2016 საქართველო - ტონგა

ტურნე ზღვისრეთში 2016

II მატჩი * შაბ 18/06  2016 * სუვა (ფიჯ), ეი’ენ’ზედ  @  04.45 საქ (12.45 ფიჯ)

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

თამაზ მჭედლიძე

13

დავით კაჭარავა

12

მერაბ შარიქაძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა ხმალაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

ზურაბ ჟვანია

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

4

გიორგი ჩხაიძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

შალვა სუთიაშვილი^კაპ

7

გიორგი თხილაიშვილი

8

ბექა ბიწაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი ფრუიძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

შალვა მამუკაშვილი

17

კახა ასიეშვილი

18

ირაკლი მირცხულავა

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

ლაშა ლომიძე

ტონგა

15

დევიდ ჰალაი’ფონუა

14

ოტულეა კატოა

13

აპა’კუკი მაჰაფუ

12

ლატიუმე ფოსიტა

11

ვილიამი იონგი

10

კალი ჰალა

9

სონატანე ტაკულუა

1

ედი აჰო’ლელეი

2

ელვის ტაიონე

3

სიონე ფალეტაუ

4

ვილი კოლო’ჰოფაი

5

დენ ფალე’აფა

6

(ოტე)ნილი ლატუ^კაპ

7

ჯექ რემ

8

სიონე ტაუ

მწ

ტოუტაი კეფუ [ავს]

23

დენ კილიონი

22

ვილიამი ჰაკალო

21

ვეინ ნგა’ლუაფე

16

კამა საკალია

17

სიონე ანგა’ჰაე’ლანგი [კვჭ]

18

სილა პუა’ფისი

19

ოპეტი ფონუა

20

მიკაელე მაფი

რეფერი  ნიქ ბრაიანთ (ზელანდია)
კიდეებზე:  პასკალ გაიუზერ (საფრანგეთი) / ფაა’ჰვაე ნერუ (სამოა)

14.45 @ 17/06_2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო