სტატ’მოწინავენი

18+1 ტურის შემდეგ

ქულა (მხოლოდ დამრტყმელები)

171  ხარაზიშვილი (ჯიქ)
135  ურჯუკაშვილი (არმ)
132  მათიაშვილი (აკდ)
130  ბაბუნაშვილი (აია)
118  ყიასაშვილი (ლელ)
106  კობახიძე (ბთმ)
105  სოხაძე (ბთმ)

103  წიკლაური (ლოკ)
  83  კიკნაძე (ამზ)

  81  ჯინჭველაშვილი (ბგრ)
  73  ჯინაშვილი (ყოჩ)
  53  ნიკოლავა (ლოკ)

ლელო

12  აბრამიძე (აია)

11  ნ.ბიწაძე (ჯიქ)

  8  მამრიკიშვილი (ჯიქ), შკინინი (ლოკ), ხარაზიშვილი (ჯიქ)

  7  ერისთავი (ბთმ), ჭეიშვილი (ლელ)

  6  გიგაური (ამზ)

  5  გოგიტიძე (ბთმ), კალანდაძე (არმ), კვირიკაშვილი (ლელ), მესხი (არმ), სუხაშვილი (ჯიქ), შალამბერიძე (აია), ცირეკიძე (ყოჩ)

  4  ახობაძე (ლელ), ბერიკაშვილი (აკდ), გოგოლაშვილი (ლოკ), თხელიძე (ბგრ), კავთიძე (ლელ), მათიაშვილი (აკდ), მელაძე (ყოჩ), პერანიძე (ამზ), სურგულაძე (ლელ), ტაბუცაძე (ლელ), ყიასაშვილი (ლელ)

  3  ამირანაშვილი (ბთმ), არაბული (ლოკ), აფრასიძე (ლელ), ნ.აფციაური (ყოჩ), ბებიაშვილი (ბთმ), ბეგაძე (ყოჩ), ბუბუტეიშვილი (ლელ), გასვიანი (ლოკ), გიორგაძე (ამზ), კორტავა (ბთმ), ლეგაშვილი (ამზ), მანაგაძე (აია), მასხარაშვილი (არმ), მატკავა (ბთმ), მოდებაძე (აია), რეხვიაშვილი (ყოჩ), სიხარულიძე (ლელ), ტუჩაშვილი (ბთმ), ურჯუკაშვილი (არმ), ი.ჩხიკვაძე (აია), ნ.ჩხიკვაძე (ყოჩ), ძნელაძე (აია), ხიდეშელი (ყოჩ), ზ.ხუციშვილი (ლოკ)

24/04 @ 19.00

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო