"ბ" ლიგის შვიდკაცა 2015 = პულები

ჭაბუკთა *ბ* ლიგის შვიდკაცა 2015

27-28/06 @ ავჭალა (ხელოვნური)

პირველი დღე * შაბათი = პულები

მატჩი

დრო

პული

 

შედეგი

 

01

10.00

ა  

აია  

75:00

ფოთი

02

10.20

ა  

არმაზი  

31:00

ქობულეთი

03

10.40

ბ  

ლელო  

15:00

ლოკომოტივი

04

11.00

ბ  

ხულიგანა  

28:24

ჩოხოსნები

05

11.20

გ  

ბაგრატი  

31:00

არმია

06

11.40

გ  

მერანი  

21:22

აკადემია

07

12.00

ა  

ქობულეთი  

00:82

აია

08

12.20

ა  

ფოთი  

05:38

არმაზი

09

12.40

ბ  

ჩოხოსნები  

12:26

ლელო

10

13.00

ბ  

ლოკომოტივი  

21:07

ხულიგანა

11

13.20

გ  

აკადემია  

00:39

ბაგრატი

12

13.40

გ  

არმია  

19:31

მერანი

13

16.10

ა  

ქობულეთი  

26:00

ფოთი

14

16.30

ა  

აია  

24:00

არმაზი

15

16.50

ბ  

ჩოხოსნები  

07:21

ლოკომოტივი

16

17.10

ბ  

ლელო  

10:14

ხულიგანა

17

17.30

გ  

აკადემია  

07:24

არმია

18

17.50

გ  

ბაგრატი  

07:24

მერანი

მ-წ

სხვ

#

აია

3-0

+181

1

არმაზი

2-1

+40

5

ქობულეთი

1-2

-87

9

ფოთი

0-3

-134

12

მ-წ

სხვ

#

ლელო

2-1

+25

3

ლოკომოტივი

2-1

+13

6

ხულიგანა

2-1

-6

7

ჩოხოსნები

0-3

-32

11

მ-წ

სხვ

#

მერანი ^

2-1

+28

2

ბაგრატი

2-1

+53

4

არმია ^

1-2

-26

8

აკადემია

1-2

-55

10

მეორე დღე * კვირა = პლეი’ოფი

მატჩი

დრო

ეტაპი

 

შედეგი

 

მეოთხედ’ფინალი

თასი + სინი

19

10.00

მ1  

აია  #1

38:00

#8  არმია

20

10.20

მ2  

ბაგრატი  #4

40:14

#5  არმაზი

21

10.40

მ3  

მერანი  #2

07:41

#7  ხულიგანა

22

11.00

მ4  

ლელო  #3

19:07

#6  ლოკომოტივი

ნახევარ’ფინალი

ფიალა

23

11.20

ნ5  

ქობულეთი  #9  

19:00

#12  ფოთი

24

11.40

ნ6  

აკადემია  #10  

15:10

#11  ჩოხოსნები

სინი

25

12.00

ნ3  

არმია  მ1 წაგ  

05:45

მ2 წაგ  არმაზი

26

12.20

ნ4  

მერანი  მ3 წაგ  

07:35

მ4 წაგ  ლოკომოტივი

თასი

27

12.40

ნ1  

აია  მ1 მოგ  

35:00

მ2 მოგ  ბაგრატი

28

13.00

ნ2  

ხულიგანა  მ3 მოგ  

10:26

მ4 მოგ  ლელო

ფინალი

29

15.30

XI

ფოთი  ნ5 წაგ

10:29

ნ6 წაგ  ჩოხოსნები

30

15.50

IX * ფიალა

ქობულეთი  ნ5 მოგ

19:36

ნ6 მოგ  აკადემია

31

16.10

VII

არმია  ნ3 წაგ

00:24

ნ4 წაგ  მერანი

32

16.30

V * სინი

არმაზი  ნ3 მოგ

07:35

ნ4 მოგ  ლოკომოტივი

33

16.50

III * ბრინჯაო

ბაგრატი  ნ1 წაგ

05:14

ნ2 წაგ  ხულიგანა

34

17.10

I  * თასი

აია  ნ1 მოგ

35:00

ნ2 მოგ  ლელო

საბოლოო კიბე

1+თასი აია,    2 ლელო,   3 ხულიგანა,   4 ბაგრატი

5+სინი ლოკომოტივი,   6 არმაზი,    7 მერანი,    8 არმია

9+ფიალა აკადემია,   10 ქობულეთი,    11 ჩოხოსნები,   12 ფოთი

28/06 @ 18.10

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/10_2017 @ 20.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო