საქართველო = შოტლანდია @ 2016 შემოდგომა

საქართველოს ბორჯღალოსნები

შემოდგომის ტესტები 2016 * მესამე შაბათი
შოტლანდია * შაბ 26/11 ქილმარნოქ, რაგბი პარქ @ 18.30 საქ
= 14.30 შტლ

 

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

97

14132გ 139ჯ 3ა [760 ქ] 4სბ

14

გიორგი აფციაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1994

21

13

მერაბ შარიქაძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

46

8 [1 კაპ]

12

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ პრო დ2]

1993

44

6ლ სბ

11

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

58

7ლ 2სბ

10

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

72

4ლ 38გ 25 3ა [180 ქ] 2სბ

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

17

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

38

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

ვუსთერ [ინგ პრემ]

1987

39

2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

30

3ლ

4

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

44

2ლ 2სბ

5

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ პრემ]

1984

64

12ლ 4სბ

6

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989 38

4ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

7

მამუკა გორგოძე^კაპ

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1984

68

26ლ [10 კაპ] 5სბ

8

ბექა ბიწაძე

შონბრი [სფრ ფედ1]

1991

19

6ლ

მარქაფ [სათადარიგოები]

22

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

24

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

21

გიორგი ბეგაძე

ბოლნისის ყოჩები [საქ დ 10]

1986

50

2სბ

16

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995 1

:

17

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

25

2ლ

18

დუდუ ქუბრიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1986

44

2ლ წბ 2სბ

19

ლაშა ლომიძე

ბეზიე [სფრ პრო დ2]

1992

24

5 სბ

20

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

32

6ლ სბ

23

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

61

2ლ [15 კაპ] 3სბ

11.20 @ 24/11_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო