საქართველო 16:43 შოტლანდია @ 2016 შემოდგომა

საქართველო 16:43 შოტლანდია

საქართველო

15 მერაბ კვირიკაშვილი (21 გიორგი ბეგაძე 73 #9)

14 გიორგი აფციაური (22 ბექა წიკლაური 21 > 73 #15)

13 მერაბ შარიქაძე

12 თამაზ მჭედლიძე

11 სანდრო თოდუა

10 ლაშა მალაღურაძე

9 ვასილ ლობჟანიძე  > 73 #14 /

1 მიხეილ ნარიაშვილი (17 კახა ასიეშვილი 49)

2 ჯაბა ბრეგვაძე (16 ბადრი ალხაზაშვილი 49)

3 ლევან ჩილაჩავა (18 დუდუ ქუბრიაშვილი 49)

4 კოტე მიქაუტაძე სბ 15-25 (ლომიძე 42-47)

5 გიორგი ნემსაძე (23 შალვა სუთიაშვილი 62)

6 ვიტო კოლელიშვილი (20 გიორგი თხილაიშვილი 46)

7 მამუკა გორგოძე^კაპ

8 ბექა ბიწაძე (19 ლაშა ლომიძე 52) -

2ლ: ლობჟანიძე; 2ჯ: კვირიკაშვილი

შოტლანდია

15 სთიუართ ჰოგ

14 შონ მეითლენდ (23 რორი ჰიუზ 53)

13 მარქ ბენეთ (22 პით ჰორნ 63)

12 ალექს დანბარ

11 თომი სიმორ

10 ფინ რასელ

9 გრეიგ ლეიდლოუ^კაპ (21 ალი პრაის 73) /

1 ალენ დელ (17 ალექს ალენ 56)

2 როს ფორდ (16 ფრეიზერ ბრაუნ 53)

3 ზანდერ ფეიგერსონ (18 მორეი ლოუ 25-/, 56 სბ 73)

4 რიჩი გრეი

5 ჯონი გრეი (19 გრანთ გილქრისთ 73)

6 რობ ჰარლი (20 ჯონ ბარქლეი 48)

7 ჰემიშ ვოთსონ

8 რაიან ვილსონ -

6ლ: სიმორ [საჯ] მეითლენდ ჰოგ (4 6) ვოთსონ; 5გ ჯ: ლეიდლოუ

მსაჯები

რეფერი  მეთიუ ქარლი (ინგლისი)
კიდეებზე:  მატიო რეინალ (საფრანგეთი)  /  დენ ჯოუნზ (უელსი)
ვიდეო  საიმონ მაკ’დაუელ (ირლანდია)

შაბ 26/11 2016 * ქილმარნოქ, რაგბი პარქ

5:0(6) 5:7(9) 5:14(15სბ) 8:14(18) 8:21(21) 8:24(28) 11:24(32) 11:31(36) /
11:38(44) 16:38(54) სბ(73შ) 16:43(77) ბოლო(80+1)

სტატისტიკა   21.20 @ 26/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო