2016-17 * პირველი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2016-17 * პირველი ლიგა

 

2/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

14

14

0

0

14

0

0

1171:101

+1070

70

2

ივერია  თბილის

14

12

0

2

7

0

4

0466:236

+230

51

3

ვეფხვები  პატარძეული

14

10

0

4

7

1

0

0429:198

+231

48

4

დინამო  თბილისი

14

7

1

6

7

3

0

0400:235

+165

40

5

არესი  ქუთაისი ^

14

5

0

9

3

2

0

0301:432

-131

25

6

ხულიგანა  თბილისი

14

5

1

8

3

0

0

0255:458

-203

25

7

სტუ  თბილისი

14

1

0

13

0

2

0

0101:736

-635

6

8

თიბისი უნივერსიტეტი  თბილისი

14

1

0

13

0

1

0

0115:842

-727

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

2/04 @ 17.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)    განაცხადის სანახავად ცხრილში დაწკაპეთ გუნდზე

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   18/09 @ 15.25   ^ ცხრილი

ხულიგანა

12:22

ივერია

17/09

16.00

შევარდენი

ქავთარაძე

ბაქრაძე

არესი

13:53$

რუსთავი

17/09

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

სტუ

3:39$

დინამო

18/09

13.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ღლონტი

პატარძეული

$48:0

თიბისი

18/09

13.00

პატარძეული

გიორგაძე

ღიბრაძე

II ტური   25/09 @ 18.45   ^ ცხრილი

თიბისი

7:55$

ხულიგანა

24/09

13.00

ავჭალა

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

დინამო

$5:6

პატარძეული

24/09

17.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ნარიმანიძე

არესი

17:31$

ივერია

25/09

15.00

ქუთაისი

მოგელაშვილი

მარგველაშვილი

რუსთავი

$75:7

სტუ

25/09

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

III ტური   9/10 @ 17.25   ^ ცხრილი

ივერია

$34:15

თიბისი

8/10

18.00 ავჭალა საჯაია სალთხუციშვილი

ხულიგანა

15:15

დინამო

9/10

12.00 შევარდენი ჩიხლაძე გოგიჩაიშვილი

სტუ

19:49$

არესი

9/10

15.00 შევარდენი მოგელაშვილი გოგეშვილი

პატარძეული

11:42$

რუსთავი

9/10

15.00 პატარძეული საჯაია ღიბრაძე

IV ტური   16/10 @ 17.15   ^ ცხრილი

დინამო

$14:19

ივერია

15/10

16.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

გოგეშვილი

სტუ

0:73$

პატარძეული

16/10

13.00 შევარდენი

ელოშვილი

გოგეშვილი

რუსთავი

$81:7

ხულიგანა

16/10

15.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

არესი

$62:0

თიბისი

16/10

15.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

V ტური   23/10 @ 19.00   ^ ცხრილი

თიბისი

0:24$

დინამო

22/10

16.00 ავჭალა პოღოსიანი გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

$36:15

სტუ

23/10

14.00 შევარდენი ჭანუყვაძე გოგეშვილი

პატარძეული

16:14$

არესი

23/10

15.00 პატარძეული გვირჯიშვილი ღიბრაძე

ივერია

8:36$

რუსთავი

23/10

17.00 შევარდენი მოგელაშვილი გოგეშვილი

VI ტური   30/10 @ 17.10   ^ ცხრილი

პატარძეული

$38:0

ხულიგანა

29/10

14.00 მარტყოფი მოგელაშვილი ღიბრაძე

სტუ

0:71$

ივერია

29/10

18.30 შევარდენი ლომსაძე გოგეშვილი

რუსთავი

$125:9

თიბისი

30/10

13.30 რუსთავი ჭიქაბერიძე ქერაშვილი

არესი

11:39$

დინამო

30/10

15.00

ქუთაისი

თევზაძე ფულარია

VII ტური   13/11 @ 22.10   ^ ცხრილი

თიბისი

25:10

სტუ

13/11

13.00 ავჭალა გვირჯიშვილი ღლონტი

დინამო

10:38$

რუსთავი

13/11

14.00 შევარდენი ჩიხლაძე გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

27:25$

არესი

13/11

16.00 ავჭალა აბულაშვილი ღლონტი

ივერია

17:6

პატარძეული

13/11

16.00 შევარდენი ამირხანაშვილი გოგიჩაიშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური   22/11 @ 18.30   ^ ცხრილი

თიბისი

8:60$

პატარძეული

19/11

11.30 ავჭალა ამაშუკელი ჩიტალაძე

დინამო

$68:8

სტუ

20/11

13.00 შევარდენი ამაშუკელი სალთხუციშვილი

რუსთავი

$89:6

არესი

20/11

15.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ივერია

23:12

ხულიგანა

20/11

15.30 შევარდენი აბულაშვილი სუთიაშვილი

IX ტური   27/11 @ 16.10   ^ ცხრილი

სტუ

0:161$

რუსთავი

26/11

12.00 ავჭალა ლაშხია გოგეშვილი

ივერია

$30:13

არესი

26/11

15.00 მარტყოფი მოგელაშვილი ღლონტი

ხულიგანა

$36:19

თიბისი

27/11

12.00 ავჭალა ლემონჯავა ნებულიშვილი

პატარძეული

31:24$

დინამო

27/11

14.00 მარტყოფი მოგელაშვილი ღიბრაძე

2017

X ტური   26/02 @ 18.55   ^ ცხრილი

რუსთავი

$55:0

პატარძეული

18/02

11.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

თიბისი

10:99$

ივერია

18/02

12.00 ავჭალა თევზაძე ბაქრაძე

დინამო

$46:0

ხულიგანა

18/02

14.30 ავჭალა თევზაძე ბაქრაძე

არესი

13:12$

სტუ

26/02

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე ფულარია

XI ტური   5/03 @ 17.05   ^ ცხრილი

ხულიგანა

12:66$

რუსთავი

4/03

12.30 ავჭალა გიორგაძე გოგეშვილი

თიბისი

15:32$

არესი

4/03

17.00 ავჭალა ამაშუკელი გოგეშვილი

ივერია

$21:3

დინამო

5/03

14.00 შევარდენი ჩიხლაძე ბაქრაძე

პატარძეული

$40:0

სტუ

5/03

15.00

პატარძეული

მოგელაშვილი ღიბრაძე

XII ტური   11/03 @ 19.40   ^ ცხრილი

სტუ

$21:26

ხულიგანა

11/03

13.00 ავჭალა აბულაშვილი გოგეშვილი

არესი

13:34$

პატარძეული

11/03

14.00 ქუთაისი საჯაია ფულარია

რუსთავი

$81:11

ივერია

11/03

15.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

დინამო

$56:7

თიბისი

11/03

17.00 ავჭალა მოგელაშვილი ფურცელაძე

XIII ტური   19/03 @ 16.35   ^ ცხრილი

თიბისი

0:198$

რუსთავი

18/03

12.00 შევარდენი თევზაძე ჯალაღონია

ივერია

$60:3

სტუ

18/03

14.30 შევარდენი ჩიხლაძე გოგეშვილი

დინამო

$50:5

არესი

18/03

17.00 შევარდენი პოღოსიანი ჭიჭინაძე

ხულიგანა

0:52$

პატარძეული

19/03

13.00 შევარდენი ამირხანაშვილი ღლონტი

XIV ტური   2/04 @ 16.55   ^ ცხრილი

არესი

28:17

ხულიგანა

1/04

14.00 ქუთაისი ჭიქაბერიძე ფულარია

სტუ

3:0$

თიბისი

1/04

17.00 შევარდენი ამირხანაშვილი გოგეშვილი

რუსთავი

$71:7

დინამო

2/04

15.00 რუსთავი პოღოსიანი ქერაშვილი

პატარძეული

$14:20

ივერია

2/04

15.00

პატარძეული

ჩიხლაძე ღიბრაძე

 

ასვლაზე   1/05 @ 11.45   ^ ცხრილი

ივერია პ2

24:59

არმაზი დ9

23/04

15.00 მარტყოფი ამირხანაშვილი ჯალაღონია

არმაზი დ9

70:31

ივერია პ2

30/04

15.00 შევარდენი'2 საჯაია მიქაბერიძე

არმაზი დარჩა დიდ 10-ში, ივერია - პირველ ლიგაში

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

22/02_2018 @ 12.15

 

XIV ტური

სრულად

პარ 23/02   ბათუმი   15.00

შაბ 24/02   ლელო   14.00

შაბ 24/02   რუსთავი   16.00

კვი 25/02   ავჭალა   15.00

კვი 25/02   გორი   17.00

18/02 @ 17.45

სხვ

    მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

52

+189

12-1

4

ლოკომოტივი

51

+140

11-2

7

ჯიქი  გორი

43

+130

08-4*1

9

ლელო სარასენს

41

+86

09-4

5

ბათუმი

37

+87

07-5*1

7

ხარები  რუსთავი

28

-55

06-6*1

2

არმაზი  მარნეული

23

-71

04-8*1

5

აკადემია

21

-14

03-10

9

არმია

10

-196

02-11

2

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-296

01-12

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2018 * რაგბი ევროპა

20/02_2018 @ 20.00     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

2 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+111

17

111

2-0

2

ესპანეთი

8

+19

5

42

2-0

0

რუსეთი

6

+34

8

61

1-1

2

რუმინეთი

5

+67

14

95

1-1

1

ბელგია

0

-88

1

7

0-2

0

გერმანია

0

-143

0

6

0-2

0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |   დებულება 

თებერვლის 36-კაცა რაზმი

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

21/02_2018 @ 13.55

გარდამავალი ტურნირი

"" ლიგ   24-25/02   აღმ  I ტური
დას   იწყება   3/03

"" ლიგ   იწყება   1/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

19/02_2018 @ 19.20

დას  25/02  X ტური

აღმ  განახლდება  10/03

2017-18 * პირველი ლიგა

19/02_2018 @ 18.40

3-4/03   X ტური

შავი დაფა

9/02_2018 @ 16.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

18/02_2018 @ 17.45

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ურუ

შესარჩევები    ევროპის ზონა

7 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

ესპანეთი

21

+66

13

123

5-1

1

რუმინეთი

20

+110

29

209

4-2

4

რუსეთი

15

+38

20

154

3-3

3

გერმანია

8

-115

14

121

2-3

0

ელგია

2

-99

8

71

0-5

2

ესპანეთი თითქმის გასულია – ორ მაჩანჩალას
უნდა მოუგოს და ბონუსი ერთგან’ღა ჭირდება!
^ პირისპირ  ესპ 25:23 რუმ

ესები

2/10_2017 @ 12.45

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო