საქართველო _ შოტლანდია @ 2016 შემოდგომა

შემოდგომის ტესტები

შაბ 26/11 2016 * ქილმარნოქ, რაგბი პარქ @ 18.30 საქ = 14.30 შტლ

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

გიორგი აფციაური

13

მერაბ შარიქაძე

12

თამაზ მჭედლიძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა მალაღურაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ლევან ჩილაჩავა

4

კოტე მიქაუტაძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

ვიტო კოლელიშვილი

7

მამუკა გორგოძე^კაპ

8

ბექა ბიწაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

22

ბექა წიკლაური

21

გიორგი ბეგაძე

16

ბადრი ალხაზაშვილი

17

კახა ასიეშვილი

18

დუდუ ქუბრიაშვილი

19

ლაშა ლომიძე

20

გიორგი თხილაიშვილი

23

შალვა სუთიაშვილი

შოტლანდია

15

სთიუართ ჰოგ

14

შონ მეითლენდ

13

მარქ ბენეთ

12

ალექს დანბარ

11

თომი სიმორ

10

ფინ რასელ

9

გრეიგ ლეიდლოუ^კაპ

1

ალენ დელ

2

როს ფორდ

3

ზანდერ ფეიგერსონ

4

რიჩი გრეი

5

ჯონი გრეი

6

რობ ჰარლი

7

ჰემიშ ვოთსონ

8

რაიან ვილსონ

მწ

ვერნ ქოთერ [ზელ]

23

რორი ჰიუზ

22

პით ჰორნ

21

ალი პრაის

16

ფრეიზერ ბრაუნ

17

ალექს ალენ

18

მორეი ლოუ

19

გრანთ გილქრისთ

20

ჯონ ბარქლეი

რეფერი  მეთიუ ქარლი (ინგლისი)
კიდეებზე:  მატიო რეინალ (საფრანგეთი)  /  დენ ჯოუნზ (უელსი)
ვიდეო  საიმონ მაკ’დაუელ (ირლანდია)

10.35 @ 25/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/03 @ 17.00

25-26/03   XVI ტური

ბაგრატი

8:32

აკადემია $

არმია $

23:26

აია

ლოკომოტ $

20:26

ჯიქი

არმაზი

კვი 14.00 შევ

ბათუმი

ლელო

კვი 14.00 ლელ

ყოჩები

25/03 @ 17.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

53

+98

12-4

5

ჯიქი გორი

52

+160

10-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი

46

+56

  9-5*2

6

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

42

+46

  9-7

6

არმია

37

-12

  8-8

5

ბაგრატ ქუთ

18

-247

  3-13

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/03 @ 18.30

"" ლიგ

04-05/04   მეორე ეტაპი

მოწინავე  რვეული  

სანუგეშო ჯგუფები     

სრული განრიგი (ა4)

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ (დას)

აღმ               დას           

30-31/03   V ტურ (აღმ)

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო