2016 * ჭაბუკთა *ა* ლიგის ვადები

2016 * ჭაბუკთა *ა* ლიგა

ეტაპი

ვადები

= პულებში, ერთ წრედ

1/03 - 6/04

II = უკეთესი რვეული: ორ წრედ (ოქროს ქულებით)

     15 გუნდის სანუგეშო: ორ პულად, ორ წრედ (ოქროს ქულებით)

გაზაფხულზე
19/04 - 11/05

განახლდება

შემოდგომაზე
30/08

პული                                 ფინალები    სარეიტინგო

 
2016 * ჭაბლანი = მოწინავენი

მეორე ეტაპი

მოწინავე შვიდეული

2/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი  (ა1)

12

10

1

1

9

1

0

619:094

+525

52

2

ლელო  თბილისი  (ბ1)

12

10

1

1

6

0

0

339:144

+195

48

3

ლოკომოტივი  თბილისი  (გ1)

12

9

0

3

3

0

0

263:223

+40

39

4

ხარები  რუსთავი  (დ1)

12

5

0

7

2

3

0

227:277

-50

25

5

ჯიქი  თბილისი  (ა2)

12

3

0

9

1

4

0

165:278

-113

17

6

ბაგრატი  ქუთაისი  (ბ2)

12

2

0

10

0

5

0

113:368

-255

13

7

იუნკერები ჩოხოსნები  (დ2)

12

2

0

9

0

1

0

147:489

-342

9

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)
არმია მოიხსნა = მისი შედეგები  გაუქმდა

2/11 @ 18.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პულებიდან გადმოყოლილი თამაშები

ბაგრატი

$3:10

ლელო

8/03

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

ფულარია

ჯიქი

0:51$

აია 1

23/03

17.00

ვისოლი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

არმია

0:40$

ლოკომოტ

6/04

15.00

დიღმის ბაზა

აბულაშვილი

ცხვედიანი

რუსთავი

26:14

იუნკ ჩოხოს

6/04

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

პირველი წრე

II ტური   19/04 @ 20.10   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

$41:8

იუნკერ'ჩოხოს

19/04

15.00 დიღმის ბაზა აბულაშვილი გოგიჩაიშვილი

ლელო

$50:3

არმია

19/04

16.00 III მასივი თევზაძე სალთხუციშვილი

აია 1

$97:3

ბაგრატი

19/04

16.00 ქუთაისი ჭიქაბერიძე მარგველაშვილი

ჯიქი

$10:16

რუსთავი

19/04

17.30 ვისოლი მოგელაშვილი ცხვედიანი

III ტური   27/04 @ 18.30   ^ ცხრილი

არმია

5:72$

აია 1

26/04

15.30 შევარდენი აბულაშვილი სალთხუციშვილი

იუნკერ'ჩოხოს

7:28$

ლელო

26/04

16.00 კიკეთი მოგელაშვილი ღიბრაძე

ბაგრატი

$22:23

ჯიქი

26/04

16.00 ქუთაისი

ჩიხლაძე

ფულარია

რუსთავი

$18:20

ლოკომოტ

27/04

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი ქერაშვილი

IV ტური   5/05 @ 18.05    ^ ცხრილი

ბაგრატი

21:3

არმია

4/05

16.00 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

აია 1

$123:0

იუნკერ'ჩოხოს

4/05

17.30 ქუთაისი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ჯიქი

$21:22

ლოკომოტ

5/05

15.30 დიღმის ბაზა

აბულაშვილი

ჯალაღონია

ლელო

$47:10

რუსთავი

5/05

16.00 III მასივი

ამაშუკელი

სალთხუციშვილი

V ტური   10/05 @ 18.40  ^ ცხრილი

არმია

3:55$

ჯიქი

10/05

16.00

ვისოლი

აბულაშვილი სალთხუციშვილი

რუსთავი

17:29

აია 1

10/05

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი ქერაშვილი

იუნკერ'ჩოხოს

17:14$

ბაგრატი

10/05

16.00 კიკეთი ამაშუკელი გოგიჩაიშვილი

ლოკომოტ

16:38$

ლელო

10/05

17.00 III მასივი თევზაძე გოგეშვილი

VI ტური   30/08 @ 21.10   ^ ცხრილი

აია 1

$22:6

ლოკომოტ

30/08

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

არმია

21:39

იუნკერ'ჩოხოს

30/08

17.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

ბაგრატი

$12:17

რუსთავი

30/08

17.30

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ჯიქი

$10:13

ლელო

30/08

18.30

შევარდენი

აბულაშვილი

ქერაშვილი

VII ტური   7/09 @ 19.15   ^ ცხრილი

იუნკერ'ჩოხოს

$18:24

ჯიქი

6/09

17.00 კიკეთი თევზაძე ნარიმანიძე

რუსთავი

$47:0

არმია

6/09

17.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ლოკომოტ

$36:8

ბაგრატი

6/09

18.30

შევარდენი

აბულაშვილი სალთხუციშვილი

ლელო

13:23$

აია 1

7/09

17.00 III მასივი ამაშუკელი

ნარიმანიძე

მეორე წრე

VIII ტური    14/09 @ 20.40   ^ ცხრილი

იუნკერ'ჩოხოს

0:25$

რუსთავი

13/09 16.00 კიკეთი თევზაძე სალთხუციშვილი

აია 1

$35:5

ჯიქი

13/09 16.00 ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ლოკომოტ

$X:0

არმია-6

13/09 18.00 შევარდენი . ჩიტალაძე

ლელო

$24:0

ბაგრატი

14/09 17.00 III მასივი ლაშხია ნარიმანიძე

IX ტური    21/09 @ 18.40   ^ ცხრილი

იუნკერ'ჩოხოს

19:46$

ლოკომოტ

20/09 16.00 კიკეთი ამაშუკელი ნარიმანიძე

რუსთავი

$34:7

ჯიქი

20/09 16.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

ბაგრატი

10:94$

აია 1

20/09

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

ფულარია

არმია

0:36$

ლელო

21/09 17.00 III მასივი თევზაძე გოგეშვილი

X ტური    28/09 @ 19.35   ^ ცხრილი

ჯიქი

$0:3

ბაგრატი

27/09

15.30

ავჭალა

აბულაშვილი გოგეშვილი

აია 1

$X:0

არმია

27/09

16.00

ქუთაისი

. .

ლოკომოტ

26:18

რუსთავი

27/09

18.00

შევარდენი

ამაშუკელი ნარიმანიძე

ლელო

$49:15

იუნკერ'ჩოხოს

28/09 17.00 III მასივი თევზაძე სალთხუციშვილი

XI ტური    12/10 @ 17.45   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

23:14

ჯიქი

11/10

15.30

ავჭალა

აბულაშვილი ფურცელაძე

იუნკერ'ჩოხოს

14:63$

აია 1

11/10 16.00 კიკეთი ამაშუკელი ნარიმანიძე

რუსთავი

$31:35

ლელო

12/10 16.00 რუსთავი გვირჯიშვილი ქერაშვილი

XII ტური    19/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

ბაგრატი

$8:14

იუნკერ'ჩოხოს

18/10

16.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე ფულარია

ლელო

$42:0

ლოკომოტ

19/10 16.00 III მასივი თევზაძე სალთხუციშვილი

აია 1

$62:3

რუსთავი

19/10 16.30 ქუთაისი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

XIII ტური    26/10 @ 21.20  ^ ცხრილი

რუსთავი

$12:15

ბაგრატი

25/10 16.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

ლოკომოტ

3:0$

აია 1

26/10 14.00 შევარდენი ამაშუკელი სალთხუციშვილი

ლელო

20:9

ჯიქი

26/10 16.00 III მასივი თევზაძე ცხვედიანი

XIV ტური    2/11 @ 18.05   ^ ცხრილი

ბაგრატი

15:24

ლოკომოტ

1/11 14.00 ქუთაისი მშვენიერაძე ნიქაბაძე

ჯიქი

$42:21

იუნკერ'ჩოხოს

1/11 18.00 შევარდენი ამაშუკელი აბაშიძე

აია 1

20:20

ლელო

2/11 15.00 ქუთაისი ამირხანაშვილი ფულარია

საკვარცხლბეკო ფინალები

ნახევარ'ფინალები     30/11 @ 18.30

აია 1 #1

22:3

რუსთავი #4

30/11 16.00 ქუთაისი ჩიხლაძე მარგველაშვილი

ლელო #2

55:0

ლოკომოტ #3

30/11 16.30 შევარდენი თევზაძე ნ.მგელაძე

ბრინჯაო     6/12 @ 17.50

ლოკომოტ

3:10

რუსთავი

6/12

16.00 შევარდენი თევზაძე ჯალაღონია

ოქრო   7/12 @ 17.15

აია 1

13:15

ლელო

7/12

15.00 ქუთაისი გვირჯიშვილი ღიბრაძე
კიბე:   1 ლელო,  2 აია1,  3 რუსთავი,
4 ლოკომოტივი,  5 ჯიქი,  6 ბაგრატი,  7 იუნკერები ჩოხოსნები
2016 * ჭაბლანი = ე
 

"" სანუგეშო ექვსეული

18/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი  (3)

10

7

1

2

5

2

0

294:119

+175

37

2

აკადემია  თბილისი  (ა4)

10

7

1

2

3

1

0

162:119

+43

34

3

პონტო  ქობულეთი  (დ4)

10

7

0

3

4

1

1

245:095

+150

32

4

დინოზავრი წყალტუბო  (დ5)

10

6

0

4

2

1

1

218:152

+66

26

5

ჯრუჭი  საჩხერე  (ა5)

10

1

0

9

1

2

0

078:216

-138

7

6

არწივები  ოზურგეთი  (დ6)

10

1

0

9

1

0

2

079:375

-296

3

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)
ყოჩები მოიხსნა = მისი შედეგები  
გაუქმდა

18/10 @ 21.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პულებიდან გადმოყოლილი თამაშები

ყოჩები

$32:3

აკადემია

1/03

13.00

შევარდენი

მასხარაშვილი

გოგეშვილი

საჩხერე

0:50$

ყოჩები

8/03

16.00

საჩხერე

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

საჩხერე

$6:10

აკადემია

23/03

16.00

საჩხერე

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ქობულეთი

10:29$

ბათუმი

2/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ქობულეთი

21:7

წყალტუბო

9/03

16.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

წყალტუბო-1

$65:0

ოზურგეთი-1

16/03

16.00

წყალტუბო

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ბათუმი

$36:3

ოზურგეთი

22/03

16.00

გონიო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

წყალტუბო

14:31

ბათუმი

5/04

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ოზურგეთი

17:47$

ქობულეთი

5/04

16.00

ზვანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

პირველი წრე

IV ტური   4/05 @ 18.45   ^ ცხრილი

აკადემია

17:17

ბათუმი

19/04

16.00

ვისოლი

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ყოჩები-2

$52:10

ოზურგეთი

20/04

16.00

ვისოლი

ლაშხია

აბაშიძე

საჩხერე

3:34$

ქობულეთი

20/04

16.00

საჩხერე

საჯაია

ფულარია

V ტური   27/04 @ 18.45   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

12:48$

აკადემია

26/04

16.00

ზვანი

საჯაია შავგულიძე

ბათუმი

20:8

საჩხერე

26/04

16.00

გონიო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

წყალტუბო

$X:0

ყოჩები-1

27/04

16.00

წყალტუბო

. .

VI ტური   5/05 @ 18.20   ^ ცხრილი

ყოჩები

6:23$

ქობულეთი

4/05

16.00

ვისოლი

თევზაძე

გოგეშვილი

აკადემია

$10:15

წყალტუბო

4/05

17.30

ვისოლი

მოგელაშვილი

სუთიაშვილი

საჩხერე

$32:12

ოზურგეთი

5/05 14.00 საჩხერე

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

VII ტური   11/05 @ 19.40   ^ ცხრილი

ქობულეთი

$13:17

აკადემია

10/05

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

წყალტუბო

8:0

საჩხერე

11/05

16.00 წყალტუბო

საჯაია

ფულარია

ბათუმი

$30:0

ყოჩები-1

11/05

16.00

გონიო

. .

მეორე წრე

VIII ტური   31/08 @ 17.25   ^ ცხრილი

ოზურგეთი

10:57$

ბათუმი

31/08

16.00

ზვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

წყალტუბო

$6:12

ქობულეთი

31/08

16.00

წყალტუბო

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

IX ტური   6/09 @ 18.25 ^ ცხრილი

ქობულეთი

$36:0

ოზურგეთი

6/09

13.30 ხუცუბანი ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბათუმი

$41:14

წყალტუბო

6/09

16.00 გონიო საჯაია მარგველაშვილი

X ტური   14/09 @ 20.50   ^ ცხრილი

აკადემია

23:8

საჩხერე

13/09

15.30 ავჭალა აქუბარდია ფურცელაძე

ბათუმი

$16:18

ქობულეთი

13/09 16.00 გონიო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ოზურგეთი

10:48$

წყალტუბო

14/09

16.00

ზვანი

მშვენიერაძე ჩიხლაძე

 XI ტური   21/09 @ 18.35   ^ ცხრილი

ბათუმი

$19:20

აკადემია

20/09 16.00 ბათუმი საჯაია მარგველაშვილი

ქობულეთი

$54:0

საჩხერე

21/09

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე ფულარია

XII ტური   27/09 @ 18.15   ^ ცხრილი

საჩხერე

5:28

ბათუმი$

27/09 16.00 შუქრუთი საჯაია მარგველაშვილი

აკადემია

$X:0

ოზურგეთი-1

27-28/09 . . . .

XIII ტური    13/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

წყალტუბო

29:17

აკადემია

11/10

16.00

წყალტუბო

ჩიხლაძე ფულარია

ოზურგეთი

$15:6

საჩხერე

13/10

16.00

ზვანი

მშვენიერაძე მარგველაშვილი

XIV ტური   18/10 @ 21.45   ^ ცხრილი

საჩხერე

$10:12

წყალტუბო

18/10

16.00

საჩხერე

ჭიქაბერიძე ზიბზიბაძე

აკადემია

$X:0

ქობულეთი-1

18/10

18.00

შევარდენი

. .

 

2016 * ჭაბლანი = ვ
 

"" სანუგეშო ექვსეული

19/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

წიქარა  თბილისი  (3)

10

7

1

2

6

1

0

288:105

+183

37

2

ვეფხვები  პატარძეული  (4)

10

7

0

3

4

1

0

273:148

+125

33

3

ლეგიონი  ხაშური  (6)

10

5

0

5

0

2

0

137:174

-37

22

4

აია 2  ქუთაისი  (6)

10

4

0

6

2

1

0

108:202

-94

19

5

არგო  ვანი  (5)

10

3

1

6

2

3

1

144:137

+7

18

6

კახელები  თელავი  (5)

10

3

0

7

0

1

0

095:279

-184

13

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

თიბისი და ხულიგანა მოიხსნენ = მათი შედეგები  გაუქმდა

19/10 @ 18.20

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პულებიდან გადმოყოლილი თამაშები

წიქარა

$27:10

ვანი

1/03

15.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

სალთხუციშვილი

ვანი

$10:15

აია 2

8/03

15.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

წიქარა

$38:14

თიბისი

9/03

17.30

შევარდენი

ქავთარაძე

აბაშიძე

აია 2

0:34$

წიქარა

15/03

17.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

აია 2

7:22$

თიბისი

23/03

16.00

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

თიბისი

17:26

ვანი

6/04

16.00

ვისოლი

თევზაძე

აბაშიძე

ხულიგანა

$24:3

პატარძ

2/03

15.30

შევარდენი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

ხულიგანა

$53:0

თელავი

9/03

16.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

თელავი

18:13$

ხაშური

16/03

16.00

წინანდალი

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

პატარძ

$36:20

ხაშური

22/03

16.00

პატარძეული

ქავთარაძე

ღიბრაძე

თელავი

14:28

პატარძ

6/04

16.00

წინანდალი

მასხარაშვილი

შიოლაშვილი

ხაშური

0:8

ხულიგანა

6/04

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

პირველი წრე

IV ტური   25/04 @ 18.15   ^ ცხრილი

აია 2

$19:0

თელავი

20/04

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

გულვერდაშვილი

ვანი

$39:7

პატარძეული

20/04

16.00

ვანი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

წიქარა

$41:0

ხაშური

20/04

17.00

ავჭალა

მასხარაშვილი

გოგეშვილი

თიბისი

0:X$

ხულიგანა

20/04

17.30

ვისოლი

ქავთარაძე

აბაშიძე

V ტური   27/04 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხულიგანა

10:8$

ვანი

27/04

15.30

შევარდენი

მასხარაშვილი

გოგიჩაიშვილი

პატარძეული

$47:5

აია 2

27/04

16.00

პატარძეული

თევზაძე

ღიბრაძე

თელავი

14:22

წიქარა

27/04

16.00

წინანდალი

ლომსაძე

შიოლაშვილი

VI ტური   4/05 @ 18.30   ^ ცხრილი

აია 2

$5:8

ხულიგანა

3/05

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ვანი

$36:7

ხაშური

3/05

16.00 ვანი საჯაია ფულარია

წიქარა

$24:5

პატარძეული

4/05

17.00 ავჭალა გვირჯიშვილი აბაშიძე

VII ტური  11/05 @ 19.50   ^ ცხრილი

თელავი

$13:15

ვანი

10/05

16.00

წინანდალი

მოგელაშვილი შიოლაშვილი

ხაშური

19:5

აია 2

11/05

16.00

ხაშური

ჩიხლაძე ნიქაბაძე

ხულიგანა

$3:10

წიქარა

11/05

17.00

ავჭალა

ქავთარაძე ფურცელაძე

მეორე წრე

VIII ტური   31/08 @ 20.35   ^ ცხრილი

პატარძეული

$71:5

თელავი

31/08

16.00

პატარძეული

აბულაშვილი

ღიბრაძე

წიქარა

$44:12

აია 2

31/08

17.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

დოლიძე

ხულიგანა

$11:15

ხაშური

31/08

18.00

შევარდენი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

IX ტური   21/09 @ 19.25   ^ ცხრილი

ვანი-1

7:7

წიქარა

6/09

16.00 ვანი მჟავანაძე ნიქაბაძე

თელავი

12:5$

ხულიგანა

7/09

16.00 წინანდალი მოგელაშვილი შიოლაშვილი

ხაშური

$11:13

პატარძეული

7/09

16.00 ხაშური ჭიქაბერიძე შავგულიძე

X ტური   14/09 @ 20.55   ^ ცხრილი

აია 2

$27:3

ვანი

14/09 16.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე ფულარია

ხაშური

23:5

თელავი

14/09 16.00 ხაშური ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე

XI ტური   21/09 @ 19.10  ^ ცხრილი

პატარძეული

11:10$

ვანი

20/09

16.00

პატარძეული

აბულაშვილი ღიბრაძე

ხაშური

14:12$

წიქარა

21/09 16.00 ხაშური მშვენიერაძე შავგულიძე

თელავი

14:7$

აია 2

21/09 16.00 წინანდალი პოღოსიანი შიოლაშვილი

XII ტური   28/09 @ 19.45   ^ ცხრილი

წიქარა

$70:0

თელავი

28/09 15.30 ავჭალა გვირჯიშვილი ფურცელაძე

აია 2

13:12$

პატარძეული

28/09 16.00 ქუთაისი მჟავანაძე ნიქაბაძე

XIII ტური   12/10 @ 17.35    ^ ცხრილი

პატარძეული

$43:7

წიქარა

11/10

16.00

პატარძეული

თევზაძე ღიბრაძე

ხაშური

11:3

ვანი

12/10 16.00 ხაშური ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

XIV ტური  19/10 @ 18.15   ^ ცხრილი

აია 2

5:19

ხაშური

19/10 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

ვანი

$11:12

თელავი

19/10 16.00 ვანი მჟავანაძე შავგულიძე

 

2016 * ჭაბლანი = ვ

სარეიტინგო მატჩები

VIII, X, XII, XIV, XVI და XVIII ადგილებისთვის

XV ტური  26/10 @ 21.15

საჩხერე (5)

3:52

ვანი (5)

25/10

16.00

საჩხერე

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

ქობულეთი (ე3)

17:0

ხაშური (ვ3)

25/10

16.00

ხუცუბანი

ჭიქაბერიძე

გ.ჩიხლაძე

აკადემია (ე2)

14:28

პატარძ (ვ2)

25/10

18.30

შევარდენი

აბულაშვილი

ფურცელაძე

წყალტუბო (ე4)

3:29

აია 2 (ვ4)

26/10

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ფულარია

ოზურგეთი (6)

5:44

თელავი (6)

26/10

16.00

ზვანი

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

ბათუმი (ე1)

3:29

წიქარა (ვ1)

26/10

16.00

ბათუმი

საჯაია

მარგველაშვილი

XVI ტური  2/11 @ 18.40

პატარძ (ვ2)

X:0

აკადემია (ე2)

1/11

16.00

პატარძეული

 

 

ხაშური (ვ3)

14:8

ქობულეთი (ე3)

1/11

16.00

ხაშური

საჯაია

მარგველაშვილი

აია 2 (ვ4)

12:7

წყალტუბო (ე4)

2/11

16.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

ვანი (5)

20:0

საჩხერე (5)

2/11

16.00

ვანი

მშვენიერაძე

შავგულიძე

თელავი (6)

X:0

ოზურგეთი (6)

2/11

16.00

წინანდალი

 

 

წიქარა (ვ1)

24:13

ბათუმი (ე1)

2/11

17.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

აბაშიძე

 

კიბე:   8 წიქარა,  9 ბათუმი,  10 პატარძეული,  11 აკადემია,  12 ქობულეთი,  13 ხაშური
14
აი2,  15 წყალტუბო,  16 ვანი,  17 საჩხერე,  18 თელავი,  19 ოზურგეთი

 
2016 * ჭაბლანი = ა

პირველი ეტაპი

"ა" პული

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია 1  ქუთაისი    #1

4

4

0

0

4

0

0

279:003

+276

20

2

ჯიქი  თბილისი  #9

4

3

0

1

2

0

0

134:063

+71

14

3

ყოჩები  თბილისი  #8   

4

2

0

2

2

0

0

087:086

+1

10

4

აკადემია  თბილისი    +

4

1

0

3

0

0

0

023:169

-146

4

5

ჯრუჭი  საჩხერე  #16   

4

0

0

4

0

1

0

006:208

-202

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 18.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      1/03 @ 18.00

ყოჩები

$32:3

აკადემია

1/03

13.00

შევარდენი

მასხარაშვილი

გოგეშვილი

ჯიქი

$57:0

საჩხერე

1/03

15.00

ავჭალა

თევზაძე

სუთიაშვილი

II ტური      8/03 @ 20.00

საჩხერე

0:50$

ყოჩები

8/03

16.00

საჩხერე

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

აკადემია

3:69$

აია 1

8/03

17.30

შევარდენი

თევზაძე

გოგიჩაიშვილი

III ტური      15/03 @ 20.45

ყოჩები

5:15

ჯიქი

15/03

16.00

ვისოლი

აბულაშვილი

ფურცელაძე

აია 1

$91:0

საჩხერე

15/03

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

IV ტური      23/03 @ 19.20

საჩხერე

$6:10

აკადემია

23/03

16.00

საჩხერე

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ჯიქი

0:51$

აია 1

23/03

17.00

ვისოლი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

V ტური      6/04 @ 18.15

აკადემია

7:62$

ჯიქი

5/04

16.00

ვისოლი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

აია 1

$68:0

ყოჩები

6/04

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

2016 * ჭაბლანი = ბ

"ბ" პული

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი    #2

5

5

0

0

2

0

0

184:040

+144

22

2

ბაგრატი  ქუთაისი ^    +

5

3

0

2

1

2

0

088:053

+35

15

3

წიქარა  თბილისი    #10

5

3

0

2

3

0

0

130:077

+53

15

4

თიბისი  თბილისი    +

5

2

0

3

1

0

0

073:108

-35

9

5

არგო  ვანი    #15

5

1

0

4

0

1

0

061:149

-88

5

6

აია 2  ქუთაისი    #7

5

1

0

4

0

0

0

036:145

-109

4

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 18.20

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      1/03 @ 18.05

წიქარა

$27:10

ვანი

1/03

15.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

სალთხუციშვილი

ლელო

28:5

თიბისი

1/03

16.00

III მასივი

ამაშუკელი

ცხვედიანი

აია 2

0:11

ბაგრატი

1/03

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

ფულარია

II ტური     9/03 @ 20.10

ვანი

$10:15

აია 2

8/03

15.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი

$3:10

ლელო

8/03

16.00

ქუთაისი

ჩიხლაძე

ფულარია

წიქარა

$38:14

თიბისი

9/03

17.30

შევარდენი

ქავთარაძე

აბაშიძე

III ტური      16/03 @ 19.00

ლელო

$58:8

ვანი

15/03

16.00

III მასივი

თევზაძე

გოგეშვილი

აია 2

0:34$

წიქარა

15/03

17.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

თიბისი

15:9$

ბაგრატი

16/03

15.30

ავჭალა

ქავთარაძე

ბაქრაძე

IV ტური      23/03 @ 19.20

ვანი

7:32$

ბაგრატი

22/03

16.00

ვანი

საჯაია

ნიქაბაძე

აია 2

7:22$

თიბისი

23/03

16.00

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

წიქარა

10:20

ლელო

23/03

17.00

ავჭალა

მასხარაშვილი

ბაქრაძე

V ტური      6/04 @ 18.15

ბაგრატი

33:21

წიქარა

5/04

16.30

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

თიბისი

17:26

ვანი

6/04

16.00

ვისოლი

თევზაძე

აბაშიძე

ლელო

$68:14

აია 2

6/04

16.00

III მასივი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

2016 * ჭაბლანი = გ

"გ" პული

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლოკომოტივი  თბილისი    #6

5

5

0

0

5

0

0

158:027

+131

25

2

არმია  თბილისი    #3

5

4

0

1

2

0

0

146:074

+72

18

3

ხულიგანა  თბილისი    #11

5

3

0

2

2

1

0

108:048

+60

15

4

ვეფხვები  პატარძეული    #14

5

2

0

3

1

0

0

079:132

-53

9

5

კახელები  თელავი    +

5

1

0

4

0

0

0

047:183

-136

4

6

ლეგიონი  ხაშური    +

5

0

0

5

0

1

0

044:118

-74

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 18.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/03 @ 19.00

არმია

$60:7

თელავი

2/03

15.00

ავჭალა

ელოშვილი

აბაშიძე

ლოკომოტ

$38:6

ხაშური

2/03

15.00

დიღმის ბაზა

აბულაშვილი

ფურცელაძე

ხულიგანა

$24:3

პატარძ

2/03

15.30

შევარდენი

ქავთარაძე

სალთხუციშვილი

II ტური    9/03 @ 20.15

ხაშური

5:18

არმია

8/03

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

ზიბზიბაძე

ხულიგანა

$53:0

თელავი

9/03

16.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ფურცელაძე

პატარძ

7:29$

ლოკომოტ

9/03

16.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

III ტური      16/03 @ 19.10

ლოკომოტ

$22:6

ხულიგანა

16/03

16.00

დიღმის ბაზა

ამაშუკელი

ცხვედიანი

თელავი

18:13$

ხაშური

16/03

16.00

თელავი

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

არმია

$45:5

პატარძ

16/03

16.30

ვისოლი

ლაშხია

ჯალაღონია

IV ტური      23/03 @ 19.25

პატარძ

$36:20

ხაშური

22/03

16.00

პატარძეული

ქავთარაძე

ღიბრაძე

ხულიგანა

$17:23

არმია

22/03

17.00

ვისოლი

ამაშუკელი

ქსოვრელი

ლოკომოტ

$29:8

თელავი

23/03

16.00

დიღმის ბაზა

მოგელაშვილი

გოგიჩაიშვილი

V ტური      6/04 @ 18.25

არმია

0:40$

ლოკომოტ

6/04

15.00

დიღმის ბაზა

აბულაშვილი

ცხვედიანი

თელავი

14:28

პატარძ

6/04

16.00

თელავი

მასხარაშვილი

შიოლაშვილი

ხაშური

0:8

ხულიგანა

6/04

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

 

2016 * ჭაბლანი = დ

"დ" პული

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი    #4

5

4

0

1

3

1

0

194:038

+156

20

2

იუნკერები ჩოხოსნები    #5

5

4

0

1

3

0

0

211:060

+151

19

3

ბათუმი  ბათუმი    #13

5

3

0

2

2

1

0

109:079

+30

15

4

პონტო  ქობულეთი    #12

5

3

0

2

1

0

0

112:096

+16

13

5

დინოზავრი წყალტუბო    +

5

1

0

4

1

0

1

092:136

-44

4

6

არწივები  ოზურგეთი    +

5

0

0

5

0

0

1

025:334

-309

-1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 18.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/03 @ 19.00

რუსთავი

$50:3

წყალტუბო

2/03

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

იუნკ ჩოხოს

$114:0

ოზურგეთი

2/03

16.00

კიკეთი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

ქობულეთი

10:29$

ბათუმი

2/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

II ტური      9/03 @ 20.25

ოზურგეთი

5:72$

რუსთავი

9/03

16.00

ზვანი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ქობულეთი

21:7

წყალტუბო

9/03

16.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ბათუმი

13:18$

იუნკ ჩოხოს

9/03

16.00

გონიო

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

III ტური      16/03 @ 19.20

რუსთავი

$34:0

ბათუმი

15/03

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

იუნკ ჩოხოს

$31:18

ქობულეთი

16/03

16.00

კიკეთი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

წყალტუბო

$65:0

ოზურგეთი

16/03

16.00

წყალტუბო

ჭიქაბერიძე

ფულარია

IV ტური      23/03 @ 19.30

ბათუმი

$36:3

ოზურგეთი

22/03

16.00

გონიო

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

იუნკ ჩოხოს

$34:3

წყალტუბო

23/03

16.00

კიკეთი

აბულაშვილი

ცხვედიანი

ქობულეთი

16:12$

რუსთავი

23/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

V ტური      6/04 @ 18.30

წყალტუბო

14:31

ბათუმი

5/04

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ოზურგეთი

17:47$

ქობულეთი

5/04

16.00

ზვანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

რუსთავი

26:14

იუნკ ჩოხოს

6/04

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/03 @ 17.00

25-26/03   XVI ტური

ბაგრატი

8:32

აკადემია $

არმია $

23:26

აია

ლოკომოტ $

20:26

ჯიქი

არმაზი

კვი 14.00 შევ

ბათუმი

ლელო

კვი 14.00 ლელ

ყოჩები

25/03 @ 17.00

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

53

+98

12-4

5

ჯიქი გორი

52

+160

10-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი

46

+56

  9-5*2

6

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

42

+46

  9-7

6

არმია

37

-12

  8-8

5

ბაგრატ ქუთ

18

-247

  3-13

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/03 @ 18.30

"" ლიგ

04-05/04   მეორე ეტაპი

მოწინავე  რვეული  

სანუგეშო ჯგუფები     

სრული განრიგი (ა4)

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ (დას)

აღმ               დას           

30-31/03   V ტურ (აღმ)

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო