"ბ" ლიგის შვიდკაცა 2015 = პულები

ჭაბუკთა *ბ* ლიგის შვიდკაცა 2015

27-28/06 @ ავჭალა (ხელოვნური)

პირველი დღე * შაბათი = პულები

მატჩი

დრო

პული

 

შედეგი

 

01

10.00

ა  

აია  

75:00

ფოთი

02

10.20

ა  

არმაზი  

31:00

ქობულეთი

03

10.40

ბ  

ლელო  

15:00

ლოკომოტივი

04

11.00

ბ  

ხულიგანა  

28:24

ჩოხოსნები

05

11.20

გ  

ბაგრატი  

31:00

არმია

06

11.40

გ  

მერანი  

21:22

აკადემია

07

12.00

ა  

ქობულეთი  

00:82

აია

08

12.20

ა  

ფოთი  

05:38

არმაზი

09

12.40

ბ  

ჩოხოსნები  

12:26

ლელო

10

13.00

ბ  

ლოკომოტივი  

21:07

ხულიგანა

11

13.20

გ  

აკადემია  

00:39

ბაგრატი

12

13.40

გ  

არმია  

19:31

მერანი

13

16.10

ა  

ქობულეთი  

26:00

ფოთი

14

16.30

ა  

აია  

24:00

არმაზი

15

16.50

ბ  

ჩოხოსნები  

07:21

ლოკომოტივი

16

17.10

ბ  

ლელო  

10:14

ხულიგანა

17

17.30

გ  

აკადემია  

07:24

არმია

18

17.50

გ  

ბაგრატი  

07:24

მერანი

მ-წ

სხვ

#

აია

3-0

+181

1

არმაზი

2-1

+40

5

ქობულეთი

1-2

-87

9

ფოთი

0-3

-134

12

მ-წ

სხვ

#

ლელო

2-1

+25

3

ლოკომოტივი

2-1

+13

6

ხულიგანა

2-1

-6

7

ჩოხოსნები

0-3

-32

11

მ-წ

სხვ

#

მერანი ^

2-1

+28

2

ბაგრატი

2-1

+53

4

არმია ^

1-2

-26

8

აკადემია

1-2

-55

10

მეორე დღე * კვირა = პლეი’ოფი

მატჩი

დრო

ეტაპი

 

შედეგი

 

მეოთხედ’ფინალი

თასი + სინი

19

10.00

მ1  

აია  #1

38:00

#8  არმია

20

10.20

მ2  

ბაგრატი  #4

40:14

#5  არმაზი

21

10.40

მ3  

მერანი  #2

07:41

#7  ხულიგანა

22

11.00

მ4  

ლელო  #3

19:07

#6  ლოკომოტივი

ნახევარ’ფინალი

ფიალა

23

11.20

ნ5  

ქობულეთი  #9  

19:00

#12  ფოთი

24

11.40

ნ6  

აკადემია  #10  

15:10

#11  ჩოხოსნები

სინი

25

12.00

ნ3  

არმია  მ1 წაგ  

05:45

მ2 წაგ  არმაზი

26

12.20

ნ4  

მერანი  მ3 წაგ  

07:35

მ4 წაგ  ლოკომოტივი

თასი

27

12.40

ნ1  

აია  მ1 მოგ  

35:00

მ2 მოგ  ბაგრატი

28

13.00

ნ2  

ხულიგანა  მ3 მოგ  

10:26

მ4 მოგ  ლელო

ფინალი

29

15.30

XI

ფოთი  ნ5 წაგ

10:29

ნ6 წაგ  ჩოხოსნები

30

15.50

IX * ფიალა

ქობულეთი  ნ5 მოგ

19:36

ნ6 მოგ  აკადემია

31

16.10

VII

არმია  ნ3 წაგ

00:24

ნ4 წაგ  მერანი

32

16.30

V * სინი

არმაზი  ნ3 მოგ

07:35

ნ4 მოგ  ლოკომოტივი

33

16.50

III * ბრინჯაო

ბაგრატი  ნ1 წაგ

05:14

ნ2 წაგ  ხულიგანა

34

17.10

I  * თასი

აია  ნ1 მოგ

35:00

ნ2 მოგ  ლელო

საბოლოო კიბე

1+თასი აია,    2 ლელო,   3 ხულიგანა,   4 ბაგრატი

5+სინი ლოკომოტივი,   6 არმაზი,    7 მერანი,    8 არმია

9+ფიალა აკადემია,   10 ქობულეთი,    11 ჩოხოსნები,   12 ფოთი

28/06 @ 18.10

 

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო