2016 * ჭაბუკთა *ბ* ლიგის ვადები

2016 * ჭაბუკთა *ბ* ლიგა

ეტაპი

ვადები

I  (პულში, ერთ წრედ)

10/03 - 15/04

II  (უკეთესი რვეული, ორ წრედ)

     (რეგიონთა სანუგეშოები – ერთ წრედ)

გაზაფხულზე
28/04 - 10/06

განახლდება

შემოდგომაზე
8/09

პული                                      

 
2016 * ჭაბლიბანი = ა

"ა" პული

14/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლოკომოტივი  თბილისი    #8

4

4

0

0

2

0

0

115:028

+87

18

2

ხულიგანა  თბილისი    #1

4

3

0

1

2

1

0

135:024

+111

15

3

თბილისი  თბილისი   +

4

2

0

2

1

0

0

045:058

-13

9

4

წიქარა  თბილისი    #9

4

1

0

3

0

0

0

055:121

-66

4

5

ლომები  გორი    #16

4

0

0

4

0

0

0

022:141

-119

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 14/04 @ 18.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      11/03 @ 19.15

ლოკომოტივი

12:0

თბილისი

10/03

15.00

დიღმის ბაზა

პოღოსიანი

ცხვედიანი

წიქარა

23:12

გორი

11/03

16.00

შევარდენი

ლომსაძე

ფურცელაძე

II ტური      17/03 @ 22.50

გორი

10:27$

ლოკომოტივი

17/03

16.00

გორი

გიორგაძე

ფურცელაძე

თბილისი

0:34$

ხულიგანა

17/03

17.00

ვისოლი

მასხარაშვილი

ცხვედიანი

III ტური       24/03 @ 20.05

ხულიგანა

$69:0

გორი

24/03

15.30

ავჭალა

ჭანუყვაძე

გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტივი

$62:10

წიქარა

24/03

16.00

დიღმის ბაზა

ელოშვილი

ცხვედიანი

IV ტური       7/04 @ 18.50

წიქარა

10:24

ხულიგანა

7/04

16.00

ვისოლი

ელოშვილი

ჯალაღონია

გორი

0:22$

თბილისი

7/04

16.00

გორი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

V ტური       14/04 @ 18.50

თბილისი

23:12

წიქარა

13/04

17.00

ავჭალა

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

$8:14

ლოკომოტივი

14/04

16.30

III მასივი

აბულაშვილი

ცხვედიანი

მეორე ეტაპის თამაშები – შაბათ-კვირას!

2016 * ჭაბლიბანი = ბ

"ბ" პული

15/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო 1  თბილისი    #2

4

4

0

0

4

0

0

226:000

+226

20

2

ხვამლი  თბილისი   +

4

3

0

1

3

0

0

136:053

+83

15

3

არმია  თბილისი    #7

4

2

0

2

2

0

0

072:095

-23

10

4

კახელები  თელავი    #15

4

0

1

3

0

0

0

013:146

-133

2

5

ყოჩები  თბილისი    #10

4

0

1

3

0

0

0

011:164

-153

2

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 15/04 @ 20.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      11/03 @ 19.15

არმია

5:41$

ხვამლი

10/03

15.00

ვისოლი

ლაშხია

გოგეშვილი

ყოჩები

6:6

თელავი

11/03

17.30

შევარდენი

მასხარაშვილი

ბაქრაძე

II ტური       18/03 @ 19.00

ხვამლი

0:41$

ლელო 1

17/03

18.30

ავჭალა

ამაშუკელი

ბაქრაძე

თელავი

0:28$

არმია

18/03

16.00

თელავი

მასხარაშვილი

შიოლაშვილი

III ტური       25/03 @ 19.20

არმია

$39:5

ყოჩები

24/03

15.00

ვისოლი

აბულაშვილი

ჯალაღონია

ლელო 1

$78:0

თელავი

25/03

16.00

III მასივი

ლომსაძე

გოგეშვილი

IV ტური       7/04 @ 19.50

თელავი

7:34$

ხვამლი

7/04

16.00

თელავი

მასხარაშვილი

შიოლაშვილი

ყოჩები

0:58$

ლელო 1

7/04

18.30

ავჭალა

ლომსაძე

სუთიაშვილი

V ტური       15/04 @ 20.00

ლელო 1

$49:0

არმია

15/04

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

ხვამლი

$61:0

ყოჩები

15/04

18.30

ავჭალა

ლომსაძე

გოგეშვილი

მეორე ეტაპის თამაშები – შაბათ-კვირას!

2016 * ჭაბლიბანი = გ

"გ" პული

15/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი    #6

5

5

0

0

4

0

0

291:029

+262

24

2

არმაზი  თბილისი    #3

5

4

0

1

4

0

0

268:033

+235

20

3

ლელო 2  თბილისი   #11

5

3

0

2

2

0

0

101:120

-19

14

4

ზვავი  სტეფან’წმინდა    #14

5

2

0

3

2

0

0

097:089

+8

10

5

ვეფხვები  პატარძეული    +

5

1

0

4

0

0

0

038:246

-208

4

6

ბოლნისი  ყოჩები    +

5

0

0

5

0

1

0

029:307

-278

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

15/04 @ 17.50

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      11/03 @ 19.20

ლელო 2

17:7

სტეფან’წმ

10/03

16.00

III მასივი

ელოშვილი

ქსოვრელი

რუსთავი

$84:0

პატარძეული

10/03

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

არმაზი

$129:0

ბოლნისი

11/03

15.00

ვისოლი

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

II ტური       18/03 @ 18.45

პატარძეული

0:67$

არმაზი

17/03

16.00

პატარძეული

ელოშვილი

სუთიაშვილი

ლელო 2

$29:5

ბოლნისი

18/03

16.00

III მასივი

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

სტეფან’წმ

12:29$

რუსთავი

18/03

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

III ტური       25/03 @ 19.25

ბოლნისი

$19:21

პატარძეული

25/03

15.00

ვისოლი

მასხარაშვილი

დოლიძე

არმაზი

$31:0

სტეფან’წმ

25/03

15.30

ავჭალა

ჭანუყვაძე

აბაშიძე

რუსთავი

$69:5

ლელო 2

25/03

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

IV ტური       8/04 @ 18.50

ლელო 2

9:29$

არმაზი

8/04

16.00

III მასივი

ქავთარაძე

გოგიჩაიშვილი

რუსთავი

$85:0

ბოლნისი

8/04

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

სტეფან’წმ

$35:7

პატარძეული

8/04

16.00

სტეფან’წმ

ელოშვილი

სალთხუციშვილი

V ტური       15/04 @ 17.45

არმაზი

12:24

რუსთავი

13/04

16.00

ვისოლი

მასხარაშვილი

აბაშიძე

ბოლნისი

5:43$

სტეფან’წმ

15/04

16.00

ვისოლი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

პატარძეული

10:41$

ლელო 2

15/04

16.00

პატარძეული

ლაშხია

ღიბრაძე

მეორე ეტაპის თამაშები – შაბათ-კვირას!

2016 * ჭაბლიბანი = დ

"დ" პული

15/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

იუნკერები  ჩოხოსნები    #4

5

5

0

0

5

0

0

327:006

+321

25

2

აკადემია  თბილისი    #5

5

4

0

1

4

0

0

212:034

+178

20

3

ივერია  თბილისი   +

5

3

0

2

2

0

1

079:078

+1

13

4

თიბისი  თიანეთი    #13

5

2

0

3

2

1

0

108:154

-46

11

5

ჯიქი  თბილისი  #12

5

1

0

4

1

0

0

032:228

-196

5

6

ბარბაროსები  ყოჩები    +

5

0

0

5

0

0

0

023:281

-258

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 15/04 @ 19.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      11/03 @ 19.30

აკადემია

$32:5

ივერია

10/03

16.30

ვისოლი

მოგელაშვილი

აბაშიძე

იუნკ ჩოხს

$96:0

ბარბაროს

11/03

16.00

კიკეთი

ჭანუყვაძე

გოგიჩაიშვილი

ჯიქი

0:46$

თბს თიან

11/03

16.30

ვისოლი

ლაშხია

სუთიაშვილი

II ტური       18/03 @ 18.40

თბს თიან

0:41$

აკადემია

17/03

15.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

ჯალაღონია

ივერია

3:31$

იუნკ ჩოხს

18/03

16.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

ჯიქი

$32:15

ბარბაროს

18/03

17.00

ვისოლი

ლომსაძე

დოლიძე

III ტური       25/03 @ 19.40

აკადემია

$65:0

ჯიქი

24/03

16.30

ვისოლი

ქავთარაძე

ჯალაღონია

იუნკ ჩოხს

$91:0

თბს თიან

25/03

16.00

კიკეთი

გიორგაძე

ფურცელაძე

ბარბაროს

3:32$

ივერია

25/03

16.30

ვისოლი

მოგელაშვილი

დოლიძე

IV ტური       8/04 @ 19.00

ჯიქი

0:80$

იუნკ ჩოხს

7/04

16.00

კიკეთი

თევზაძე

გოგეშვილი

თბს თიან

$12:17

ივერია

8/04

16.00

ვისოლი

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

აკადემია

$71:0

ბარბაროს

8/04

17.30

ვისოლი

ლაშხია

აბაშიძე

V ტური       15/04 @ 19.05

ივერია

$22:0

ჯიქი

14/04

15.30

ვისოლი

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

იუნკ ჩოხს

$29:3

აკადემია

14/04

16.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

ღიბრაძე

ბარბაროს

5:50$

თბს თიან

15/04

17.30

ვისოლი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

მეორე ეტაპის თამაშები – შაბათ-კვირას!

2016 * ჭაბლიბანი = ე

"ე" პული

14/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი    #1

4

4

0

0

4

0

0

326:011

+315

20

2

იმერეთი  ჭიათურა    #9

4

2

1

1

1

0

0

070:086

-16

11

3

თორთი  ბორჯომი    +

4

2

1

1

0

0

0

051:100

-49

10

4

აია 3  ქუთაისი    #8

4

1

0

3

0

0

0

029:149

-120

4

5

გელათი  ტყიბული    +

4

0

0

4

0

1

0

037:167

-130

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო

14/04 @ 21.40

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      10/03 @ 20.10

აია 3

24:20$

ტყიბული

10/03

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ჭიათურა

12:12

ბორჯომი

10/03

16.00

შუქრუთი

მჟავანაძე

ფულარია

II ტური      17/03 @ 22.40

ბორჯომი

10:0

აია 3

17/03

16.00

ახალდაბა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ტყიბული

0:95$

აია 1

17/03

16.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

III ტური      24/03 @ 20.20

აია 3

0:33$

ჭიათურა

24/03

15.00

ქუთაისი

საჯაია

ნიქაბაძე

აია 1

$78:3

ბორჯომი

24/03

16.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

IV ტური      7/04 @ 19.20

ჭიათურა

3:67$

აია 1

7/04

16.00

შუქრუთი

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

ბორჯომი

26:10

ტყიბული

7/04

16.00

ახალდაბა

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

V ტური      15/04 @ 18.40

აია 1

$86:5

აია 3

14/04

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

ნიქაბაძე

ტყიბული

7:22

ჭიათურა

14/04

16.00

ტყიბული

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

2016 * ჭაბლიბანი = ვ

"ვ" პული

8/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი    #2

3

3

0

0

3

0

0

118:21

+97

15

2

კოლხი რაინდები  ფოთი    #7

3

2

0

1

1

0

0

046:44

+2

9

3

ღონე  ჩოხატაური    +

3

1

0

2

0

0

0

035:91

-56

4

4

არგო  ვანი    #10

3

0

0

3

0

1

0

031:74

-43

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 8/04 @ 19.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      17/03 @ 22.40

ბაგრატი

$53:7

ჩოხატაური

17/03

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

გულვერდაშვილი

ფოთი

15:10$

ვანი

17/03

16.00

ფოთი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

II ტური      24/03 @ 20.20

ვანი

7:34$

ბაგრატი

24/03

16.00

ვანი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ფოთი

$24:3

ჩოხატაური

24/03

16.00

ფოთი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III ტური      8/04 @ 19.05

ჩოხატაური

25:14

ვანი

7/04

16.00

ჩოხატაური

საჯაია

შავგულიძე

ბაგრატი

$31:7

ფოთი

8/04

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

2016 * ჭაბლიბანი = ზ

"ზ" პული

15/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

დინოზავრი  წყალტუბო    +

4

4

0

0

4

0

0

124:016

+108

20

2

აია 4  ქუთაისი    #11

4

3

0

1

0

0

0

067:071

-4

12

3

საპოვნელა  თერჯოლა    +

4

2

0

2

1

0

0

067:070

-3

9

4

ბათუმი  ბათუმი    #6

4

1

0

3

0

1

0

050:063

-13

5

5

აია 2  ქუთაისი    #3

4

0

0

4

0

1

0

027:115

-88

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 15/04 @ 18.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური       11/03 @ 19.00

ბათუმი

12:20

თერჯოლა

11/03

16.00

გონიო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

აია 4

10:31$

წყალტუბო

11/03

16.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

გულვერდაშვილი

II ტური      18/03 @ 18.15

წყალტუბო

$20:0

ბათუმი

18/03

16.00

წყალტუბო

ბიბიჩაძე

ფულარია

თერჯოლა

$24:0

აია 2

18/03

16.00

თერჯოლა

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III ტური      25/03 @ 19.50

აია 2

0:44$

წყალტუბო

25/03

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი

$8:11

აია 4

25/03

16.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

IV ტური     8/04 @ 19.10

აია 4

17:15$

აია 2

7/04

16.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

წყალტუბო

$29:6

თერჯოლა

8/04

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ფულარია

V ტური     15/04 @ 18.00

თერჯოლა

17:29

აია 4

14/04

16.00

თერჯოლა

საჯაია

შავგულიძე

აია 2

12:30

ბათუმი

15/04

16.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

2016 * ჭაბლიბანი = თ

"თ" პული

8/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლეგიონი  ხაშური    #5

3

3

0

0

2

0

0

113:03

+110

14

2

აია 5  ქუთაისი    #12  ^

3

1

0

2

0

1

0

031:83

-52

5

3

პონტო  ქობულეთი    #4

3

1

0

2

1

0

0

017:30

-13

5

4

მგლები  სურამი    +

3

1

0

2

0

0

0

025:70

-45

4

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო 8/04 @ 19.20

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/04 @ 21.15

ქობულეთი

$17:3

სურამი

18/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ხაშური

$64:0

აია 5

2/04

15.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

II ტური      25/03 @ 19.55

ხაშური

$36:3

სურამი

25/03

16.00

ხაშური

მშვენიერაძე

შავგულიძე

აია 5

14:0

ქობულეთი

25/03

16.30

ქუთაისი

ჩიხლაძე

გულვერდაშვილი

III ტური      8/04 @ 19.15

სურამი

19:17$

აია 5

8/04

16.00

სურამი

მშვენიერაძე

გულვერდაშვილი

ქობულეთი

0:13

ხაშური

8/04

16.00

ხუცუბანი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფორ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბარ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

 

IV ტური

სრულად

პარ 21/09   ბათუმი   17.00

შაბ 22/09   გორი   15.00

შაბ 22/09   ქუთაისი   17.15

კვი 23/09   ავჭალა   15.00

კვი 23/09   ავჭალა   17.30

16/09 @ 19.10

სხვ

მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

13

+52

3-0

1

ლოკომოტივი  თბ

13

+40

3-0

1

ხარები  რუსთავი ^

10

+28

2-1

2

ბათუმი  ბათუმი

10

+45

2-1

2

ლელო სარასენს  თბ

8

-7

2-1

0

არმაზი  მარნეული

6

+17

1-2

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-24

1-2

1

ჯიქი  გორი

5

-32

1-2

1

აკადემია  თბილისი

1

-59

0-3

1

არმია  თბილისი

1

-60

0-3

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

19-20/09  აღმ  III ტური  |  დას  II ტური

"" [2000-01 დაბ]

21-23/09  III ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

22-23/09  II ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

10-11/09  I ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა [3194] მოთამაშე  [20/09]

კაცი [1291]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1281]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

18/08  ნამიბიამ მოიგო    აფრიკის ზონა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო