საქართველო 8:8 (3/1) ირლანდია

18წ ევროპის ელიტა 2015

საქართველო 8:8 (3/1) ირლანდია

საქართველო

15 მირიან მოდებაძე, 14 ლადო მიმინოშვილი, 13 გიორგი გოგოლაძე (26 სანდრო სვანიძე 60), 12 გიორგი კვესელაძე, 11 დავით მესხი; 10 დავით მოძღვრიშვილი, 9 გელა აფრასიძე /  

1 უშანგ ჭეიშვილი, 2 ზაალ ცქიფურიშვილი (17 ლევან ჭავჭავაძე 36), 3 ლაშა ტაბიძე^კაპ; 4 ბექა საღინაძე, 5 გიორგი ფრიდონიშვილი; 6 სანდრო მამამთავრიშვილი (21 გიორგი ელისაშვილი 68), 7 ილია სპანდერაშვილი (20 ერეკლე მაჭარაშვილი 47), 8 შოთა არეშიძე -

ლ: ჭავჭავაძე; ჯ: აფრასიძე

ირლანდია - ლ: 11 ლითლ; ჯ: 10 ჯონსთონ

მსაჯი რიძო (იტალია)
პარ 27/03   მონტობან, საპიაკ  19.00 = 22.00 საქ

3:0(3) 3:3(12) 3:8(15) / 8:8(45) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

შუთაუთი: 0/1 დინ, 1/1 არეშიძე; = ჯონსთონ, 2/1 მოდებაძე; = ფოლი, 3/1 მოძღვრიშვილი; = ნეშ

დედანი  
28
/03 @ 13.30  28/03 @ 11.40

 

საქართველო 6:6 (5/4) იტალია

საქართველო 6:6 (5/4) იტალია

საქართველო

15 მირიან მოდებაძე, 14 ლადო მიმინოშვილი, 13 გიორგი გოგოლაძე, 12 გიორგი კვესელაძე, 11 დავით მესხი; 10 დავით მოძღვრიშვილი (22 ელგუჯა კიკვაძე 36), 9 გელა აფრასიძე /  

1 უშანგ ჭეიშვილი, 2 ზაალ ცქიფურიშვილი (17 ლევან ჭავჭავაძე 49), 3 ლაშა ტაბიძე^კაპ (16 გურამ პაპიძე 65);  4 ბექა საღინაძე, 5 გიორგი ფრიდონიშვილი; 6 სანდრო მამამთავრიშვილი (20 ერეკლე მაჭარაშვილი 56), 7 ილია სპანდერაშვილი (19 გიორგი ნუცუბიძე 62), 8 შოთა არეშიძე -

2ჯ: აფრასიძე

იტალია - 2ჯ: 15 ჩოფი

მსაჯი გასნიე (საფრანგეთი)
სამ 31/03   ალბი, მუნისიპალ (700) წვიმა 19.00 = 21.00 საქ

0:3(21) / 0:6(43) 3:6(49) 6:6(60) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

შუთაუთი: 1/0 არეშიძე, 1/1 პალიარინი; 2/1 მოდებაძე, 2/2 ბარდელა; = გოგოლაძე, 2/3 დალ’ძილიო; 3/3 მიმინოშვილი, 3/4 ტრუსარდი; 4/4 აფრასიძე, = სკიაბელ * 5/4 აფრასიძე, = ბარდელა

დედანი  1/04 @ 11.55

 

საქართველო 0:57 საფრანგეთი

საქართველო

15 მირიან მოდებაძე, 14 ლადო მიმინოშვილი (20 ელგუჯა კიკვაძე 45), 13 სანდრო სვანიძე (23 საბა სვიმონიშვილი 54 სბ 68), 12 გიორგი კვესელაძე, 11 დავით მესხი; 10 გიორგი გოგოლაძე, 9 გელა აფრასიძე (21 ბექა მამუკაშვილი 57) _? (26 გელა ელოშვილი 57) /  

1 უშანგ ჭეიშვილი სბ 10, 2 ზაალ ცქიფურიშვილი (17 ლევან ჭავჭავაძე 36), 3 ლაშა ტაბიძე^კაპ (18 ჯემალ შათირიშვილი 57);  4 ბექა საღინაძე, 5 გიორგი ფრიდონიშვილი (19 გიორგი ნუცუბიძე 57); 6 სანდრო მამამთავრიშვილი სბ 27 (16 გურამ პაპიძე 14-18, 22 ერეკლე მაჭარაშვილი 47), 7 ილია სპანდერაშვილი, 8 შოთა არეშიძე (24 გიორგი ელისაშვილი 57)

საფრანგეთი - 9ლ: რეტიერ (1 3) ნიკუ (2 4) დეკრონ (5 8 9’საჯ) მოვაკა ტოლოფუა; 6გ: დარმონ 5, ალრიკ

მსაჯი გეფიქინ (ირლანდია)
შაბ 4/04   ტულუზ, ერნესტ ვალონ (8 ათასი) 17.00 = 19.00 საქ

სბ(10სქ) 0:5(17) სბ(27სქ) 0:12(34) /
0:19(37) 0:24(41) 0:31(49) 0:38(56) 0:43(62) 0:50(
66) 0:57(68სბ) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი  4/04 @ 23.40

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო