საქართველო 49:10 რუმინეთი

18წ ევროპა 2016

საქართველო 49:10 რუმინეთი

საქართველო

15 ბექა მამუკაშვილი, 14 გიორგი ნარიმანიძე, 13 სანდრო სვანიძე (22 გიორგი წიკლაური 65) 12 ლუკა მარგიანი (23 კოტე ხამაშურიძე 58) 11 ივანე კალანდაძე; 10 გელა აფრასიძე, 9 ელგუჯა კიკვაძე (21 იოსებ ხეტაშვილი 62) /

1 გურამ გოგიჩაშვილი (18 ლუკა აზარიაშვილი 41) 2 თენგიზ ზამთარაძე (17 ლევან პაპიძე 55) 3 ჯემალ შათირიშვილი (16 გიორგი ნუცუბიძე 60) 4 არსენ მაჩალაძე (20 თენგიზ გიგოლაშვილი 65) 5 ლაშა ჯაიანი (19 გიგა გრიგალაშვილი 60) 6 სანდრო მამამთავრიშვილი, 7 ბექა საღინაძე^კაპ, 8 თორნიკე ჯალაღონია *

არ შესულან: 24 სანდრო კალმახელიძე, 25 საბა ხურცილავა, 26 არდაშ დარბოევი -

7ლ: ნარიმანიძე საღინაძე კალანდაძე (3 5) [საჯ] სვანიძე გიგოლაშვილი; 4გ 2ჯ: აფრასიძე

რუმინეთი - 2ლ: 13 ბერკუ, 16 სირბუ / სბ 8 რადუ, 6 ს|შერ

მსაჯი ლაზოზა (საფრანგეთი)
პარ 18/03   ლისაბონი, ჟამორ (წვიმა) @ 12.00 = 16.00 საქ

7:0(3) 10:0(12) 15:0(19) 15:5(23) სბ(28რ) /
18:5(41სბ) 25:5(48) 32:5(51) 32:10(55) 37:10(56) 44:10(63) 49:10(68)
#
ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    19/03 @ 14.10

 

საქართველო 29:10 პორტუგალია

საქართველო

15 ბექა მამუკაშვილი, 14 გიორგი ნარიმანიძე, 13 თორნიკე ჯალაღონია, 12 კოტე ხამაშურიძე, 11 ივანე კალანდაძე (24 ლუკა მარგიანი 56) 10 გელა აფრასიძე (21 იოსებ ხეტაშვილი 66) 9 ელგუჯა კიკვაძე (25 საბა ხურცილავა _?) /

1 გურამ გოგიჩაშვილი (16 გიორგი ნუცუბიძე 59) 2 თენგიზ ზამთარაძე (17 ლევან პაპიძე 61) 3 ჯემალ შათირიშვილი (18 ლუკა აზარიაშვილი 51) 4 ბექა საღინაძე^კაპ, 5 ლაშა ჯაიანი (_? 49) 6 სანდრო მამამთავრიშვილი, 7 თენგიზ გიგოლაშვილი (22 გიორგი წიკლაური 48) 8 არსენ მაჩალაძე *

არ შესულან (_?): 19 გიგა გრიგალაშვილი,  20 სანდრო კალმახელიძე, 23 სანდრო სვანიძე, 26 რევაზ ხარაზიშვილი -

4ლ: მამამთავრიშვილი მაჩალაძე (2 3) ხურცილავა; 3გ ჯ: აფრასიძე

პორტუგალია - 2ლ: 15 პინტუ, 11 გონსალვეშ

მსაჯი იორდაკესკუ (რუმინეთი)
სამ 22/03 ლისაბონი, ჟამორ (ათასი) @ 12.00 = 16.00 საქ

7:0(3) 7:5(12) 14:5(26) 21:5(33) 21:10(34) /
24:10(41) 29:10(61) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    22/03 @ 22.20

საქართველო 0:42 საფრანგეთი

 

საქართველო 0:42 საფრანგეთი

საქართველო

15 ბექა მამუკაშვილი (კალანდაძე 67) 14 გიორგი ნარიმანიძე წბ 51, 13 სანდრო სვანიძე (22 გიორგი წიკლაური 36) 12 ლუკა მარგიანი, 11 ივანე კალანდაძე (21 იოსებ ხეტაშვილი ?) 10 გელა აფრასიძე (25 საბა ხურცილავა 50) 9 ელგუჯა კიკვაძე /

1 გურამ გოგიჩაშვილი (18 ლუკა აზარიაშვილი ? სბ 78) 2 თენგიზ ზამთარაძე, 3 ჯემალ შათირიშვილი (16 გიორგი ნუცუბიძე ?) 4 ბექა საღინაძე^კაპ, 5 ლაშა ჯაიანი (19 გიგა გრიგალაშვილი 42) 6 სანდრო მამამთავრიშვილი, 7 თენგიზ გიგოლაშვილი (24 თორნიკე ჯალაღონია 48) 8 არსენ მაჩალაძე *

არ შესულან (?): 17 ლევან პაპიძე, 20 სანდრო კალმახელიძე, 23 კოტე ხამაშურიძე

საფრანგეთი - 6ლ: 11 ტოზენ (1 5 6) 7 ვინ, 9 კოვი, 13 დეკრონ; 6გ: 15 დარმონ

მსაჯი იორდაკესკუ (რუმინეთი)
შაბ 27/03 ლისაბონი, უნივერსიტეტი (_) @ 17.00 = 21.00 საქ

0:7(3) 0:14(12) 0:21(19) 0:28(25) 0:35(32) /
წბ(51სქ) 0:42(55) სბ(70სქ)  # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    27/03 @ 18.40

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო