+6

9

4

იუნკერები  კიკეთი

4

1

0

3

1

0

0

076:080

-4

5

5

ლელო - სარასენს 2  თბილისი

4

0

0

4

0

0

0

011:175

-164

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 11/04 @ 21.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   14/03 @ 16.40

წიქარა

$38:8

ლელო 2

11/03 18.30 ავჭალა გოლიაძე გოგეშვილი

ჩოხოსნები

$37:11

კიკეთი

14/03 14.00 კიკეთი შუბითიძე გოგიჩაიშვილი

II ტური   21/03 @ 24.10

ლელო 2

0:32$

არმია

20/03 15.00 შევარდენი მასხარაშვილი გოგიჩაიშვილი

კიკეთი

5:13

წიქარა

21/03 10.00 ავჭალა ქესანაშვილი გოგეშვილი

III ტური   28/03 @ 21.25

არმია

27:17

კიკეთი

26/03 16.00 კიკეთი ელოშვილი გოგიჩაიშვილი

წიქარა

6:21$

ჩოხოსნები

28/03 20.00 ავჭალა მოგელაშვილი გოგეშვილი

IV ტური   5/04 @ 21.40

კიკეთი

$43:3

ლელო 2

2/04 16.00 კიკეთი ელოშვილი ღიბრაძე

ჩოხოსნები

$33:12

არმია

5/04 20.00 ავჭალა ტრაპაიძე ცხვედიანი

V ტური   11/04 @ 21.25

არმია

$17:0

წიქარა

10/04 17.00 შევარდენი პოღოსიანი ცხვედიანი

ლელო 2

0:62$

ჩოხოსნები

11/04 20.00 ავჭალა მასხარაშვილი სუთიაშვილი
 

"დ" პული

29/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

3

3

0

0

2

0

0

135:023

+112

14

2

აკადემია  თბილისი

3

2

0

1

1

0

0

103:037

+66

9

3

თიბიეს უნივერსიტეტი  თბილისი

3

1

0

2

1

1

0

092:031

+61

6

4

ლომები  გორი

3

0

0

3

0

0

0

000:239

-239

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

29/03 @ 19.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   13/03 @ 17.40

რუსთავი

$29:13

აკადემია

12/03 16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი ქერაშვილი

თიბიეს’უნი

$74:0

ლომ’გორი

13/03 16.00 ვარკეთილი ელოშვილი დოლიძე

II ტური   20/03 @ 18.55

აკადემია

18:8

თიბიეს’უნი

19/03 15.00 ავჭალა მოგელაშვილი ცხვედიანი

ლომ’გორი

0:93$

რუსთავი

20/03 16.00 გორი გიორგაძე სალთხუციშვილი

III ტური   29/03 @ 19.45

აკადემია

$72:0

ლომ’გორი

26/03 15.00 ავჭალა მასხარაშვილი აბაშიძე

თიბიეს’უნი

$10:13

რუსთავი

29/03 14.00 ავჭალა ელოშვილი ცხვედიანი
2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]
 

"ე" პული

2/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 2  ქუთაისი

3

3

0

0

3

0

0

174:006

+168

15

2

გურია  ლანჩხუთი

3

2

0

1

1

0

0

050:062

-12

9

3

აია 5  ქუთაისი

3

1

0

2

0

0

0

020:109

-89

4

4

არგო  ვანი

3

0

0

2

0

0

0

015:082

-67

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 2/04 @ 18.35

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   20/03 @ 18.45

აია 2

$48:0

ვანი

19/03 16.30 აია’ხელ მჟავანაძე ჩუბინიძე

აია 5

8:22$

ლანჩხუთი

20/03 16.30 დინამო მჟავანაძე ფულარია

II ტური   27/03 @ 19.20

ლანჩხუთი

6:42$

აია 2

26/03 15.00 ლანჩხუთი ჩიხლაძე მარგველაშვილი

ვანი

3:12

აია 5

27/03 15.00 ვანი ჭიქაბერიძე გულვერდაშვილი

III ტური   2/04 @ 18.35

აია 2

$84:0

აია 5

2/04 15.00 აია’ხელ საჯაია მარგველაშვილი

ლანჩხუთი

22:12

ვანი

2/04 15.00 ლანჩხუთი ჭიქაბერიძე გულვერდაშვილი
 

"ვ" პული

2/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

პონტო  ქობულეთი

2

2

0

0

2

0

0

63:00

+63

10

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

2

1

0

1

1

0

0

15:26

-11

5

3

იმერეთი  ჭიათურა

2

0

0

2

0

0

0

00:52

-52

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 2/04 @ 18.35

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   19/03 @ 19.45

ფოთი

$15:0

ჭიათურა

19/03 16.00 მალთაყვა ჩიხლაძე მარგველაშვილი

II ტური   26/03 @ 18.00

ჭიათურა

0:37$

ქობულეთი

26/03 15.00 შუქრუთი საჯაია ჩუბინიძე

III ტური   2/04 @ 18.35

ქობულეთი

$26:0

ფოთი

2/04 15.00 ჩაქვი მჟავანაძე ჩუბინიძე
 

"ზ" პული

2/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი

2

2

0

0

2

0

0

227:012

+215

10

2

ლეგიონი  ხაშური 

2

1

0

1

1

0

0

037:055

-18

5

3

არწივები  ოზურგეთი

2

0

0

2

0

0

0

012:209

-197

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 2/04 @ 18.40

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   20/03 @ 18.45

ხაშური

$37:0

ოზურგეთი

20/03 16.00 ხაშური ჭიქაბერიძე გულვერდაშვილი

II ტური   26/03 @ 18.00

ოზურგეთი

12:172$

აია 1

26/03 15.00 ზვანი მჟავანაძე გულვერდაშვილი

III ტური   2/04 @ 18.40

აია 1

$55:0

ხაშური

2/04 16.30 აია’ხელ ჩიხლაძე მარგველაშვილი
 

"თ" პული

3/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი

3

3

0

0

3

0

0

252:007

+245

15

2

ბათუმი  ბათუმი

3

2

0

1

1

0

0

041:068

-27

9

3

აია 3  ქუთაისი

3

1

0

2

1

1

0

036:090

-54

6

4

აია 4  ქუთაისი

3

0

0

3

0

0

0

000:164

-164

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 3/04 @ 21.50

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   20/03 @ 18.45

აია 3

$5:12

ბათუმი

19/03 16.30 აია’ხელ ჭიქაბერიძე ფულარია

ბაგრატი

$111:0

აია 4

20/03 15.00 დინამო საჯაია მარგველაშვილი

II ტური   27/03 @ 19.20

აია 4

0:24$

აია 3

27/03 15.00 აია’ხელ ჩიხლაძე მარგველაშვილი

ბათუმი

0:63$

ბაგრატი

27/03 15.00 ანგისა საჯაია ნიქაბაძე

III ტური   3/04 @ 21.45

ბაგრატი

$78:7

აია 3

3/04 15.00 დინამო საჯაია მარგველაშვილი

ბათუმი

$29:0

აია 4

3/04

15.00 ანგისა ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე
საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო