2016-17 * მოყვარულები

სამოყვარულო ლიგა 2016-17

 

23/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

რუსთავი  რუსთავი

5

5

0

0

3

0

0

173:029

+144

23

2

მეკობრეები  ბათუმი

5

4

0

1

2

0

0

071:055

+16

18

3

მარბიელი  თბილისი

5

2

1

2

1

1

0

047:057

-10

12

4

თუშები  ალვანი

5

2

1

2

0

0

1

057:074

-17

9

5

ხალიბები  თბილისი

5

1

0

4

0

1

0

072:159

-87

5

6

დევები’ვიზარდს  თბილისი

5

0

0

5

0

2

0

091:137

-46

2

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

5/05 @ 13.25

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

სტადიონი

2016

ხალიბები

40:29

დევები’ვიზარდს

16/10

ვარკეთილი

თუშები

0:32$

რუსთავი

23/10

ალვანი

ხალიბები

7:22$

მეკობრეები

12/11

ვარკეთილი

რუსთავი

$30:0

მარბიელი

13/11

ტექნიკუმი

მეკობრეები

10:5$

მარბიელი

03/12

გონიო

რუსთავი

$57:0

ხალიბები

04/12

ტექნიკუმი

2017

თუშები-1

0:X$

მეკობრეები

01/02

ალვანი

თუშები

5:5

მარბიელი

05/03

ალვანი

დევები’ვიზარდს

$21:27

მეკობრეები

12/03

ვარკეთილი

მეკობრეები

12:22

რუსთავი

18/03

გონიო

მარბიელი

$26:5

ხალიბები

19/03

ვარკეთილი

რუსთავი

32:17

დევები’ვიზარდს

26/03

ტექნიკუმი

მარბიელი

11:7$

დევები’ვიზარდს

09/04

ვარკეთილი

თუშები

25:20$

ხალიბები

09/04

ალვანი

თუშები

27:17

დევები’ვიზარდს

23/04

ალვანი

პლეი’ოფი

I წრე * მესამედ’ფინალები

თუშები #4

0:X

#5 ხალიბები

2

.

მარბიელი #3

10:47

#6 დევები’ვიზარდს

1 30/04

მარტყოფი

II წრე * შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები

რუსთავი #1

39:7

#2 მეკობრეები

შფ 07/05

.
დევები’ვიზარდს

34:21

ხალიბები

გფ 07/05

.

III წრე * წინასწარი ფინალი

მეკობრეები შფ-

22:19

გფ+ დევები’ვიზარდს

წფ 14/05

.

IV წრე * დიდი ფინალი

რუსთავი შფ+

:

წფ+ მეკობრეები

დფ . .

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

14/05 @ 19.40

14/05  დიდი ფინალი

ჯიქი

28:22

ბათუმი

გორის ჯიქი პირველად გახდა ჩემპიონი!

ვებ’ოქმი  |  შინაური კვარცხლბეკი

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/05 @ 19.45

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-28/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო