2016 საქართველო - ფიჯი

ტურნე ზღვისრეთში 2016

III მატჩი * პარ 24/06  2016 * სუვა, ეი’ენ’ზედ  @  07.00 საქ (15.00 ფიჯ)

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

გიორგი ფრუიძე

13

დავით კაჭარავა

12

მერაბ შარიქაძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა ხმალაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

კახა ასიეშვილი

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ირაკლი მირცხულავა

4

გიორგი ჩხაიძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

შალვა სუთიაშვილი^კაპ

7

გიორგი თხილაიშვილი

8

ბექა ბიწაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

შალვა მამუკაშვილი

17

ზურაბ ჟვანია

18

ნიკა ხატიაშვილი

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

ლაშა ლომიძე

23

საბა შუბითიძე

ფიჯი

15

ბენიტო მასილევუ

14

სავენათა რავათა

13

ანდრიუ ნდელაი

12

ერონი ვასიტერი

11

პეთ ოზბორნ

10

ბენ ვოლავოლა

9

ნემია კენატალე

1

პენი რავაი

2

სუნია კოტო^კაპ

3

ტანიელა კოროი

4

სავენათა ტამბა’კანა’ლანგი

5

ტევიტა თავუ’მბატი

6

ნაულია ნდავაი

7

მოსესე ვოკა

8

ერემასი რა’ნდრო’ნდრო

მწ

ჯონ მაკ’ქი [ავს | ზელ]

23

(ვერე)ნიკი ნგონევა

22

სერემაია მბაი

21

ჰენრი სენილოლი

16

ვილიამე ვეიკოსო

17

ქემპიზი მაჰაფუ

18

მესაკე ნდონგე

19

ნემია სონქეტა

20

მალაკაი რავულო

რეფერი  ჯეი’პი დოილ (ირლანდია)
კიდეებზე:  ჯორჯ ქლენზი (ირლანდია) / ჯეიმზ ლექი (ავსტრალია)

10.45 @ 23/06_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო