საქართველო 49:10 რუმინეთი

18წ ევროპა 2016

საქართველო 49:10 რუმინეთი

საქართველო

15 ბექა მამუკაშვილი, 14 გიორგი ნარიმანიძე, 13 სანდრო სვანიძე (22 გიორგი წიკლაური 65) 12 ლუკა მარგიანი (23 კოტე ხამაშურიძე 58) 11 ივანე კალანდაძე; 10 გელა აფრასიძე, 9 ელგუჯა კიკვაძე (21 იოსებ ხეტაშვილი 62) /

1 გურამ გოგიჩაშვილი (18 ლუკა აზარიაშვილი 41) 2 თენგიზ ზამთარაძე (17 ლევან პაპიძე 55) 3 ჯემალ შათირიშვილი (16 გიორგი ნუცუბიძე 60) 4 არსენ მაჩალაძე (20 თენგიზ გიგოლაშვილი 65) 5 ლაშა ჯაიანი (19 გიგა გრიგალაშვილი 60) 6 სანდრო მამამთავრიშვილი, 7 ბექა საღინაძე^კაპ, 8 თორნიკე ჯალაღონია *

არ შესულან: 24 სანდრო კალმახელიძე, 25 საბა ხურცილავა, 26 არდაშ დარბოევი -

7ლ: ნარიმანიძე საღინაძე კალანდაძე (3 5) [საჯ] სვანიძე გიგოლაშვილი; 4გ 2ჯ: აფრასიძე

რუმინეთი - 2ლ: 13 ბერკუ, 16 სირბუ / სბ 8 რადუ, 6 ს|შერ

მსაჯი ლაზოზა (საფრანგეთი)
პარ 18/03   ლისაბონი, ჟამორ (წვიმა) @ 12.00 = 16.00 საქ

7:0(3) 10:0(12) 15:0(19) 15:5(23) სბ(28რ) /
18:5(41სბ) 25:5(48) 32:5(51) 32:10(55) 37:10(56) 44:10(63) 49:10(68)
#
ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    19/03 @ 14.10

 

საქართველო 29:10 პორტუგალია

საქართველო

15 ბექა მამუკაშვილი, 14 გიორგი ნარიმანიძე, 13 თორნიკე ჯალაღონია, 12 კოტე ხამაშურიძე, 11 ივანე კალანდაძე (24 ლუკა მარგიანი 56) 10 გელა აფრასიძე (21 იოსებ ხეტაშვილი 66) 9 ელგუჯა კიკვაძე (25 საბა ხურცილავა _?) /

1 გურამ გოგიჩაშვილი (16 გიორგი ნუცუბიძე 59) 2 თენგიზ ზამთარაძე (17 ლევან პაპიძე 61) 3 ჯემალ შათირიშვილი (18 ლუკა აზარიაშვილი 51) 4 ბექა საღინაძე^კაპ, 5 ლაშა ჯაიანი (_? 49) 6 სანდრო მამამთავრიშვილი, 7 თენგიზ გიგოლაშვილი (22 გიორგი წიკლაური 48) 8 არსენ მაჩალაძე *

არ შესულან (_?): 19 გიგა გრიგალაშვილი,  20 სანდრო კალმახელიძე, 23 სანდრო სვანიძე, 26 რევაზ ხარაზიშვილი -

4ლ: მამამთავრიშვილი მაჩალაძე (2 3) ხურცილავა; 3გ ჯ: აფრასიძე

პორტუგალია - 2ლ: 15 პინტუ, 11 გონსალვეშ

მსაჯი იორდაკესკუ (რუმინეთი)
სამ 22/03 ლისაბონი, ჟამორ (ათასი) @ 12.00 = 16.00 საქ

7:0(3) 7:5(12) 14:5(26) 21:5(33) 21:10(34) /
24:10(41) 29:10(61) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    22/03 @ 22.20

საქართველო 0:42 საფრანგეთი

 

საქართველო 0:42 საფრანგეთი

საქართველო

15 ბექა მამუკაშვილი (კალანდაძე 67) 14 გიორგი ნარიმანიძე წბ 51, 13 სანდრო სვანიძე (22 გიორგი წიკლაური 36) 12 ლუკა მარგიანი, 11 ივანე კალანდაძე (21 იოსებ ხეტაშვილი ?) 10 გელა აფრასიძე (25 საბა ხურცილავა 50) 9 ელგუჯა კიკვაძე /

1 გურამ გოგიჩაშვილი (18 ლუკა აზარიაშვილი ? სბ 78) 2 თენგიზ ზამთარაძე, 3 ჯემალ შათირიშვილი (16 გიორგი ნუცუბიძე ?) 4 ბექა საღინაძე^კაპ, 5 ლაშა ჯაიანი (19 გიგა გრიგალაშვილი 42) 6 სანდრო მამამთავრიშვილი, 7 თენგიზ გიგოლაშვილი (24 თორნიკე ჯალაღონია 48) 8 არსენ მაჩალაძე *

არ შესულან (?): 17 ლევან პაპიძე, 20 სანდრო კალმახელიძე, 23 კოტე ხამაშურიძე

საფრანგეთი - 6ლ: 11 ტოზენ (1 5 6) 7 ვინ, 9 კოვი, 13 დეკრონ; 6გ: 15 დარმონ

მსაჯი იორდაკესკუ (რუმინეთი)
შაბ 27/03 ლისაბონი, უნივერსიტეტი (_) @ 17.00 = 21.00 საქ

0:7(3) 0:14(12) 0:21(19) 0:28(25) 0:35(32) /
წბ(51სქ) 0:42(55) სბ(70სქ)  # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    27/03 @ 18.40

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018 * რაგბი ევროპა

17/02_2018 @ 22.55     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

23 მოთამაშე  |  გუნდები + მსაჯები  |  უსრული ოქმი

რუს $  48:7 ბელ

ესპ  კვი 15.45  რუმ

2’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+111

17

111

2-0

2

რუსეთი

6

+34

8

61

1-1

2

რუმინეთი

5

+79

13

85

1-0

1

ესპანეთი

4

+7

3

20

1-0

0

ბელგია

0

-88

1

7

0-2

0

გერმანია

0

-143

0

6

0-2

0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |   დებულება 

თებერვლის 36-კაცა რაზმი

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2017-18 * დიდი 10

17/02_2018 @ 16.50

 

XIII ტური

სრულად

პარ 16/02   ავჭალა   16.00

შაბ 17/02   ქუთაისი   13.00

შაბ 17/02   ავჭალა   15.00

კვი 18/02   ქუთაისი   14.00

კვი 18/02   ავჭალა   16.00

17/02 @ 16.50

სხვ

    მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

52

+189

12-1

4

ლოკომოტივი

51

+140

11-2

7

ლელო სარასენს

41

+86

09-4

5

ჯიქი  გორი

38

+95

07-4*1

8

ბათუმი

37

+87

07-5*1

7

ხარები  რუსთავი

28

-55

06-6*1

2

აკადემია

21

-14

03-10

9

არმაზი  მარნეული

19

-80

03-8*1

5

არმია

10

-161

02-10

2

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-287

01-11

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2019 * მსოფლიო თასი

17/02_2018 @ 19.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ურუ

შესარჩევები    ევროპის ზონა

7’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი

20

+122

28

199

4-1

4

ესპანეთი

17

+54

11

101

4-1

1

რუსეთი

15

+38

20

154

3-3

3

გერმანია

8

-115

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-99

08

071

0-5

2

შავი დაფა

9/02_2018 @ 16.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * პირველი ლიგა

18/12_2017 @ 20.00

განახლდება  3/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

13/02_2018 @ 19.05

გარდამავალი ტურნირი

23/02 - 29/04   "" ლიგ

1/03 - 4/05   "" ლიგ

ესები

2/10_2017 @ 12.45

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო