საქართველოს პირველობა 2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]

ვადები  
   
პირველი ეტაპი 3/03 - 6/05
   
მეორე ეტაპი 12/05 - 4/11
სანუგეშო 1/09 - 11/11
   
ნახევარ’ფინალი 17-18/11
ფინალი 24-25/11

 

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]

მესამე ეტაპი

მოწინავე ოთხეული

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

ნახევარ’ფინალები   17/11 @ 17.30

ლელო (1)

27:21

რუსთავი (4)

17/11

15.00

III მასივი

თევზაძე

სუთიაშვილი

აია 1 (2)

18:15

არმია (3)

17/11

15.00

აია (ხელ)

საჯაია

მარგველაშვილი

ბრინჯაო   24/11 @ 16.50

არმია 24:22 რუსთავი 24/11 15.00 შევარდენი აბულაშვილი სუთიაშვილი

ოქრო   25/11 @ 17.20

ლელო 13:37 აია 1 25/11 15.00

დ.დიღომი

ამაშუკელი

ჯავახიშვილი

 

კიბე:  1 აია 1,  2 ლელო,  3 არმია,  4 რუსთავი,  5 კიკეთი,  6 ლოკომოტივი,  7 არმაზი,  8 აია 2

 

 

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]

მეორე ეტაპი

მოწინავე რვეული

10/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო - სარასენს  თბილისი  (დ1)

14

13

0

1

7

0

0

487:178

+309

59

2

აია 1  ქუთაისი  (ა1)

14

12

0

2

8

1

0

414:154

+260

57

3

არმია  თბილისი  (ბ1)

14

8

2

4

5

0

0

315:242

+73

41

4

ხარები  რუსთავი  (ბ2) ^

14

6

1

7

4

2

0

294:269

+25

32

5

იუნკერები  კიკეთი  (გ1)

14

7

1

6

1

1

0

264:299

-35

32

6

ლოკომოტივი  თბილისი  (დ2)

14

2

2

10

1

5

0

221:316

-95

18

7

არმაზი  თბილისი  (გ2)

14

3

0

11

0

3

2

176:353

-177

12

8

აია 2  ქუთაისი  (ა2)

14

2

0

12

1

2

0

121:481

-360

11

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

10/11 @ 17.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პულებიდან გადმოყოლილი თამაშები

არმაზი

$6:11

კიკეთი

11/03

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

აია 1

24:12

აია 2

24/03

15.00

აია (ხელ)

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმია

20:5

რუსთავი

31/03

15.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ფურცელაძე

ლელო

33:22

ლოკომოტ

1/04

17.00

შევარდენი

თევზაძე

გოგეშვილი

კიკეთი

27:24$

არმაზი

15/04

16.00

კიკეთი

გვირჯიშვილი

გოგიჩაიშვილი

აია 2

$22:29

აია 1

28/04

16.00

აია (ხელ)

ჩიხლაძე

ჩუბინიძე

ლოკომოტ

5:33$

ლელო

6/05

15.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ბაქრაძე

რუსთავი

8:8

არმია

6/05

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

პირველი წრე

III ტური   13/05 @ 18.45   ^ ცხრილი

არმია

31:22

არმაზი

12/05

16.00

შევარდენი

ამაშუკელი

დოლიძე

კიკეთი

12:12

ლოკომოტ

12/05

16.00

კიკეთი

თევზაძე

ღიბრაძე

აია 2

0:24$

ლელო

13/05

15.00

აია (ხელ)

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

აია 1

$52:0

რუსთავი

13/05

17.00

აია (ხელ)

ჭიქაბერიძე

ფულარია

IV ტური   19/05 @ 19.20   ^ ცხრილი

არმაზი

3:43$

აია 1

19/05

14.30

შევარდენი

ცქიფურიშვილი

სალთხუციშვილი

ლელო

$45:20

კიკეთი

19/05

16.00

შევარდენი

ტრაპაიძე

ფურცელაძე

რუსთავი

$83:0

აია 2

19/05

16.00

რუსთავი

ლაშხია

ქერაშვილი

ლოკომოტ

0:27$

არმია

19/05

17.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

აბაშიძე

V ტური   3/09 @ 11.10   ^ ცხრილი

რუსთავი

$38:19

არმაზი

1/09

16.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

ქერაშვილი

აია 2

10:42$

კიკეთი

1/09

16.45

აია (ხელ)

საჯაია

გულვერდაშვილი

არმია

7:18

ლელო

2/09

15.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

აია 1

$32:3

ლოკომოტ

2/09

16.00

აია (ხელ)

ჩიხლაძე

ნიქაბაძე

VI ტური   9/09 @ 19.05   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

20:17$

რუსთავი

8/09

15.00

ლოკომ’ბაზა

ჩიხლაძე

სუთიაშვილი

კიკეთი

23:12

არმია

8/09

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი

ღიბრაძე

არმაზი

31:15

აია 2

8/09

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

ლელო

19:14$

აია 1

9/09

16.00

III მასივი

ამირხანაშვილი

სალთხუციშვილი

VII ტური   16/09 @ 18.00   ^ ცხრილი

არმაზი

17:11$

ლოკომოტ

15/09

16.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

აია 2

7:37$

არმია

15/09

16.00

აია (ხელ)

საჯაია

ფულარია

აია 1

$27:12

კიკეთი

15/09

17.30

აია (ხელ)

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

რუსთავი

$19:26

ლელო

16/09

16.00

რუსთავი

თევზაძე

ბაქრაძე

VIII ტური   24/09 @ 09.30   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$45:5

აია 2

22/09

15.00

ლოკომ’ბაზა

გვირჯიშვილი

ფურცელაძე

კიკეთი

30:20

რუსთავი

22/09

16.00

კიკეთი

აბულაშვილი

ღიბრაძე

არმია

24:14

აია 1

22/09

17.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

ლელო

27:17

არმაზი

23/09

16.00

III მასივი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

მეორე წრე

IX ტური   30/09 @ 18.40   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$20:26

კიკეთი

29/09

15.00

ლოკომ’ბაზა

აბულაშვილი

სუთიაშვილი

რუსთავი

5:26$

აია 1

29/09

16.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

გოგიჩაიშვილი

არმაზი

7:47$

არმია

29/09

17.00

შევარდენი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

ლელო

$76:7

აია 2

30/09

16.00

III მასივი

თევზაძე

აბაშიძე

X ტური   7/10 @ 17.50   ^ ცხრილი

კიკეთი

$31:34

ლელო

6/10

16.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

ბაქრაძე

არმია

20:20

ლოკომოტ

7/10

15.00

ლოკომ’ბაზა

ქავთარაძე

გოგიჩაიშვილი

XI ტური   14/10 @ 16.50   ^ ცხრილი

კიკეთი

5:3$

აია 2

13/10

16.00

კიკეთი

მასხარაშვილი

აბაშიძე

არმაზი

$13:18

რუსთავი

13/10

17.00

შევარდენი

ქავთარაძე

ფურცელაძე

ლოკომოტ

9:34$

აია 1

14/10

15.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

გოგიჩაიშვილი

XII ტური   21/10 @ 16.50   ^ ცხრილი

აია 2

$X:0

არმაზი

20/10

15.00

აია (ხელ)

 

 

რუსთავი

18:14$

ლოკომოტ

20/10

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

აია 1

23:13

ლელო

21/10

15.00

აია (ხელ)

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმია

$33:0

კიკეთი

21/10

15.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ბაქრაძე

XIII ტური   28/10 @ 18.10   ^ ცხრილი

არმია

$28:7

აია 2

27/10

15.00

შევარდენი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

ლოკომოტ

$16:17

არმაზი

27/10

15.00

ავჭალა

აბულაშვილი

გოგეშვილი

კიკეთი

18:29

აია 1

28/10

16.00

კიკეთი

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ლელო

$26:6

რუსთავი

28/10

15.00

III მასივი

ამირხანაშვილი

აბაშიძე

XIV ტური   4/11 @ 22.05   ^ ცხრილი

აია 2

25:24$

ლოკომოტ

3/11

15.00

აია (ხელ)

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

არმაზი

0:69$

ლელო

3/11

16.00

III მასივი

ამაშუკელი

აბაშიძე

აია 1

$67:14

არმია

4/11

15.00

აია (ხელ)

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

რუსთავი

$24:7

კიკეთი

4/11

16.30

რუსთავი

თევზაძე

ქერაშვილი

+ ტური   10/11 @ 17.30   ^ ცხრილი

ლელო

$44:7

არმია

10/11

15.00

III მასივი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

აია 2

8:33$

რუსთავი

10/11

15.00

აია (ხელ)

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

აია 1

$X:0

არმაზი

11/11

15.00

აია (ხელ)

 

 

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]
 

** სანუგეშო ხუთეული

20/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ჯიქი  გორი  (დ3)

8

7

0

1

6

0

0

214:040

+174

34

2

წიქარა - ჩოხოსნები  თბილისი  (დ4)

8

6

0

2

3

0

0

170:102

+68

27

3

ბათუმი  ბათუმი  (ა3)

8

4

0

4

2

1

0

160:152

+8

19

4

ვეფხვები  პატარძეული  (დ5)

8

3

0

5

0

0

0

106:214

-108

12

5

ჯრუჭი  საჩხერე  (ა4)

8

0

0

8

0

3

0

077:219

-142

3

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო     ჯიხა  სენაკი  (ა5) მოიხსნა

20/09 @ 18.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პულებიდან გადმოყოლილი თამაშები

საჩხერე

$21:24

ბათუმი

3/03 15.00 საჩხერე მჟავანაძე ზიბზიბაძე

პატარძეული

25:17

წიქ'ჩოხოს

3/03 16.00 პატარძეული პოღოსიანი ღიბრაძე

ჯიქი

$36:12

პატარძეული

25/03 15.00 ავჭალა ტრაპაიძე დოლიძე

წიქ'ჩოხოს

0:26$

ჯიქი

1/04 18.30 ავჭალა მასხარაშვილი ცხვედიანი

ბათუმი

$43:11

საჩხერე

8/04 15.00 ანგისა მჟავანაძე ჩუბინიძე

წიქ'ჩოხოს

$29:7

პატარძეული

8/04 18.30 ავჭალა ქავთარაძე გოგეშვილი

პატარძეული

0:46$

ჯიქი

29/04 16.00 პატარძეული გვირჯიშვილი ღიბრაძე

ჯიქი

5:15

წიქ'ჩოხოს

5/05 15.00 ავჭალა პოღოსიანი გოგიჩაიშვილი

პირველი წრე

V ტური   2/09 @ 21.35   ^ ცხრილი

საჩხერე

7:25

ჯიქი

2/09

14.00

საჩხერე

მჟავანაძე

აბაშიძე

ბათუმი

$35:3

პატარძეული

2/09

16.00

ანგისა

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

VI ტური   9/09 @ 19.15   ^ ცხრილი

პატარძეული

20:16$

საჩხერე

9/09

16.00

პატარძეული

მასხარაშვილი

ღიბრაძე

წიქარა'ჩოხ

26:24$

ბათუმი

9/09

17.00

ავჭალა

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

VII ტური   16/09 @ 18.20   ^ ცხრილი

ბათუმი

3:20$

ჯიქი

16/09

16.00

ანგისა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

საჩხერე

$10:15

წიქარა'ჩოხ

16/09

16.00

საჩხერე

საჯაია

მარგველაშვილი

მეორე წრე

VIII ტური   24/09 @ 09.50   ^ ცხრილი

პატარძეული

12:23

ბათუმი

23/09

16.00

პატარძეული

მასხარაშვილი

ღიბრაძე

ჯიქი

$27:0

საჩხერე

23/09

17.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

სუთიაშვილი

IX ტური  30/09 @ 18.40   ^ ცხრილი

ბათუმი

5:30$

წიქარა'ჩოხ

30/09

14.30

ანგისა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

საჩხერე

12:27

პატარძეული

30/09

16.00

საჩხერე

საჯაია

ზიბზიბაძე

X ტური  20/10 @ 18.35   ^ ცხრილი

ჯიქი

$29:3

ბათუმი

20/10

15.00

შევარდენი

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

წიქარა'ჩოხ

$38:0

საჩხერე

20/10

16.30

შევარდენი

ქავთარაძე

გოგიჩაიშვილი

 

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]
 

** სანუგეშო ოთხეული

6/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ყოჩები  ბოლნისი  (გ4)

6

5

0

1

4

0

4

130:037

+93

20

2

ხულიგანა - მერანი  თბილისი  (ბ3)

6

4

0

2

4

2

0

162:051

+111

22

3

პონტო  ქობულეთი  (ბ5)

6

2

0

4

1

0

0

042:109

-67

9

4

არგო  ვანი  (გ5)

6

1

0

5

0

0

0

052:189

-137

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო
აკადემია  თბილისი  (გ3)  და  თორთი  ბორჯომი  (ბ4)  მოიხსნენ
29/10 @ 17.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პულებიდან გადმოყოლილი თამაშები

ქობულეთი

5:20$

ხულიგ'მერ

25/03 16.00 ჩაქვი საჯაია ნიქაბაძე

ყოჩები

$55:6

ვანი

1/04 15.00 ავჭალა გვირჯიშვილი აბაშიძე

ხულიგ'მერ

$38:10

ქობულეთი

28/04 17.00 შევარდენი პოღოსიანი აბაშიძე

ვანი

6:28$

ყოჩები

6/05

15.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

პირველი წრე

V ტური   29/10 @ 17.05   ^ ცხრილი

ხულიგ'მერანი

$57:3

ვანი

1/09

15.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ქობულეთი

$X:0

ყოჩები -3

1/09

   

 

 

VI ტური   9/09 @ 19.15   ^ ცხრილი

ყოჩები

10:6$

ხულიგ'მერანი

9/09

17.00

შევარდენი

თევზაძე

გოგეშვილი

VII ტური   15/09 @ 20.15   ^ ცხრილი

ქობულეთი

15:7

ვანი

15/09

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

მეორე წრე

VIII ტური   24/09 @ 09.35   ^ ცხრილი

ვანი

8:29$

ხულიგ'მერანი

23/09

16.00 ვანი

მჟავანაძე

ფულარია

ყოჩები

$22:7

ქობულეთი

23/09

16.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

ჯალაღონია

IX ტური   30/09 @ 18.40   ^ ცხრილი

ხულიგ'მერანი

$12:15$

ყოჩები

30/09

17.00

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

X ტური   6/10 @ 17.20   ^ ცხრილი

ვანი

22:5

ქობულეთი

6/10

15.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

 

სარეიტინგო მატჩები

IX, XI, XIII და XV ადგილებისთვის

XI ტური   30/10 @ 18.20

ჯიქი (ე1)

27:21

ყოჩები (ვ1)

28/10

15.00

შევარდენი

ამაშუკელი

გოგიჩაიშვილი

წიქ'ჩოხოს (ე2)

45:0

ხულიგ'მერ (ვ2)

28/10

15.00

ავჭალა

თევზაძე

გოგეშვილი

ბათუმი (ე3)

10:12

ქობულეთი (ვ3)

27/10

13.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

პატარძ (ე4)

28:28

ვანი (ვ4)

27/10

15.00

პატარძეული

ტრაპაიძე

ღიბრაძე

XII ტური   3/11 @ 17.45

ყოჩები (ვ1)

27:12

ჯიქი (ე1)

3/11

15.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

გოგეშვილი

ხულიგ'მერ (ვ2)

0:X

წიქ'ჩოხოს (ე2)

3/11

15.00

შევარდენი

 

 

ქობულეთი (ვ3)

7:0

ბათუმი (ე3)

3/11

15.00

ხუცუბანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ვანი (ვ4)

5:14

პატარძ (ე4)

3/11

15.00

ვანი

საჯაია

ნიქაბაძე

 

კიბე:  9 ყოჩები,  10 ჯიქი,  11 წიქარა'ჩოხოსნები,  12 ხულიგანა'მერანი,
13 ქობულეთი,  14 ბათუმი,  15 პატარძეული,  16 ვანი,  17 საჩხერე

 

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]

პირველი ეტაპი

"ა" პული

5/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი

8

8

0

0

5

0

0

373:052

+321

37

2

აია 2  ქუთაისი

8

5

0

3

5

1

0

243:114

+129

26

3

ბათუმი  ბათუმი

8

5

0

3

3

1

0

141:135

+6

24

4

ჯრუჭი  საჩხერე

8

2

0

6

1

1

0

116:264

-148

10

5

ჯიხა  სენაკი

8

0

0

8

0

1

0

042:350

-308

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 5/05 @ 17.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი წრე

I ტური   3/03 @ 17.40

საჩხერე

$21:24

ბათუმი

3/03 15.00 საჩხერე მჟავანაძე ზიბზიბაძე

სენაკი

7:45$

აია 2

3/03 15.00 სენაკი საჯაია ჩუბინიძე

II ტური   10/03 @ 18.05

ბათუმი

$25:9

სენაკი

10/03 13.00 ანგისა მჟავანაძე მარგველაშვილი

აია 1

$81:5

საჩხერე

10/03 15.00 დინამო საჯაია გულვერდაშვილი

III ტური  17/03 @ 18.50

აია 2

$26:0

ბათუმი

17/03 16.00 აია (ხელ) ჩიხლაძე მარგველაშვილი

სენაკი

0:62$

აია 1

17/03 16.00 სენაკი მჟავანაძე ფულარია

IV ტური  25/03 @ 18.45

აია 1

24:12

აია 2

24/03 15.00 აია (ხელ) ჩიხლაძე მარგველაშვილი

საჩხერე

$41:16

სენაკი

25/03 15.00 საჩხერე ჭიქაბერიძე ჩუბინიძე

V ტური  1/04 @ 18.35

ბათუმი

$10:12

აია 1

31/03 15.00 ანგისა საჯაია ჩუბინიძე

აია 2

$34:10

საჩხერე

1/04 15.00 აია (ხელ) ჩიხლაძე მარგველაშვილი

მეორე წრე

VI ტური  8/04 @ 22.10   ^ ცხრილი

აია 2

$72:5

სენაკი

8/04

15.00

აია (ხელ) ჩიხლაძე მარგველაშვილი

ბათუმი

$43:11

საჩხერე

8/04 15.00 ანგისა მჟავანაძე ჩუბინიძე

VII ტური  15/04 @ 19.45   ^ ცხრილი

სენაკი

$5:7

ბათუმი

14/04 15.30 სენაკი ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე

საჩხერე

0:39$

აია 1

15/04 15.00 საჩხერე ჩიხლაძე მარგველაშვილი

VIII ტური  22/04 @ 18.25   ^ ცხრილი

აია 1

$80:0

სენაკი

22/04 15.00 აია (ხელ) ჩიხლაძე ფულარია

ბათუმი

$29:5

აია 2

22/04 15.00 ანგისა მჟავანაძე მარგველაშვილი

IX ტური  28/04 @ 17.50   ^ ცხრილი

სენაკი

0:18

საჩხერე

27/04 15.00 სენაკი მჟავანაძე მარგველაშვილი

აია 2

$22:29

აია 1

28/04 16.00 აია (ხელ) ჩიხლაძე ჩუბინიძე

X ტური  5/05 @ 17.25   ^ ცხრილი

აია 1

$46:3

ბათუმი

5/05 15.00 აია (ხელ) ჩიხლაძე მარგველაშვილი

საჩხერე

10:27$

აია 2

5/05 15.00 საჩხერე ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე
2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]
 

"ბ" პული

6/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმია  თბილისი

8

7

1

0

4

0

0

285:050

+235

34

2

ხარები  რუსთავი

8

6

1

1

6

0

0

228:077

+151

32

3

ხულიგანა - მერანი  თბილისი

8

4

0

4

2

0

0

125:147

-22

18

4

თორთი  ბორჯომი

8

2

0

6

2

2

0

165:216

-51

12

5

პონტო  ქობულეთი

8

0

0

8

0

0

0

033:346

-313

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 6/05 @ 17.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი წრე

I ტური   4/03 @ 19.35

ხულიგ'მერ

26:20$

ბორჯომი

4/03 15.00 ავჭალა აბულაშვილი ჯალაღონია

ქობულეთი

3:40$

არმია

4/03 16.00 ჩაქვი ჩიხლაძე მარგველაშვილი

II ტური   11/03 @ 20.35

რუსთავი

$67:3

ქობულეთი

10/03 16.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

არმია

20:10

ხულიგ'მერ

11/03 17.00 ავჭალა თევზაძე ფურცელაძე

III ტური   18/03 @ 18.15

ხულიგ'მერ

3:15$

რუსთავი

18/03 15.00 ავჭალა ამაშუკელი ბაქრაძე

ბორჯომი

17:28

არმია

18/03 16.00 ბორჯომი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

IV ტური    25/03 @ 18.45

რუსთავი

$43:17

ბორჯომი

25/03 16.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ქობულეთი

5:20$

ხულიგ'მერ

25/03 16.00 ჩაქვი საჯაია ნიქაბაძე

V ტური  1/04 @ 18.50

არმია

20:5

რუსთავი

31/03 15.00 ავჭალა ამაშუკელი ფურცელაძე

ბორჯომი

$38:0

ქობულეთი

1/04 15.00 ბორჯომი ჭიქაბერიძე გულვერდაშვილი

მეორე წრე

VI ტური  7/04 @ 18.30   ^ ცხრილი

არმია

$70:7

ქობულეთი

7/04 15.00 ავჭალა ჭელიძე გოგიჩაიშვილი

ბორჯომი

$15:17

ხულიგ'მერ

7/04 15.00 ბორჯომი საჯაია ნიქაბაძე

VII ტური  15/04 @ 19.50   ^ ცხრილი

ხულიგ'მერ

0:29$

არმია

14/04 20.00 შევარდენი გვირჯიშვილი აბაშიძე

ქობულეთი

5:25$

რუსთავი

15/04 15.00 ჩაქვი საჯაია ფულარია

VIII ტური  21/04 @ 18.15   ^ ცხრილი

არმია

$70:0

ბორჯომი

21/04 15.00 ავჭალა თევზაძე გოგეშვილი

რუსთავი

$33:11

ხულიგ'მერ

21/04 16.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

IX ტური  29/04 @ 20.30   ^ ცხრილი

ხულიგ'მერ

$38:10

ქობულეთი

28/04 17.00 შევარდენი პოღოსიანი აბაშიძე

ბორჯომი

10:32$

რუსთავი

29/04 14.30 ხაშური ჭიქაბერიძე ფულარია

X ტური  6/05 @ 17.40   ^ ცხრილი

ქობულეთი

0:48$

ბორჯომი

6/05 15.00 ჩაქვი საჯაია ფულარია

რუსთავი

8:8

არმია

6/05

16.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი
2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]

 

"გ" პული

6/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

იუნკერები  კიკეთი

8

7

0

1

3

1

0

317:082

+235

32

2

არმაზი  თბილისი

8

5

0

3

3

2

0

225:081

+144

25

3

აკადემია  თბილისი

8

5

0

3

4

0

0

252:099

+153

24

4

ყოჩები  ბოლნისი

8

3

0

5

2

1

0

150:190

-40

15

5

არგო  ვანი

8

0

0

8

0

0

0

032:524

-492

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 6/05 @ 17.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი წრე

I ტური   4/03 @ 19.35

კიკეთი

$46:8

ყოჩები

3/03

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი

აბაშიძე

ვანი

10:51$

არმაზი

4/03

16.00

ვანი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

II ტური  11/03 @ 20.45

არმაზი

$6:11

კიკეთი

11/03

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

აკადემია

$83:0

ვანი

11/03

16.30

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ბაქრაძე

III ტური  19/03 @ 14.20

ყოჩები

$6:11

არმაზი

17/03

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ფურცელაძე

კიკეთი

25:13

აკადემია

18/03

15.00

შევარდენი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

IV ტური  25/03 @ 19.00

აკადემია

$31:7

ყოჩები

24/03

15.00

ავჭალა

თევზაძე დოლიძე

ვანი

0:59$

კიკეთი

25/03

16.00

ვანი

მჟავანაძე მარგველაშვილი

V ტური  1/04 @ 18.25

არმაზი

0:15

აკადემია

31/03 15.00 შევარდენი ტრაპაიძე სალთხუციშვილი

ყოჩები

$55:6

ვანი

1/04 15.00 ავჭალა გვირჯიშვილი აბაშიძე

მეორე წრე

VI ტური  8/04 @ 22.20   ^ ცხრილი

არმაზი

$84:0

ვანი

7/04 16.30 ავჭალა ქესანაშვილი აბაშიძე

ყოჩები

21:16$

კიკეთი

8/04

16.00

კიკეთი

გიორგაძე ღიბრაძე

VII ტური  15/04 @ 20.00   ^ ცხრილი

ვანი

7:53$

აკადემია

15/04 15.00 ვანი მჟავანაძე ჩუბინიძე

კიკეთი

27:24$

არმაზი

15/04

16.00 კიკეთი გვირჯიშვილი გოგიჩაიშვილი

VIII ტური  22/04 @ 18.35  ^ ცხრილი

არმაზი

$29:7

ყოჩები

22/04

15.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

აკადემია

7:22

კიკეთი

22/04

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი

გოგიჩაიშვილი

IX ტური  29/04 @ 20.35  ^ ცხრილი

კიკეთი

$111:3

ვანი

29/04

16.00

კიკეთი

თევზაძე

სალთხუციშვილი

ყოჩები

18:45$

აკადემია

29/04

17.00

შევარდენი

ამაშუკელი

გოგეშვილი

X ტური  6/05 @ 17.30   ^ ცხრილი

აკადემია

5:20

არმაზი

5/05

15.00

შევარდენი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ვანი

6:28$

ყოჩები

6/05

15.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

2015 * ჭაბუკთა "ა" ლიგა [1997-98]
 

"დ" პული

6/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო - სარასენს  თბილისი

8

8

0

0

7

0

0

394:079

+315

39

2

ლოკომოტივი  თბილისი

8

5

1

2

3

0

0

231:139

+92

25

3

ჯიქი  გორი

8

3

1

4

3

0

0

156:145

+11

17

4

წიქარა - ჩოხოსნები  თბილისი

8

2

0

6

1

0

0

118:233

-115

9

5

ვეფხვები  პატარძეული

8

1

0

7

0

0

0

069:372

-303

4

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

6/05 @ 17.20

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება 
სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი წრე

I ტური   4/03 @ 19.30

პატარძეული

25:17

წიქ'ჩოხოს

3/03 16.00 პატარძეული პოღოსიანი ღიბრაძე

ჯიქი

7:43$

ლელო

4/03 15.00 ვარკეთილი გვირჯიშვილი ფურცელაძე

II ტური   15/03 @ 20.55

ლოკომოტ

17:17

ჯიქი

11/03 15.00 დიღ'ბაზა ტრაპაიძე დოლიძე

ლელო

$76:0

პატარძეული

15/03 17.00 შევარდენი ელოშვილი ცხვედიანი

III ტური   15/04 @ 20.05

წიქ'ჩოხოს

22:37$

ლელო

18/03 18.30 ავჭალა გვირჯიშვილი გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტ

41:10$

პატარძეული

21/03 15.00 შევარდენი ტრაპაიძე სალთხუციშვილი

IV ტური  25/03 @ 20.10

ჯიქი

$36:12

პატარძეული

25/03 15.00 ავჭალა ტრაპაიძე დოლიძე

ლოკომოტ

29:18

წიქ'ჩოხოს

25/03 18.30 ავჭალა ამაშუკელი სუთიაშვილი

V ტური  1/04 @ 22.25

ლელო

33:22

ლოკომოტ

1/04 17.00 შევარდენი თევზაძე გოგეშვილი

წიქ'ჩოხოს

0:26$

ჯიქი

1/04 18.30 ავჭალა მასხარაშვილი ცხვედიანი

მეორე წრე

VI ტური  8/04 @ 22.30   ^ ცხრილი

ლელო

$38:12

ჯიქი

8/04 15.00 ავჭალა ტრაპაიძე სალთხუციშვილი

წიქ'ჩოხოს

$29:7

პატარძეული

8/04 18.30 ავჭალა ქავთარაძე გოგეშვილი

VII ტური  15/04 @ 22.05   ^ ცხრილი

პატარძეული

8:68$

ლელო

15/04 15.00 პატარძეული მასხარაშვილი ღიბრაძე

ჯიქი

7:20

ლოკომოტ

15/04 20.00 შევარდენი ტრაპაიძე ფურცელაძე

VIII ტური  22/04 @ 18.45  ^ ცხრილი

პატარძეული

7:59$

ლოკომოტ

22/04 16.00 პატარძეული ტრაპაიძე ღიბრაძე

ლელო

$66:3

წიქ'ჩოხოს

22/04 16.30 შევარდენი მასხარაშვილი სუთიაშვილი

IX ტური  29/04 @ 20.40  ^ ცხრილი

წიქ'ჩოხოს

14:38$

ლოკომოტ

28/04 18.30 შევარდენი ტრაპაიძე ჯალაღონია

პატარძეული

0:46$

ჯიქი

29/04 16.00 პატარძეული გვირჯიშვილი ღიბრაძე

X ტური  6/05 @ 17.20  ^ ცხრილი

ჯიქი

5:15

წიქ'ჩოხოს

5/05 15.00 ავჭალა პოღოსიანი გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტ

5:33$

ლელო

6/05 15.00 შევარდენი ამაშუკელი ბაქრაძე
საქართველოს დრო
 

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფორ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბარ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

 

IV ტური

სრულად

პარ 21/09   ბათუმი   17.00

შაბ 22/09   გორი   15.00

შაბ 22/09   ქუთაისი   17.15

კვი 23/09   ავჭალა   15.00

კვი 23/09   ავჭალა   17.30

16/09 @ 19.10

სხვ

მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

13

+52

3-0

1

ლოკომოტივი  თბ

13

+40

3-0

1

ხარები  რუსთავი ^

10

+28

2-1

2

ბათუმი  ბათუმი

10

+45

2-1

2

ლელო სარასენს  თბ

8

-7

2-1

0

არმაზი  მარნეული

6

+17

1-2

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-24

1-2

1

ჯიქი  გორი

5

-32

1-2

1

აკადემია  თბილისი

1

-59

0-3

1

არმია  თბილისი

1

-60

0-3

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

19-20/09  აღმ  III ტური  |  დას  II ტური

"" [2000-01 დაბ]

21-23/09  III ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

22-23/09  II ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

10-11/09  I ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა [3194] მოთამაშე  [20/09]

კაცი [1291]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1281]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

18/08  ნამიბიამ მოიგო    აფრიკის ზონა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო