"ბ" ლიგის შვიდკაცა 2015 = პულები

ჭაბუკთა *ბ* ლიგის შვიდკაცა 2015

27-28/06 @ ავჭალა (ხელოვნური)

პირველი დღე * შაბათი = პულები

მატჩი

დრო

პული

 

შედეგი

 

01

10.00

ა  

აია  

75:00

ფოთი

02

10.20

ა  

არმაზი  

31:00

ქობულეთი

03

10.40

ბ  

ლელო  

15:00

ლოკომოტივი

04

11.00

ბ  

ხულიგანა  

28:24

ჩოხოსნები

05

11.20

გ  

ბაგრატი  

31:00

არმია

06

11.40

გ  

მერანი  

21:22

აკადემია

07

12.00

ა  

ქობულეთი  

00:82

აია

08

12.20

ა  

ფოთი  

05:38

არმაზი

09

12.40

ბ  

ჩოხოსნები  

12:26

ლელო

10

13.00

ბ  

ლოკომოტივი  

21:07

ხულიგანა

11

13.20

გ  

აკადემია  

00:39

ბაგრატი

12

13.40

გ  

არმია  

19:31

მერანი

13

16.10

ა  

ქობულეთი  

26:00

ფოთი

14

16.30

ა  

აია  

24:00

არმაზი

15

16.50

ბ  

ჩოხოსნები  

07:21

ლოკომოტივი

16

17.10

ბ  

ლელო  

10:14

ხულიგანა

17

17.30

გ  

აკადემია  

07:24

არმია

18

17.50

გ  

ბაგრატი  

07:24

მერანი

მ-წ

სხვ

#

აია

3-0

+181

1

არმაზი

2-1

+40

5

ქობულეთი

1-2

-87

9

ფოთი

0-3

-134

12

მ-წ

სხვ

#

ლელო

2-1

+25

3

ლოკომოტივი

2-1

+13

6

ხულიგანა

2-1

-6

7

ჩოხოსნები

0-3

-32

11

მ-წ

სხვ

#

მერანი ^

2-1

+28

2

ბაგრატი

2-1

+53

4

არმია ^

1-2

-26

8

აკადემია

1-2

-55

10

მეორე დღე * კვირა = პლეი’ოფი

მატჩი

დრო

ეტაპი

 

შედეგი

 

მეოთხედ’ფინალი

თასი + სინი

19

10.00

მ1  

აია  #1

38:00

#8  არმია

20

10.20

მ2  

ბაგრატი  #4

40:14

#5  არმაზი

21

10.40

მ3  

მერანი  #2

07:41

#7  ხულიგანა

22

11.00

მ4  

ლელო  #3

19:07

#6  ლოკომოტივი

ნახევარ’ფინალი

ფიალა

23

11.20

ნ5  

ქობულეთი  #9  

19:00

#12  ფოთი

24

11.40

ნ6  

აკადემია  #10  

15:10

#11  ჩოხოსნები

სინი

25

12.00

ნ3  

არმია  მ1 წაგ  

05:45

მ2 წაგ  არმაზი

26

12.20

ნ4  

მერანი  მ3 წაგ  

07:35

მ4 წაგ  ლოკომოტივი

თასი

27

12.40

ნ1  

აია  მ1 მოგ  

35:00

მ2 მოგ  ბაგრატი

28

13.00

ნ2  

ხულიგანა  მ3 მოგ  

10:26

მ4 მოგ  ლელო

ფინალი

29

15.30

XI

ფოთი  ნ5 წაგ

10:29

ნ6 წაგ  ჩოხოსნები

30

15.50

IX * ფიალა

ქობულეთი  ნ5 მოგ

19:36

ნ6 მოგ  აკადემია

31

16.10

VII

არმია  ნ3 წაგ

00:24

ნ4 წაგ  მერანი

32

16.30

V * სინი

არმაზი  ნ3 მოგ

07:35

ნ4 მოგ  ლოკომოტივი

33

16.50

III * ბრინჯაო

ბაგრატი  ნ1 წაგ

05:14

ნ2 წაგ  ხულიგანა

34

17.10

I  * თასი

აია  ნ1 მოგ

35:00

ნ2 მოგ  ლელო

საბოლოო კიბე

1+თასი აია,    2 ლელო,   3 ხულიგანა,   4 ბაგრატი

5+სინი ლოკომოტივი,   6 არმაზი,    7 მერანი,    8 არმია

9+ფიალა აკადემია,   10 ქობულეთი,    11 ჩოხოსნები,   12 ფოთი

28/06 @ 18.10

 

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

(ლომიძე) + 3ლ: კაჭარავა მათიაშვილი მამუკაშვილი;
2გ:
მათიაშვილი; ჯ: კვირიკაშვილი სბ ნემსაძე -

5ლ: კრევი ტუკულეტ მოჟანო (3 4 5) 4გ 4ჯ: სანჩეს სბ მოჟანო

0:3(3) 0:6(16) 3:6(20) სბ(21ა) 3:9(24) 3:12(27) სბ(33ს) 3:19(34) 3:26(38) 8:26(39) / 8:33(44) 15:33(51) 15:40(53) 15:45(56) 22:45(69) 29:45(80)

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო