2016-17 * პირველი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2016-17 * პირველი ლიგა

 

2/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

14

14

0

0

14

0

0

1171:101

+1070

70

2

ივერია  თბილის

14

12

0

2

7

0

4

0466:236

+230

51

3

ვეფხვები  პატარძეული

14

10

0

4

7

1

0

0429:198

+231

48

4

დინამო  თბილისი

14

7

1

6

7

3

0

0400:235

+165

40

5

არესი  ქუთაისი ^

14

5

0

9

3

2

0

0301:432

-131

25

6

ხულიგანა  თბილისი

14

5

1

8

3

0

0

0255:458

-203

25

7

სტუ  თბილისი

14

1

0

13

0

2

0

0101:736

-635

6

8

თიბისი უნივერსიტეტი  თბილისი

14

1

0

13

0

1

0

0115:842

-727

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

2/04 @ 17.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)    განაცხადის სანახავად ცხრილში დაწკაპეთ გუნდზე

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   18/09 @ 15.25   ^ ცხრილი

ხულიგანა

12:22

ივერია

17/09

16.00

შევარდენი

ქავთარაძე

ბაქრაძე

არესი

13:53$

რუსთავი

17/09

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

სტუ

3:39$

დინამო

18/09

13.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ღლონტი

პატარძეული

$48:0

თიბისი

18/09

13.00

პატარძეული

გიორგაძე

ღიბრაძე

II ტური   25/09 @ 18.45   ^ ცხრილი

თიბისი

7:55$

ხულიგანა

24/09

13.00

ავჭალა

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

დინამო

$5:6

პატარძეული

24/09

17.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ნარიმანიძე

არესი

17:31$

ივერია

25/09

15.00

ქუთაისი

მოგელაშვილი

მარგველაშვილი

რუსთავი

$75:7

სტუ

25/09

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

III ტური   9/10 @ 17.25   ^ ცხრილი

ივერია

$34:15

თიბისი

8/10

18.00 ავჭალა საჯაია სალთხუციშვილი

ხულიგანა

15:15

დინამო

9/10

12.00 შევარდენი ჩიხლაძე გოგიჩაიშვილი

სტუ

19:49$

არესი

9/10

15.00 შევარდენი მოგელაშვილი გოგეშვილი

პატარძეული

11:42$

რუსთავი

9/10

15.00 პატარძეული საჯაია ღიბრაძე

IV ტური   16/10 @ 17.15   ^ ცხრილი

დინამო

$14:19

ივერია

15/10

16.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

გოგეშვილი

სტუ

0:73$

პატარძეული

16/10

13.00 შევარდენი

ელოშვილი

გოგეშვილი

რუსთავი

$81:7

ხულიგანა

16/10

15.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

არესი

$62:0

თიბისი

16/10

15.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

V ტური   23/10 @ 19.00   ^ ცხრილი

თიბისი

0:24$

დინამო

22/10

16.00 ავჭალა პოღოსიანი გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

$36:15

სტუ

23/10

14.00 შევარდენი ჭანუყვაძე გოგეშვილი

პატარძეული

16:14$

არესი

23/10

15.00 პატარძეული გვირჯიშვილი ღიბრაძე

ივერია

8:36$

რუსთავი

23/10

17.00 შევარდენი მოგელაშვილი გოგეშვილი

VI ტური   30/10 @ 17.10   ^ ცხრილი

პატარძეული

$38:0

ხულიგანა

29/10

14.00 მარტყოფი მოგელაშვილი ღიბრაძე

სტუ

0:71$

ივერია

29/10

18.30 შევარდენი ლომსაძე გოგეშვილი

რუსთავი

$125:9

თიბისი

30/10

13.30 რუსთავი ჭიქაბერიძე ქერაშვილი

არესი

11:39$

დინამო

30/10

15.00

ქუთაისი

თევზაძე ფულარია

VII ტური   13/11 @ 22.10   ^ ცხრილი

თიბისი

25:10

სტუ

13/11

13.00 ავჭალა გვირჯიშვილი ღლონტი

დინამო

10:38$

რუსთავი

13/11

14.00 შევარდენი ჩიხლაძე გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

27:25$

არესი

13/11

16.00 ავჭალა აბულაშვილი ღლონტი

ივერია

17:6

პატარძეული

13/11

16.00 შევარდენი ამირხანაშვილი გოგიჩაიშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური   22/11 @ 18.30   ^ ცხრილი

თიბისი

8:60$

პატარძეული

19/11

11.30 ავჭალა ამაშუკელი ჩიტალაძე

დინამო

$68:8

სტუ

20/11

13.00 შევარდენი ამაშუკელი სალთხუციშვილი

რუსთავი

$89:6

არესი

20/11

15.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ივერია

23:12

ხულიგანა

20/11

15.30 შევარდენი აბულაშვილი სუთიაშვილი

IX ტური   27/11 @ 16.10   ^ ცხრილი

სტუ

0:161$

რუსთავი

26/11

12.00 ავჭალა ლაშხია გოგეშვილი

ივერია

$30:13

არესი

26/11

15.00 მარტყოფი მოგელაშვილი ღლონტი

ხულიგანა

$36:19

თიბისი

27/11

12.00 ავჭალა ლემონჯავა ნებულიშვილი

პატარძეული

31:24$

დინამო

27/11

14.00 მარტყოფი მოგელაშვილი ღიბრაძე

2017

X ტური   26/02 @ 18.55   ^ ცხრილი

რუსთავი

$55:0

პატარძეული

18/02

11.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

თიბისი

10:99$

ივერია

18/02

12.00 ავჭალა თევზაძე ბაქრაძე

დინამო

$46:0

ხულიგანა

18/02

14.30 ავჭალა თევზაძე ბაქრაძე

არესი

13:12$

სტუ

26/02

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე ფულარია

XI ტური   5/03 @ 17.05   ^ ცხრილი

ხულიგანა

12:66$

რუსთავი

4/03

12.30 ავჭალა გიორგაძე გოგეშვილი

თიბისი

15:32$

არესი

4/03

17.00 ავჭალა ამაშუკელი გოგეშვილი

ივერია

$21:3

დინამო

5/03

14.00 შევარდენი ჩიხლაძე ბაქრაძე

პატარძეული

$40:0

სტუ

5/03

15.00

პატარძეული

მოგელაშვილი ღიბრაძე

XII ტური   11/03 @ 19.40   ^ ცხრილი

სტუ

$21:26

ხულიგანა

11/03

13.00 ავჭალა აბულაშვილი გოგეშვილი

არესი

13:34$

პატარძეული

11/03

14.00 ქუთაისი საჯაია ფულარია

რუსთავი

$81:11

ივერია

11/03

15.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

დინამო

$56:7

თიბისი

11/03

17.00 ავჭალა მოგელაშვილი ფურცელაძე

XIII ტური   19/03 @ 16.35   ^ ცხრილი

თიბისი

0:198$

რუსთავი

18/03

12.00 შევარდენი თევზაძე ჯალაღონია

ივერია

$60:3

სტუ

18/03

14.30 შევარდენი ჩიხლაძე გოგეშვილი

დინამო

$50:5

არესი

18/03

17.00 შევარდენი პოღოსიანი ჭიჭინაძე

ხულიგანა

0:52$

პატარძეული

19/03

13.00 შევარდენი ამირხანაშვილი ღლონტი

XIV ტური   2/04 @ 16.55   ^ ცხრილი

არესი

28:17

ხულიგანა

1/04

14.00 ქუთაისი ჭიქაბერიძე ფულარია

სტუ

3:0$

თიბისი

1/04

17.00 შევარდენი ამირხანაშვილი გოგეშვილი

რუსთავი

$71:7

დინამო

2/04

15.00 რუსთავი პოღოსიანი ქერაშვილი

პატარძეული

$14:20

ივერია

2/04

15.00

პატარძეული

ჩიხლაძე ღიბრაძე

 

ასვლაზე   1/05 @ 11.45   ^ ცხრილი

ივერია პ2

24:59

არმაზი დ9

23/04

15.00 მარტყოფი ამირხანაშვილი ჯალაღონია

არმაზი დ9

70:31

ივერია პ2

30/04

15.00 შევარდენი'2 საჯაია მიქაბერიძე

არმაზი დარჩა დიდ 10-ში, ივერია - პირველ ლიგაში

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფორ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბარ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

 

IV ტური

სრულად

პარ 21/09   ბათუმი   17.00

შაბ 22/09   გორი   15.00

შაბ 22/09   ქუთაისი   17.15

კვი 23/09   ავჭალა   15.00

კვი 23/09   ავჭალა   17.30

16/09 @ 19.10

სხვ

მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

13

+52

3-0

1

ლოკომოტივი  თბ

13

+40

3-0

1

ხარები  რუსთავი ^

10

+28

2-1

2

ბათუმი  ბათუმი

10

+45

2-1

2

ლელო სარასენს  თბ

8

-7

2-1

0

არმაზი  მარნეული

6

+17

1-2

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-24

1-2

1

ჯიქი  გორი

5

-32

1-2

1

აკადემია  თბილისი

1

-59

0-3

1

არმია  თბილისი

1

-60

0-3

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

19-20/09  აღმ  III ტური  |  დას  II ტური

"" [2000-01 დაბ]

21-23/09  III ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

22-23/09  II ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

10-11/09  I ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა [3194] მოთამაშე  [20/09]

კაცი [1291]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1281]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

18/08  ნამიბიამ მოიგო    აფრიკის ზონა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო