2016 საქართველო - სამოა

ტურნე ზღვისრეთში 2016

I მატჩი * შაბ 11/06  2016 * აპია, პარქ  @  06.00 საქ (15.00 სამ)

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

გიორგი ფრუიძე

13

დავით კაჭარავა

12

მერაბ შარიქაძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა ხმალაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

კახა ასიეშვილი

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ირაკლი მირცხულავა

4

გიორგი ჩხაიძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

შალვა სუთიაშვილი^კაპ

7

გიორგი თხილაიშვილი

8

ლაშა ლომიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

თამაზ მჭედლიძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

შალვა მამუკაშვილი

17

ზურაბ ჟვანია

18

ანტონ ფეიქრიშვილი

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

საბა შუბითიძე

სამოა

15

ალბერთ ნიკორო

14

ფაჰა’ტოინა აუ’ტანგა’ვაია

13

რეი ლი’ლო

12

ფაია’ლანგა აფა’მასანგა

11

დევიდ ლემი^კაპ

10

პათრიქ ფაჰა’პალე

9

დვეინ პოლა’ტაივაო

1

სემ აიონო

2

მოტუ მატუჰუ

3

ჯეიმზ ჯონსთონ

4

ფაჰა’ტინგა ლემალუ

5

ფილო პაულო

6

ალა’ფოტი ფაჰო’სილივა

7

თი’ჯეი იოანე

8

ჯეფ ლეპა

მწ

ალამა იერემია [ზელ]

23

მალუ ფალანიკო

22

დანჯელო ლეუ’ილა

21

დენი ტუსი’ტალა

16

სეილალა ლემ

17

ნუჰული ლენე

18

ჯეიქ გრეი

19

ტალანგა ალო’ფიპო

20

ვან’ვან ფაჰა’ფოუ

რეფერი  ბენ ო’ქიფ (ზელანდია)
კიდეებზე:  ენდრიუ ლის / ჯეიმზ ლექი (ავსტრალია)

19.30 @ 10/06_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო