სტატ’მოწინავენი

საბოლოო = 96 თამაშის შემდეგ =  [ აია 10:29 ლოკ ]

ქულა (მარტო დამრტყმელები)

161   ნინიძე (ჯიქ)
141   ყიასაშვილი (ლელ)
126   გ.ბაბუნაშვილი (აია)
121   კობახიძე (ბთმ)
106   მოძღვრიშვილი (აკდ)
  95   ძნელაძე (აია)
  93   წიკლაური (ლოკ)
  83   ოდიშარია (ბგრ)
  81   მახარაშვილი (არმ), ჯინჭველაშვილი (ამზ)
  73
   მათიაშვილი (აკდ)
  58   ხუციშვილი (ხარ)
  51   კავთიძე (ლოკ)
  49   თაბუკაშვილი (ხარ)
  44   კვირიკაშვილი (ლელ)
  40   ჭინჭარაული (არმ)

ლელო

23    შკინინი (ლოკ)

17    ძნელაძე (აია)

  9    ბიწაძე (ჯიქ), ქანდაურიშვილი (ხარ)

  8    თაბუკაშვილი (ხარ), მაჭარაშვილი (ხარ), ჭყოიძე (ჯიქ)

  7    კვირიკაშვილი (ლელ), ჭინჭარაული (არმ)

  6    ახობაძე (ლელ), ბეგაძე (ლოკ), გასვიანი (ლოკ), მამრიკიშვილი (ბთმ), მანაგაძე (აია), ნათელაშვილი (ხარ), შენგელია (ჯიქ)

  5    აბრამიძე (აია), ამირანაშვილი (ლოკ), გაგოშვილი (ლოკ), ირემაძე (აია), კვესელაძე (ამზ), მოდებაძე (აია), სიჭინავა (აკდ), ურჯუკაშვილი (ბთმ), ფუტკარაძე (ბთმ), ქვლივიძე (ხარ), წიკლაური (ამზ), ხეცოიძე (ლელ), ხიდეშელი (ლოკ)

  4    არეშიძე (აია), დევსურაშვილი (ჯიქ), კავთიძე (ლოკ), კალანდაძე (არმ), ნინიძე (ჯიქ), სვიმონიშვილი (ლელ), ტაბუცაძე (ლელ), ტორაძე (აია), ტრაპაიძე (ბთმ), ტრაპაიძე (ჯიქ), ფოფხაძე (ლოკ), ვ.ქვათაძე (ლოკ)

  3    აბჟანდაძე (აია), მ.ბაბუნაშვილი (აია), ბარბაქაძე (ამზ), ბუჯიაშვილი (ბთმ), გიგაური (ამზ), გოგიაშვილი (ხარ), გოგიტიძე (ბთმ), გოგოლაშვილი (ლოკ), გულიტაშვილი (ლოკ), ერემეიშვილი (აია), ერისთავი (ბთმ), თოდუა (ლელ), დ.კიკნაძე (ჯიქ), კლდიაშვილი (ჯიქ), მათიაშვილი (აკდ), მესხი (არმ), მჭედლიშვილი (ჯიქ), პერანიძე (ლელ), სვანიძე (ამზ), სუთიძე (ჯიქ), ტუჩაშვილი (ბთმ), ქავთარაძე (ხარ), ჩახვაძე (ლოკ), წივწივაძე (აია), ხელაია (აკდ)

  2    არაბული (ლოკ), აღაშვილი (ხარ), ბასილაია (ხარ), ბუბუტეიშვილი (ლელ), გეგია (ლოკ), გიგაური (არმ), გოშაძე (ბგრ), გუგეშაშვილი (ამზ),
დუგლაძე (ლელ), თაფლაძე (ლელ), თეგეთაშვილი (ხარ), გ.ილურიძე (აკდ), კობახიძე (ბთმ), კოპაძე (ლოკ), კორტავა (ბთმ), ლიპარტელიანი (ამზ), ლომიძე (აია), ლოსაბერიძე (აია), მამუკაშვილი (ლელ), მასხარაშვილი (არმ), მინაშვილი (ამზ), გ.ნარიმანიძე (ხარ), ნინიძე (ბთმ), ოდიშარია (ბგრ), საკანდელიძე (ბგრ), საღინაძე (ლელ), სვანიძე (ჯიქ), სუხაშვილი (ჯიქ), ფრუიძე (ამზ), ქოიავა (ბთმ), ჯ.ღამბაშიძე (აკდ), ჩიქოვანი (ბგრ), ცირეკიძე (არმ), წიკლაური (ხარ), ჭავჭავაძე (არმ), ჭინჭარაული (არმ), ხარშილაძე (არმ), ხმალაძე (ბთმ), ხურციძე (ბგრ), ჯიმშიტაშვილი (ხარ), ჯინჭველაშვილი (ამზ), ჯინჯიხაძე (ჯიქ)

13/05_2018 @ 23.05

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

$ 29:22 $

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

5

-4

ფმრ (იტა)

1

-22

""

სხვ

პდვ (იტა)

13

+41

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-41

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

23/12   X ტურიდან გადადებული

09/12 @ 18.05

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

40

+121

9-1

4

ხარები  რუსთავი ^

32

+53

7-3

4

ლოკომოტივი  თბ

32

+84

7-2

4

არმაზი  მარნეული

29

+99

5-4*1

7

აია  ქუთაისი

26

+13

6-4

2

ლელო სარასენს  თბ

24

+14

5-5

4

ჯიქი  გორი

19

-37

3-6*1

5

აკადემია  თბილისი

16

-101

3-6*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

10

-102

1-7*1

4

არმია  თბილისი

7

-144

1-9

3

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 პლეი’ოფში  ნომრები აღარ გაიცვლება
 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

X ტურიდან ტექნიკურ ზონაში დაიშვება
4 პირი –  სამის ნაცვლად 
   მუხლი 24   @ გვ. 7

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

გაგრძელდება  გაისად

2018-19  |  პირველი ლიგა

15-16/12   IX ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა  ფართოვდება
10 გუნდამდე – ამ სეზონის ბოლო’ადგილოსანი
დარჩენაზე  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

გაგრძელდება გაისად  დას  |  აღმ

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები  პირდაპირ  ავლენ
10-გუნდა პირველ ლიგაში.  მესამე’ადგილოსანი
ასვლაზევე  ეთამაშება  პირველი ლიგის ბოლოს

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

გაგრძელდება გაისად

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

გაგრძელდება გაისად
III ეტაპის ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

ოქროსა და ბრინჯაოს  ფინალთა მასპინძლები
შეირჩევა სპორტული პრინციპით

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3297] მორაგბე [05/12]

კაცი [1344]  |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1317]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმინეთი

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

ქუთაისი

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

<>

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

<>

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

<>

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

23/11  რეპეშაჟი მოიგო კანადამ

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო