2017-18 * დიდი 10

საქართველოს პირველობა 2017-18 * დიდი 10

 

23/12

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია  ქუთაისი

10

9

0

1

1

1

0

283:136

+147

32/19

38

2

ლოკომოტივი  თბილისი

10

8

0

2

3

2

0

275:179

+96

42/24

37

3

ლელო სარასენს  თბილისი

10

8

0

2

4

0

0

243:147

+96

28/16

36

4

ჯიქი  გორი ^

10

5

1

4

4

2

0

175:149

+26

22/14

28

5

ბათუმი  ბათუმი

10

5

1

4

5

1

0

239:152

+87

30/14

28

6

ხარები  რუსთავი

10

5

1

4

0

1

0

171:205

-34

22/25

23

7

აკადემია  თბილისი

10

3

0

7

2

6

0

174:165

+9

16/20

20

8

არმაზი  მარნეული

10

2

1

7

1

4

0

165:224

-59

20/27

15

9

არმია  თბილისი

10

2

0

8

0

1

0

160:300

-140

19/36

9

10

ბაგრატ  ქუთაისი

10

1

0

9

0

0

0

117:345

-228

13/49

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განრიგი (ა4)  |  განაცხადები.xls  |  ტრანსფერები
სტატ’მოწინავენი  |  ოქმის სანახავად დაწკაპეთ ანგარიშზე  |  სქოლიო  | განაცხადის სანახავად – გუნდის სახელზე

23/12 @ 18.05

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   3/09 @ 22.05   ^ ცხრილი

ხარები

27:21

ჯიქი $

1/09

18.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

დოლიძე

არმაზი

13:13

ბათუმი

2/09

15.45

შევარდენი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

ბაგრატი

16:31

ლელო $

2/09

18.00

ქუთაისი’2

ამირხანაშვილი

პოღოსიანი

აია

20:17

ლოკომოტ $

3/09

18.00

ქუთაისი

თევზაძე

პოღოსიანი

არმია

20:13

აკადემია $

3/09

20.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ბაქრაძე

II ტური   10/09 @ 20.10   ^ ცხრილი

ჯიქი

20:14

არმაზი $

8/09

18.00

გორი

აბულაშვილი

ელოშვილი

ხარები

22:15

ლოკომოტ $

9/09

17.45

რუსთავი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

აკადემია $

18:23

აია

9/09

20.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

ქერაშვილი

ბათუმი $

43:3

ბაგრატი

10/09

16.00

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო $

39:15

არმია

10/09

18.15

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

III ტური   17/09 @ 22.20   ^ ცხრილი

არმაზი $

15:19

ხარები

15/09

17.30

შევარდენი

ამაშუკელი

ელოშვილი

აია

19:10

ლელო

16/09

16.30

ქუთაისი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

18:13

აკადემია $

16/09

18.30

ავჭალა

აბულაშვილი

პოღოსიანი

ბაგრატი

9:22

ჯიქი $

17/09

17.45

ქუთაისი’2

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

0:32

ბათუმი $

17/09

20.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

დოლიძე

IV ტური   24/09 @ 20.25   ^ ცხრილი

ხარები

17:11

აკადემია $

22/09

17.30

რუსთავი

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

ჯიქი $

33:3

არმია

23/09

16.00

გორი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

ლელო

15:23

ლოკომოტ

23/09

18.15

ლელო

ამაშუკელი

ელოშვილი

არმაზი $

33:12

ბაგრატი

24/09

16.00

შევარდენი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ბათუმი

10:23

აია

24/09

18.15

ბათუმი’ხ

ამირხანაშვილი

მარგველაშვილი

V ტური   1/10 @ 21.15   ^ ცხრილი

აკადემია $

15:18

ლელო

29/09

17.30

ავჭალა’ხ

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

აია

14:7

ჯიქი $

30/09

17.00

ქუთაისი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

გადაიდო

ბათუმი

30/09

19.30

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

ბაგრატი

21:0

ხარები

1/10

17.00

ქუთაისი’ხ

ჩიხლაძე

ჭიჭინაძე

არმია $

17:22

არმაზი

1/10

19.30

ავჭალა

ამაშუკელი

ქერაშვილი

VI ტური   8/10 @ 19.50   ^ ცხრილი

ბათუმი $

22:6

აკადემია

6/10

16.45

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი $

31:37

არმია

7/10

15.45

ქუთაისი’2

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ხარები $

22:25

ლელო

7/10

18.00

რუსთავი

თევზაძე

ქერაშვილი

ჯიქი

14:22

ლოკომოტ

8/10

15.45

გორი

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

არმაზი

10:30

აია

8/10

18.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

VII ტური   29/10 @ 20.10   ^ ცხრილი

აკადემია $

18:19

ჯიქი $

27/10

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ქერაშვილი

არმია

16:28

ხარები

28/10

16.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

აია $

67:5

ბაგრატი

28/10

18.15

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ $

45:25

არმაზი

29/10

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ლელო

28:25

ბათუმი $

29/10

18.15

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

VIII ტური   5/11 @ 20.55   ^ ცხრილი

არმია

21:34

აია

3/11

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ბაგრატი

10:45

ლოკომოტ $

4/11

16.00

ქუთაისი’2

თევზაძე

ელოშვილი

ჯიქი

7:20

ლელო

4/11

18.15

გორი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ხარები

14:41

ბათუმი $

5/11

16.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი $

14:18

აკადემია

5/11

19.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

IX ტური   19/11 @ 20.05   ^ ცხრილი

ლოკომოტ $

40:22

არმია

17/11

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

დოლიძე

ლელო $

24:0

არმაზი

18/11

14.00

ლელო

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

აია

30:12

ხარები

18/11

16.00

ქუთაისი’2

ამირხანაშვილი

ელოშვილი

ბათუმი

12:22

ჯიქი $

19/11

16.00

ბათუმი

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

აკადემია $

34:5

ბაგრატი

19/11

18.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

V+ ტური   26/11 @ 01.30   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

გადაიდო

ბათუმი

26/11

16.00

ავჭალა

.

დოლიძე

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური   3/12 @ 17.25   ^ ცხრილი

ბათუმი $

26:19

არმაზი $

1/12

14.30

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლოკომოტ

26:23

აია $

1/12

16.45

ავჭალა

ამაშუკელი

ელოშვილი

ლელო $

33:5

ბაგრატი

2/12

14.30

ლელო

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

ჯიქი

10:10

ხარები

2/12

16.45

გორი

აბულაშვილი

დოლიძე

აკადემია $

28:9

არმია

3/12

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

V++ ტური   23/12 @ 18.05   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

24:15

ბათუმი

23/12

15.00

შევარდენი

თევზაძე

დოლიძე

2018

XI ტური   6/09 @ 22.15   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

-

ხარები

26/01

 

ავჭალა

 

 

აია

-

აკადემია

27/01

 

ქუთაისი

 

 

არმია

-

ლელო

27/01

 

ავჭალა

 

 

ბაგრატი

-

ბათუმი

28/01

 

ქუთაისი

 

 

არმაზი

-

ჯიქი

28/01

 

შევარდენი

 

 

XII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

არმაზი

2-4/02

 

 

 

 

აკადემია

-

ლოკომოტ

2-4/02

 

 

 

 

ლელო

-

აია

2-4/02

 

 

 

 

ბათუმი

-

არმია

2-4/02

 

 

 

 

ჯიქი

-

ბაგრატი

2-4/02

 

 

 

 

XIII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

აკადემია

-

ხარები

16-18/02

 

 

 

 

ლოკომოტ

-

ლელო

16-18/02

 

 

 

 

აია

-

ბათუმი

16-18/02

 

 

 

 

არმია

-

ჯიქი

16-18/02

 

 

 

 

ბაგრატი

-

არმაზი

16-18/02

 

 

 

 

XIV ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

ბაგრატი

23-25/02

 

 

 

 

ლელო

-

აკადემია

23-25/02

 

 

 

 

ბათუმი

-

ლოკომოტ

23-25/02

 

 

 

 

ჯიქი

-

აია

23-25/02

 

 

 

 

არმაზი

-

არმია

23-25/02

 

 

 

 

XV ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ლელო

-

ხარები

9-11/03

 

 

 

 

აკადემია

-

ბათუმი

9-11/03

 

 

 

 

ლოკომოტ

-

ჯიქი

9-11/03

 

 

 

 

აია

-

არმაზი

9-11/03

 

 

 

 

არმია

-

ბაგრატი

9-11/03

 

 

 

 

XVI ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

არმია

23-25/03

 

 

 

 

ბათუმი

-

ლელო

23-25/03

 

 

 

 

ჯიქი

-

აკადემია

23-25/03

 

 

 

 

არმაზი

-

ლოკომოტ

23-25/03

 

 

 

 

ბაგრატი

-

აია

23-25/03

 

 

 

 

XVII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ბათუმი

-

ხარები

30/03-1/04

 

 

 

 

ლელო

-

ჯიქი

30/03-1/04

 

 

 

 

აკადემია

-

არმაზი

30/03-1/04

 

 

 

 

ლოკომოტ

-

ბაგრატი

30/03-1/04

 

 

 

 

აია

-

არმია

30/03-1/04

 

 

 

 

XVIII ტური   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

ხარები

-

აია

14-15/04

 

 

 

 

ჯიქი

-

ბათუმი

14-15/04

 

 

 

 

არმაზი

-

ლელო

14-15/04

 

 

 

 

ბაგრატი

-

აკადემია

14-15/04

 

 

 

 

არმია

-

ლოკომოტ

14-15/04

 

 

 

 

 

პლეი’ოფი

I წრე * მესამედ’ფინალები   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

#3

მ1

#6

28-29/04

 

 

 

 

#4

მ2

#5

28-29/04

       

II წრე * შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

#1

შფ

#2

5-6/05

 

 

 

 

1+

გფ

მ2+

5-6/05

       

III წრე * წინასწარი ფინალი   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

შფ-

წფ

გფ+

12-13/05

       

IV წრე * დიდი ფინალი   25/08 @ 18.45   ^ ცხრილი

შფ+

დფ

წფ+

19-20/05

 

 

 

 

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

20/01_2018 @ 17.55

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

20:17

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

14

+38

ჰდლ (გერ)

13

+22

რვგ (იტა)

11

+3

ვდნ (იტა)

6

-62

"ბ"

სხვ

კლვ (იტა)

12

+55

ბთმ (საქ)

12

+12

პდვ (იტა)

11

+31

ლშბ (პორ)

4

-99

13/01 15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

6:11
20/01 16.00

ტიმიშოარა (რუმ)

12:21

ნახევარ’ფინალში გავიდა ტიმიშოარა

2017-18 * დიდი 10

26/12_2017 @ 19.40

განახლდება  26/01

23/12 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

38

+147

9-1

2

ლოკომოტივი

37

+96

8-2

5

ლელო სარასენს

36

+96

8-2

4

ჯიქი  გორი ^

28

+26

5-4*1

6

ბათუმი

28

+87

5-4*1

6

ხარები  რუსთავი

23

-34

5-4*1

1

აკადემია

20

+9

3-7

8

არმაზი  მარნეული

15

-59

2-7*1

5

არმია

9

-140

2-8

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-228

1-9

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2018 * რაგბი ევროპა

18/01_2018 @ 13.00   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

ქუთაისი

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

.

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

.

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2017 წლის შეჯამება

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

შავი დაფა

11/01_2018 @ 19.45

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * პირველი ლიგა

18/12_2017 @ 20.00

განახლდება  3/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

19/12_2017 @ 14.15

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ  დასრულდა  5/11

"" ლიგ  დასრულდა  17/11

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო