2016-17 * დუბლები

საქართველოს პირველობა 2016-17 * დუბლები

 

24/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი

10

9

1

0

4

0

0

264:105

+159

42

2

აკადემია  თბილისი

10

8

0

2

4

0

0

244:150

+94

36

3

ლელო სარასენს  თბილისი

10

5

0

5

4

3

0

283:166

+117

27

4

ყოჩები  ბოლნისი

10

5

0

5

0

0

0

168:243

-75

20

5

ლოკომოტივი  თბილისი

10

2

0

8

2

2

0

142:278

-136

12

6

ჯიქი  გორი

10

0

1

9

0

1

0

098:257

-159

3

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

24/04 @ 17.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

III ტური   17/09 @ 18.20   ^ ცხრილი

ბათუმი

$23:3

ყოჩები

16/09

17.00 გონიო ჭიქაბერიძე დოლიძე

აკადემია

$22:7

ლოკომოტივი

17/09

12.00 შევარდენი ქავთარაძე ჯალაღონია

IV ტური   24/09 @ 20.50   ^ ცხრილი

ლელო სარასენს

$26:30

აკადემია

24/09

17.00 III მასივი ამაშუკელი მიქაბერიძე

ჯიქი

17:17

ბათუმი

24/09

18.00 გორი საჯაია ქერაშვილი

V ტური   8/10 @ 20.20   ^ ცხრილი

ბათუმი

$34:5

ლოკომოტივი

7/10

14.00 ბათუმი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

ყოჩები

14:5

ჯიქი

8/10

18.30 შევარდენი პოღოსიანი დოლიძე

VI ტური   16/10 @ 20.45   ^ ცხრილი

ლელო სარასენს

$26:27

ბათუმი

15/10

16.00 III მასივი მოგელაშვილი მიქაბერიძე

ლოკომოტ

$17:21

ყოჩები

16/10

19.00 ავჭალა ჭანუყვაძე დოლიძე

VII ტური   22/10 @ 19.55   ^ ცხრილი

ყოჩები

17:26

ლელო სარასენს

22/10

18.00 შევარდენი ჭანუყვაძე დოლიძე

ჯიქი

5:24$

ლოკომოტივი

22/10

18.00 გორი ქავთარაძე ქერაშვილი

VIII+ ტური   13/11 @ 22.35   ^ ცხრილი

ლელო სარასენს

$31:14

ჯიქი

13/11

14.00 III მასივი ჭიქაბერიძე მიქაბერიძე

აკადემია

$39:12

ყოჩები

13/11

18.00 შევარდენი საჯაია დოლიძე

II+ ტური   20/11 @ 20.35   ^ ცხრილი

ჯიქი

12:30

აკადემია

20/11

18.40 შევარდენი ლომსაძე ჯალაღონია

IX ტური   5/12 @ 19.10   ^ ცხრილი

ბათუმი

$29:3

აკადემია

26/11

16.00 ბათუმი საჯაია მარგველაშვილი

ლოკომოტივი

0:58$

ლელო სარასენს

5/12

14.00 III მასივი ჭანუყვაძე დოლიძე

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   3/12 @ 19.20   ^ ცხრილი

ყოჩები

7:34$

აკადემია

3/12

17.00 შევარდენი პოღოსიანი ქერაშვილი

XI ტური   11/12 @ 14.30   ^ ცხრილი

აკადემია

$27:10

ჯიქი

11/12

12.00 შევარდენი აქუბარდია მიქაბერიძე

2017

XII ტური   5/02 @ 20.10   ^ ცხრილი

ლოკომოტივი

10:25

აკადემია

4/02 16.30 ავჭალა'2 ჭანუყვაძე მიქაბერიძე

ყოჩები

13:31

ბათუმი

5/02 16.15 შევარდენი'2 ილურიძე ჯალაღონია

XIII ტური   12/02 @ 22.05   ^ ცხრილი

ბათუმი

10:0

ჯიქი

12/02

16.30 ბათუმი'2 კვერნაძე დოლიძე

აკადემია

16:5

ლელო სარასენს

12/02

17.30 ავჭალა'2 აქუბარდია ქერაშვილი

XIV ტური   25/02 @ 18.25   ^ ცხრილი

ჯიქი

$25:27

ყოჩები

18/02

15.00 გორი მჟავანაძე ჩიტალაძე

ლოკომოტივი

10:41$

ბათუმი

25/02

16.30 ავჭალა საჯაია დოლიძე

XV ტური   11/03 @ 20.10   ^ ცხრილი

ყოჩები

24:17$

ლოკომოტივი

4/03

17.30 შევარდენი ლაშხია ჯალაღონია

ბათუმი

20:10

ლელო სარასენს

11/03

16.00 ბათუმი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

XVI ტური   24/04 @ 17.10   ^ ცხრილი

ლოკომოტივი

$45:5

ჯიქი

1/04

16.00 ავჭალა'2 ლომსაძე მიქაბერიძე

ლელო სარასენს

$26:30

ყოჩები

24/04

14.00 III მასივი ლაშხია ჭიჭინაძე

XVII ტური   7/04 @ 21.25   ^ ცხრილი

ჯიქი

5:32$

ლელო სარასენს

5/04

13.00 III მასივი ლემონჯავა მიქაბერიძე

XVIII ტური   11/04 @ 18.15   ^ ცხრილი

აკადემია

18:32

ბათუმი

8/04

16.00 მარტყოფი ლემონჯავა დოლიძე

ლელო სარასენს

$43:7

ლოკომოტივი

11/04

14.00 III მასივი საჯაია დოლიძე
საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

23/04_2018 @ 23.35

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 28/04  ავჭალა  16.00

[შფ]  ლოკომოტივიაია

კვი 29/04  გორი  16.00

[გფ]  ჯიქიბათუმი

სტატ’მოწინავენი

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა

2017-18 * პირველი ლიგა

24/04_2018 @ 15.55

29/04   პირველი გადათამაშება

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

23/04_2018 @ 23.35

28/04  პირველი ფინალი

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

26/04_2018 @ 20.45

"" ლიგ   26-27/04

VIII ტურიაღმ      |  დას    

"" ლიგ   28-30/04
აღმ
  IX ტური  |  დას  დასრულდა

შავი დაფა

26/04_2018 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო