2016-17 * აღმოსავლეთი

საქართველოს პირველობა 2016-17 * რეგიონული ლიგა

აღმოსავლეთი

 

9/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

იუნკერები  კიკეთი

14

14

0

0

11

0

0

634:119

+515

67

2

ჭადარი  თელავი

14

10

1

3

8

1

0

465:225

+240

51

3

კახელები  თელავი

14

10

1

3

8

0

0

427:149

+278

50

4

ტორნადო  დუშეთი

14

7

0

7

5

2

0

349:338

+11

35

5

თსუ  თბილისი

14

5

0

9

1

1

0

261:468

-207

22

6

გორდა  გორი

14

5

0

9

1

1

1

191:346

-155

21

7

დევები  თბილისი

14

3

0

11

0

2

0

225:452

-227

14

8

წიქარა  თბილისი

14

1

0

13

0

3

1

127:582

-455

6

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

9/04 @ 19.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)    განაცხადის სანახავად ცხრილში დაწკაპეთ გუნდზე

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   21/09 @ 19.30   ^ ცხრილი

თსუ

17:34$

ტორნადო

10/09

16.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ბაქრაძე

ჭადარი

9:27$

იუნკერები

11/09

16.00

ვარდისუბანი

ქავთარაძე

შიოლაშვილი

გორდა

24:34

დევები

11/09

16.00

გორი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

წიქარა-1

12:27$

კახელები

11/09

16.00

კიკეთი

პოღოსიანი

ბაქრაძე

II ტური   18/09 @ 17.55   ^ ცხრილი

იუნკერები

$67:7

თსუ

17/09

16.00

კიკეთი

ამაშუკელი სალთხუციშვილი

ჭადარი

19:19

კახელები

18/09

16.00

ვარდისუბანი

ნარიმანიძე შიოლაშვილი

ტორნადო

$34:10

გორდა

18/09

14.00 ვარკეთილი ჭანუყვაძე სუთიაშვილი

დევები

10:21

წიქარა

18/09

16.00 ვარკეთილი ქავთარაძე სუთიაშვილი

III ტური   26/09 @ 09.05   ^ ცხრილი

თსუ

12:43$

ჭადარი

25/09

12.00

ვარკეთილი

ლომსაძე

ჩიტალაძე

კახელები

$27:14

დევები

25/09

16.00

წინანდალი

ნარიმანიძე

შიოლაშვილი

წიქარა

$21:28

ტორნადო

25/09

16.00

ვარკეთილი

ლაშხია

სუთიაშვილი

გორდა

0:39$

იუნკერები

25/09

16.00

გორი

გიორგაძე

აბაშიძე

IV ტური   3/10 @ 17.55   ^ ცხრილი

ტორნადო

$10:17

კახელები

2/10

15.00

დუშეთი

თევზაძე

გოგეშვილი

თსუ

28:22$

გორდა

2/10

16.00

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

გოგიჩაიშვილი

ჭადარი

$29:34

დევები

2/10

17.00

ვარდისუბანი

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

იუნკერები

$43:5

წიქარა

3/10

16.00

კიკეთი

გიორგაძე

აბაშიძე

V ტური   16/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

წიქარა

$10:17

თსუ

16/10

14.00 ვარკეთილი მოგელაშვილი სალთხუციშვილი

დევები

$8:12

ტორნადო

16/10

16.00

ვარკეთილი

ქავთარაძე ფურცელაძე

გორდა-1

0:X$

ჭადარი

16/10

16.00

გორი

გიორგაძე ღლონტი

კახელები

14:22

იუნკერები

16/10

16.00

წინანდალი

პოღოსიანი შიოლაშვილი

VI ტური   30/10 @ 17.15   ^ ცხრილი

თსუ

3:62$

კახელები

29/10

16.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი სალთხუციშვილი

იუნკერები

$58:0

დევები

29/10

16.30 მარტყოფი ელოშვილი გოგიჩაიშვილი

ჭადარი

$39:7

ტორნადო

30/10

15.00 ვარდისუბანი მოგელაშვილი შიოლაშვილი

გორდა

16:0

წიქარა

30/10

15.00 გორი პოღოსიანი გოგეშვილი

VII ტური   13/11 @ 22.20   ^ ცხრილი

ტორნადო

12:28

იუნკერები

6/11

15.00

დუშეთი

ჭიქაბერიძე ღლონტი

კახელები

14:3

გორდა

6/11

15.00 წინანდალი ჭანუყვაძე გოგეშვილი

წიქარა

10:40$

ჭადარი

7/11

17.00 ავჭალა ადუაშვილი ფურცელაძე

დევები

$23:29

თსუ

13/11

15.00 მარტყოფი პოღოსიანი ღიბრაძე

 

2017

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური   12/02 @ 17.15   ^ ცხრილი

იუნკერები

$50:9

ჭადარი

11/02

16.00 შევარდენი მოგელაშვილი აბაშიძე

კახელები

$70:0

წიქარა

12/02

14.00 წინანდალი ელოშვილი შიოლაშვილი

დევები

5:13

გორდა

12/02

15.00 მარტყოფი გიორგაძე ფურცელაძე

IX ტური   19/02 @ 17.40   ^ ცხრილი

თსუ

8:41$

იუნკერები

18/02

13.00 გორი ილურიძე ჩიტალაძე

წიქარა

$10:15

დევები

18/02

16.00 ვარკეთილი ამაშუკელი გოგეშვილი

კახელები

8:21

ჭადარი

19/02

14.00 წინანდალი მოგელაშვილი შიოლაშვილი

გორდა

24:22$

ტორნადო

19/02

15.00 გორი ელოშვილი გოგიჩაიშვილი

X ტური   26/02 @ 19.00   ^ ცხრილი

იუნკერები

$62:0

გორდა

26/02

14.00 კიკეთი ლომსაძე სალთხუციშვილი

ტორნადო

$69:7

წიქარა

26/02

15.00 ვარკეთილი ელოშვილი ღლონტი

ჭადარი

$39:12

თსუ

26/02

15.00 ვარდისუბანი გიორგაძე შიოლაშვილი

დევები

10:50$

კახელები

26/02

16.00 მარტყოფი ლაშხია გოგეშვილი

VIII+ ტური   5/03 @ 17.15   ^ ცხრილი

ტორნადო

$29:13

თსუ

5/03

15.00

ვარკეთილი

გიორგაძე

ცხვედიანი

XI ტური   12/03 @ 16.15   ^ ცხრილი

წიქარა

5:80$

იუნკერები

11/03

13.00 კიკეთი გიორგაძე სალთხუციშვილი

გორდა

22:16$

თსუ

11/03

17.00 გორი ჭანუყვაძე ღლონტი

კახელები

$42:10

ტორნადო

12/03

13.00 წინანდალი პოღოსიანი შიოლაშვილი

დევები

0:53$

ჭადარი

12/03

14.00 მარტყოფი ელოშვილი სალთხუციშვილი

XII ტური   19/03 @ 18.00   ^ ცხრილი

იუნკერები

20:10

კახელები

18/03

15.00

კიკეთი

გვირჯიშვილი

მგელაძე

ტორნადო

$49:24

დევები

19/03

12.00

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

დოლიძე

თსუ

$62:7

წიქარა

19/03

14.00

ვარკეთილი

ლაშხია

მიქაბერიძე

ჭადარი

$60:20

გორდა

19/03

14.00

ვარდისუბანი

გიორგაძე

შიოლაშვილი

XIII ტური   26/03 @ 17.40   ^ ცხრილი

ტორნადო

19:36

ჭადარი

26/03

13.00

ვარკეთილი

ჭანუყვაძე

ღლონტი

დევები

26:45$

იუნკერები

26/03

15.00

კიკეთი

პოღოსიანი

ნებულიშვილი

წიქარა

12:37$

გორდა

26/03

15.00

ვარკეთილი

ლომსაძე

გოგეშვილი

კახელები

$47:5

თსუ

26/03

15.00

წინანდალი

გიორგაძე

შიოლაშვილი

XIV ტური   9/04 @ 19.25   ^ ცხრილი

ჭადარი

$68:7

წიქარა

2/04

15.00

ვარდისუბანი

ადუაშვილი

შიოლაშვილი

გორდა

0:20$

კახელები

9/04

14.00

გორი

ილურიძე

მგელაძე

თსუ

32:22

დევები

9/04

15.00

ვარკეთილი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

იუნკერები

$52:14

ტორნადო

9/04

15.00

კიკეთი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

 

2016-17 * დასავლეთი

დასავლეთი

 

9/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არწივები  ოზურგეთი

14

11

0

3

7

2

0

354:168

+186

53

2

ფირალები  ქედა

14

11

1

2

3

2

0

220:139

+81

51

3

კოლხი რაინდები  ფოთი

14

10

0

4

3

3

0

283:170

+113

46

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

14

8

0

6

5

3

0

321:166

+155

40

5

წყალტუბო  წყალტუბო ^

14

6

0

8

4

5

1

264:177

+87

32

6

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

14

7

0

7

1

3

0

226:287

-61

32

7

აიეტი  ვანი

14

1

1

12

1

1

0

120:421

-301

8

8

პონტო  ქობულეთი

14

1

0

13

0

3

2

110:370

-260

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)
ბათუმი XV  მოიხსნა - მისი შედეგები გაუქმდა

9/04 @ 19.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)    განაცხადის სანახავად ცხრილში დაწკაპეთ გუნდზე

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   21/09 @ 19.35   ^ ცხრილი

ტაო

17:15$

წყალტუბო

10/09

16.00

ასპინძა

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ქობულეთი-2

9:24$

ოზურგეთი

10/09

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი XV

0:19

ქედა

10/09

16.00

ბათუმი

გოლიაძე

ნიქაბაძე

ვანი

14:22

ჭიათურა

10/09

16.00

სულორი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

II ტური   18/09 @ 19.40   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

$71:0

ბათუმი XV

17/09

13.00

ზვანი

მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ქედა

$20:0

ვანი

18/09

16.00

გონიო

მშვენიერაძე ზიბზიბაძე

ფოთი

12:3

ტაო

18/09

17.00

ფოთი

ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე

წყალტუბო

$40:3

ქობულეთი

18/09

17.00

წყალტუბო

მჟავანაძე შავგულიძე

III ტური   25/09 @ 19.05   ^ ცხრილი

ჭიათურა

$3:6

ქედა

24/09

16.00

შუქრუთი

ჭიქაბერიძე შავგულიძე

ვანი

0:39$

ოზურგეთი

24/09

16.00

სულორი

მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ბათუმი XV

3:24$

წყალტუბო

24/09

16.00 ბათუმი მჟავანაძე ნიქაბაძე

ქობულეთი

6:27$

ფოთი

25/09

16.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე ნიქაბაძე

IV ტური   3/10 @ 20.20   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

$45:25

ჭიათურა

1/10

16.00

ზვანი

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

წყალტუბო

$56:3

ვანი

3/10

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ფულარია

ტაო

$31:6

ქობულეთი

3/10

16.00

ასპინძა

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ფოთი

$26:8

ბათუმი XV

3/10

18.00

ფოთი

მშვენიერაძე მარგველაშვილი

V ტური   18/10 @ 22.05   ^ ცხრილი

ჭიათურა

$17:23

წყალტუბო

15/10

16.00

შუქრუთი

მჟავანაძე ჩიხლაძე

ვანი

$13:19

ფოთი

16/10

16.00

სულორი

გოლიაძე ფულარია

ბათუმი XV

3:24$

ტაო

16/10

16.00 გონიო ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

ქედა

27:24$

ოზურგეთი

18/10

16.00

ბათუმი

საჯაია ნიქაბაძე

VI ტური   27/10 @ 22.20   ^ ცხრილი

ფოთი

$11:12

ჭიათურა

22/10

17.00

ფოთი

მჟავანაძე ფულარია

ქობულეთი

$22:0

ბათუმი XV

23/10

15.00 ხუცუბანი ჩიხლაძე მარგველაშვილი

წყალტუბო-1

0:X$

ქედა

23/10

16.00

წყალტუბო

ჭიქაბერიძე შავგულიძე

ტაო

$38:9

ვანი

23/10

16.00

ასპინძა

მშვენიერაძე ნიქაბაძე

VII ტური   29/10 @ 17.20   ^ ცხრილი

ვანი

$18:3

ქობულეთი

29/10

15.00 სულორი ტყაბლაძე შავგულიძე

ჭიათურა

19:9

ტაო

29/10

15.00 შუქრუთი ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

ოზურგეთი

15:11$

წყალტუბო

29/10

15.00 ზვანი მჟავანაძე ზიბზიბაძე

ქედა

22:8

ფოთი

29/10

15.00 ბათუმი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

VIII ტური   6/11 @ 17.20   ^ ცხრილი

ტაო

$9:11

ქედა

5/11

15.00 ასპინძა მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ფოთი

24:14

ოზურგეთი

6/11

15.15 ფოთი მჟავანაძე ნიქაბაძე

ქობულეთი

$10:15

ჭიათურა

6/11

15.00 ხუცუბანი მშვენიერაძე ჩიხლაძე

ბათუმი XV

11:40$

ვანი

6/11

15.00 ბათუმი ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

IX ტური   20/11 @ 18.25   ^ ცხრილი

ქედა

$29:10

ქობულეთი

13/11

12.00 ბათუმი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

წყალტუბო

$3:8

ფოთი

20/11

15.00 ქუთაისი მჟავანაძე ფულარია

ჭიათურა

$54:0

ბათუმი XV

20/11

15.00 შუქრუთი ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

ოზურგეთი

17:16$

ტაო

20/11

15.00 ბათუმი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   28/11 @ 18.30   ^ ცხრილი

წყალტუბო

$12:17

ტაო

27/11

15.00 წყალტუბო ბიბიჩაძე ჩიხლაძე

ოზურგეთი

$42:7

ქობულეთი

27/11

15.00 ზვანი გოლიაძე ნიქაბაძე

ჭიათურა

$42:0

ვანი

28/11

15.00 შუქრუთი საჯაია შავგულიძე

ქედა

$52:0

ბათუმი XV

28/11

15.00 ბათუმი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

2017

XI ტური   4/02 @ 18.20   ^ ცხრილი

ტაო

17:27

ფოთი

4/02

15.00 გორი'2 ჭიქაბერიძე აბაშიძე

XII ტური   13/02 @ 18.55   ^ ცხრილი

წყალტუბო

$X:0

ბათუმი XV-1

11/02 12.00 ქუთაისი'2 . .

ფოთი

$59:14

ქობულეთი

11/02 14.00 ფოთი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ოზურგეთი

$33:5

ვანი

12/02 13.00 გონიო ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

ქედა

$20:21

ჭიათურა

13/02 15.00 ბათუმი’2 ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

XIII ტური   20/02 @ 18.25   ^ ცხრილი

ბათუმი XV

თოვლი

ფოთი

18/02

15.00 გონიო    

ვანი

12:44$

წყალტუბო

20/02

14.00 სულორი საჯაია მარგველაშვილი

XIV ტური   27/02 @ 20.55   ^ ცხრილი

წყალტუბო

16:8

ჭიათურა

25/02

16.00 ქუთაისი'2 მშვენიერაძე ჩიხლაძე

ოზურგეთი

$5:12

ქედა

26/02

14.00 ზვანი ტყაბლაძე მარგველაშვილი

ტაო

$X:0

ბათუმი XV-1

27/02

16.00

ასპინძა

   

ფოთი

$34:12

ვანი

27/02

19.00 ფოთი ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

XI+ XIII+ ტური   5/03 @ 17.20   ^ ცხრილი

ვანი

15:15

ქედა

5/03 14.00 სულორი ბიბიჩაძე ჩიხლაძე

ქობულეთი

0:17$

წყალტუბო

5/03 14.00 ხუცუბანი მშვენიერაძე ზიბზიბაძე

ჭიათურა

8:28$

ოზურგეთი

5/03

15.00 შუქრუთი ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე

XV ტური   12/03 @ 17.50   ^ ცხრილი

ჭიათურა

$13:17

ფოთი

11/03

15.00 შუქრუთი მშვენიერაძე ნიქაბაძე

ვანი

0:29$

ტაო

11/03

16.00 სულორი მჟავანაძე შავგულიძე

ქედა

25:14

წყალტუბო

12/03

16.00 ბათუმი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

XVI ტური   19/03 @ 16.45   ^ ცხრილი

ფოთი

$10:14

ქედა

18/03

14.00 ფოთი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ტაო

$76:3

ჭიათურა

18/03

15.00 ასპინძა ჭიქაბერიძე ზიბზიბაძე

წყალტუბო

0:33$

ოზურგეთი

18/03

16.30 ქუთაისი'2 მჟავანაძე ფულარია

ქობულეთი

27:19

ვანი

19/03

14.00 ხუცუბანი ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

XVII ტური   27/03 @ 18.50   ^ ცხრილი

ჭიათურა

18:12$

ქობულეთი

26/03

15.00 შუქრუთი ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

ოზურგეთი

14:8$

ფოთი

27/03

16.00 ზვანი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

ქედა

$14:17

ტაო

27/03

16.00 ბათუმი'2 მშვენიერაძე ჩიხლაძე

XIII+ ტური    1/04 @ 19.15   ^ ცხრილი

ქობულეთი

0:26$

ტაო

1/04

17.00 ხუცუბანი მჟავანაძე მარგველაშვილი

XVIII ტური   9/04 @ 19.00   ^ ცხრილი

ტაო

$16:21

ოზურგეთი

8/04

16.00 ასპინძა მშვენიერაძე ზიბზიბაძე

ფოთი

19:13$

წყალტუბო

9/04

14.00 ფოთი ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

ქობულეთი

$3:5

ქედა

9/04

14.00 ხუცუბანი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი
2016-17 * რეგიონული პლეი’ოფი

რეგიონთა’შორისი პლეი’ოფი

რეგიონთა'შორისი ნახევარ'ფინალი   30/04 @ 18.30

ქედა დ2

5:32

იუნკერები ა1

22/04

17.00

ბათუმი

საჯაია

მარგველაშვილი

ჭადარი ა2

0:8

ოზურგეთი დ1

22/04

15.00

ვარდისუბანი

ჩიხლაძე

შიოლაშვილი

იუნკერები ა1

37:5

ქედა დ2

29/04

16.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

გოგეშვილი

ოზურგეთი დ1

39:7

ჭადარი ა2

30/04

15.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

რეგიონთა'შორისი ფინალი   13/05 @ 17.25

ოზურგეთი

20:13

იუნკერები

6/05

14.00 ზვანი ამირხანაშვილი მარგველაშვილი

იუნკერები

26:15

ოზურგეთი

13/05

15.00 კიკეთი ამირხანაშვილი მგელაძე

იუნკერები ავიდა პირველ ლიგაში

 

პირველ ლიგაში ასვლაზე   27/05 @ 20.05

ოზურგეთი რ2

33:18

სტუ პ7

20/05

15.00 ფოთი თევზაძე ნიქაბაძე

სტუ პ7

21:19

ოზურგეთი რ2

27/05

16.00 შევარდენი თევზაძე ჭიჭინაძე

ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში, სტუ დაქვეითდა რეგიონულში

 

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო