2016-17 * დუბლები

საქართველოს პირველობა 2016-17 * დუბლები

 

24/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი

10

9

1

0

4

0

0

264:105

+159

42

2

აკადემია  თბილისი

10

8

0

2

4

0

0

244:150

+94

36

3

ლელო სარასენს  თბილისი

10

5

0

5

4

3

0

283:166

+117

27

4

ყოჩები  ბოლნისი

10

5

0

5

0

0

0

168:243

-75

20

5

ლოკომოტივი  თბილისი

10

2

0

8

2

2

0

142:278

-136

12

6

ჯიქი  გორი

10

0

1

9

0

1

0

098:257

-159

3

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

24/04 @ 17.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

III ტური   17/09 @ 18.20   ^ ცხრილი

ბათუმი

$23:3

ყოჩები

16/09

17.00 გონიო ჭიქაბერიძე დოლიძე

აკადემია

$22:7

ლოკომოტივი

17/09

12.00 შევარდენი ქავთარაძე ჯალაღონია

IV ტური   24/09 @ 20.50   ^ ცხრილი

ლელო სარასენს

$26:30

აკადემია

24/09

17.00 III მასივი ამაშუკელი მიქაბერიძე

ჯიქი

17:17

ბათუმი

24/09

18.00 გორი საჯაია ქერაშვილი

V ტური   8/10 @ 20.20   ^ ცხრილი

ბათუმი

$34:5

ლოკომოტივი

7/10

14.00 ბათუმი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

ყოჩები

14:5

ჯიქი

8/10

18.30 შევარდენი პოღოსიანი დოლიძე

VI ტური   16/10 @ 20.45   ^ ცხრილი

ლელო სარასენს

$26:27

ბათუმი

15/10

16.00 III მასივი მოგელაშვილი მიქაბერიძე

ლოკომოტ

$17:21

ყოჩები

16/10

19.00 ავჭალა ჭანუყვაძე დოლიძე

VII ტური   22/10 @ 19.55   ^ ცხრილი

ყოჩები

17:26

ლელო სარასენს

22/10

18.00 შევარდენი ჭანუყვაძე დოლიძე

ჯიქი

5:24$

ლოკომოტივი

22/10

18.00 გორი ქავთარაძე ქერაშვილი

VIII+ ტური   13/11 @ 22.35   ^ ცხრილი

ლელო სარასენს

$31:14

ჯიქი

13/11

14.00 III მასივი ჭიქაბერიძე მიქაბერიძე

აკადემია

$39:12

ყოჩები

13/11

18.00 შევარდენი საჯაია დოლიძე

II+ ტური   20/11 @ 20.35   ^ ცხრილი

ჯიქი

12:30

აკადემია

20/11

18.40 შევარდენი ლომსაძე ჯალაღონია

IX ტური   5/12 @ 19.10   ^ ცხრილი

ბათუმი

$29:3

აკადემია

26/11

16.00 ბათუმი საჯაია მარგველაშვილი

ლოკომოტივი

0:58$

ლელო სარასენს

5/12

14.00 III მასივი ჭანუყვაძე დოლიძე

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   3/12 @ 19.20   ^ ცხრილი

ყოჩები

7:34$

აკადემია

3/12

17.00 შევარდენი პოღოსიანი ქერაშვილი

XI ტური   11/12 @ 14.30   ^ ცხრილი

აკადემია

$27:10

ჯიქი

11/12

12.00 შევარდენი აქუბარდია მიქაბერიძე

2017

XII ტური   5/02 @ 20.10   ^ ცხრილი

ლოკომოტივი

10:25

აკადემია

4/02 16.30 ავჭალა'2 ჭანუყვაძე მიქაბერიძე

ყოჩები

13:31

ბათუმი

5/02 16.15 შევარდენი'2 ილურიძე ჯალაღონია

XIII ტური   12/02 @ 22.05   ^ ცხრილი

ბათუმი

10:0

ჯიქი

12/02

16.30 ბათუმი'2 კვერნაძე დოლიძე

აკადემია

16:5

ლელო სარასენს

12/02

17.30 ავჭალა'2 აქუბარდია ქერაშვილი

XIV ტური   25/02 @ 18.25   ^ ცხრილი

ჯიქი

$25:27

ყოჩები

18/02

15.00 გორი მჟავანაძე ჩიტალაძე

ლოკომოტივი

10:41$

ბათუმი

25/02

16.30 ავჭალა საჯაია დოლიძე

XV ტური   11/03 @ 20.10   ^ ცხრილი

ყოჩები

24:17$

ლოკომოტივი

4/03

17.30 შევარდენი ლაშხია ჯალაღონია

ბათუმი

20:10

ლელო სარასენს

11/03

16.00 ბათუმი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

XVI ტური   24/04 @ 17.10   ^ ცხრილი

ლოკომოტივი

$45:5

ჯიქი

1/04

16.00 ავჭალა'2 ლომსაძე მიქაბერიძე

ლელო სარასენს

$26:30

ყოჩები

24/04

14.00 III მასივი ლაშხია ჭიჭინაძე

XVII ტური   7/04 @ 21.25   ^ ცხრილი

ჯიქი

5:32$

ლელო სარასენს

5/04

13.00 III მასივი ლემონჯავა მიქაბერიძე

XVIII ტური   11/04 @ 18.15   ^ ცხრილი

აკადემია

18:32

ბათუმი

8/04

16.00 მარტყოფი ლემონჯავა დოლიძე

ლელო სარასენს

$43:7

ლოკომოტივი

11/04

14.00 III მასივი საჯაია დოლიძე
საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო