საქართველო _ სამოა @ 2016 შემოდგომა

შემოდგომის ტესტები

შაბ 19/11 2016 * თბილისი, ვაკე, მესხი @ 15.00

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

თამაზ მჭედლიძე

13

გიორგი კოშაძე

12

მერაბ შარიქაძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა მალაღურაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ლევან ჩილაჩავა

4

კოტე მიქაუტაძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

ვიტო კოლელიშვილი

7

მამუკა გორგოძე^კაპ

8

ბექა ბიწაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი აფციაური

22

რევაზ ჯინჭველაშვილი

21

გიორგი ბეგაძე

16

ბადრი ალხაზაშვილი

17

კახა ასიეშვილი

18

დუდუ ქუბრიაშვილი

19

შალვა სუთიაშვილი

20

გიორგი თხილაიშვილი

სამოა

15

ალბერთ ნიკორო

14

პოლ პერეს

13

ჯორჯ პისი

12

რეი(ნოლდ) ლი-ლო

11

დევიდ ლემი^კაპ

10

პათრიქ ფაჰაპალე

9

ქაენ ფოტუალიჰი

1

ლონგოვიჰი მულიპოლა

2

მანუ ლეია’ტაუა

3

ენთონი პერენისე

4

ჯეფ ლეპა

5

(თეო)ფილო პაულო

6

ჯექ ლემ

7

გრეგ ფოუ

8

ალაფოტი ფაჰო’სილივა

მწ

ალამა იერემია [ზელ]

23

დანჯელო ლეუილა

22

პელე ქაული

16

ელია ელია

17

ჰისა სასანგი

18

ნეფი ლეა’ტინგანგა

19

ტალანგა ალაფიპო

20

ჯენეზის მამეა-ლემალუ

21

ვან’ვან ფაჰაფოუ

რეფერი  ალეკსანდრ რუის (საფრანგეთი)
კიდეებზე:  ჯეი’პი დოილ (ინგლისი)  /  თომ ფოლი (ინგლისი)
ვიდეო  ბრაიან მაკ’ნის (ირლანდია)

11.00 @ 19/11_2016   >>   12.05 @ 18/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო