საქართველო = იაპონია @ 2016 შემოდგომა

საქართველოს ბორჯღალოსნები

შემოდგომის ტესტები 2016 * პირველი შაბათი
იაპონია * შაბ 12/11 თბილისი, ვაკე, მესხი @ 15.00
 

 

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

95

14128გ 136ჯ 3ა [743 ქ] 4სბ

14

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

42

6ლ სბ

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

95

20ლ [4 კაპ] 2სბ

12

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

44

8 [1 კაპ]

11

გიორგი აფციაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1994

19

10

ლაშა ხმალაძე

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1988

47

7ლ 4გ [43 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

15

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

36

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

ვუსთერ [ინგ პრემ]

1987

37

2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

28

3ლ

4

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

42

2ლ 2სბ

5

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ პრემ]

1984

62

12ლ 4სბ

6

მამუკა გორგოძე^კაპ

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1984

66

26ლ [8 კაპ] 5სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989 36

3ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

8

ბექა ბიწაძე

შონბრი [სფრ ფედ1]

1991

17

3ლ

მარქაფ [სათადარიგოები]

23

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

0

:

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

70

4ლ 38გ 25 3ა [180 ქ] 2სბ

21

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ დ 10]

1986

48

2სბ

16

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995 0

:

17

ვასილ კაკოვინი

ტულუზ [სფრ ტოპ 14]

1989 24

 სბ

18

დუდუ ქუბრიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1986

42

2ლ წბ 2სბ

19

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

23

5 სბ

20

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

30

6ლ სბ

12.55 @ 10/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/04 @ 21.35

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

შაბ 14.00 გორ

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

24/04 @ 18.00

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

26/04 @ 20.50

"" ლიგ

25-26/04   II ეტაპის V ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო