2016-17 * დიდი 10

2016-17 * დიდი 10

ლელო სარასენს
თბილისი


2015-16   I
დაარსდა: 1969 (სპარტაკი)

 

ოქრო: 6 (2004 2009 2013 2014 2015 2016)
ვერცხლი: 3 (2007 2008 2010)
თასი: 3 (2008 2009 2010)

ლოკომოტივი თბილისი

2015-16   II
დაარსდა: 1964
 

ოქრო: 9 (1992 1994 2000 2001 2003 2005 2006 2008
                         2010)
ვერცხლი: 5 (1967 სბჭ + 1990 1991 2015 2016)
ბრინჯაო: 12 (1968 1972 1978 1981 სბჭ
              + 1995 1996 1999 2002 2007 2009 2011 2014)
თასი: 7 (1978 სბჭ + 1992 2000 2003 2004 2005 2006)

ჯიქი
გორი


2015-16   III
დაარსდა: 2001
 

ბრინჯაო: 1 (2016)

ყოჩები
ბოლნისი


2015-16   IV
დაარსდა: 1959 (სპი)

 

ოქრო: 3 (1997 1998 2007)
ვერცხლი: 4 (1996 1999 2000 2003)
ბრინჯაო: 5 (2001 2006 2008 2010 2015)
თასი: 1 (2007)

ბათუმი
ბათუმი


2015-16   V
დაარსდა: 1969 (აღდგა 1995)
 

ოქრო: 2 (1999 2002)
ვერცხლი: 3 (1998 2001 2009)
ბრინჯაო: 1 (2004)
თასი: 2 (2001 2002)

აია
ქუთაისი


2015-16   VI
დაარსდა: 1967

 

ოქრო: 6 (1987 1988 1989 სბჭ + 1990 1991 1995)
ვერცხლი: 4 (1984 სბჭ + 1992 1997 2011)
ბრინჯაო: 4 (1985 სბჭ + 1993 1994 2013)
თასი: 2 (1987 1990 სბჭ)

აკადემია
თბილისი


2015-16   VII
დაარსდა: 1983

 

ვერცხლი: 2 (2004 2005)
ბრინჯაო: 1 (2003)

არმია
თბილისი


2015-16   VIII
დაარსდა: 1977 (აღდგა 2011)

 

ოქრო: 1 (2011)
ვერცხლი: 2 (2013 2014)
ბრინჯაო: 2 (1998 2000)
თასი: 2 (2011 2012)

არმაზი
თბილისი


2015-16   IX
დაარსდა: 2003


საუკეთესო შედეგი: IV (2013)

ბაგრატი
ქუთაისი


2015-16   I (I ლიგა)
დაარსდა: 2009


საუკეთესო შედეგი: I ლიგის მოგება (2016)

განაცხადზე გადასასვლელად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

25/08 2016

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

28-30/09  V ტური

23/09 @ 19.25

სხვ

მ-წ *

$

ლოკომოტივი  თბ

18

+75

4-0

2

ბათუმი  ბათუმი

15

+70

3-1

3

ხარები  რუსთავი ^

14

+35

3-1

2

აია  ქუთაისი

14

+45

3-1

2

ლელო სარასენს  თბ

12

-5

3-1

0

არმაზი  მარნეული

11

+38

2-2

3

ჯიქი  გორი

6

-34

1-3

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-49

1-3

1

არმია  თბილისი

1

-81

0-4

1

აკადემია  თბილისი

1

-94

0-4

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

26-27/09  აღმ  IV ტური  |  დას  III ტური

"" [2000-01 დაბ]

II ეტაპი  იწყება  5/10

განრიგი    მოწინავე | სანუგეშო რვეული

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

29-30/09  III ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

24-25/09  II ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფმრ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბრბ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3166] მოთამაშე  [25/09]

კაცი [1260]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1284]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო