2017-18 * დიდი 10

საქართველოს პირველობა 2017-18 * დიდი 10

 

17/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია  ქუთაისი

8

8

0

0

1

0

0

230:098

+132

26/13

33

2

ლოკომოტივი  თბილისი

8

6

0

2

3

2

0

225:141

+84

34/20

29

3

ლელო სარასენს  თბილისი

8

6

0

2

2

0

0

186:142

+44

20/15

26

4

ბათუმი  ბათუმი

7

4

1

2

4

1

0

186:087

+99

24/06

23

5

ხარები  რუსთავი ^

8

5

0

3

0

1

0

149:165

-16

19/20

21

6

ჯიქი  გორი

8

4

0

4

3

2

0

143:127

+16

18/13

21

7

არმაზი  მარნეული

8

2

1

5

1

3

0

146:174

-28

19/20

14

8

აკადემია  თბილისი

8

1

0

7

0

6

0

112:151

-39

09/19

10

9

არმია  თბილისი

9

2

0

7

0

1

0

151:272

-121

19/33

9

10

ბაგრატ  ქუთაისი

8

1

0

7

0

0

0

107:278

-171

11/40

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განრიგი (ა4)  |  განაცხადები.xls  |  ტრანსფერები
სტატ’მოწინავენი  |  ოქმის სანახავად დაწკაპეთ ანგარიშზე  |  სქოლიო  | განაცხადის სანახავად – გუნდის სახელზე

17/11 @ 18.00

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   3/09 @ 22.05   ^ ცხრილი

ხარები

27:21

ჯიქი $

1/09

18.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

დოლიძე

არმაზი

13:13

ბათუმი

2/09

15.45

შევარდენი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

ბაგრატი

16:31

ლელო $

2/09

18.00

ქუთაისი’2

ამირხანაშვილი

პოღოსიანი

აია

20:17

ლოკომოტ $

3/09

18.00

ქუთაისი

თევზაძე

პოღოსიანი

არმია

20:13

აკადემია $

3/09

20.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ბაქრაძე

II ტური   10/09 @ 20.10   ^ ცხრილი

ჯიქი

20:14

არმაზი $

8/09

18.00

გორი

აბულაშვილი

ელოშვილი

ხარები

22:15

ლოკომოტ $

9/09

17.45

რუსთავი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

აკადემია $

18:23

აია

9/09

20.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

ქერაშვილი

ბათუმი $

43:3

ბაგრატი

10/09

16.00

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო $

39:15

არმია

10/09

18.15

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

III ტური   17/09 @ 22.20   ^ ცხრილი

არმაზი $

15:19

ხარები

15/09

17.30

შევარდენი

ამაშუკელი

ელოშვილი

აია

19:10

ლელო

16/09

16.30

ქუთაისი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

18:13

აკადემია $

16/09

18.30

ავჭალა

აბულაშვილი

პოღოსიანი

ბაგრატი

9:22

ჯიქი $

17/09

17.45

ქუთაისი’2

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

0:32

ბათუმი $

17/09

20.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

დოლიძე

IV ტური   24/09 @ 20.25   ^ ცხრილი

ხარები

17:11

აკადემია $

22/09

17.30

რუსთავი

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

ჯიქი $

33:3

არმია

23/09

16.00

გორი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

ლელო

15:23

ლოკომოტ

23/09

18.15

ლელო

ამაშუკელი

ელოშვილი

არმაზი $

33:12

ბაგრატი

24/09

16.00

შევარდენი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ბათუმი

10:23

აია

24/09

18.15

ბათუმი’ხ

ამირხანაშვილი

მარგველაშვილი

V ტური   1/10 @ 21.15   ^ ცხრილი

აკადემია $

15:18

ლელო

29/09

17.30

ავჭალა’ხ

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

აია

14:7

ჯიქი $

30/09

17.00

ქუთაისი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

გადაიდო

ბათუმი

30/09

19.30

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

ბაგრატი

21:0

ხარები

1/10

17.00

ქუთაისი’ხ

ჩიხლაძე

ჭიჭინაძე

არმია $

17:22

არმაზი

1/10

19.30

ავჭალა

ამაშუკელი

ქერაშვილი

VI ტური   8/10 @ 19.50   ^ ცხრილი

ბათუმი $

22:6

აკადემია

6/10

16.45

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი $

31:37

არმია

7/10

15.45

ქუთაისი’2

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ხარები $

22:25

ლელო

7/10

18.00

რუსთავი

თევზაძე

ქერაშვილი

ჯიქი

14:22

ლოკომოტ

8/10

15.45

გორი

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

არმაზი

10:30

აია

8/10

18.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

VII ტური   29/10 @ 20.10   ^ ცხრილი

აკადემია $

18:19

ჯიქი $

27/10

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ქერაშვილი

არმია

16:28

ხარები

28/10

16.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

აია $

67:5

ბაგრატი

28/10

18.15

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ $

45:25

არმაზი

29/10

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ლელო

28:25

ბათუმი $

29/10

18.15

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

VIII ტური   5/11 @ 20.55   ^ ცხრილი

არმია

21:34

აია

3/11

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ბაგრატი

10:45

ლოკომოტ $

4/11

16.00

ქუთაისი’2

თევზაძე

ელოშვილი

ჯიქი

7:20

ლელო

4/11

18.15

გორი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ხარები

14:41

ბათუმი $

5/11

16.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი $

14:18

აკადემია

5/11

19.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

IX ტური   17/11 @ 17.55   ^ ცხრილი

ლოკომოტ $

40:22

არმია

17/11

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

დოლიძე

ლელო

+

არმაზი

18/11

14.00

ლელო

 

მიქაბერიძე

აია

+

ხარები

18/11

16.00

ქუთაისი

 

ელოშვილი

ბათუმი

+

ჯიქი

19/11

16.00

ბათუმი

 

ელოშვილი

აკადემია

+

ბაგრატი

19/11

18.00

ავჭალა

 

ჯალაღონია

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   6/09 @ 22.15   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

-

აია

1/12

 

ავჭალა

 

 

ლელო

-

ბაგრატი

2/12

 

ლელო

 

 

ჯიქი

-

ხარები

2/12

 

გორი

 

 

აკადემია

-

არმია

3/12

 

ავჭალა

 

 

ბათუმი

-

არმაზი

3/12

 

ბათუმი

 

 

2018

XI ტური   6/09 @ 22.15   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

-

ხარები

26/01

 

ავჭალა

 

 

აია

-

აკადემია

27/01

 

ქუთაისი

 

 

არმია

-

ლელო

27/01

 

ავჭალა

 

 

ბაგრატი

-

ბათუმი

28/01

 

ქუთაისი

 

 

არმაზი

-

ჯიქი

28/01

 

შევარდენი

 

 

XII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

არმაზი

2-4/02

 

 

 

 

აკადემია

-

ლოკომოტ

2-4/02

 

 

 

 

ლელო

-

აია

2-4/02

 

 

 

 

ბათუმი

-

არმია

2-4/02

 

 

 

 

ჯიქი

-

ბაგრატი

2-4/02

 

 

 

 

XIII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

აკადემია

-

ხარები

16-18/02

 

 

 

 

ლოკომოტ

-

ლელო

16-18/02

 

 

 

 

აია

-

ბათუმი

16-18/02

 

 

 

 

არმია

-

ჯიქი

16-18/02

 

 

 

 

ბაგრატი

-

არმაზი

16-18/02

 

 

 

 

XIV ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

ბაგრატი

23-25/02

 

 

 

 

ლელო

-

აკადემია

23-25/02

 

 

 

 

ბათუმი

-

ლოკომოტ

23-25/02

 

 

 

 

ჯიქი

-

აია

23-25/02

 

 

 

 

არმაზი

-

არმია

23-25/02

 

 

 

 

XV ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ლელო

-

ხარები

9-11/03

 

 

 

 

აკადემია

-

ბათუმი

9-11/03

 

 

 

 

ლოკომოტ

-

ჯიქი

9-11/03

 

 

 

 

აია

-

არმაზი

9-11/03

 

 

 

 

არმია

-

ბაგრატი

9-11/03

 

 

 

 

XVI ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

არმია

23-25/03

 

 

 

 

ბათუმი

-

ლელო

23-25/03

 

 

 

 

ჯიქი

-

აკადემია

23-25/03

 

 

 

 

არმაზი

-

ლოკომოტ

23-25/03

 

 

 

 

ბაგრატი

-

აია

23-25/03

 

 

 

 

XVII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ბათუმი

-

ხარები

30/03-1/04

 

 

 

 

ლელო

-

ჯიქი

30/03-1/04

 

 

 

 

აკადემია

-

არმაზი

30/03-1/04

 

 

 

 

ლოკომოტ

-

ბაგრატი

30/03-1/04

 

 

 

 

აია

-

არმია

30/03-1/04

 

 

 

 

XVIII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

აია

14-15/04

 

 

 

 

ჯიქი

-

ბათუმი

14-15/04

 

 

 

 

არმაზი

-

ლელო

14-15/04

 

 

 

 

ბაგრატი

-

აკადემია

14-15/04

 

 

 

 

არმია

-

ლოკომოტ

14-15/04

 

 

 

 

 

პლეი’ოფი

I წრე * მესამედ’ფინალები   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

#3

მ1

#6

28-29/04

 

 

 

 

#4

მ2

#5

28-29/04

       

II წრე * შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

#1

შფ

#2

5-6/05

 

 

 

 

1+

გფ

მ2+

5-6/05

       

III წრე * წინასწარი ფინალი   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

შფ-

წფ

გფ+

12-13/05

       

IV წრე * დიდი ფინალი   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

შფ+

დფ

წფ+

19-20/05

 

 

 

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017 * შემოდგომის ტესტები

16/11_2017 @ 20.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017 ზაფხული   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

"თიბისის რაგბის სერიის" ტესტები

 32-კაცა რაზმი  |  ბალანსი  |  მეორ დონე (2015-17)

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

54:22

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი" ოქმი

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

 23-კაცა სია   |   მეტოქენი და მსაჯები

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2017-18 * დიდი 10

17/11_2017 @ 17.45

 

IX ტური

სრულად

პარ 17/11   ავჭალა   16.00

შაბ 18/11   ლელო   14.00

შაბ 18/11   ქუთაისი   16.00

კვი 19/11   ბათუმი   16.00

კვი 19/11   ავჭალა   18.00

17/11 @ 17.45

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

33

+132

8-0

1

ლოკომოტივი

29

+84

6-2

5

ლელო სარასენს

26

+44

6-2

2

ბათუმი

23

+99

4-2*1

5

ხარები  რუსთავი ^

21

-16

5-3

1

ჯიქი  გორი

21

+16

4-4

5

არმაზი  მარნეული

14

-28

2-5*1

4

აკადემია

10

-39

1-7

6

არმია

9

-121

2-7

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-171

1-7

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

13/11_2017 @ 18.40

18-19/1  VII ტური

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

13/11_2017 @ 18.45

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/10_2017 @ 24.50

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

9

+39

9/3

რვგ (იტა)

6

-1

5/6

ჰდლ (გერ)

4

-13

3/7

ვდნ (იტა)

1

-32

4/9

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

7

+13

8/5

კლვ (იტა)

6

+23

9/4

პდვ (იტა)

5

+1

3/3

ლშბ (პორ)

4

-30

5/9

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო