2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

საქართველოს პირველობა 2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

ვადები  
   
პირველი ეტაპი 12/03 - 10/04
   
მეორე ეტაპი

23/04 - 29/05

სანუგეშო 30/04 - 9/10
   
მესამე ეტაპი 10/09 - 16/10
   
ფინალი 29-30/10
2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

 

მესამე ეტაპი * I - VIII ადგილები

"ნ" პული

22/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი  (მ1)

6

6

0

0

4

0

0

197:025

+172

28

2

ლელო - სარასენს 1  თბილისი  (1)

6

4

0

2

2

1

0

105:060

+45

19

3

აია 2  ქუთაისი  (ლ2)

6

2

0

4

0

0

0

037:140

-103

8

4

არმაზი  თბილისი  (კ2)

6

0

0

6

0

3

0

046:160

-114

3

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

22/10 @ 18.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   11/09 @ 19.15

აია 2

3:21$

ლელო

10/09

16.00

აია’ხელ

ტრაპაიძე

მარგველაშვილი

არმაზი

10:27

აია 1

11/09

16.30

შევარდენი

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

II ტური   18/09 @ 18.55

ლელო

11:9$

არმაზი

17/09

16.00

III მასივი

ამირხანაშვილი

გოგიჩაიშვილი

აია 2

0:35$

აია 1

18/09

16.00

აია’ხელ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III ტური  24/09 @ 19.40

არმაზი

$24:29

აია 2

24/09

16.00

შევარდენი

ამაშუკელი

გოგეშვილი

აია 1

$31:5

ლელო

24/09

17.30

აია’ხელ

საჯაია

მარგველაშვილი

IV ტური  2/10 @ 18.30

ლელო

20:0

აია 2

1/10

16.00

III მასივი

ელოშვილი

გოგეშვილი

აია 1

$50:0

არმაზი

2/10

16.00

აია’ხელ

ჩიხლაძე

ფულარია

VI ტური   15/10 @ 20.50

ლელო

$10:14

აია 1

15/10

16.00

III მასივი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

აია 2

5:0$

არმაზი

15/10

17.30

აია’ხელ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

V ტური  22/10 @ 18.00 = გადანაცვლდა

აია 1

$40:0

აია 2

22/10

15.00

აია’ხელ

საჯაია

მარგველაშვილი

არმაზი

3:38$

ლელო

22/10

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

აბაშიძე

 

"ო" პული

23/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი  (ლ1)

6

5

0

1

3

1

0

153:053

+100

24

2

ხულიგანა  თბილისი  (ი2)

6

4

0

2

1

1

0

101:079

+22

18

3

მერანი  თბილისი  (კ1)

6

3

0

3

2

1

0

099:107

-8

15

4

პონტო  ქობულეთი  (მ2)

6

0

0

6

0

0

0

044:158

-114

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 23/10 @ 16.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   11/09 @ 19.20

ხულიგანა

8:3$

ბაგრატი

10/09

15.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ქობულეთი

0:17$

მერანი

11/09

16.00

ხუცუბანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

II ტური  17/09 @ 21.45

ქობულეთი

3:40$

ბაგრატი

17/09

16.00

ხუცუბანი

საჯაია

ნიქაბაძე

მერანი

$15:22

ხულიგანა

17/09

17.00

შევარდენი

აბულაშვილი

აბაშიძე

III ტური  25/09 @ 18.30

ხულიგანა

$31:17

ქობულეთი

24/09

17.30

შევარდენი

აბულაშვილი

ჯალაღონია

ბაგრატი

$28:0

მერანი

25/09

15.00

დინამო

საჯაია

ნიქაბაძე

IV ტური  1/10 @ 23.20

ბაგრატი

25:15

ხულიგანა

1/10

16.00

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

მერანი

$31:14

ქობულეთი

1/10

17.00

შევარდენი

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

VI ტური    16/10 @ 18.00

მერანი

17:26

ბაგრატი

15/10

15.00

შევარდენი

თევზაძე

ცხვედიანი

ქობულეთი

0:8

ხულიგანა

16/10

15.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

V ტური  23/10 @ 16.30 = გადანაცვლდა

ბაგრატი

$31:10

ქობულეთი

23/10

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

ხულიგანა

$17:19

მერანი

23/10

15.00

შევარდენი

აქუბარდია

ჯალაღონია

 

2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

 

მესამე ეტაპი * IX - XV ადგილები

"პ" პული

23/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი  (კ4)

6

5

0

1

4

0

0

154:050

+104

24

2

ხარები  რუსთავი  (ი3)

6

4

1

1

4

0

0

140:040

+100

22

3

ბათუმი  ბათუმი  (მ3)

6

1

1

4

0

1

0

045:149

-104

7

4

კოლხი რაინდები  ფოთი  (ლ4)

6

1

0

5

0

1

0

041:141

-100

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

23/10 @ 16.35

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   11/09 @ 19.30

აკადემია

$37:3

ბათუმი

10/09

16.30

შევარდენი

აბულაშვილი

აბაშიძე

ფოთი

0:17$

რუსთავი

11/09

16.00

ფოთი

მჟავანაძე

ფულარია

II ტური   18/09 @ 19.00

ფოთი

20:16$

ბათუმი

18/09

16.00

ფოთი

საჯაია

მარგველაშვილი

რუსთავი

$25:7

აკადემია

18/09

16.00

რუსთავი

მასხარაშვილი

სალთხუციშვილი

III ტური   25/09 @ 18.25

ბათუმი

10:10

რუსთავი

24/09

16.00

ანგისა

ბ.ჩუბინიძე

ფულარია

აკადემია

$33:6

ფოთი

25/09

16.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

ფურცელაძე

IV ტური   1/10 @ 23.30

რუსთავი

$41:7

ფოთი

1/10

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

აბაშიძე

ბათუმი

11:32$

აკადემია

1/10

16.00

ანგისა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

VI ტური   16/10 @ 21.25

ფოთი

5:29$

აკადემია

15/10

16.00

ფოთი

საჯაია

ზიბზიბაძე

რუსთავი

$47:0

ბათუმი

16/10

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

V ტური   23/10 @ 16.35 = გადანაცვლდა

აკადემია

16:0

რუსთავი

22/10

15.00

შევარდენი

მასხარაშვილი

ფურცელაძე

ბათუმი

5:3$

ფოთი

23/10

15.00

ანგისა

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

 

"რ" პული

22/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ჩოხოსნები  თბილისი  (კ3)

4

3

0

1

2

0

0

76:31

+45

14

2

ლეგიონი  ხაშური  (ლ3) ^

4

1

1

2

0

0

0

31:63

-32

6

3

არმია  თბილისი  (ი4)

4

1

1

2

0

0

0

38:51

-13

6

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   
გურია
ლანჩხუთი (მ4) მოისხნა
22/10 @ 18.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   11/09 @ 19.35

არმია

3:15

ხაშური

11/09

15.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ჯალაღონია

II ტური  18/09 @ 19.00

ჩოხოსნები

19:5

არმია

18/09

17.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

III ტური   24/09 @ 19.45

ხაშური

3:26$

ჩოხოსნები

24/09

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

გულვერდაშვილი

IV ტური   2/10 @ 18.35

ხაშური

10:10

არმია

2/10

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

VI ტური   16/10 @ 21.20

ჩოხოსნები

$24:3

ხაშური

16/10

17.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ჯალაღონია

V ტური   22/10 @ 18.10 = გადანაცვლდა

არმია

20:7

ჩოხოსნები

22/10

16.30

შევარდენი

ლაშხია

ბაქრაძე

 

2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

 

აღმოსავლეთი * IX - XIX ადგილები

სანუგეშო ჯგუფი

2/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

9

ლოკომოტივი  თბილისი (ბ3)

10

10

0

0

7

0

0

404:096

+308

47

10

წიქარა  თბილისი  (გ3) ^

10

8

1

1

3

1

0

287:099

+188

38

11

ყოჩები  ბოლნისი (ა3)

10

8

0

2

5

1

0

389:117

+272

38

12

იუნკერები  კიკეთი  (გ4)

10

7

0

3

4

1

0

293:104

+189

33

13

ლელო - სარასენს 2  თბილისი  (გ5)

10

5

0

5

3

1

0

145:237

-92

24

14

ჯიქი  გორი (ა4)

10

5

1

4

4

2

6

271:131

+140

22

15

თიბიეს უნივერსიტეტი  თბილისი  (დ3)

10

4

0

6

2

0

0

189:215

-26

18

16

ზვავი  სტეფან’წმინდა  (ა5)

10

4

0

6

3

0

4

170:164

+6

15

17

მუტრუკები  თელავი  (ბ4)

10

2

0

8

1

1

0

144:225

-81

10

18

ლომები  გორი  (დ4)

10

1

0

9

0

1

0

045:463

-418

5

19

ლაშარის მგლები  თიანეთი  (ბ5)

10

0

0

10

0

1

0

034:520

-486

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

29/10 @ 16.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველ ეტაპიდან გადმოყოლილი თამაშები   22/04 @ 19.15

წიქარა

$38:8

ლელო 2

11/03

18.30

ავჭალა

გოლიაძე

გოგეშვილი

ჯიქი

$39:7

სტეფან’წმ

12/03

15.00

ავჭალა

მასხარაშვილი

სუთიაშვილი

ლოკომოტ

$32:3

თელავი

12/03

15.00

დიღ’ბაზა

ქავთარაძე

აბაშიძე

თიბიეს’უნი

$74:0

ლომ’გორი

13/03

16.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

დოლიძე

კიკეთი

5:13

წიქარა

21/03

10.00

ავჭალა

ქესანაშვილი

გოგეშვილი

თელავი

$65:0

თიანეთი

2/04

16.00

წინანდალი

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

კიკეთი

$43:3

ლელო 2

2/04

16.00

კიკეთი

ელოშვილი

ღიბრაძე

ყოჩები

$43:5

სტეფან’წმ

3/04

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

ყოჩები

13:7$

ჯიქი

9/04

17.00

შევარდენი

აბულაშვილი

ფურცელაძე

ლოკომოტ

$113:3

თიანეთი

10/04

15.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

გოგეშვილი

III ტური   1/05 @ 18.05   ^ ცხრილი

გორი

5:15

სტეფან’წმ

30/04

16.00

გორი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

ჯიქი

$34:15

თიბიეს’უნი

1/05

15.00

შევარდენი

ქავთარაძე

ცხვედიანი

თელავი

3:27

წიქარა

1/05

16.00

წინანდალი

ლაშხია

ჯალაღონია

თიანეთი

0:67$

კიკეთი

1/05

16.15

თიანეთი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

ლოკომოტ

$40:17

ლელო 2

1/05

16.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

IV ტური   8/05 @ 18.00   ^ ცხრილი

სტეფან’წმ

$37:0

თიბიეს’უნი

7/05

16.00

სტეფან’წმ

ლაშხია

სალთხუციშვილი

წიქარა

$54:5

თიანეთი

8/05

15.00

შევარდენი

გოლიაძე

გოგიჩაიშვილი

კიკეთი

$10:17

ლოკომოტ

8/05

16.00

კიკეთი

ცქიფურიშვილი

ღიბრაძე

გორი

0:51$

ყოჩები

8/05

16.00

გორი

ლომსაძე

გოგეშვილი

ჯიქი

$32:8

თელავი

8/05

16.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ჯალაღონია

V ტური   15/05 @ 18.00   ^ ცხრილი

ყოჩები

$40:17

თიბიეს’უნი

14/05

15.00

შევარდენი

ქავთარაძე

ცხვედიანი

თიანეთი

0:32$

ლელო 2

14/05

16.00

თიანეთი

ელოშვილი

აბაშიძე

თელავი

7:22

კიკეთი

14/05

16.00

წინანდალი

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

გორი

0:77$

ჯიქი

15/05

16.00

გორი

ლაშხია

აბაშიძე

ლოკომოტ

17:13$

წიქარა

15/05

16.30

შევარდენი

ქავთარაძე

ფურცელაძე

VI ტური  22/05 @ 20.20   ^ ცხრილი

თიბიეს’უნი

22:14

თელავი

21/05

16.30

შევარდენი

აბულაშვილი

ჯალაღონია

კიკეთი

$X:0

სტეფან’წმ

22/05

16.00

კიკეთი

 

ღიბრაძე

თიანეთი

$11:15

გორი

22/05

16.00

თიანეთი

შუბითიძე

ჭიჭინაძე

წიქარა

29:29

ჯიქი

22/05

16.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

ლელო 2

7:69$

ყოჩები

22/05

17.30

შევარდენი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

VII ტური   31/05 @ 19.30   ^ ცხრილი

თელავი

$17:22

ლელო 2

29/05

16.00

წინანდალი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

კიკეთი

$88:7

გორი

29/05

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი

ღიბრაძე

სტეფან’წმ

$47:0

თიანეთი

29/05

16.00

სტეფან’წმ

გვირჯიშვილი

სალთხუციშვილი

თიბიეს’უნი

5:16

წიქარა

29/05

16.30

შევარდენი

გოლიაძე

სუთიაშვილი

ყოჩები

18:28

ლოკომოტ

31/05

16.30

შევარდენი

აბულაშვილი

აბაშიძე

VIII ტური   29/10 @ 16.45   ^ ცხრილი

ყოჩები

30:21

კიკეთი

10/09

16.00

კიკეთი

თევზაძე

ღიბრაძე

ჯიქი -6ქ

0:X$

ლელო 2

 

 

III მასივი

 

გოგიჩაიშვილი

სტეფან’წმ -3

7:22

წიქარა

11/09

16.00

სტეფან’წმ

ლაშხია

სალთხუციშვილი

გორი

5:55$

ლოკომოტ

11/09

16.00

გორი

გოლიაძე

აბაშიძე

თიანეთი

3:26$

თიბიეს’უნი

11/09

16.00

თიანეთი

მასხარაშვილი

ფურცელაძე

IX ტური   18/09 @ 19.10   ^ ცხრილი

სტეფან’წმ

$32:5

თელავი

18/09

16.00

სტეფან’წმ

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

კიკეთი

19:10

თიბიეს’უნი

18/09

16.00

კიკეთი

შუბითიძე

ღიბრაძე

ლელო 2

$27:5

გორი

18/09

16.00

III მასივი

ქავთარაძე

აბაშიძე

ყოჩები

$77:0

თიანეთი

18/09

16.00

შევარდენი

ლომსაძე

ცხვედიანი

ჯიქი

12:29$

ლოკომოტ

18/09

17.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

ბაქრაძე

X ტური   25/09 @ 24.10   ^ ცხრილი

თიანეთი

$12:24

ჯიქი

24/09

13.00

თიანეთი

აქუბარდია

გოგიჩაიშვილი

სტეფან’წმ

10:32$

ლოკომოტ

24/09

15.00

სტეფან’წმ

ელოშვილი

აბაშიძე

თელავი

10:28$

ყოჩები

25/09

16.00

წინანდალი

მოგელაშვილი

შიოლაშვილი

თიბიეს’უნი

15:11$

ლელო 2

25/09

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

ცხვედიანი

წიქარა

$53:0

გორი

25/09

17.30

შევარდენი

ლაშხია

აბაშიძე

XI ტური   2/10 @ 18.10   ^ ცხრილი

წიქარა

22:20$

ყოჩები

2/10

15.00

შევარდენი

აქუბარდია

გოგეშვილი

თიბიეს’უნი

5:41$

ლოკომოტ

2/10

15.00

დიღ’ბაზა

ქავთარაძე

ბაქრაძე

კიკეთი

18:17$

ჯიქი

2/10

16.00

კიკეთი

მასხარაშვილი

ფურცელაძე

ლელო 2

18:10

სტეფან’წმ

2/10

16.00

III მასივი

ტრაპაიძე

ცხვედიანი

გორი

$8:12

თელავი

2/10

16.00

გორი

მოგელაშვილი

აბაშიძე

 

 

2015 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [1999-2000]

 

დასავლეთი * IX - XIV ადგილები

სანუგეშო ჯგუფი

16/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

9

აია 3  ქუთაისი  (თ3)

10

7

0

3

3

1

0

242:138

+104

32

10

იმერეთი  ჭიათურა  (ვ3) ^

10

7

0

3

2

0

0

191:122

+69

30

11

არწივები  ოზურგეთი  (ზ3)

10

6

0

4

1

1

0

153:114

+39

26

12

არგო  ვანი  (ე4)

10

4

0

6

2

1

0

159:186

-27

19

13

აია 4  ქუთაისი  (თ4)

10

3

0

7

0

4

0

117:178

-61

16

14

აია 5  ქუთაისი  (ე3)

10

3

0

7

0

1

0

084:208

-124

13

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

16/10 @ 17.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველ ეტაპიდან გადმოყოლილი თამაშები   22/04 @ 19.40

ვანი

3:12

აია 5

27/03

15.00

ვანი

ჭიქაბერიძე

გულვერდაშვილი

აია 4

0:24$

აია 3

27/03

15.00

აია’ხელ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

I ტური   1/05 @ 17.30

ჭიათურა

22:5

ოზურგეთი

1/05

15.00

შუქრუთი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

II ტური   8/05 @ 19.00

ოზურგეთი

25:7

აია 5

8/05

15.00

ზვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

აია 3

43:25

ვანი

8/05

15.00

აია’ხელ

მშვენიერაძე

ჩუბინიძე

აია 4

$12:17

ჭიათურა

8/05

16.30

აია’ხელ

ბიბიჩაძე

ფულარია

III ტური   15/05 @ 17.25

ვანი

12:10$

ოზურგეთი

13/05

16.00

ვანი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

აია 5

12:10$

აია 4

15/05

16.00

აია’ხელ

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ჭიათურა

28:12

აია 3

15/05

16.00

შუქრუთი

საჯაია

ფულარია

IV ტური   22/05 @ 20.00

აია 4

22:12

ოზურგეთი

22/05

15.00

აია’ხელ

მშვენიერაძე

ფულარია

ჭიათურა

$39:0

ვანი

22/05

16.00

შუქრუთი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

აია 3

$39:10

აია 5

22/05

16.30

აია’ხელ

საჯაია

მარგველაშვილი

V ტური   29/05 @ 18.0^ ცხრილი

აია 5

14:42$

ჭიათურა

29/05

16.00

აია’ხელ

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ვანი

15:24

აია 4

29/05

16.00

ვანი

მჟავანაძე

ფულარია

ოზურგეთი

24:14

აია 3

29/05

16.00

ზვანი

საჯაია

ნიქაბაძე

VI ტური   12/09 @ 20.20  ^ ცხრილი

აია 5

10:26

ვანი

10/09

17.30

აია’ხელ

მშვენიერაძე

ფულარია

ოზურგეთი

14:6

ჭიათურა

11/09

13.30

ზვანი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

აია 3

$15:19

აია 4

12/09

12.00

აია’ხელ

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

VII ტური   17/09 @ 21.30  ^ ცხრილი

აია 5

0:12

ოზურგეთი

17/09

16.00

აია’ხელ

ბიბიჩაძე

ფულარია

ვანი

$14:20

აია 3

17/09

16.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ჭიათურა

11:8$

აია 4

17/09

16.00

შუქრუთი

მშვენიერაძე

გულვერდაშვილი

VIII ტური   25/09 @ 18.15  ^ ცხრილი

აია 4

$7:12

აია 5

24/09

16.00

აია’ხელ

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ოზურგეთი

15:7

ვანი

25/09

15.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

აია 3

24:11

ჭიათურა

25/09

15.00

აია’ხელ

მჟავანაძე

ფულარია

IX ტური   2/10 @ 18.40  ^ ცხრილი

აია 5

0:32$

აია 3

1/10

17.30

აია’ხელ

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ვანი

$26:3

ჭიათურა

2/10

16.00

ზვანი

საჯაია

მარგველაშვილი

ოზურგეთი

$29:5

აია 4

2/10

16.00

ვანი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

X ტური   16/10 @ 17.50  ^ ცხრილი

აია 4

10:31$

ვანი

15/10

16.00

აია’ხელ

მჟავანაძე

ფულარია

აია 3

19:7

ოზურგეთი

16/10

16.00

აია’ხელ

მშვენიერაძე

ფულარია

ჭიათურა

12:7$

აია 5

16/10

16.00

შუქრუთი

საჯაია

ნიქაბაძე

 

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]
 

მეოთხე ეტაპი * ფინალები

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

ოქრო   31/10 @ 16.40

აია 1 * (ნ1)

12:12

ბაგრატი (ო1)

31/10

15.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

ღიბრაძე

* დებულების 2.6 (გ) მუხლით: აია + 172, ბაგრატი  +100

ბრინჯაო   30/10 @ 18.05

ლელო (ნ2)

16:23

ხულიგანა (ო2)

30/10

15.30

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯავახიშვილი

სარეიტინგო მატჩები

V, VII, IX, XI და XIII ადგილებისთვის

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი მატჩები   31/10 @ 16.35

აია 2 (ნ3)

11:5

მერანი (ო3)

29/10

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

არმაზი (ნ4)

41:5

ქობულეთი (ო4)

29/10

15.00

ავჭალა

ქავთარაძე

ცხვედიანი

აკადემია (პ1)

25:38

ჩოხოსნები (რ1)

31/10

13.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

რუსთავი (პ2)

18:7

ხაშური (რ2)

29/10

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ბათუმი (პ3)

14:15

არმია (რ3)

30/10

15.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

მეორე მატჩები   6/11 @ 19.50

მერანი * (ო3)

17:11

აია 2 (ნ3)

6/11

15.30

ავჭალა

აბულაშვილი

ფურცელაძე

ქობულეთი (ო4)

X:0

არმაზი (ნ4)

5/11

15.00

ხუცუბანი

.

.

ჩოხოსნები (რ1)

20:18

აკადემია (პ1)

5/11

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ცხვედიანი

ხაშური (რ2)

7:8

რუსთავი (პ2)

5/11

15.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

არმია (რ3)

24:12

ბათუმი (პ3)

5/11

14.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

სალთხუციშვილი

* დებულების 2.6.1 (ა) მუხლით: მერანი 3/2 აია_2

 

კიბე:  1 აია_1,  2 ბაგრატი,  3 ხულიგანა,
4 ლელო,  5 მერანი,  6 აია_2,  7 ქობულეთი,  8 არმაზი,
9 ჩოხოსნები,  10 აკადემია,  11 რუსთავი,  12 ხაშური,  13 არმია,  14 ბათუმი,  15 ფოთი

 
საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

28-30/09  V ტური

23/09 @ 19.25

სხვ

მ-წ *

$

ლოკომოტივი  თბ

18

+75

4-0

2

ბათუმი  ბათუმი

15

+70

3-1

3

ხარები  რუსთავი ^

14

+35

3-1

2

აია  ქუთაისი

14

+45

3-1

2

ლელო სარასენს  თბ

12

-5

3-1

0

არმაზი  მარნეული

11

+38

2-2

3

ჯიქი  გორი

6

-34

1-3

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-49

1-3

1

არმია  თბილისი

1

-81

0-4

1

აკადემია  თბილისი

1

-94

0-4

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

26-27/09  აღმ  IV ტური  |  დას  III ტური

"" [2000-01 დაბ]

II ეტაპი  იწყება  5/10

განრიგი    მოწინავე | სანუგეშო რვეული

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

29-30/09  III ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

24-25/09  II ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფმრ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3166] მოთამაშე  [25/09]

კაცი [1260]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1284]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო