საქართველო _ იაპონია @ 2016 შემოდგომა

საქართველო 22:28 იაპონია

საქართველო

15 მერაბ კვირიკაშვილი

14 თამაზ მჭედლიძე

13 დავით კაჭარავა (23 ანზორ სიჭინავა 51 სბ 66-75)

12 მერაბ შარიქაძე

11 გიორგი აფციაური

10 ლაშა ხმალაძე (22 ლაშა მალაღურაძე 11)

9 ვასილ ლობჟანიძე (21 გიორგი ბეგაძე 64) /

1 მიხეილ ნარიაშვილი (17 ვასილ კაკოვინი 57)

2 ჯაბა ბრეგვაძე

3 ლევან ჩილაჩავა (18 დუდუ ქუბრიაშვილი 54)

4 კოტე მიქაუტაძე (19 ლაშა ლომიძე 64)

5 გიორგი ნემსაძე

6 ვიტო კოლელიშვილი

7 მამუკა გორგოძე^კაპ (თხილაიშვილი 35-38)

8 ბექა ბიწაძე (20 გიორგი თხილაიშვილი 64)

არ შესულა: 16 ბადრი ალხაზაშვილი -

3ლ: კოლელიშვილი ლობჟანიძე ბიწაძე; 2გ ჯ: კვირიკაშვილი

იაპონია

15 კოტარო მაცუშიმა

14 ლომანო-ლავა ლემეკი (21 კეისუკე უჩიდა 79)

13 ტიმოთი ლაფაელე (22 ამანაკი ლოტოაჰეა 76)

12 ჰარუმიჩი ტატეკავა^კაპ

11 ქარნ ჰესქეთ (23 კენკი ფუკუოკა 51)

10 იუ ტამურა

9 ფუმიაკი ტანაკა /

1 სატოში ნაკატანი (17 კოკი იამამოტო 58)

2 შოტა ჰორიე

3 ჰეიჩირო იტო (18 იასუო იამაძი 61)

4 კოტარო იატაბე (19 სამუელა ანისე 41)

5 კიოსუკე კაძიკავა სბ 24-34

6 მელ’ჯინ ილაუა (20 უვე ჰელუ 51)

7 შუნსუკე ნუნომაკი

8 ამანაკი-ლელეი მაფი

არ შესულა: 16 ტაკეში ჰინო -

4ლ: მაცუშიმა ლემეკი (2 3) ფუკუოკა; გ 2ჯ: ტამურა

მსაჯები

რეფერი  ფედერიკო ანსელმი (არგენტინა)
კიდეებზე:  პასკალ გა’იუზერ (საფრანგეთი)  /  დენ ჯოუნზ (უელსი)
ვიდეო  ბრაიან მაკ’ნის (ირლანდია)

შაბ 12/11 2016 * თბილისი, ვაკე, მესხი (22 ათასი)

0:5(9) 0:8(17) სბ(24ი) 5:8(26) 12:8(38)  ნახ(39) /
12:13(44) 19:13(51) 22:13(57) 22:20(60) 22:25(63) სბ(66ს) 22:28(74)

დედანი   22.15 @ 12/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო