2016-17 * დიდი 10

2016-17 * დიდი 10

ლელო სარასენს
თბილისი


2015-16   I
დაარსდა: 1969 (სპარტაკი)

 

ოქრო: 6 (2004 2009 2013 2014 2015 2016)
ვერცხლი: 3 (2007 2008 2010)
თასი: 3 (2008 2009 2010)

ლოკომოტივი თბილისი

2015-16   II
დაარსდა: 1964
 

ოქრო: 9 (1992 1994 2000 2001 2003 2005 2006 2008
                         2010)
ვერცხლი: 5 (1967 სბჭ + 1990 1991 2015 2016)
ბრინჯაო: 12 (1968 1972 1978 1981 სბჭ
              + 1995 1996 1999 2002 2007 2009 2011 2014)
თასი: 7 (1978 სბჭ + 1992 2000 2003 2004 2005 2006)

ჯიქი
გორი


2015-16   III
დაარსდა: 2001
 

ბრინჯაო: 1 (2016)

ყოჩები
ბოლნისი


2015-16   IV
დაარსდა: 1959 (სპი)

 

ოქრო: 3 (1997 1998 2007)
ვერცხლი: 4 (1996 1999 2000 2003)
ბრინჯაო: 5 (2001 2006 2008 2010 2015)
თასი: 1 (2007)

ბათუმი
ბათუმი


2015-16   V
დაარსდა: 1969 (აღდგა 1995)
 

ოქრო: 2 (1999 2002)
ვერცხლი: 3 (1998 2001 2009)
ბრინჯაო: 1 (2004)
თასი: 2 (2001 2002)

აია
ქუთაისი


2015-16   VI
დაარსდა: 1967

 

ოქრო: 6 (1987 1988 1989 სბჭ + 1990 1991 1995)
ვერცხლი: 4 (1984 სბჭ + 1992 1997 2011)
ბრინჯაო: 4 (1985 სბჭ + 1993 1994 2013)
თასი: 2 (1987 1990 სბჭ)

აკადემია
თბილისი


2015-16   VII
დაარსდა: 1983

 

ვერცხლი: 2 (2004 2005)
ბრინჯაო: 1 (2003)

არმია
თბილისი


2015-16   VIII
დაარსდა: 1977 (აღდგა 2011)

 

ოქრო: 1 (2011)
ვერცხლი: 2 (2013 2014)
ბრინჯაო: 2 (1998 2000)
თასი: 2 (2011 2012)

არმაზი
თბილისი


2015-16   IX
დაარსდა: 2003


საუკეთესო შედეგი: IV (2013)

ბაგრატი
ქუთაისი


2015-16   I (I ლიგა)
დაარსდა: 2009


საუკეთესო შედეგი: I ლიგის მოგება (2016)

განაცხადზე გადასასვლელად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

25/08 2016

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

 

XVI ტური

სრულად

პარ 22/03   ავჭალა   16.00

შაბ 23/03   ვაზისუბანი   14.00

შაბ 23/03   ქუთაისი   16.00

კვი 24/03   პატარძეული   14.00

კვი 24/03   ავჭალა   16.00

ბათუმმა დაიბევა
შესარჩევი ფინალის შინ თამაში

24/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

62

+173

14-2

6

ხარები  რუსთავი

51

+61

11-4*1

5

ლოკომოტივი  თბ

50

+128

10-6

10

აია  ქუთაისი

38

+16

08-7*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-19

08-8

4

ჯიქი  გორი

35

-7

06-9*1

9

არმაზი  მარნეული

33

+7

06-9*1

7

აკადემია  თბილისი

26

-134

05-9*2

2

ვეფხვები  პატარძ ^

24

-107

03-11*2

8

არმია  თბილისი

24

-118

05-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

30/03   ბოლო, XIV ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

31/03   საპასუხო ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

29-31/03   XIII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

27-28/03  III ეტაპის III ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3372] მორაგბე [25/03]

კაცი [1388]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1340]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო