საქართველო 20:16 სამოა @ 2016 შემოდგომა

საქართველო 20:16 სამოა

საქართველო

15 მერაბ კვირიკაშვილი

14 თამაზ მჭედლიძე

13 გიორგი კოშაძე (23 გიორგი აფციაური 66)

12 მერაბ შარიქაძე

11 სანდრო თოდუა

10 ლაშა მალაღურაძე

9 ვასილ ლობჟანიძე (21 გიორგი ბეგაძე 68) /

1 მიხეილ ნარიაშვილი (17 კახა ასიეშვილი 52)

2 ჯაბა ბრეგვაძე (16 ბადრი ალხაზაშვილი 73)

3 ლევან ჩილაჩავა (18 დუდუ ქუბრიაშვილი 57)

4 კოტე მიქაუტაძე (19 შალვა სუთიაშვილი 61)

5 გიორგი ნემსაძე

6 ვიტო კოლელიშვილი (20 გიორგი თხილაიშვილი 57)

7 მამუკა გორგოძე^კაპ

8 ბექა ბიწაძე

არ შესულა: 22 რევაზ ჯინჭველაშვილი -

2ლ: [საჯ^ბიწაძე] ბიწაძე; 2გ 2ჯ: კვირიკაშვილი

სამოა

15 ალბერთ ნიკორო

14 პოლ პერეს

13 ჯორჯ პისი (ლეუილა 33-/)

12 რეი ლი-ლო

11 დევიდ ლემი^კაპ

10 პათრიქ ფაჰაპალე (23 დანჯელო ლეუილა 66)

9 ქაენ ფოტუალიჰი /

1 ლონგოვიჰი მულიპოლა

2 მანუ ლეია’ტაუა (16 ელია ელია 33)

3 ენთონი პერენისე (17 ჰისა სასანგი 52)

4 ჯეფ ლეპა

5 ფილო პაულო (19 ტალანგა ალაფიპო 4)

6 ჯექ ლემ

7 გრეგ ფოუ

8 ალაფოტი ფაჰო’სილივა (20 ჯენეზის მამეა-ლემალუ 66)

არ შესულან: 22 პელე ქაული / 18 ნეფი ლეა’ტინგანგა, 21 ვან’ვან ფაჰაფოუ -

ლ: პისი; 3ჯ: ფაჰაპალე

მსაჯები

რეფერი  ალეკსანდრ რუის (საფრანგეთი)
კიდეებზე:  ჯეი’პი დოილ (ინგლისი)  /  თომ ფოლი (ინგლისი)
ვიდეო  ბრაიან მაკ’ნის (ირლანდია)

შაბ 19/11 2016 * თბილისი, ვაკე, მესხი (22 ათასი)

7:0(10) 7:3(12) 7:10(22) 14:10(32) 17:10(39) ნახ(40+2) /
17:13(51) 17:16(56) 20:16(60) ბოლო(80-1)

 

დედანი   20.10 @ 19/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო